Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Míková Barbora (2007) CZE Individuální --- 0:04:44,3 0:01:13 0:03:31,3
2. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:48,9 0:01:19,8 0:03:29,1
3. Toul Filip (2007) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:04:49 0:01:19,7 0:03:29,3
4. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:04:54,9 0:01:19,7 0:03:35,2
5. Pozlerová Edita (2007) CZE OMT --- 0:05:05,7 0:01:23,1 0:03:42,6
6. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:08,7 0:01:13,8 0:03:54,9
7. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:12,7 0:01:24,7 0:03:48
8. Jelínek Šimon (2007) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 0:05:18,2 0:01:22,3 0:03:55,9
9. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:21 0:01:23,1 0:03:57,9
10. Kovář Jan (2008) CZE --- --- 0:05:23,9 0:01:42,4 0:03:41,5
11. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:27,5 0:01:28,1 0:03:59,4
12. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:27,9 0:01:20,1 0:04:07,8
13. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:31,4 0:01:29,8 0:04:01,6
14. Hrubý David (2007) CZE --- --- 0:05:31,4 0:01:31,6 0:03:59,8
15. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:31,5 0:01:31,5 0:04:00
16. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:32,4 0:01:44,8 0:03:47,6
17. Janowiaková Sofie (2009) CZE --- --- 0:05:37,1 0:01:39,2 0:03:57,9
18. Marek Lukáš (2007) CZE Individuální --- 0:05:38,4 0:01:33,1 0:04:05,3
19. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:05:41,1 0:01:30,8 0:04:10,3
20. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:41,4 0:01:32,3 0:04:09,1
21. Trněná Leontýna (2007) CZE --- --- 0:05:50,5 0:01:17,2 0:04:33,3
22. Zadražil Jan (2007) CZE EON --- 0:05:51,2 0:01:43,4 0:04:07,8
23. Jahodová Eliška (2008) CZE PKJH --- 0:05:53,1 0:01:24,9 0:04:28,2
24. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:53,2 0:01:32 0:04:21,2
25. Bajer Vojtěch (2008) CZE PS Kroměříž --- 0:05:57 0:01:40,8 0:04:16,2
26. Janovská Barbora (2008) CZE Elite Sport Boskovice --- 0:05:59,7 0:01:36,7 0:04:23
27. Gončaruk Ilja (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:01,5 0:01:38,8 0:04:22,7
28. Vejrychova Nikola (2007) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:01,5 0:01:29,6 0:04:31,9
29. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:06:02,4 0:01:41,3 0:04:21,1
30. Jungmannová Kateřina (2008) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 0:06:04,4 0:01:51,8 0:04:12,6
31. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:06:13,5 0:01:41,5 0:04:32
32. JELÍNEK Peter (2009) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 0:06:22,2 0:01:54,2 0:04:28
33. Hartmanová Tereza (2010) CZE Elab team --- 0:06:22,3 0:01:49,9 0:04:32,4
34. Hubáček Ondřej (2009) CZE E.ON Triatlon Team Tábor --- 0:06:24,9 0:02:07,5 0:04:17,4
35. Blažek Cyril (2007) CZE --- --- 0:06:26,1 0:02:04,8 0:04:21,3
36. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:06:26,7 0:01:46,1 0:04:40,6
37. Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:33,2 0:01:53,7 0:04:39,5
38. Patáková Tereza (2009) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:06:34,2 0:01:49,6 0:04:44,6
39. Trněná Jasmína (2010) CZE --- --- 0:06:35,3 0:01:40,6 0:04:54,7
40. Krejčíková Amélie (2007) CZE Elab team --- 0:06:35,4 0:01:38,9 0:04:56,5
41. Koptík Jiří (2007) CZE TriSK ČB --- 0:06:39,2 0:02:05,5 0:04:33,7
42. Coufalová Tereza (2008) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:06:39,7 0:01:58,9 0:04:40,8
43. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:45,3 0:02:13,6 0:04:31,7
44. Slanina Jindřich (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:45,4 0:01:54,6 0:04:50,8
45. Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:53 0:01:55,9 0:04:57,1
46. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:56,5 0:01:44,1 0:05:12,4
47. Jenčíková Anna (2008) CZE E.ON Triathlon Team z. s. --- 0:07:14,8 0:02:01,6 0:05:13,2
48. Lomská Simona (2010) CZE SK Čéčova České Budějovice --- 0:07:26,5 0:02:44,1 0:04:42,4
49. Trněný Matyáš (2010) CZE --- --- 0:07:32,2 0:02:18,4 0:05:13,8
50. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:32,5 0:02:34,3 0:04:58,2
51. KOPTÍKOVÁ Kristýna (2009) CZE TriSK ČB --- 0:07:40,5 0:02:44 0:04:56,5
52. Tischlerová Linda (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:08:24,2 0:01:40,4 0:06:43,8
53. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:01,2 0:01:21,6 0:07:39,6