Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Červenka Lukáš (1995) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:20:23,8 0:04:12,2 (2) 0:16:11,6 (3)
2. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:20:29,4 0:04:32,2 (6) 0:15:57,2 (2)
3. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:20:47,6 0:04:52,1 (21) 0:15:55,5 (1)
4. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:51,4 0:04:39,1 (12) 0:16:12,3 (4)
5. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:58,2 0:04:16,9 (3) 0:16:41,3 (7)
6. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:21:16,8 0:04:11,5 (1) 0:17:05,3 (10)
7. Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:21:24,7 0:04:57,2 (28) 0:16:27,5 (6)
8. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:21:36 0:04:30,8 (5) 0:17:05,2 (9)
9. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:21:43 0:05:22,2 (48) 0:16:20,8 (5)
10. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:49,9 0:04:28,3 (4) 0:17:21,6 (16)
11. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:56,7 0:04:57,2 (27) 0:16:59,5 (8)
12. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:22:01 0:04:51,5 (20) 0:17:09,5 (11)
13. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:12,5 0:04:55,9 (25) 0:17:16,6 (15)
14. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:15,5 0:04:50,9 (18) 0:17:24,6 (17)
15. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:16,4 0:04:41,3 (13) 0:17:35,1 (19)
16. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:22,4 0:04:33,6 (7) 0:17:48,8 (24)
17. Čapková Tereza (1987) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:22:33 0:05:22,6 (49) 0:17:10,4 (12)
18. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:22:33,2 0:05:20,5 (45) 0:17:12,7 (13)
19. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:22:34,7 0:04:37,4 (10) 0:17:57,3 (26)
20. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:22:35,7 0:04:35,1 (9) 0:18:00,6 (29)
21. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:22:40,8 0:04:42 (14) 0:17:58,8 (28)
22. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:41,3 0:04:59 (30) 0:17:42,3 (22)
23. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 0:22:46,2 0:05:32 (61) 0:17:14,2 (14)
24. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:54,3 0:04:55,8 (24) 0:17:58,5 (27)
25. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:58,1 0:05:18,3 (43) 0:17:39,8 (20)
26. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:12,2 0:05:31,6 (60) 0:17:40,6 (21)
27. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:13 0:05:43,7 (67) 0:17:29,3 (18)
28. Petiška Ondřej (1997) CZE SK RN HK --- 0:23:17 0:05:27,5 (53) 0:17:49,5 (25)
29. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:26,2 0:04:50,9 (19) 0:18:35,3 (32)
30. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:39,4 0:04:57,3 (29) 0:18:42,1 (34)
31. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:23:51,7 0:05:14,4 (39) 0:18:37,3 (33)
32. Mielke Dawid (2002) POL YMCA Krakow --- 0:23:58,7 0:05:07,8 (33) 0:18:50,9 (37)
33. JÍŠOVÁ Barbora (1992) CZE Eleven run team --- 0:24:04 0:06:16,4 (88) 0:17:47,6 (23)
34. Bartoš Petr (1978) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:24:05 0:04:46,2 (15) 0:19:18,8 (44)
35. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:07,9 0:06:05,5 (81) 0:18:02,4 (30)
36. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:24:11,6 0:05:23,5 (51) 0:18:48,1 (35)
37. Holomoucký Adam (1999) CZE Individuální --- 0:24:12,5 0:05:55,2 (74) 0:18:17,3 (31)
38. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:24:22,3 0:04:46,4 (16) 0:19:35,9 (46)
39. Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- 0:24:23,1 0:04:38,6 (11) 0:19:44,5 (49)
40. Lukeš Matěj (2002) CZE TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ 0:24:25,4 0:04:53,3 (23) 0:19:32,1 (45)
41. Procházka Tomáš (1989) CZE PS Kroměříž --- 0:24:35,8 0:05:45 (68) 0:18:50,8 (36)
42. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:24:41 0:05:29,7 (58) 0:19:11,3 (40)
