Aquatlon Příbram, 8. 4. 2018 - 400m plavání + 5500m běh (0,4-5,5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:24:47,7 0:04:56,4 (20) 0:19:51,3 (23)
2. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:25:13,2 0:04:54 (18) 0:20:19,2 (27)
3. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:25:52,9 0:04:44,1 (10) 0:21:08,8 (37)
4. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:25:55,4 0:05:29,4 (39) 0:20:26 (28)
5. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:26:28,2 0:05:06,5 (24) 0:21:21,7 (40)
6. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:40,9 0:05:11,1 (29) 0:21:29,8 (41)
7. Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:26:42,4 0:05:40,2 (44) 0:21:02,2 (34)
8. Gregorová Eliška (1998) CZE TRIJA --- 0:26:45,7 0:05:51 (48) 0:20:54,7 (32)
9. Obermannová Lucie (1998) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:27:01,2 0:04:57,3 (22) 0:22:03,9 (43)
10. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:27:23,6 0:05:18,6 (32) 0:22:05 (44)
11. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:30,7 0:06:14,6 (59) 0:21:16,1 (39)
12. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:28:15,7 0:05:25,9 (35) 0:22:49,8 (53)
13. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:31,2 0:05:04,4 (23) 0:23:26,8 (59)
14. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:28:32,9 0:05:38,6 (43) 0:22:54,3 (55)
15. Hrachovcová Monika (1994) CZE ASK Slavia Praha --- 0:28:42,7 0:07:37 (81) 0:21:05,7 (36)
16. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:48 0:04:49,8 (13) 0:23:58,2 (65)
17. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:29:25,7 0:05:52,1 (49) 0:23:33,6 (60)
18. Šterbová Adéla (2000) CZE Triatlon Plzeň --- 0:29:28,9 0:04:46,1 (12) 0:24:42,8 (74)
19. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:29:54,7 0:05:26,8 (36) 0:24:27,9 (73)
20. Ficová Radka (1973) CZE STS Chvojkovice Brod "B" --- 0:30:21,2 0:07:27,9 (77) 0:22:53,3 (54)
21. Panušková Jaroslava (1977) CZE --- --- 0:31:01 0:06:44,4 (66) 0:24:16,6 (71)
22. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:31:04,2 0:05:07,8 (26) 0:25:56,4 (77)
23. Turková Kateřina (1991) CZE --- --- 0:31:29,6 0:07:25,4 (74) 0:24:04,2 (69)
24. ŠTĚCHOVÁ Kristýna (1990) CZE --- --- 0:31:45,7 0:07:34,5 (79) 0:24:11,2 (70)
25. Adamová Žaneta (1980) CZE --- --- 0:31:49,2 0:07:47,5 (82) 0:24:01,7 (66)
26. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:31:58,7 0:05:54,8 (53) 0:26:03,9 (78)
27. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:32:00,7 0:04:51,1 (16) 0:27:09,6 (80)
28. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:32:22,9 0:08:19 (87) 0:24:03,9 (68)
29. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:33:38,2 0:05:28,3 (37) 0:28:09,9 (84)
30. Stříhavková Petra (1979) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:34:23 0:06:40,3 (65) 0:27:42,7 (82)
31. Skálová Marie (1989) CZE --- --- 0:34:33,5 0:08:49 (88) 0:25:44,5 (75)
32. Dubová Johana (2002) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:35:44,2 0:06:26,4 (61) 0:29:17,8 (87)
33. Karasová Pavla (1978) CZE --- --- 0:36:14 0:07:53,8 (83) 0:28:20,2 (86)
34. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:41:15 0:07:29,5 (78) 0:33:45,5 (89)
Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- DNF 0:05:11,3 ---