Aquatlon Příbram, 8. 4. 2018 - 200m plavání + 2000m běh I (0,2-2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Přikrylová Dana (2003) CZE --- --- 0:10:30,9 0:02:27,8 0:08:03,1
2. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:50,8 0:02:52,6 0:07:58,2
3. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:54,6 0:02:43,5 0:08:11,1
4. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:11:00,6 0:02:24,2 0:08:36,4
5. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:09,1 0:02:54,8 0:08:14,3
6. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:11:09,8 0:02:42,1 0:08:27,7
7. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:12,1 0:02:35,8 0:08:36,3
8. Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB PŘÍBRAM --- 0:11:17,3 0:02:43,6 0:08:33,7
9. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:11:19,3 0:02:52,5 0:08:26,8
10. Kušová Anna (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:11:19,3 0:02:42,7 0:08:36,6
11. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:11:19,8 0:02:53,5 0:08:26,3
12. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:21,8 0:02:42,6 0:08:39,2
13. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:48,7 0:02:50,9 0:08:57,8
14. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:11:48,8 0:02:55 0:08:53,8
15. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:12:07,8 0:02:52,4 0:09:15,4
16. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:12:08,3 0:02:35,1 0:09:33,2
17. Stašková Sára (2003) CZE KMP Kladno --- 0:12:09,5 0:02:39,4 0:09:30,1
18. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:12,8 0:02:51,2 0:09:21,6
19. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:17,3 0:02:55,3 0:09:22
20. Večeřová Barbora (2004) CZE Activity club Praha --- 0:12:17,4 0:02:47,1 0:09:30,3
21. Silvey Alexandra (2005) CZE --- --- 0:12:22,3 0:03:10,8 0:09:11,5
22. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:23,6 0:02:57,1 0:09:26,5
23. Jandová Tereza (2006) CZE --- --- 0:12:25 0:03:22,2 0:09:02,8
24. Burlová Tereza (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:27,8 0:03:33,6 0:08:54,2
25. Stehlíková Klára (2005) CZE Stehlíková --- 0:12:29,5 0:02:35,7 0:09:53,8
26. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:47,2 0:02:50,2 0:09:57
27. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:52,5 0:02:59,1 0:09:53,4
28. Přikrylová Tereza (2005) CZE Ac Praha --- 0:12:54,3 0:03:01,5 0:09:52,8
29. Pospíšilová Nikola (2006) CZE PK Příbram --- 0:12:55,3 0:02:47,5 0:10:07,8
30. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:13:14,6 0:02:45,4 0:10:29,2
31. Šimůnková Šárka (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:22,6 0:02:56 0:10:26,6
32. JAKIMIČOVÁ Valerie (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:33,3 0:03:37,7 0:09:55,6
33. Korbová Kristýna (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:14:09,3 0:03:33,1 0:10:36,2
34. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:14:22,8 0:03:29,7 0:10:53,1
35. Marešová Alžběta (2005) CZE PŠ Lachmánek --- 0:14:35,8 0:03:37,2 0:10:58,6
36. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:15:09,4 0:02:54,1 0:12:15,3
37. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:42,8 0:03:28,1 0:12:14,7
Karasová Daniela (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Obermannová Julie (2005) CZE RSFK --- DNF 0:02:21,7 ---