Aquatlon Příbram, 8. 4. 2018 - 200m plavání + 2000m běh I (0,2-2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:32,4 0:02:19,1 0:07:13,3
2. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:35,1 0:02:21,9 0:07:13,2
3. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:09:42 0:02:44,2 0:06:57,8
4. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:49,4 0:02:17,9 0:07:31,5
5. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:07,1 0:02:21,9 0:07:45,2
6. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:08,6 0:02:32,7 0:07:35,9
7. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:14,1 0:02:26,9 0:07:47,2
8. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:10:19,8 0:02:22,6 0:07:57,2
9. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:21,6 0:02:23,1 0:07:58,5
10. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:27,6 0:02:24,2 0:08:03,4
11. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:43,4 0:02:20,7 0:08:22,7
12. Nýdrle Filip (2005) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:44,1 0:02:25,2 0:08:18,9
13. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:48,3 0:02:42,1 0:08:06,2
14. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:50,3 0:02:53,7 0:07:56,6
15. Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:50,6 0:03:13,1 0:07:37,5
16. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:53,8 0:02:43,5 0:08:10,3
17. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:06,6 0:02:22,9 0:08:43,7
18. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:17,8 0:02:57,8 0:08:20
19. Knobloch Florian (2003) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:20,1 0:02:56,5 0:08:23,6
20. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:20,4 0:02:47,1 0:08:33,3
21. Svobodník Nikola (2005) CZE ATK Šlapanice --- 0:11:20,8 0:03:06,9 0:08:13,9
22. Shon Mathias (2006) CZE Elab --- 0:11:21,8 0:03:03,9 0:08:17,9
23. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:24,1 0:02:52,1 0:08:32
24. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:11:34,8 0:02:43,2 0:08:51,6
25. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:37,8 0:02:46 0:08:51,8
26. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:46,6 0:02:51,7 0:08:54,9
27. Franta Lukáš (2004) CZE PŠ Lachmánek --- 0:11:48,6 0:03:02,2 0:08:46,4
28. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:11:54,4 0:02:50,6 0:09:03,8
29. Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- 0:12:03,6 0:02:54,4 0:09:09,2
30. Říha Tomáš (2005) CZE A bude hůř --- 0:12:15,3 0:02:36,3 0:09:39
31. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:12:21,1 0:03:52,1 0:08:29
32. Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:23,8 0:02:54,8 0:09:29
33. Petras Václav (2004) CZE Motorlet --- 0:12:31,1 0:02:34,4 0:09:56,7
34. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:13:07,1 0:03:47,8 0:09:19,3
35. HEITH Filip (2005) CZE TriSK Horní Počernice --- 0:13:09,8 0:03:38,2 0:09:31,6
36. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:30,9 0:02:59 0:10:31,9
37. Žák Kilián (2005) CZE FBC Žraloci Příbram --- 0:13:51,1 0:04:54,4 0:08:56,7
38. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:15:27,1 0:03:48,6 0:11:38,5
Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---