Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Odehnal Jan (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:39 0:02:20,1 0:06:18,9
2. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:45,8 0:02:16,7 0:06:29,1
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:47,1 0:02:22 0:06:25,1
4. Šolc Matěj (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:08:55,6 0:02:41,5 0:06:14,1
5. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:03,6 0:02:22 0:06:41,6
6. Mrňávek Martin (2003) CZE SPSHK --- 0:09:10,5 0:02:14,8 0:06:55,7
7. Růžička Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:09:16,7 0:02:38,8 0:06:37,9
8. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:27,4 0:02:11,6 0:07:15,8
9. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:32,3 0:02:30,8 0:07:01,5
10. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:09:33,2 0:02:23,9 0:07:09,3
11. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:35,2 0:02:27,8 0:07:07,4
12. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:09:35,8 0:02:33 0:07:02,8
13. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:35,9 0:02:20,2 0:07:15,7
14. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:37,9 0:02:25,9 0:07:12
15. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:09:40,6 0:02:30 0:07:10,6
16. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:09:56,7 0:02:37,2 0:07:19,5
17. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:59,8 0:02:39,4 0:07:20,4
18. Kopecký Vít (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:03,2 0:03:23,2 0:06:40
19. Růža Tomáš (2005) CZE ATK Šlapanice --- 0:10:08,9 0:03:00,4 0:07:08,5
20. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:11,6 0:02:21,2 0:07:50,4
21. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:12,9 0:02:52,2 0:07:20,7
22. Plic Lukáš (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:17,9 0:02:56,7 0:07:21,2
23. Harapát Radim (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:10:21,1 0:02:43,9 0:07:37,2
24. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:30 0:02:35,1 0:07:54,9
25. Hamata Lukáš (2005) CZE TRIKV --- 0:10:30,5 0:03:09,1 0:07:21,4
26. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:33,7 0:02:48,8 0:07:44,9
27. Růžička Vojtěch (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:38,7 0:02:48,2 0:07:50,5
28. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:41 0:02:34,7 0:08:06,3
29. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:44,6 0:02:48,9 0:07:55,7
30. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:45,1 0:02:49,5 0:07:55,6
31. Augusta Dan (2003) CZE --- --- 0:10:56,2 0:02:56,1 0:08:00,1
32. Havelka Tomáš (2004) CZE LOKO Trutnov --- 0:10:57,5 0:02:15,4 0:08:42,1
33. Března Matěj (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:01,8 0:02:56,5 0:08:05,3
34. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:11:08,3 0:02:49,9 0:08:18,4
35. Hartman Šimon (2005) CZE Elab --- 0:11:08,8 0:02:48,3 0:08:20,5
36. Klíček Petr (2006) CZE Triatlet Karlovy Vary z.s. --- 0:11:15,3 0:03:10,1 0:08:05,2
37. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:11:18,3 0:03:19,6 0:07:58,7
38. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:11:21,8 0:03:00,4 0:08:21,4
39. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:11:25,2 0:02:53,4 0:08:31,8
40. Hosa Šimon (2006) CZE SPSHK --- 0:11:34,3 0:02:44,4 0:08:49,9
41. Pařízek Matěj (2006) CZE SPSHK --- 0:11:36,1 0:02:36,3 0:08:59,8
42. Chmátal David (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:38,8 0:03:13,9 0:08:24,9
43. Burdych Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:11:39,3 0:02:43,6 0:08:55,7
44. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:11:45,7 0:03:52,3 0:07:53,4
45. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:11:46 0:02:50,3 0:08:55,7
46. Caha Adam (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:12:07,8 0:02:35 0:09:32,8
47. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:09,7 0:03:05,1 0:09:04,6
48. HEITH Filip (2005) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:16,6 0:03:52,9 0:08:23,7
49. Slezák Adam (2006) CZE PKPAR --- 0:12:46,1 0:02:57,6 0:09:48,5
50. KOPECKÝ Ondřej (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:12:51,2 0:03:17 0:09:34,2
51. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:52,8 0:03:04,4 0:09:48,4
52. KREJČÍŘ Tomáš (2006) CZE PŠ Lachmánek --- 0:13:41,4 0:03:50,5 0:09:50,9
53. Strunz Martin (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:16:46,3 0:03:53,1 0:12:53,2
Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- DNS --- ---
Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- DNF 0:02:22,3 ---
Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- DNS --- ---
Duba Lucas (2006) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- DNS --- ---
Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNF 0:02:30,4 ---
Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- ---
Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- DNF 0:02:31 ---
Horák Lukáš (2004) CZE TJ Šumperk --- DNS --- ---
Bican Matěj (2006) CZE Elab --- DNS --- ---