Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Chovanečková Nikola (2005) CZE SK Kopřivnice --- 0:09:40 0:02:27,7 0:07:12,3
2. Přikrylová Dana (2003) CZE --- --- 0:09:48,7 0:02:28,6 0:07:20,1
3. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:09:57 0:02:45,7 0:07:11,3
4. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:02,9 0:02:23,3 0:07:39,6
5. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:08,9 0:02:51,1 0:07:17,8
6. Mičková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:10 0:02:32,9 0:07:37,1
7. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:11,1 0:02:26,7 0:07:44,4
8. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:25,5 0:02:46,6 0:07:38,9
9. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:31,2 0:02:38,1 0:07:53,1
10. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:37,7 0:02:53,4 0:07:44,3
11. Vencálková Barbora (2005) CZE PK Nisa Liberec --- 0:10:39,1 0:02:40,1 0:07:59
12. Vesecká Nicol (2004) CZE TRI KLUB PŘÍBRAM --- 0:10:39,9 0:02:42,3 0:07:57,6
13. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:10:42,5 0:02:51,1 0:07:51,4
14. STEINFELDOVÁ Petra (2004) CZE --- --- 0:10:47,7 0:02:35,6 0:08:12,1
15. Pitrmanová Kateřina (2004) CZE SPSHK --- 0:10:49,8 0:02:42 0:08:07,8
16. Procházková Leona (2006) CZE Kometa Brno --- 0:10:52,4 0:02:47,7 0:08:04,7
17. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:10:52,8 0:02:59,1 0:07:53,7
18. Ondráčková Barbora (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:53,3 0:02:48,9 0:08:04,4
19. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:10:55,1 0:02:51 0:08:04,1
20. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:11:07,1 0:02:34,3 0:08:32,8
21. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:17,3 0:02:51,8 0:08:25,5
22. Bělinová Rozálie (2003) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:11:21,7 0:02:31,3 0:08:50,4
23. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:36,3 0:02:59,2 0:08:37,1
24. Seifetová Natálie (2006) CZE Triatlet K.Vary --- 0:11:52,9 0:03:41,6 0:08:11,3
25. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:58 0:02:58,7 0:08:59,3
26. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:04,1 0:02:59,6 0:09:04,5
27. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:17,7 0:02:50,8 0:09:26,9
28. Linhartová Anna (2006) CZE SPSHK --- 0:12:17,8 0:02:38,3 0:09:39,5
29. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:21,1 0:02:44,7 0:09:36,4
30. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:30,5 0:02:51 0:09:39,5
31. Šimůnková Šárka (2006) CZE Lachmánci --- 0:12:51,3 0:02:59,5 0:09:51,8
32. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:12:56,7 0:03:40 0:09:16,7
33. Bartošová Kristýna (2006) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:13:02,3 0:03:14,5 0:09:47,8
34. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:18,3 0:03:36,8 0:09:41,5
35. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:36,6 0:03:22,1 0:10:14,5
36. Kamenická Karolína (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:14:37,4 0:03:20,1 0:11:17,3
37. HRACHOVCOVÁ Anna (2005) CZE PŠ Lachmánek --- 0:17:42,3 0:04:22,3 0:13:20
Řimnáčová Václava (2003) CZE SKJ Žatec --- DNS --- ---
Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- ---
Mitisková Michaela (2005) CZE --- --- DNS --- ---
Ryšavá Emílie (2005) CZE Elite sport Boskovice --- DNS --- ---
Hurdálková Marie (2006) CZE Loko Trutnov --- DNS --- ---
Hartmanová Simona (2005) CZE Elab --- DNS --- ---
Machová Barbora (2005) CZE PK Nisa Liberec --- DNS --- ---
Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- DNS --- ---
Svobodová Aneta (2004) CZE BIJA --- DNF 0:02:43,1 ---