Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:39 0:02:20,1 0:06:18,9
2. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:45,8 0:02:16,7 0:06:29,1
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:47,1 0:02:22 0:06:25,1
4. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:08:55,6 0:02:41,5 0:06:14,1
5. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:03,6 0:02:22 0:06:41,6
6. Mrňávek Martin (2003) CZE SPSHK --- 0:09:10,5 0:02:14,8 0:06:55,7
7. Růžička Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:09:16,7 0:02:38,8 0:06:37,9
8. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:27,4 0:02:11,6 0:07:15,8
9. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:32,3 0:02:30,8 0:07:01,5
10. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:09:33,2 0:02:23,9 0:07:09,3
11. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:35,2 0:02:27,8 0:07:07,4
12. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:09:35,8 0:02:33 0:07:02,8
13. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:35,9 0:02:20,2 0:07:15,7
14. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:37,9 0:02:25,9 0:07:12
15. Chovanečková Nikola (2005) CZE SK Kopřivnice --- 0:09:40 0:02:27,7 0:07:12,3
16. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:09:40,6 0:02:30 0:07:10,6
17. Přikrylová Dana (2003) CZE Activity club Praha --- 0:09:48,7 0:02:28,6 0:07:20,1
18. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:09:56,7 0:02:37,2 0:07:19,5
19. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:09:57 0:02:45,7 0:07:11,3
20. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:59,8 0:02:39,4 0:07:20,4
21. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:02,9 0:02:23,3 0:07:39,6
22. Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:03,2 0:03:23,2 0:06:40
23. Růža Tomáš (2005) CZE ATK Šlapanice --- 0:10:08,9 0:03:00,4 0:07:08,5
24. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:08,9 0:02:51,1 0:07:17,8
25. Mičková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:10 0:02:32,9 0:07:37,1
26. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:11,1 0:02:26,7 0:07:44,4
27. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:11,6 0:02:21,2 0:07:50,4
28. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:12,9 0:02:52,2 0:07:20,7
29. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:17,9 0:02:56,7 0:07:21,2
30. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:10:21,1 0:02:43,9 0:07:37,2
31. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:25,5 0:02:46,6 0:07:38,9
32. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:30 0:02:35,1 0:07:54,9
33. Hamata Lukáš (2005) CZE TRIKV --- 0:10:30,5 0:03:09,1 0:07:21,4
34. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:31,2 0:02:38,1 0:07:53,1
35. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:33,7 0:02:48,8 0:07:44,9
36. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:37,7 0:02:53,4 0:07:44,3
37. Růžička Vojtěch (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:38,7 0:02:48,2 0:07:50,5
38. Vencálková Barbora (2005) CZE PK Nisa Liberec --- 0:10:39,1 0:02:40,1 0:07:59
39. Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB PŘÍBRAM --- 0:10:39,9 0:02:42,3 0:07:57,6
40. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:41 0:02:34,7 0:08:06,3
41. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:10:42,5 0:02:51,1 0:07:51,4
42. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:44,6 0:02:48,9 0:07:55,7
43. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:45,1 0:02:49,5 0:07:55,6
44. STEINFELDOVÁ Petra (2004) CZE --- --- 0:10:47,7 0:02:35,6 0:08:12,1
45. Pitrmanová Kateřina (2004) CZE SPSHK --- 0:10:49,8 0:02:42 0:08:07,8
46. Procházková Leona (2006) CZE Kometa Brno --- 0:10:52,4 0:02:47,7 0:08:04,7
47. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:10:52,8 0:02:59,1 0:07:53,7
48. Ondráčková Barbora (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:53,3 0:02:48,9 0:08:04,4
49. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:10:55,1 0:02:51 0:08:04,1
50. Augusta Dan (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:56,2 0:02:56,1 0:08:00,1
51. Havelka Tomáš (2004) CZE LOKO Trutnov --- 0:10:57,5 0:02:15,4 0:08:42,1
52. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:01,8 0:02:56,5 0:08:05,3
53. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:11:07,1 0:02:34,3 0:08:32,8
54. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:08,3 0:02:49,9 0:08:18,4
55. Hartman Šimon (2005) CZE Elab --- 0:11:08,8 0:02:48,3 0:08:20,5
56. Klíček Petr (2006) CZE Triatlet Karlovy Vary z.s. --- 0:11:15,3 0:03:10,1 0:08:05,2
57. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:17,3 0:02:51,8 0:08:25,5
58. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:11:18,3 0:03:19,6 0:07:58,7
59. Bělinová Rozálie (2003) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:11:21,7 0:02:31,3 0:08:50,4
60. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:21,8 0:03:00,4 0:08:21,4
61. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 0:11:25,2 0:02:53,4 0:08:31,8
62. Hosa Šimon (2006) CZE SPSHK --- 0:11:34,3 0:02:44,4 0:08:49,9
63. Pařízek Matěj (2006) CZE SPSHK --- 0:11:36,1 0:02:36,3 0:08:59,8
64. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:36,3 0:02:59,2 0:08:37,1
65. Chmátal David (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:38,8 0:03:13,9 0:08:24,9
66. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:11:39,3 0:02:43,6 0:08:55,7
67. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:45,7 0:03:52,3 0:07:53,4
68. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:11:46 0:02:50,3 0:08:55,7
69. Seifetová Natálie (2006) CZE Triatlet K.Vary --- 0:11:52,9 0:03:41,6 0:08:11,3
70. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:58 0:02:58,7 0:08:59,3
71. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:04,1 0:02:59,6 0:09:04,5
72. Caha Adam (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:07,8 0:02:35 0:09:32,8
73. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:09,7 0:03:05,1 0:09:04,6
74. HEITH Filip (2005) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:16,6 0:03:52,9 0:08:23,7
75. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:17,7 0:02:50,8 0:09:26,9
76. Linhartová Anna (2006) CZE SPSHK --- 0:12:17,8 0:02:38,3 0:09:39,5
77. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:21,1 0:02:44,7 0:09:36,4
78. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:30,5 0:02:51 0:09:39,5
79. Slezák Adam (2006) CZE SCAP --- 0:12:46,1 0:02:57,6 0:09:48,5
80. KOPECKÝ Ondřej (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:51,2 0:03:17 0:09:34,2
81. Šimůnková Šárka (2006) CZE Lachmánci --- 0:12:51,3 0:02:59,5 0:09:51,8
82. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:52,8 0:03:04,4 0:09:48,4
83. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:12:56,7 0:03:40 0:09:16,7
84. Bartošová Kristýna (2006) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:13:02,3 0:03:14,5 0:09:47,8
85. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:18,3 0:03:36,8 0:09:41,5
86. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:36,6 0:03:22,1 0:10:14,5
87. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:41,4 0:03:50,5 0:09:50,9
88. Kamenická Karolína (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:14:37,4 0:03:20,1 0:11:17,3
89. Strunz Martin (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:16:46,3 0:03:53,1 0:12:53,2
90. HRACHOVCOVÁ Anna (2005) CZE PŠ Lachmánek --- 0:17:42,3 0:04:22,3 0:13:20
Řimnáčová Václava (2003) CZE SKJ Žatec --- DNS --- ---
Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- DNS --- ---
Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- DNF 0:02:22,3 ---
Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- ---
Mitisková Michaela (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNS --- ---
Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- DNS --- ---
Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNS --- ---
Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNF 0:02:30,4 ---
Ryšavá Emílie (2005) CZE Elite sport Boskovice --- DNS --- ---
Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- ---
Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- DNF 0:02:31 ---
Hurdálková Marie (2006) CZE Loko Trutnov --- DNS --- ---
Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- DNS --- ---
Hartmanová Simona (2005) CZE Elab --- DNS --- ---
Bican Matěj (2006) CZE Elab --- DNS --- ---
Machová Barbora (2005) CZE PK Nisa Liberec --- DNS --- ---
Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- DNS --- ---
Svobodová Aneta (2004) CZE BIJA --- DNF 0:02:43,1 ---