Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Volár Jan (1992) CZE OMT --- 0:20:19,6 0:04:34,7 (1) 0:15:44,9 (1)
2. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:51,6 0:04:47,1 (6) 0:16:04,5 (2)
3. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:21:01,6 0:04:52,1 (10) 0:16:09,5 (3)
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:26,6 0:04:34,8 (3) 0:16:51,8 (5)
5. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:39,3 0:04:34,7 (2) 0:17:04,6 (8)
6. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:02,6 0:05:07 (20) 0:16:55,6 (7)
7. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:08,4 0:04:58,1 (13) 0:17:10,3 (9)
8. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:22:12,9 0:05:36,9 (35) 0:16:36 (4)
9. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:15,8 0:04:57,9 (12) 0:17:17,9 (11)
10. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:24,1 0:04:59,7 (16) 0:17:24,4 (12)
11. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:22:31,6 0:04:47,8 (7) 0:17:43,8 (13)
12. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:22:58,8 0:04:47,8 (8) 0:18:11 (22)
13. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:01,6 0:04:56,5 (11) 0:18:05,1 (17)
14. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 0:23:03,3 0:05:51,3 (41) 0:17:12 (10)
15. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:06,1 0:05:08,5 (21) 0:17:57,6 (15)
16. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:23:09,1 0:04:38,1 (5) 0:18:31 (26)
17. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:14,1 0:05:03,9 (18) 0:18:10,2 (21)
18. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:23:19,6 0:05:15,1 (23) 0:18:04,5 (16)
19. Ryšavý Philip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 0:23:39,1 0:04:49,8 (9) 0:18:49,3 (30)
20. Pozler Tomáš (1976) CZE OMT --- 0:23:41,3 0:06:49,5 (65) 0:16:51,8 (6)
21. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 0:23:41,4 0:05:52,4 (42) 0:17:49 (14)
22. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:23:42,8 0:05:33,6 (33) 0:18:09,2 (20)
23. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:58,6 0:05:25,4 (27) 0:18:33,2 (27)
24. Toul Filip (1980) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:24:02,1 0:05:22,1 (26) 0:18:40 (28)
25. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:11,3 0:05:06,1 (19) 0:19:05,2 (31)
26. Holomoucký Adam (1999) CZE Individuální --- 0:24:13,6 0:06:01,8 (49) 0:18:11,8 (23)
27. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:25,6 0:06:19,2 (58) 0:18:06,4 (19)
28. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:36,8 0:05:48,5 (39) 0:18:48,3 (29)
29. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 0:24:41,1 0:06:23,2 (60) 0:18:17,9 (24)
30. Karas Tomáš (1967) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:48,8 0:06:29,3 (62) 0:18:19,5 (25)
31. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:25:01,8 0:05:41,4 (37) 0:19:20,4 (35)
32. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:04,8 0:05:55,9 (47) 0:19:08,9 (33)
33. Krejčík Jan (1982) CZE --- --- 0:25:13,3 0:05:52,4 (43) 0:19:20,9 (37)
34. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:25:19,1 0:06:11 (56) 0:19:08,1 (32)
35. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:24,9 0:04:36,6 (4) 0:20:48,3 (52)
36. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:25:36,1 0:05:32,7 (31) 0:20:03,4 (40)
37. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:37,1 0:05:03,2 (17) 0:20:33,9 (47)
38. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:44,6 0:05:17,1 (24) 0:20:27,5 (46)
39. Škoda Václav (1974) CZE AD team --- 0:25:49,3 0:05:43,5 (38) 0:20:05,8 (42)
40. Thoma Jiří (1983) CZE Cork Tri (Ireland) --- 0:25:52,8 0:07:47 (84) 0:18:05,8 (18)
41. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 0:25:55,4 0:06:04,1 (53) 0:19:51,3 (38)
42. Horňová Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:26:18,6 0:05:28,1 (28) 0:20:50,5 (53)
43. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:26:23,8 0:05:37,5 (36) 0:20:46,3 (50)
44. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:26:25,9 0:05:35 (34) 0:20:50,9 (54)
45. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:29,6 0:05:52,4 (44) 0:20:37,2 (48)
46. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:37,8 0:04:58,3 (14) 0:21:39,5 (63)
47. Bednář Michal (2002) CZE Elab --- 0:26:44,1 0:05:48,6 (40) 0:20:55,5 (56)
