Aquatlon Jablonec n. N, 31. 3. 2018 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Míková Barbora (2007) CZE Individuální --- 0:04:35,2 0:01:12,6 0:03:22,6
2. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:04:56 0:01:20,7 0:03:35,3
3. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:10,7 0:01:24 0:03:46,7
4. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:16,1 0:01:20,8 0:03:55,3
5. Janatová Zdeňka (2007) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:05:18,3 0:01:12,6 0:04:05,7
6. Noháčová Anna (2007) CZE --- --- 0:05:32,8 0:01:44,3 0:03:48,5
7. Hosová Sára (2009) CZE SPSHK --- 0:05:37,2 0:01:28,1 0:04:09,1
8. Pitrmanová Eliška (2007) CZE SPSHK --- 0:05:39,8 0:01:30,2 0:04:09,6
9. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:43,6 0:01:33 0:04:10,6
10. Blatná Berta (2009) CZE Elab --- 0:05:45,6 0:01:47,4 0:03:58,2
11. Vachová Adéla (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:05:45,8 0:01:54,6 0:03:51,2
12. Ryšavá Anna (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:05:46,4 0:01:30,2 0:04:16,2
13. Procházková Jolana (2008) CZE Kometa Brno --- 0:05:51 0:01:42,4 0:04:08,6
14. Jungmannová Kateřina (2008) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:05:51,5 0:01:49,4 0:04:02,1
15. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:51,5 0:01:28,3 0:04:23,2
16. Jarošová Eliška (2008) CZE ArTSport --- 0:05:54,2 0:01:40,7 0:04:13,5
17. Potužníková Magdaléna (2008) CZE triatlet K.Vary --- 0:05:54,4 0:01:47,2 0:04:07,2
18. Kopáčová Veronika (2009) CZE PKPAR --- 0:05:59,3 0:01:30,7 0:04:28,6
19. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:06:01,4 0:01:45,8 0:04:15,6
20. Bönischová Adéla (2007) CZE Triatlet --- 0:06:01,8 0:02:01,6 0:04:00,2
21. Kuncová Barbora (2008) CZE Plavecký klub Svitavy --- 0:06:05,7 0:01:25,9 0:04:39,8
22. Pánková Emma (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:09 0:01:52 0:04:17
23. Petráčková Anna (2008) CZE P.J.P.T. junior team --- 0:06:12 0:01:53,9 0:04:18,1
24. Janovská Barbora (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:06:17,5 0:01:38,5 0:04:39
25. Bakočová Ema (2009) CZE --- --- 0:06:19,3 0:01:56,1 0:04:23,2
26. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab --- 0:06:23,5 0:01:54,2 0:04:29,3
27. Trojanová Viktorie (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:06:25,4 0:01:39,9 0:04:45,5
28. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:27,5 0:01:44,6 0:04:42,9
29. Patáková Tereza (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:06:30,2 0:01:42,4 0:04:47,8
30. Káňová Kateřina (2007) CZE Loko Trutnov --- 0:06:31,7 0:01:52,5 0:04:39,2
31. Vokurková Zuzana (2009) CZE VOKOLOPOLE --- 0:06:31,7 0:01:51,5 0:04:40,2
32. LANDOVÁ Judith (2008) CZE PŠ Lachmánek --- 0:06:48,9 0:01:50 0:04:58,9
33. KMOŠKOVÁ Barbora (2008) CZE KSP Pardubice --- 0:06:56 0:02:10,6 0:04:45,4
34. Savin Soňa (2007) CZE PŠ Lachmánek --- 0:07:15,9 0:02:24,8 0:04:51,1
35. Vokurková Adéla (2007) CZE VOKOLOPOLE --- 0:07:18,4 0:01:54,2 0:05:24,2
Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---
Trinerová Nella (2007) CZE --- --- DNS --- ---
Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Krejčíková Amélie (2007) CZE Elab --- DNS --- ---
Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- DNS --- ---
Bicanová Amálka (2009) CZE Elab --- DNS --- ---
Svobodová Karin (2008) CZE BIJA --- DNS --- ---
Ticha Anna (2006) CZE SG Doksy --- DNF 0:01:51,9 ---