Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Volár Jan (1992) CZE OMT --- 0:20:19,6 0:04:34,7 (1) 0:15:44,9 (1)
2. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:51,6 0:04:47,1 (6) 0:16:04,5 (2)
3. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:21:01,6 0:04:52,1 (10) 0:16:09,5 (3)
4. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:26,6 0:04:34,8 (3) 0:16:51,8 (5)
5. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:39,3 0:04:34,7 (2) 0:17:04,6 (8)
6. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:02,6 0:05:07 (20) 0:16:55,6 (7)
7. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:08,4 0:04:58,1 (13) 0:17:10,3 (9)
8. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:22:12,9 0:05:36,9 (35) 0:16:36 (4)
9. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:15,8 0:04:57,9 (12) 0:17:17,9 (11)
10. Tlamka Filip (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:24,1 0:04:59,7 (16) 0:17:24,4 (12)
11. Minář Patrik (2000) CZE TJ Šumperk --- 0:22:31,6 0:04:47,8 (7) 0:17:43,8 (13)
12. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:22:58,8 0:04:47,8 (8) 0:18:11 (22)
13. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:01,6 0:04:56,5 (11) 0:18:05,1 (17)
14. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 0:23:03,3 0:05:51,3 (41) 0:17:12 (10)
15. Hájek Tomáš (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:23:06,1 0:05:08,5 (21) 0:17:57,6 (15)
16. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:23:09,1 0:04:38,1 (5) 0:18:31 (26)
17. Škoda Václav (2002) CZE AD team --- 0:23:19,6 0:05:15,1 (23) 0:18:04,5 (16)
18. Ryšavý Philip (2001) CZE Triatlon Plzeň --- 0:23:39,1 0:04:49,8 (9) 0:18:49,3 (30)
19. Pozler Tomáš (1976) CZE OMT --- 0:23:41,3 0:06:49,5 (65) 0:16:51,8 (6)
20. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 0:23:41,4 0:05:52,4 (42) 0:17:49 (14)
21. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:23:42,8 0:05:33,6 (33) 0:18:09,2 (20)
22. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:58,6 0:05:25,4 (27) 0:18:33,2 (27)
23. Toul Filip (1980) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:24:02,1 0:05:22,1 (26) 0:18:40 (28)
24. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:11,3 0:05:06,1 (19) 0:19:05,2 (31)
25. Holomoucký Adam (1999) CZE Individuální --- 0:24:13,6 0:06:01,8 (49) 0:18:11,8 (23)
26. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:25,6 0:06:19,2 (58) 0:18:06,4 (19)
27. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:36,8 0:05:48,5 (39) 0:18:48,3 (29)
28. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 0:24:41,1 0:06:23,2 (60) 0:18:17,9 (24)
29. Karas Tomáš (1967) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:48,8 0:06:29,3 (62) 0:18:19,5 (25)
30. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:25:01,8 0:05:41,4 (37) 0:19:20,4 (35)
31. Novák František (1998) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:04,8 0:05:55,9 (47) 0:19:08,9 (33)
32. Krejčík Jan (1982) CZE --- --- 0:25:13,3 0:05:52,4 (43) 0:19:20,9 (37)
33. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:25:19,1 0:06:11 (56) 0:19:08,1 (32)
34. Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:24,9 0:04:36,6 (4) 0:20:48,3 (52)
35. Provod Petr (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:25:37,1 0:05:03,2 (17) 0:20:33,9 (47)
36. Škoda Václav (1974) CZE AD team --- 0:25:49,3 0:05:43,5 (38) 0:20:05,8 (42)
37. Thoma Jiří (1983) CZE Cork Tri (Ireland) --- 0:25:52,8 0:07:47 (84) 0:18:05,8 (18)
38. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 0:25:55,4 0:06:04,1 (53) 0:19:51,3 (38)
39. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:26:23,8 0:05:37,5 (36) 0:20:46,3 (50)
40. Grulich Ondřej (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:26:29,6 0:05:52,4 (44) 0:20:37,2 (48)
41. Bednář Michal (2002) CZE Elab --- 0:26:44,1 0:05:48,6 (40) 0:20:55,5 (56)
42. Maloch Aleš (1979) CZE OMT Pardubice --- 0:27:05,8 0:07:45,4 (82) 0:19:20,4 (36)
43. Rybařík Marek (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:08,1 0:07:02,5 (69) 0:20:05,6 (41)
44. Kolář Martin (1980) CZE TriSK ČB --- 0:27:10,6 0:07:55,5 (85) 0:19:15,1 (34)
45. Pagáč Ondřej (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:12,3 0:07:00,3 (68) 0:20:12 (43)
46. Bláha Jiří (1976) CZE Elab --- 0:27:31,1 0:06:03,1 (51) 0:21:28 (59)
47. Lukeš Tomáš (1967) CZE LBS sport team --- 0:27:56,1 0:06:03,1 (52) 0:21:53 (67)
48. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:06,1 0:06:30 (63) 0:21:36,1 (62)
49. Kovář David (1990) CZE --- --- 0:28:17,8 0:08:05,2 (86) 0:20:12,6 (44)
50. Weber Albert (2000) CZE K1 Plzeň --- 0:28:21,1 0:07:40,5 (80) 0:20:40,6 (49)
51. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:28:39,1 0:07:30,2 (76) 0:21:08,9 (57)
52. Blažek Zdeněk (1976) CZE --- --- 0:28:40,4 0:08:41 (88) 0:19:59,4 (39)
53. Coufal Lukáš (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:04,8 0:06:21,8 (59) 0:22:43 (75)
54. Stuchlík Jiří (1975) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:29:11,5 0:07:28,5 (74) 0:21:43 (65)
55. PÍSKO Jan (1982) CZE Cyklo team Dům Barev --- 0:29:12,3 0:07:31,4 (77) 0:21:40,9 (64)
56. Čutka Josef (1985) CZE --- --- 0:29:59,3 0:07:09 (71) 0:22:50,3 (76)
57. Logojda Jiří (1971) CZE Individuální --- 0:30:01,6 0:07:37,1 (79) 0:22:24,5 (72)
58. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:30:05,1 0:05:33,5 (32) 0:24:31,6 (81)
59. Dvořáček Ladislav (1972) CZE --- --- 0:30:25,1 0:08:23,8 (87) 0:22:01,3 (69)
60. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:31:06,6 0:07:09,5 (72) 0:23:57,1 (79)
61. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 0:31:15,6 0:09:52,2 (91) 0:21:23,4 (58)
62. Uhříček Petr (1972) CZE --- --- 0:32:34,4 0:10:06 (92) 0:22:28,4 (73)
63. Janoušek Kryštof (2002) CZE Elab --- 0:34:35,4 0:07:06,5 (70) 0:27:28,9 (90)
64. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:37:31,4 0:07:27,4 (73) 0:30:04 (91)
Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- DNF 0:04:50,9 ---
Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:06:16,3 ---
Škarka René (1976) CZE SK Termit --- DNS --- ---