48. Zemanová Kateřina (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:48,1 0:05:55 (46) 0:20:53,1 (55)
49. Filipová Klára (1995) CZE --- --- 0:26:48,3 0:06:00,2 (48) 0:20:48,1 (51)
50. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:27:05,6 0:05:30,1 (30) 0:21:35,5 (61)
51. Maloch Aleš (1979) CZE OMT Pardubice --- 0:27:05,8 0:07:45,4 (82) 0:19:20,4 (36)
52. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:08,1 0:07:02,5 (69) 0:20:05,6 (41)
53. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 0:27:10,6 0:07:55,5 (85) 0:19:15,1 (34)
54. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:12,3 0:07:00,3 (68) 0:20:12 (43)
55. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:12,5 0:05:19,1 (25) 0:21:53,4 (68)
56. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:12,6 0:06:59,8 (67) 0:20:12,8 (45)
57. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:28,1 0:05:52,8 (45) 0:21:35,3 (60)
58. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:27:31,1 0:06:03,1 (51) 0:21:28 (59)
59. Lukeš Tomáš (1967) CZE LBS sport team --- 0:27:56,1 0:06:03,1 (52) 0:21:53 (67)
60. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:06,1 0:06:30 (63) 0:21:36,1 (62)
61. Kovář David (1990) CZE --- --- 0:28:17,8 0:08:05,2 (86) 0:20:12,6 (44)
62. Weber Albert (2000) CZE K1 Plzeň --- 0:28:21,1 0:07:40,5 (80) 0:20:40,6 (49)
63. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:28:39,1 0:07:30,2 (76) 0:21:08,9 (57)
64. Blažek Zdeněk (1976) CZE --- --- 0:28:40,4 0:08:41 (88) 0:19:59,4 (39)
65. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:04,8 0:06:21,8 (59) 0:22:43 (75)
66. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 0:29:08,3 0:06:55,4 (66) 0:22:12,9 (71)
67. Stuchlík Jiří (1975) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:29:11,5 0:07:28,5 (74) 0:21:43 (65)
68. PÍSKO Jan (1982) CZE Cyklo team Dům Barev --- 0:29:12,3 0:07:31,4 (77) 0:21:40,9 (64)
69. Teplá Jana (1979) CZE TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 0:29:20,1 0:07:32,5 (78) 0:21:47,6 (66)
70. Bajerová Žaneta (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:29:49,8 0:06:02,4 (50) 0:23:47,4 (77)
71. Adamová Žaneta (1980) CZE --- --- 0:29:55,8 0:07:46,1 (83) 0:22:09,7 (70)
72. Čutka Josef (1985) CZE --- --- 0:29:59,3 0:07:09 (71) 0:22:50,3 (76)
73. Logojda Jiří (1971) CZE Individuální --- 0:30:01,6 0:07:37,1 (79) 0:22:24,5 (72)
74. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:30:05,1 0:05:33,5 (32) 0:24:31,6 (81)
75. Dvořáček Ladislav (1972) CZE --- --- 0:30:25,1 0:08:23,8 (87) 0:22:01,3 (69)
76. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:30:27,1 0:05:29,6 (29) 0:24:57,5 (82)
77. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:30:27,6 0:06:15,5 (57) 0:24:12,1 (80)
78. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:30:27,8 0:04:59,1 (15) 0:25:28,7 (85)
79. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:31:06,6 0:07:09,5 (72) 0:23:57,1 (79)
80. Formánková Anna (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:31:09,3 0:06:08 (54) 0:25:01,3 (83)
81. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 0:31:15,6 0:09:52,2 (91) 0:21:23,4 (58)
82. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 0:31:25,3 0:07:30 (75) 0:23:55,3 (78)
83. Trněná Kateřina (1978) CZE --- --- 0:31:28,8 0:06:10,7 (55) 0:25:18,1 (84)
84. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:31:35,8 0:09:04,5 (90) 0:22:31,3 (74)
85. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:31:51,1 0:05:13,1 (22) 0:26:38 (87)
86. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:32:07,8 0:06:24,8 (61) 0:25:43 (86)
87. Uhříček Petr (1972) CZE --- --- 0:32:34,4 0:10:06 (92) 0:22:28,4 (73)
88. Vaníková Bohunka (1973) CZE --- --- 0:33:40,8 0:06:41,1 (64) 0:26:59,7 (89)
89. Janoušek Kryštof (2002) CZE Elab --- 0:34:35,4 0:07:06,5 (70) 0:27:28,9 (90)
90. TOURKOVÁ Jarmila (1977) CZE TCV J. Hradec --- 0:35:34,1 0:08:42,3 (89) 0:26:51,8 (88)
91. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:37:31,4 0:07:27,4 (73) 0:30:04 (91)
92. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:33,9 0:07:42,5 (81) 0:32:51,4 (92)
Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- ---
Boháčová Nikola (2001) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:06:31,3 ---
Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- DNF 0:04:50,9 ---
Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:06:16,3 ---
Škarka René (1976) CZE SK Termit --- DNS --- ---