Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Mičková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:11,6 0:02:34,8 0:07:36,8
2. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:14,6 0:02:53,4 0:07:21,2
3. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:24,6 0:02:32,3 0:07:52,3
4. Balcarová Julie (2003) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:26,6 0:02:36,1 0:07:50,5
5. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:33,8 0:02:49,9 0:07:43,9
6. Kušová Anna (2004) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:10:33,9 0:02:42,8 0:07:51,1
7. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:43,1 0:02:25,8 0:08:17,3
8. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:53,6 0:02:46,3 0:08:07,3
9. Piknerová Zuzana (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:53,6 0:02:58,4 0:07:55,2
10. Minářová Veronika (2004) CZE TJ Šumperk --- 0:10:56,4 0:02:31,9 0:08:24,5
11. Ottová Michaela (2003) CZE TJ Šumperk --- 0:11:02,1 0:02:54,3 0:08:07,8
12. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:11:04,3 0:02:33,8 0:08:30,5
13. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:11:05,7 0:02:56,1 0:08:09,6
14. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:06,8 0:02:58,2 0:08:08,6
15. Mitisková Michaela (2005) CZE --- --- 0:11:08,3 0:03:05,9 0:08:02,4
16. Jarošová Karolína (2006) CZE ArTSport --- 0:11:11,1 0:03:04,3 0:08:06,8
17. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:11:13,1 0:02:54 0:08:19,1
18. Jedličková Barbora (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:16,4 0:02:48,8 0:08:27,6
19. Svobodová Agáta (2005) CZE LBS sport team --- 0:11:18,1 0:02:51,3 0:08:26,8
20. Ptáčková Anna (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:23,1 0:02:51 0:08:32,1
21. Ryšávková Emma (2005) CZE Elite Sport Max Training --- 0:11:25,6 0:02:47,3 0:08:38,3
22. Silvey Alexandra (2005) CZE LBS Senohraby --- 0:11:26,6 0:03:04,8 0:08:21,8
23. Řezníčková Agáta Viktorie (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:11:26,8 0:02:41,4 0:08:45,4
24. Karasová Anna (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:33,7 0:03:00,5 0:08:33,2
25. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:53,8 0:02:58,4 0:08:55,4
26. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:12:01,4 0:02:46,5 0:09:14,9
27. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:17,7 0:02:48,5 0:09:29,2
28. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:34,1 0:02:50,4 0:09:43,7
29. Kučerová Beáta (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:05,1 0:03:32,1 0:09:33
30. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:11,3 0:03:30,6 0:09:40,7
31. Kotišová Karolína (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:13:27,9 0:03:30,3 0:09:57,6
32. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:49,1 0:02:54,6 0:10:54,5
33. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:13:59,9 0:03:30 0:10:29,9
34. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:15:10,3 0:03:38 0:11:32,3
35. Ficová Anna (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:16:32,1 0:03:34 0:12:58,1
Škarková Markéta (2004) CZE SK Termit --- DNS --- ---