Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Míková Barbora (2007) CZE Individuální --- 0:04:35,2 0:01:12,6 0:03:22,6
2. Harakaľ František (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:04:39,1 0:01:14,5 0:03:24,6
3. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:40,3 0:01:18,2 0:03:22,1
4. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:43,6 0:01:18,7 0:03:24,9
5. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:04:43,9 0:01:19,8 0:03:24,1
6. Hauptmann Marek (2007) CZE MP Dukla Praha --- 0:04:49,7 0:01:22,9 0:03:26,8
7. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:04:56 0:01:20,7 0:03:35,3
8. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:04 0:01:24,9 0:03:39,1
9. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:10,7 0:01:24 0:03:46,7
10. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:14,2 0:01:25,1 0:03:49,1
11. Filip Tadeáš (2008) CZE SPSHK --- 0:05:14,4 0:01:21,9 0:03:52,5
12. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:16,1 0:01:20,8 0:03:55,3
13. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:05:18,2 0:01:29,7 0:03:48,5
14. Janatová Zdeňka (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:05:18,3 0:01:12,6 0:04:05,7
15. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:20,2 0:01:28,3 0:03:51,9
16. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:26,2 0:01:34 0:03:52,2
17. Janata Jan (2009) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:05:26,3 0:01:43,5 0:03:42,8
18. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:26,7 0:01:39,3 0:03:47,4
19. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:28 0:01:27,3 0:04:00,7
20. Noháčová Anna (2007) CZE --- --- 0:05:32,8 0:01:44,3 0:03:48,5
21. Hosová Sára (2009) CZE SPSHK --- 0:05:37,2 0:01:28,1 0:04:09,1
22. Pitrmanová Eliška (2007) CZE SPSHK --- 0:05:39,8 0:01:30,2 0:04:09,6
23. Marek Lukáš (2007) CZE Individuální --- 0:05:41,7 0:01:32,6 0:04:09,1
24. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:05:43,2 0:01:37,6 0:04:05,6
25. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:43,6 0:01:33 0:04:10,6
26. Blatná Berta (2009) CZE Elab --- 0:05:45,6 0:01:47,4 0:03:58,2
27. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:05:45,8 0:01:54,6 0:03:51,2
28. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:05:46,4 0:01:30,2 0:04:16,2
29. Procházková Jolana (2008) CZE Kometa Brno --- 0:05:51 0:01:42,4 0:04:08,6
30. Jungmannová Kateřina (2008) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:05:51,5 0:01:49,4 0:04:02,1
31. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:51,5 0:01:28,3 0:04:23,2
32. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:05:54,2 0:01:40,7 0:04:13,5
33. Potužníková Magdaléna (2008) CZE triatlet K.Vary --- 0:05:54,4 0:01:47,2 0:04:07,2
34. ŠIMŮNEK Štěpán (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:05:55,4 0:01:57,3 0:03:58,1
35. Vencálek Ondřej (2008) CZE PK Nisa Liberec --- 0:05:56,5 0:01:50,3 0:04:06,2
36. Bartoš Dominik (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:05:57,2 0:02:00,1 0:03:57,1
37. Kopáčová Veronika (2009) CZE PKPAR --- 0:05:59,3 0:01:30,7 0:04:28,6
38. Štolba Marek (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:00,1 0:01:47,5 0:04:12,6
39. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:06:01,4 0:01:45,8 0:04:15,6
40. Bönischová Adéla (2007) CZE Triatlet --- 0:06:01,8 0:02:01,6 0:04:00,2
41. Tichy Martin (2007) CZE SG Doksy --- 0:06:02,4 0:01:53,7 0:04:08,7
42. Kuncová Barbora (2008) CZE Plavecký klub Svitavy --- 0:06:05,7 0:01:25,9 0:04:39,8
43. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:09 0:01:52 0:04:17
44. Cihlář Vít (2008) CZE TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 0:06:09,3 0:01:24,9 0:04:44,4
45. Noháč Matěj (2009) CZE --- --- 0:06:09,9 0:02:18,8 0:03:51,1
46. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:06:12 0:01:53,9 0:04:18,1
47. Janovská Barbora (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:17,5 0:01:38,5 0:04:39
48. Bakočová Ema (2009) CZE --- --- 0:06:19,3 0:01:56,1 0:04:23,2
49. KOPECKÝ Daniel (2009) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:21,3 0:02:13,2 0:04:08,1
50. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:06:23,5 0:01:54,2 0:04:29,3
51. TROJANOVÁ Viktorie (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:06:25,4 0:01:39,9 0:04:45,5
52. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:27,5 0:01:44,6 0:04:42,9
53. Patáková Tereza (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:06:30,2 0:01:42,4 0:04:47,8
54. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:06:31,7 0:01:52,5 0:04:39,2
55. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:31,7 0:01:51,5 0:04:40,2
56. Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:48,4 0:02:14,3 0:04:34,1
57. LANDOVÁ Judith (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:48,9 0:01:50 0:04:58,9
58. Lukeš Šimon (2010) CZE Triatlon Plzeň --- 0:06:50,8 0:01:51,1 0:04:59,7
59. HRACHOVEC Jakub (2009) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:51 0:02:08,1 0:04:42,9
60. KMOŠKOVÁ Barbora (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:06:56 0:02:10,6 0:04:45,4
61. JAHN Bohumil (2010) CZE BOGAS TEAM 2011 --- 0:07:04,9 0:02:10,5 0:04:54,4
62. Savin Soňa (2007) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:15,9 0:02:24,8 0:04:51,1
63. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:18,4 0:01:54,2 0:05:24,2
64. Heth Šimon (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:07:20,3 0:02:00,6 0:05:19,7
65. Petráček Milan (2009) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:07:33,5 0:02:49,3 0:04:44,2
66. Castoral Nicolas (2010) CZE PK Slavia Plzen --- 0:08:21,9 0:02:28,6 0:05:53,3
Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- ---
Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- DNS --- ---
Trinerová Nella (2007) CZE Triatlet K. Vary --- DNS --- ---
Růžička Ondřej (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNS --- ---
Horák Tomáš (2007) CZE TJ Šumperk --- DNS --- ---
Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Krejčíková Amélie (2007) CZE Elab --- DNS --- ---
Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- DNS --- ---
Bicanová Amálka (2009) CZE Elab --- DNS --- ---
Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- DNF 0:02:11,9 ---
Svobodová Karin (2008) CZE BIJA --- DNS --- ---
Ticha Anna (2006) CZE SG Doksy --- DNF 0:01:51,9 ---