Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:49,2 0:02:17,4 0:06:31,8
2. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:52,7 0:02:23,7 0:06:29
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:59,2 0:02:24,5 0:06:34,7
4. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:39 0:02:26,1 0:07:12,9
5. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:44 0:02:17,6 0:07:26,4
6. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:49,5 0:02:31,8 0:07:17,7
7. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:52,2 0:02:32,3 0:07:19,9
8. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:00,5 0:02:39,2 0:07:21,3
9. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:01,2 0:02:38,8 0:07:22,4
10. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:05,7 0:02:42,7 0:07:23
11. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:10,7 0:02:30,7 0:07:40
12. Mičková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:11,6 0:02:34,8 0:07:36,8
13. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:12 0:02:23,5 0:07:48,5
14. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:14,6 0:02:53,4 0:07:21,2
15. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:16,7 0:02:52,6 0:07:24,1
16. Capl Kryštof (2005) CZE TriSK CB --- 0:10:16,9 0:02:28,4 0:07:48,5
17. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:18,2 0:02:48,1 0:07:30,1
18. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:24,6 0:02:32,3 0:07:52,3
19. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:26,6 0:02:36,1 0:07:50,5
20. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:10:31 0:02:55,8 0:07:35,2
21. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:33,8 0:02:49,9 0:07:43,9
22. Kušová Anna (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:10:33,9 0:02:42,8 0:07:51,1
23. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:41,5 0:02:47,8 0:07:53,7
24. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:43,1 0:02:25,8 0:08:17,3
25. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:43,2 0:02:59,3 0:07:43,9
26. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:45,2 0:02:43 0:08:02,2
27. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:50 0:02:53,3 0:07:56,7
28. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:53,6 0:02:46,3 0:08:07,3
29. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:53,6 0:02:58,4 0:07:55,2
30. Minářová Veronika (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:10:56,4 0:02:31,9 0:08:24,5
31. Kopenec Martin (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:56,5 0:02:59,9 0:07:56,6
32. Ottová Michaela (2003) CZE TJ Šumperk --- 0:11:02,1 0:02:54,3 0:08:07,8
33. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:11:04,3 0:02:33,8 0:08:30,5
34. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:11:05,7 0:02:56,1 0:08:09,6
35. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:06 0:02:52,8 0:08:13,2
36. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:06,8 0:02:58,2 0:08:08,6
37. Provod Vojtěch (2003) CZE --- --- 0:11:07,7 0:02:50,5 0:08:17,2
38. Mitisková Michaela (2005) CZE --- --- 0:11:08,3 0:03:05,9 0:08:02,4
39. Shon Mathias (2006) CZE Elab --- 0:11:09,2 0:03:11,7 0:07:57,5
40. Svobodník Nikola (2005) CZE --- --- 0:11:11 0:03:14,7 0:07:56,3
41. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:11:11,1 0:03:04,3 0:08:06,8
42. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:11:13,1 0:02:54 0:08:19,1
43. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:16,4 0:02:48,8 0:08:27,6
44. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:18,1 0:02:51,3 0:08:26,8
45. Caha Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:20,7 0:03:08,2 0:08:12,5
46. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:23,1 0:02:51 0:08:32,1
47. Ryšávková Emma (2005) CZE Elite Sport Max Training --- 0:11:25,6 0:02:47,3 0:08:38,3
48. Silvey Alexandra (2005) CZE LBS Senohraby --- 0:11:26,6 0:03:04,8 0:08:21,8
49. Řezníčková Agáta Viktorie (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:11:26,8 0:02:41,4 0:08:45,4
50. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:33,7 0:03:00,5 0:08:33,2
51. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:53,8 0:02:58,4 0:08:55,4
52. Řimnáč Jakub (2003) CZE Hopman Team Žatec --- 0:11:54,2 0:03:05 0:08:49,2
53. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:01,4 0:02:46,5 0:09:14,9
54. Chmátal David (2005) CZE LBS Sport Team --- 0:12:05,5 0:03:20,6 0:08:44,9
55. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:09,5 0:03:14,9 0:08:54,6
56. Dvořáček Jindřich (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:12:10,5 0:03:16 0:08:54,5
57. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:17,7 0:02:48,5 0:09:29,2
58. Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:23,7 0:03:18,2 0:09:05,5
59. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:34,1 0:02:50,4 0:09:43,7
60. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:43 0:03:12,9 0:09:30,1
61. Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:05,1 0:03:32,1 0:09:33
62. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:11,3 0:03:30,6 0:09:40,7
63. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:13:27,9 0:03:30,3 0:09:57,6
64. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:49,1 0:02:54,6 0:10:54,5
65. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:59,9 0:03:30 0:10:29,9
66. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:10,3 0:03:38 0:11:32,3
67. Ficová Anna (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:16:32,1 0:03:34 0:12:58,1
Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- ---
Škarková Markéta (2004) CZE SK Termit --- DNS --- ---