43. Půstová Šárka (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:24:54,7 0:05:11,4 (35) 0:19:43,3 (48)
44. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:25:14,5 0:06:01,7 (79) 0:19:12,8 (42)
45. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:25:18,7 0:05:30,7 (59) 0:19:48 (51)
46. Rudolfová Jitka (1986) CZE ENERGY TEAM --- 0:25:21,8 0:05:20,9 (46) 0:20:00,9 (54)
47. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:25:22,1 0:05:39,1 (66) 0:19:43 (47)
48. VOLECH Matěj (2002) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:25:24,4 0:04:34,8 (8) 0:20:49,6 (62)
49. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:35,3 0:05:18,9 (44) 0:20:16,4 (57)
50. Růža Daniel (2002) CZE ATK Šlapanice --- 0:25:40,6 0:06:46,7 (99) 0:18:53,9 (38)
51. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:44,7 0:05:51 (72) 0:19:53,7 (52)
52. Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:25:45,1 0:05:36,6 (62) 0:20:08,5 (56)
53. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes Mitas --- 0:25:45,8 0:05:50,6 (71) 0:19:55,2 (53)
54. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:25:57,9 0:05:27,6 (54) 0:20:30,3 (60)
55. Horňova Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:26:03,3 0:05:38,1 (64) 0:20:25,2 (59)
56. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:07,1 0:05:01,6 (31) 0:21:05,5 (67)
57. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:09 0:05:13,3 (37) 0:20:55,7 (63)
58. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:26:12,8 0:05:04,5 (32) 0:21:08,3 (68)
59. GONČÁR Filip (2000) CZE --- --- 0:26:21,7 0:07:09,7 (102) 0:19:12 (41)
60. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:23,5 0:06:17,2 (89) 0:20:06,3 (55)
61. Rudolf Tomáš (1972) CZE ENERGY TEAM --- 0:26:26,3 0:05:22 (47) 0:21:04,3 (66)
62. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 0:26:27,1 0:06:42,6 (95) 0:19:44,5 (50)
63. Maloch Aleš (1979) CZE BKP --- 0:26:28,7 0:07:12,2 (103) 0:19:16,5 (43)
64. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:26:30,3 0:05:17,9 (42) 0:21:12,4 (70)
65. Blažek Jiří (1975) CZE SlLi --- 0:26:41,2 0:05:27,9 (56) 0:21:13,3 (71)
66. JAHN Bohumil (1980) CZE BOGAS TEAM 2011 --- 0:26:48,8 0:06:31,3 (91) 0:20:17,5 (58)
67. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:26:53,9 0:05:56,1 (76) 0:20:57,8 (64)
68. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:00,3 0:05:26,1 (52) 0:21:34,2 (77)
69. Preisler Michal (1971) CZE Mattoni FreeRun Jablonec --- 0:27:04,4 0:08:06,6 (109) 0:18:57,8 (39)
70. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 0:27:19,4 0:05:55,9 (75) 0:21:23,5 (76)
71. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:20,6 0:04:56,7 (26) 0:22:23,9 (87)
72. Olšová Veronika (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:24,4 0:06:20,7 (90) 0:21:03,7 (65)
73. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:27:27,1 0:05:23 (50) 0:22:04,1 (81)
74. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:38,4 0:06:15 (86) 0:21:23,4 (75)
75. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 0:27:47 0:06:32,8 (92) 0:21:14,2 (72)
76. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:51,5 0:05:08,1 (34) 0:22:43,4 (91)
77. Janovská Kateřina (1981) CZE NeVrSport Team --- 0:27:51,5 0:05:37,1 (63) 0:22:14,4 (82)
78. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:55,3 0:06:44,6 (97) 0:21:10,7 (69)
79. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:56,5 0:05:58,6 (77) 0:21:57,9 (79)
80. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:27:58,2 0:06:07,3 (82) 0:21:50,9 (78)
81. Blažek Jiří (1972) CZE Individuální --- 0:28:10,6 0:06:11,6 (85) 0:21:59 (80)
82. Anderlová Adéla (2002) CZE TJ Šumperk --- 0:28:14,5 0:05:27,6 (55) 0:22:46,9 (92)
83. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:16,8 0:05:55,1 (73) 0:22:21,7 (86)
84. Kotěšovcová Anna (1996) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:28:20,5 0:05:38,8 (65) 0:22:41,7 (90)
85. Bartošová Lenka (1982) CZE --- --- 0:28:35,3 0:06:15,1 (87) 0:22:20,2 (84)
86. OCHEC Jiří (1979) CZE BOGAS TEAM 2011 --- 0:28:38,1 0:07:15,6 (105) 0:21:22,5 (74)
