Aquatlon České Budějovice, 3. 3. 2018 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:04:48,9 0:01:19,8 0:03:29,1
2. Toul Filip (2007) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:04:49 0:01:19,7 0:03:29,3
3. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:04:54,9 0:01:19,7 0:03:35,2
4. Jelínek Šimon (2007) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 0:05:18,2 0:01:22,3 0:03:55,9
5. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:21 0:01:23,1 0:03:57,9
6. Kovář Jan (2008) CZE --- --- 0:05:23,9 0:01:42,4 0:03:41,5
7. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:27,5 0:01:28,1 0:03:59,4
8. Plic Ondřej (2009) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:31,4 0:01:29,8 0:04:01,6
9. Hrubý David (2007) CZE --- --- 0:05:31,4 0:01:31,6 0:03:59,8
10. Homola Matěj (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:31,5 0:01:31,5 0:04:00
11. Valda Antonín (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:32,4 0:01:44,8 0:03:47,6
12. Marek Lukáš (2007) CZE Individuální --- 0:05:38,4 0:01:33,1 0:04:05,3
13. Gröschl Václav (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:41,4 0:01:32,3 0:04:09,1
14. Zadražil Jan (2007) CZE EON --- 0:05:51,2 0:01:43,4 0:04:07,8
15. Bajer Vojtěch (2008) CZE PS Kroměříž --- 0:05:57 0:01:40,8 0:04:16,2
16. Gončaruk Ilja (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:01,5 0:01:38,8 0:04:22,7
17. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:06:02,4 0:01:41,3 0:04:21,1
18. Maloch Václav (2008) CZE CzechTRI K. Team --- 0:06:13,5 0:01:41,5 0:04:32
19. JELÍNEK Peter (2009) CZE TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- 0:06:22,2 0:01:54,2 0:04:28
20. Hubáček Ondřej (2009) CZE E.ON Triatlon Team Tábor --- 0:06:24,9 0:02:07,5 0:04:17,4
21. Blažek Cyril (2007) CZE --- --- 0:06:26,1 0:02:04,8 0:04:21,3
22. Kolář Matěj (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:33,2 0:01:53,7 0:04:39,5
23. Krejčíková Amélie (2007) CZE Elab team --- 0:06:35,4 0:01:38,9 0:04:56,5
24. Koptík Jiří (2007) CZE TriSK ČB --- 0:06:39,2 0:02:05,5 0:04:33,7
25. Vích Damián (2008) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:45,3 0:02:13,6 0:04:31,7
26. Slanina Jindřich (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:45,4 0:01:54,6 0:04:50,8
27. Kotiš Martin (2009) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:06:53 0:01:55,9 0:04:57,1
28. Trněný Matyáš (2010) CZE --- --- 0:07:32,2 0:02:18,4 0:05:13,8
29. Dohnal Jakub (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:01,2 0:01:21,6 0:07:39,6