Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Marek Jakub (2003) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:08:49,2 0:02:17,4 0:06:31,8
2. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:52,7 0:02:23,7 0:06:29
3. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:08:59,2 0:02:24,5 0:06:34,7
4. Rozsíval Erik (2004) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:39 0:02:26,1 0:07:12,9
5. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:44 0:02:17,6 0:07:26,4
6. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:49,5 0:02:31,8 0:07:17,7
7. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:09:52,2 0:02:32,3 0:07:19,9
8. Caha Jan (2003) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:00,5 0:02:39,2 0:07:21,3
9. Jahoda Vojtěch (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:01,2 0:02:38,8 0:07:22,4
10. Homola Jakub (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:05,7 0:02:42,7 0:07:23
11. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:10,7 0:02:30,7 0:07:40
12. Skořepa Adam (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:10:12 0:02:23,5 0:07:48,5
13. Trojan Adam (2004) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:16,7 0:02:52,6 0:07:24,1
14. Capl Kryštof (2005) CZE TriSK CB --- 0:10:16,9 0:02:28,4 0:07:48,5
15. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:18,2 0:02:48,1 0:07:30,1
16. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 0:10:31 0:02:55,8 0:07:35,2
17. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:41,5 0:02:47,8 0:07:53,7
18. Charvát Matyáš (2005) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:10:43,2 0:02:59,3 0:07:43,9
19. Auf Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:45,2 0:02:43 0:08:02,2
20. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:50 0:02:53,3 0:07:56,7
21. Kopenec Martin (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:56,5 0:02:59,9 0:07:56,6
22. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:06 0:02:52,8 0:08:13,2
23. Provod Vojtěch (2003) CZE --- --- 0:11:07,7 0:02:50,5 0:08:17,2
24. Shon Mathias (2006) CZE Elab --- 0:11:09,2 0:03:11,7 0:07:57,5
25. Svobodník Nikola (2005) CZE --- --- 0:11:11 0:03:14,7 0:07:56,3
26. Caha Jakub (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:11:20,7 0:03:08,2 0:08:12,5
27. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:11:54,2 0:03:05 0:08:49,2
28. Chmátal David (2005) CZE LBS Sport Team --- 0:12:05,5 0:03:20,6 0:08:44,9
29. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:09,5 0:03:14,9 0:08:54,6
30. Dvořáček Jindřich (2004) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:12:10,5 0:03:16 0:08:54,5
31. Březina Vojtěch (2005) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:23,7 0:03:18,2 0:09:05,5
32. Valda Josef (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:43 0:03:12,9 0:09:30,1
Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- ---