87. Lukeš Tomáš (1967) CZE LBS sport team --- 0:28:40,8 0:06:02,9 (80) 0:22:37,9 (89)
88. Šterbová Adéla (2000) CZE Triatlon Plzeň --- 0:28:40,9 0:04:48,6 (17) 0:23:52,3 (94)
89. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:28:41,4 0:07:24,7 (106) 0:21:16,7 (73)
90. Stuchlík Jiří (1975) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:29:20,2 0:07:02,7 (101) 0:22:17,5 (83)
91. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:29:20,9 0:05:11,8 (36) 0:24:09,1 (95)
92. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 0:29:25,1 0:06:49,2 (100) 0:22:35,9 (88)
93. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:29:37,2 0:05:17,6 (41) 0:24:19,6 (97)
94. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:29:44,7 0:05:16,1 (40) 0:24:28,6 (98)
95. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:30:13 0:05:14,3 (38) 0:24:58,7 (100)
96. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:30:20 0:04:52,3 (22) 0:25:27,7 (102)
97. Černý Jiří (1977) CZE Jablonecké Mattonky --- 0:30:39,8 0:07:46,1 (108) 0:22:53,7 (93)
98. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 0:30:48,1 0:10:05,6 (117) 0:20:42,5 (61)
99. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:30:48,1 0:06:09,3 (84) 0:24:38,8 (99)
100. Michal Jan (1969) CZE LBS sport team --- 0:30:54,5 0:05:45 (69) 0:25:09,5 (101)
101. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:31:02,3 0:06:43,4 (96) 0:24:18,9 (96)
102. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:31:44,4 0:06:08,7 (83) 0:25:35,7 (103)
103. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:32:05,1 0:06:00,9 (78) 0:26:04,2 (105)
104. Uhříček Petr (1972) CZE --- --- 0:32:32,8 0:10:12,3 (118) 0:22:20,5 (85)
105. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:32:33,1 0:05:28 (57) 0:27:05,1 (115)
106. Dubová Johana (2002) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:33:18,7 0:06:41,9 (94) 0:26:36,8 (113)
107. TRNKA Tomáš (1966) CZE Jeden na Jednoho --- 0:33:20,1 0:06:45,4 (98) 0:26:34,7 (112)
108. Anderlová Monika (2002) CZE TJ Šumperk --- 0:33:50,3 0:05:50,4 (70) 0:27:59,9 (119)
109. Vaníková Bohunka (1973) CZE --- --- 0:34:13,8 0:06:34,6 (93) 0:27:39,2 (118)
110. Kounovská Veronika (1999) CZE Individuální --- 0:34:18,1 0:08:07,4 (110) 0:26:10,7 (108)
111. Homolková Linda (1992) CZE --- --- 0:34:35,2 0:08:38,5 (112) 0:25:56,7 (104)
112. JOUDOVÁ Lucie (2000) CZE LBS sport team --- 0:34:40,1 0:07:14,9 (104) 0:27:25,2 (117)
113. Lesová Eva (1998) CZE Jeden na Jednoho --- 0:34:50,5 0:08:27 (111) 0:26:23,5 (110)
114. Vondráček Luboš (2001) CZE Jeden na Jednoho --- 0:35:38,5 0:09:28,3 (114) 0:26:10,2 (107)
115. TOURKOVÁ Jarmila (1977) CZE TCV J. Hradec --- 0:35:45,3 0:08:41,6 (113) 0:27:03,7 (114)
116. Hartmanová Anna (1972) CZE Individuální --- 0:35:53,3 0:09:32,1 (115) 0:26:21,2 (109)
117. Policarová Martina (1976) CZE Jeden na Jednoho --- 0:36:28,4 0:09:53,9 (116) 0:26:34,5 (111)
118. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:37:28,5 0:11:20,6 (120) 0:26:07,9 (106)
119. Procházková Irena (1957) CZE TJ Háje --- 0:37:50,4 0:10:25,2 (119) 0:27:25,2 (116)
120. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:01,3 0:07:37,9 (107) 0:32:23,4 (120)
Ryšavý Philip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- ---
Gregorová Eliška (1998) CZE TRIJA --- DNS --- ---
Boháčová Nikola (2001) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Zelená Eliška (1998) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Krejčík Jan (1982) CZE --- --- DNS --- ---
Hermes Ingo (1971) GER Hermes Systeme --- DNS --- ---
Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- DNS --- ---
Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- ---
Weber Albert (2000) CZE K1 Plzeň --- DNS --- ---
Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- DNS --- ---
Hladík Oldřich (2002) CZE --- --- DSQ 0:04:34,7 ---
Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DSQ 0:08:10,4 ---
Jeřábková Vanda (2000) CZE SPSHK --- DNS --- ---
Kumšta Pavel (1991) CZE SPORTABILITY --- DNS --- ---