Aquatlon Příbram, 8. 4. 2018 - 200m plavání + 2000m běh I (0,2-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:32,4 0:02:19,1 0:07:13,3
2. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:35,1 0:02:21,9 0:07:13,2
3. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:09:42 0:02:44,2 0:06:57,8
4. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:49,4 0:02:17,9 0:07:31,5
5. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:07,1 0:02:21,9 0:07:45,2
6. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:08,6 0:02:32,7 0:07:35,9
7. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:14,1 0:02:26,9 0:07:47,2
8. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:10:19,8 0:02:22,6 0:07:57,2
9. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:21,6 0:02:23,1 0:07:58,5
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:27,6 0:02:24,2 0:08:03,4
11. Přikrylová Dana (2003) CZE --- --- 0:10:30,9 0:02:27,8 0:08:03,1
12. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:43,4 0:02:20,7 0:08:22,7
13. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:44,1 0:02:25,2 0:08:18,9
14. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:48,3 0:02:42,1 0:08:06,2
15. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:50,3 0:02:53,7 0:07:56,6
16. Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:50,6 0:03:13,1 0:07:37,5
17. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:50,8 0:02:52,6 0:07:58,2
18. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:53,8 0:02:43,5 0:08:10,3
19. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:54,6 0:02:43,5 0:08:11,1
20. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:11:00,6 0:02:24,2 0:08:36,4
21. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:06,6 0:02:22,9 0:08:43,7
22. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:09,1 0:02:54,8 0:08:14,3
23. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:11:09,8 0:02:42,1 0:08:27,7
24. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:12,1 0:02:35,8 0:08:36,3
25. Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB PŘÍBRAM --- 0:11:17,3 0:02:43,6 0:08:33,7
26. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:17,8 0:02:57,8 0:08:20
27. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:11:19,3 0:02:52,5 0:08:26,8
28. Kušová Anna (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:11:19,3 0:02:42,7 0:08:36,6
29. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:11:19,8 0:02:53,5 0:08:26,3
30. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:20,1 0:02:56,5 0:08:23,6
31. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:20,4 0:02:47,1 0:08:33,3
32. Svobodník Nikola (2005) CZE ATK Šlapanice --- 0:11:20,8 0:03:06,9 0:08:13,9
33. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:21,8 0:02:42,6 0:08:39,2
34. Shon Mathias (2006) CZE Elab --- 0:11:21,8 0:03:03,9 0:08:17,9
35. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:24,1 0:02:52,1 0:08:32
36. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:11:34,8 0:02:43,2 0:08:51,6
37. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:37,8 0:02:46 0:08:51,8
38. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:46,6 0:02:51,7 0:08:54,9
39. Franta Lukáš (2004) CZE PŠ Lachmánek --- 0:11:48,6 0:03:02,2 0:08:46,4
40. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:48,7 0:02:50,9 0:08:57,8
41. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:11:48,8 0:02:55 0:08:53,8
42. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:11:54,4 0:02:50,6 0:09:03,8
43. Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- 0:12:03,6 0:02:54,4 0:09:09,2
44. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:12:07,8 0:02:52,4 0:09:15,4
45. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:12:08,3 0:02:35,1 0:09:33,2
46. Stašková Sára (2003) CZE KMP Kladno --- 0:12:09,5 0:02:39,4 0:09:30,1
47. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:12,8 0:02:51,2 0:09:21,6
48. Říha Tomáš (2005) CZE A bude hůř --- 0:12:15,3 0:02:36,3 0:09:39
49. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:17,3 0:02:55,3 0:09:22
50. Večeřová Barbora (2004) CZE Activity club Praha --- 0:12:17,4 0:02:47,1 0:09:30,3
51. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:12:21,1 0:03:52,1 0:08:29
52. Silvey Alexandra (2005) CZE --- --- 0:12:22,3 0:03:10,8 0:09:11,5
53. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:23,6 0:02:57,1 0:09:26,5
54. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:23,8 0:02:54,8 0:09:29
55. Jandová Tereza (2006) CZE --- --- 0:12:25 0:03:22,2 0:09:02,8
56. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:27,8 0:03:33,6 0:08:54,2
57. Stehlíková Klára (2005) CZE Stehlíková --- 0:12:29,5 0:02:35,7 0:09:53,8
58. Petras Václav (2004) CZE Motorlet --- 0:12:31,1 0:02:34,4 0:09:56,7
59. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:47,2 0:02:50,2 0:09:57
60. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:52,5 0:02:59,1 0:09:53,4
61. Přikrylová Tereza (2005) CZE Ac Praha --- 0:12:54,3 0:03:01,5 0:09:52,8
62. Pospíšilová Nikola (2006) CZE PK Příbram --- 0:12:55,3 0:02:47,5 0:10:07,8
63. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:13:07,1 0:03:47,8 0:09:19,3
64. HEITH Filip (2005) CZE TriSK Horní Počernice --- 0:13:09,8 0:03:38,2 0:09:31,6
65. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:13:14,6 0:02:45,4 0:10:29,2
66. Šimůnková Šárka (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:22,6 0:02:56 0:10:26,6
67. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:30,9 0:02:59 0:10:31,9
68. JAKIMIČOVÁ Valerie (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:33,3 0:03:37,7 0:09:55,6
69. Žák Kilián (2005) CZE FBC Žraloci Příbram --- 0:13:51,1 0:04:54,4 0:08:56,7
70. Korbová Kristýna (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:14:09,3 0:03:33,1 0:10:36,2
71. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:14:22,8 0:03:29,7 0:10:53,1
72. Marešová Alžběta (2005) CZE PŠ Lachmánek --- 0:14:35,8 0:03:37,2 0:10:58,6
73. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:15:09,4 0:02:54,1 0:12:15,3
74. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:15:27,1 0:03:48,6 0:11:38,5
75. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:42,8 0:03:28,1 0:12:14,7
Karasová Daniela (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Obermannová Julie (2005) CZE RSFK --- DNF 0:02:21,7 ---