Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:14,1 0:05:03,9 (3) 0:18:10,2 (1)
2. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:25:36,1 0:05:32,7 (10) 0:20:03,4 (2)
3. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:44,6 0:05:17,1 (5) 0:20:27,5 (4)
4. Horňová Adriana (2000) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:26:18,6 0:05:28,1 (7) 0:20:50,5 (6)
5. Švecová Lenka (2001) CZE Elitavers Jihlava --- 0:26:25,9 0:05:35 (11) 0:20:50,9 (7)
6. Procházková Michaela (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:37,8 0:04:58,3 (1) 0:21:39,5 (11)
7. Zemanová Kateřina (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:26:48,1 0:05:55 (13) 0:20:53,1 (8)
8. Filipová Klára (1995) CZE --- --- 0:26:48,3 0:06:00,2 (14) 0:20:48,1 (5)
9. Stupková Barbora (2002) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 0:27:05,6 0:05:30,1 (9) 0:21:35,5 (10)
10. Miklišová Lucie (2002) CZE TITAN TRILIFE --- 0:27:12,5 0:05:19,1 (6) 0:21:53,4 (13)
11. Procházková Nikola (2002) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:27:12,6 0:06:59,8 (22) 0:20:12,8 (3)
12. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:27:28,1 0:05:52,8 (12) 0:21:35,3 (9)
13. Marková Ladislava (1978) CZE Individuální --- 0:29:08,3 0:06:55,4 (21) 0:22:12,9 (15)
14. Teplá Jana (1979) CZE --- --- 0:29:20,1 0:07:32,5 (24) 0:21:47,6 (12)
15. Bajerová Žaneta (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:29:49,8 0:06:02,4 (15) 0:23:47,4 (17)
16. Adamová Žaneta (1980) CZE --- --- 0:29:55,8 0:07:46,1 (26) 0:22:09,7 (14)
17. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:30:27,1 0:05:29,6 (8) 0:24:57,5 (20)
18. Bláhová Magdalena (2002) CZE Elab --- 0:30:27,6 0:06:15,5 (18) 0:24:12,1 (19)
19. Hrušková Anežka (1999) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:30:27,8 0:04:59,1 (2) 0:25:28,7 (23)
20. Formánková Anna (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:31:09,3 0:06:08 (16) 0:25:01,3 (21)
21. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 0:31:25,3 0:07:30 (23) 0:23:55,3 (18)
22. Trněná Kateřina (1978) CZE --- --- 0:31:28,8 0:06:10,7 (17) 0:25:18,1 (22)
23. Valdová Marie (1977) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:31:35,8 0:09:04,5 (28) 0:22:31,3 (16)
24. Zdražilová Zoe (2002) CZE Triatlon klub Ostrava --- 0:31:51,1 0:05:13,1 (4) 0:26:38 (25)
25. Komárková Kateřina (1995) CZE SK Slavia Praha --- 0:32:07,8 0:06:24,8 (19) 0:25:43 (24)
26. Vaníková Bohunka (1973) CZE --- --- 0:33:40,8 0:06:41,1 (20) 0:26:59,7 (27)
27. Tourková Jarmila (1977) CZE --- --- 0:35:34,1 0:08:42,3 (27) 0:26:51,8 (26)
28. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:40:33,9 0:07:42,5 (25) 0:32:51,4 (28)
Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Charvátová Tereza (2002) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- ---
Boháčová Nikola (2001) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:06:31,3 ---