Aquatlon Příbram, 8. 4. 2018 - 400m plavání + 5500m běh (0,4-5,5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:21:57,3 0:04:17,5 (2) 0:17:39,8 (2)
2. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:00,2 0:04:43 (8) 0:17:17,2 (1)
3. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:37,5 0:04:19,6 (3) 0:18:17,9 (4)
4. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:22:40,9 0:04:52 (17) 0:17:48,9 (3)
5. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:23:05,4 0:04:17,3 (1) 0:18:48,1 (10)
6. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:14,2 0:04:50,1 (15) 0:18:24,1 (6)
7. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:23:25,9 0:04:26,4 (4) 0:18:59,5 (13)
8. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:29,4 0:04:56,9 (21) 0:18:32,5 (7)
9. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:31,7 0:04:56,3 (19) 0:18:35,4 (8)
10. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:46,4 0:04:49,9 (14) 0:18:56,5 (12)
11. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:23:47,4 0:04:42,8 (7) 0:19:04,6 (15)
12. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 0:23:48,9 0:05:30 (40) 0:18:18,9 (5)
13. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:24:03,7 0:05:16,3 (30) 0:18:47,4 (9)
14. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:24:04,4 0:04:43,3 (9) 0:19:21,1 (17)
15. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:24:09,9 0:04:39,5 (6) 0:19:30,4 (20)
16. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:24:13,2 0:04:31 (5) 0:19:42,2 (22)
17. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:41,1 0:05:48 (46) 0:18:53,1 (11)
18. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:44,4 0:05:31,4 (41) 0:19:13 (16)
19. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:25:01,2 0:05:08,9 (27) 0:19:52,3 (24)
20. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:25:32,4 0:06:03,2 (56) 0:19:29,2 (19)
21. Holomoucký Adam (1999) CZE Individuální --- 0:25:49,4 0:05:50,4 (47) 0:19:59 (26)
22. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:01,9 0:05:24,4 (34) 0:20:37,5 (30)
23. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:26:04,1 0:05:36,3 (42) 0:20:27,8 (29)
24. Fic Martin (1974) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 0:26:10,4 0:06:37,1 (64) 0:19:33,3 (21)
25. Karas Tomáš (1967) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:26:17,2 0:06:20,4 (60) 0:19:56,8 (25)
26. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:26:31,2 0:07:27,4 (76) 0:19:03,8 (14)
27. Thoma Jiří (1983) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:38,4 0:07:15 (70) 0:19:23,4 (18)
28. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:26:38,9 0:05:54,4 (52) 0:20:44,5 (31)
29. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:26:39,9 0:05:29,2 (38) 0:21:10,7 (38)
30. Hrabík Hynek (1991) CZE --- --- 0:27:17,7 0:06:14 (58) 0:21:03,7 (35)
31. Krejčík Jan (1982) CZE --- --- 0:27:23,5 0:05:41,9 (45) 0:21:41,6 (42)
32. Löffelmann Petr (1981) CZE EasyGoRun --- 0:27:45,4 0:04:45,9 (11) 0:22:59,5 (56)
33. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:47,2 0:05:07 (25) 0:22:40,2 (49)
34. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:27:52,6 0:05:18,1 (31) 0:22:34,5 (47)
35. Paul Vojtěch (1993) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:28:18,7 0:07:17,8 (71) 0:21:00,9 (33)
36. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:28:20,2 0:05:54,1 (51) 0:22:26,1 (46)
37. Bednář Michal (2002) CZE Elab --- 0:28:34,5 0:05:53 (50) 0:22:41,5 (50)
38. Svoboda Pavel (1969) CZE SK Vlaška --- 0:28:45,9 0:06:35,8 (63) 0:22:10,1 (45)
39. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 0:29:09,4 0:05:57,4 (54) 0:23:12 (57)
40. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:20 0:06:01,3 (55) 0:23:18,7 (58)
41. Blažek Jiří (1972) CZE Individuální --- 0:29:44,4 0:06:07,7 (57) 0:23:36,7 (61)
42. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:30:11,7 0:07:25,8 (75) 0:22:45,9 (52)
43. Kumšta Pavel (1991) CZE SPORTABILITY --- 0:30:22,5 0:06:45,4 (68) 0:23:37,1 (63)
44. Stuchlík Jiří (1975) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:30:37 0:07:00,1 (69) 0:23:36,9 (62)
45. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:30:37,7 0:06:34,9 (62) 0:24:02,8 (67)
46. Michálek Martin (1975) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:30:48,2 0:08:09,4 (86) 0:22:38,8 (48)
47. Peškař Petr (1973) CZE Brdonoš --- 0:30:50,5 0:08:05 (85) 0:22:45,5 (51)
48. Šálek Martin (1967) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:31:08 0:06:44,7 (67) 0:24:23,3 (72)
49. Brožík Valdemar (1976) CZE A bude hůř --- 0:31:10,8 0:07:24,4 (73) 0:23:46,4 (64)
50. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:32:00,5 0:05:11 (28) 0:26:49,5 (79)
51. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:33:26,7 0:05:23,8 (33) 0:28:02,9 (83)
52. NOHA Jiří (1980) CZE --- --- 0:33:47,7 0:08:03,1 (84) 0:25:44,6 (76)
53. SEIFRT Jaroslav (1980) CZE --- --- 0:34:46,2 0:07:21,7 (72) 0:27:24,5 (81)
54. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:39:08,7 0:10:51,8 (89) 0:28:16,9 (85)
55. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:39:43 0:07:35 (80) 0:32:08 (88)
Hradecký Jan (1983) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:04:55 ---