Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Harakaľ František (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:04:39,1 0:01:14,5 0:03:24,6
2. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:40,3 0:01:18,2 0:03:22,1
3. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:43,6 0:01:18,7 0:03:24,9
4. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:04:43,9 0:01:19,8 0:03:24,1
5. Hauptmann Marek (2007) CZE MP Dukla Praha --- 0:04:49,7 0:01:22,9 0:03:26,8
6. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:04 0:01:24,9 0:03:39,1
7. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:14,2 0:01:25,1 0:03:49,1
8. Filip Tadeáš (2008) CZE SPSHK --- 0:05:14,4 0:01:21,9 0:03:52,5
9. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:05:18,2 0:01:29,7 0:03:48,5
10. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:20,2 0:01:28,3 0:03:51,9
11. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:26,2 0:01:34 0:03:52,2
12. Janata Jan (2009) CZE TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 0:05:26,3 0:01:43,5 0:03:42,8
13. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:26,7 0:01:39,3 0:03:47,4
14. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:28 0:01:27,3 0:04:00,7
15. Marek Lukáš (2007) CZE Individuální --- 0:05:41,7 0:01:32,6 0:04:09,1
16. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:05:43,2 0:01:37,6 0:04:05,6
17. ŠIMŮNEK Štěpán (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:05:55,4 0:01:57,3 0:03:58,1
18. Vencálek Ondřej (2008) CZE PK Nisa Liberec --- 0:05:56,5 0:01:50,3 0:04:06,2
19. Bartoš Dominik (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:05:57,2 0:02:00,1 0:03:57,1
20. Štolba Marek (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:00,1 0:01:47,5 0:04:12,6
21. Tichy Martin (2007) CZE SG Doksy --- 0:06:02,4 0:01:53,7 0:04:08,7
22. Cihlář Vít (2008) CZE TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 0:06:09,3 0:01:24,9 0:04:44,4
23. Noháč Matěj (2009) CZE --- --- 0:06:09,9 0:02:18,8 0:03:51,1
24. KOPECKÝ Daniel (2009) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:21,3 0:02:13,2 0:04:08,1
25. Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:48,4 0:02:14,3 0:04:34,1
26. Lukeš Šimon (2010) CZE Triatlon Plzeň --- 0:06:50,8 0:01:51,1 0:04:59,7
27. HRACHOVEC Jakub (2009) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:51 0:02:08,1 0:04:42,9
28. JAHN Bohumil (2010) CZE BOGAS TEAM 2011 --- 0:07:04,9 0:02:10,5 0:04:54,4
29. Heth Šimon (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:07:20,3 0:02:00,6 0:05:19,7
30. Petráček Milan (2009) CZE --- --- 0:07:33,5 0:02:49,3 0:04:44,2
31. Castoral Nicolas (2010) CZE PK Slavia Plzen --- 0:08:21,9 0:02:28,6 0:05:53,3
Bludský Matěj (2010) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- ---
Hašlar Přemysl (2007) CZE VOKOLOPOLE --- DNS --- ---
Růžička Ondřej (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- DNS --- ---
Horák Tomáš (2007) CZE TJ Šumperk --- DNS --- ---
Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- DNF 0:02:11,9 ---