Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Červenka Lukáš (1995) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:20:23,8 0:04:12,2 (2) 0:16:11,6 (3)
2. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:20:29,4 0:04:32,2 (6) 0:15:57,2 (2)
3. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:20:47,6 0:04:52,1 (21) 0:15:55,5 (1)
4. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:51,4 0:04:39,1 (12) 0:16:12,3 (4)
5. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:58,2 0:04:16,9 (3) 0:16:41,3 (7)
6. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:21:16,8 0:04:11,5 (1) 0:17:05,3 (10)
7. Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:21:24,7 0:04:57,2 (28) 0:16:27,5 (6)
8. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:21:36 0:04:30,8 (5) 0:17:05,2 (9)
9. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:21:43 0:05:22,2 (48) 0:16:20,8 (5)
10. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:49,9 0:04:28,3 (4) 0:17:21,6 (16)
11. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:56,7 0:04:57,2 (27) 0:16:59,5 (8)
12. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:22:01 0:04:51,5 (20) 0:17:09,5 (11)
13. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:12,5 0:04:55,9 (25) 0:17:16,6 (15)
14. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:15,5 0:04:50,9 (18) 0:17:24,6 (17)
15. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:16,4 0:04:41,3 (13) 0:17:35,1 (19)
16. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:22,4 0:04:33,6 (7) 0:17:48,8 (24)
17. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:22:33,2 0:05:20,5 (45) 0:17:12,7 (13)
18. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:22:34,7 0:04:37,4 (10) 0:17:57,3 (26)
19. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:22:35,7 0:04:35,1 (9) 0:18:00,6 (29)
20. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:22:40,8 0:04:42 (14) 0:17:58,8 (28)
21. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:41,3 0:04:59 (30) 0:17:42,3 (22)
22. Peřinka Filip (1988) CZE TTT --- 0:22:46,2 0:05:32 (61) 0:17:14,2 (14)
23. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:54,3 0:04:55,8 (24) 0:17:58,5 (27)
24. Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:22:58,1 0:05:18,3 (43) 0:17:39,8 (20)
25. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:12,2 0:05:31,6 (60) 0:17:40,6 (21)
26. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:13 0:05:43,7 (67) 0:17:29,3 (18)
27. Petiška Ondřej (1997) CZE SK RN HK --- 0:23:17 0:05:27,5 (53) 0:17:49,5 (25)
28. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:26,2 0:04:50,9 (19) 0:18:35,3 (32)
29. Mielke Dawid (2002) POL YMCA Krakow --- 0:23:58,7 0:05:07,8 (33) 0:18:50,9 (37)
30. Bartoš Petr (1978) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:24:05 0:04:46,2 (15) 0:19:18,8 (44)
31. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:07,9 0:06:05,5 (81) 0:18:02,4 (30)
32. Holomoucký Adam (1999) CZE Individuální --- 0:24:12,5 0:05:55,2 (74) 0:18:17,3 (31)
33. Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- 0:24:23,1 0:04:38,6 (11) 0:19:44,5 (49)
34. Lukeš Matěj (2002) CZE TJ Sokol Senohraby T.A. PLZEŇ 0:24:25,4 0:04:53,3 (23) 0:19:32,1 (45)
35. Procházka Tomáš (1989) CZE PS Kroměříž --- 0:24:35,8 0:05:45 (68) 0:18:50,8 (36)
36. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:24:41 0:05:29,7 (58) 0:19:11,3 (40)
37. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:25:14,5 0:06:01,7 (79) 0:19:12,8 (42)
38. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:25:18,7 0:05:30,7 (59) 0:19:48 (51)
39. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:25:22,1 0:05:39,1 (66) 0:19:43 (47)
40. VOLECH Matěj (2002) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:25:24,4 0:04:34,8 (8) 0:20:49,6 (62)
