Aquatlon Příbram, 8. 4. 2018 - 100m plavání + 1000m běh I (0,1-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Míková Barbora (2007) CZE Individuální --- 0:04:58,1 0:01:11,5 0:03:46,6
2. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:07,5 0:01:19,1 0:03:48,4
3. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:07,8 0:01:19 0:03:48,8
4. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:10,3 0:01:20 0:03:50,3
5. Švarc Michal (2007) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:05:17,3 0:01:21,3 0:03:56
6. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:27,9 0:01:14,2 0:04:13,7
7. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:34,6 0:01:18,6 0:04:16
8. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:36,9 0:01:25,9 0:04:11
9. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:05:38,3 0:01:37,8 0:04:00,5
10. Hrubý David (2007) CZE --- --- 0:05:44,3 0:01:28,2 0:04:16,1
11. Zabák Oskar (2008) CZE SKNy --- 0:05:44,8 0:01:21,4 0:04:23,4
12. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:47,8 0:01:24,9 0:04:22,9
13. Karasová Karolína (2008) CZE PK Příbram --- 0:05:53,1 0:01:31,9 0:04:21,2
14. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:54,3 0:01:33,2 0:04:21,1
15. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:05:55,3 0:01:39,6 0:04:15,7
16. Trinerová Nella (2007) CZE --- --- 0:06:00,1 0:01:36,4 0:04:23,7
17. Stehlíková Lenka (2007) CZE PK Příbram --- 0:06:01,1 0:01:23 0:04:38,1
18. ŠIMŮNEK Štěpán (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:02,3 0:01:45,6 0:04:16,7
19. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:03,3 0:01:33,7 0:04:29,6
20. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:06:04,9 0:01:34,5 0:04:30,4
21. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:06:06,6 0:01:40,5 0:04:26,1
22. Hudečková Lucie (2008) CZE Ski klub Šumava --- 0:06:27 0:01:55,1 0:04:31,9
23. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:06:27,1 0:01:41,7 0:04:45,4
24. Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:29,1 0:02:08,2 0:04:20,9
25. PRŮNEROVÁ Karolína (2007) CZE PK Příbram --- 0:06:30,1 0:01:40 0:04:50,1
26. Cihlář Vít (2008) CZE TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 0:06:34,1 0:01:22,1 0:05:12
27. Jedlička Jakub (2008) CZE --- --- 0:06:35,8 0:01:54,9 0:04:40,9
28. TRÁVNÍČEK Marek (2008) CZE PK Příbram --- 0:06:38,1 0:01:41,6 0:04:56,5
29. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:41,9 0:01:50,9 0:04:51
30. Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:48,3 0:01:49,7 0:04:58,6
31. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:56,6 0:01:43,4 0:05:13,2
32. Krejčíková Amélie (2007) CZE Elab --- 0:06:59,1 0:01:40,2 0:05:18,9
33. Žák Jáchym (2008) CZE FBC Žraloci Příbram --- 0:06:59,3 0:02:21,3 0:04:38
34. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:59,8 0:02:12,3 0:04:47,5
35. LANDOVÁ Judith (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:18,9 0:01:55,9 0:05:23
36. KOŠNAROVÁ Adriana (2007) CZE Ski klub Šumava --- 0:07:20,6 0:02:42,3 0:04:38,3
37. Savin Soňa (2007) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:26,6 0:02:10,4 0:05:16,2
38. Novák Lukáš (2008) CZE --- --- 0:08:38,8 0:03:09,1 0:05:29,7
Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- DNS --- ---