41. Růža Daniel (2002) CZE ATK Šlapanice --- 0:25:40,6 0:06:46,7 (99) 0:18:53,9 (38)
42. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:44,7 0:05:51 (72) 0:19:53,7 (52)
43. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:07,1 0:05:01,6 (31) 0:21:05,5 (67)
44. Nosek Kryštof (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:26:12,8 0:05:04,5 (32) 0:21:08,3 (68)
45. GONČÁR Filip (2000) CZE --- --- 0:26:21,7 0:07:09,7 (102) 0:19:12 (41)
46. Rudolf Tomáš (1972) CZE ENERGY TEAM --- 0:26:26,3 0:05:22 (47) 0:21:04,3 (66)
47. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 0:26:27,1 0:06:42,6 (95) 0:19:44,5 (50)
48. Maloch Aleš (1979) CZE BKP --- 0:26:28,7 0:07:12,2 (103) 0:19:16,5 (43)
49. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:26:30,3 0:05:17,9 (42) 0:21:12,4 (70)
50. Blažek Jiří (1975) CZE SlLi --- 0:26:41,2 0:05:27,9 (56) 0:21:13,3 (71)
51. JAHN Bohumil (1980) CZE BOGAS TEAM 2011 --- 0:26:48,8 0:06:31,3 (91) 0:20:17,5 (58)
52. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:26:53,9 0:05:56,1 (76) 0:20:57,8 (64)
53. Preisler Michal (1971) CZE Mattoni FreeRun Jablonec --- 0:27:04,4 0:08:06,6 (109) 0:18:57,8 (39)
54. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 0:27:19,4 0:05:55,9 (75) 0:21:23,5 (76)
55. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:38,4 0:06:15 (86) 0:21:23,4 (75)
56. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 0:27:47 0:06:32,8 (92) 0:21:14,2 (72)
57. Procházka Dušan (1972) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:55,3 0:06:44,6 (97) 0:21:10,7 (69)
58. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:56,5 0:05:58,6 (77) 0:21:57,9 (79)
59. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:27:58,2 0:06:07,3 (82) 0:21:50,9 (78)
60. Blažek Jiří (1972) CZE Individuální --- 0:28:10,6 0:06:11,6 (85) 0:21:59 (80)
61. OCHEC Jiří (1979) CZE BOGAS TEAM 2011 --- 0:28:38,1 0:07:15,6 (105) 0:21:22,5 (74)
62. Lukeš Tomáš (1967) CZE LBS sport team --- 0:28:40,8 0:06:02,9 (80) 0:22:37,9 (89)
63. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:28:41,4 0:07:24,7 (106) 0:21:16,7 (73)
64. Stuchlík Jiří (1975) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:29:20,2 0:07:02,7 (101) 0:22:17,5 (83)
65. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:29:37,2 0:05:17,6 (41) 0:24:19,6 (97)
66. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:30:13 0:05:14,3 (38) 0:24:58,7 (100)
67. Černý Jiří (1977) CZE Jablonecké Mattonky --- 0:30:39,8 0:07:46,1 (108) 0:22:53,7 (93)
68. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 0:30:48,1 0:10:05,6 (117) 0:20:42,5 (61)
69. Michal Jan (1969) CZE LBS sport team --- 0:30:54,5 0:05:45 (69) 0:25:09,5 (101)
70. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:31:02,3 0:06:43,4 (96) 0:24:18,9 (96)
71. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:32:05,1 0:06:00,9 (78) 0:26:04,2 (105)
72. Uhříček Petr (1972) CZE --- --- 0:32:32,8 0:10:12,3 (118) 0:22:20,5 (85)
73. TRNKA Tomáš (1966) CZE Jeden na Jednoho --- 0:33:20,1 0:06:45,4 (98) 0:26:34,7 (112)
74. Vondráček Luboš (2001) CZE Jeden na Jednoho --- 0:35:38,5 0:09:28,3 (114) 0:26:10,2 (107)
75. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:37:28,5 0:11:20,6 (120) 0:26:07,9 (106)
Ryšavý Philip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- ---
Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Krejčík Jan (1982) CZE --- --- DNS --- ---
Hermes Ingo (1971) GER Hermes Systeme --- DNS --- ---
Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- DNS --- ---
Weber Albert (2000) CZE K1 Plzeň --- DNS --- ---
Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- DNS --- ---
Hladík Oldřich (2002) CZE --- --- DSQ 0:04:34,7 ---
Kumšta Pavel (1991) CZE SPORTABILITY --- DNS --- ---