FORD Challenge Prague, 29. 7. 2017 - Middle 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. HEEMERYCK Pieter (1989) BEL DOMO SCOTT Team --- 3:47:45,9 0:20:46,8 (4) 0:02:58,1 (2) 2:04:02 (2) 0:02:01,7 (16) 1:17:57,1 (1)
2. DREITZ Andreas (1988) GER SV Bayreuth --- 3:49:15,3 0:22:24,6 (15) 0:03:27,8 (17) 2:03:13,1 (1) 0:01:49,9 (2) 1:18:19,8 (3)
3. DIRKSMEIER Patrick (1984) GER Tri Finish --- 3:54:36,5 0:21:02,6 (6) 0:03:07,8 (8) 2:09:52,6 (4) 0:01:54,9 (6) 1:18:38,5 (5)
4. BITTNER Per (1985) GER Triathlonfüchse Osterburg --- 3:58:07,6 0:21:13,3 (9) 0:02:57,8 (1) 2:09:50 (3) 0:01:57,9 (9) 1:22:08,3 (8)
5. MCNEICE Dylan (1985) NZL --- --- 3:59:48,6 0:20:37,6 (1) 0:03:04,2 (5) 2:10:36,3 (7) 0:01:59,7 (13) 1:23:30,5 (12)
6. SVENSSON Jesper (1990) SWE Motala Triclub --- 4:02:27,4 0:20:45,8 (3) 0:03:07,7 (7) 2:10:29,8 (5) 0:01:46,4 (1) 1:26:17,6 (15)
7. Petrásek Pavel (1990) CZE Etriatlon Team Salming 4:03:45,6 0:24:20,6 (32) 0:03:03,8 (4) 2:14:09,5 (14) 0:01:52,4 (4) 1:20:19 (6)
8. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:04:35 0:23:38 (26) 0:02:59,3 (3) 2:17:50,3 (28) 0:02:09,9 (26) 1:17:57,3 (2)
9. OTTO Christian (1986) GER Christian Otto --- 4:05:07,6 0:20:43,3 (2) 0:03:04,3 (6) 2:10:34,6 (6) 0:02:07,9 (22) 1:28:37,3 (28)
10. Godart Olivier (1975) LUX --- --- 4:05:15,9 0:25:36,5 (56) 0:04:04,8 (56) 2:14:46,1 (17) 0:02:18,1 (37) 1:18:30,2 (4)
11. Daněk Michal (1979) CZE EKOL ELITE TRIATLON TEAM --- 4:05:41 0:22:24,3 (14) 0:03:41,5 (29) 2:14:14,5 (16) 0:02:01,2 (15) 1:23:19,3 (11)
12. Švarc Přemysl (1985) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 4:07:54,3 0:21:01,6 (5) 0:03:10,8 (9) 2:14:12,6 (15) 0:01:51,2 (3) 1:27:38 (20)
13. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN Salming 4:08:56,1 0:21:52,1 (11) 0:03:17,6 (10) 2:17:43,6 (27) 0:02:05,4 (18) 1:23:57,3 (14)
14. DYSON Pete (1989) GBR --- --- 4:09:28,1 0:24:13,5 (29) 0:03:18,1 (11) 2:10:51,3 (8) 0:02:17,9 (36) 1:28:47 (30)
15. CHRISTENSEN Anders (1990) DEN Aalborg Triathlon Klub --- 4:10:14,1 0:24:16,3 (30) 0:03:24,5 (14) 2:11:34,6 (9) 0:02:25,6 (58) 1:28:32,8 (27)
16. Kubo Ondrej (1993) SVK 3NT team Bratislava --- 4:10:45 0:24:07,2 (28) 0:03:55,5 (48) 2:11:35,2 (10) 0:02:27,2 (62) 1:28:39,8 (29)
17. PICTOR Sam (1990) GBR --- --- 4:11:01,1 0:26:07,5 (66) 0:04:16,5 (64) 2:15:28,6 (19) 0:01:52,9 (5) 1:23:15,4 (10)
18. CHARLES Lucy (1993) GBR Pulse Fitness --- 4:11:21,5 0:21:29,6 (10) 0:03:48,7 (39) 2:16:55,9 (22) 0:01:57,9 (10) 1:27:09,3 (19)
19. Wainer Jan (1976) CZE OMT --- 4:12:37,7 0:23:36,5 (24) 0:03:40,8 (28) 2:13:23,2 (12) 0:02:30,5 (76) 1:29:26,5 (33)
20. Ekl Tomas (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:16:13,5 0:26:46,7 (85) 0:03:27,5 (16) 2:15:42 (20) 0:02:30,4 (73) 1:27:46,5 (21)
21. HINTERSTEINER Roman (1983) AUT PSVTri-Linz --- 4:17:26,7 0:29:24,1 (156) 0:03:43,9 (32) 2:18:19,5 (29) 0:02:20,7 (42) 1:23:38,3 (13)
22. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:17:26,9 0:24:30,3 (36) 0:03:26 (15) 2:18:24,1 (30) 0:02:46,4 (140) 1:28:19,9 (25)
23. IMHOFF Sven (1979) GER Tri Team MAXMO --- 4:17:31 0:27:25,7 (101) 0:03:57,8 (50) 2:13:00,3 (11) 0:02:28,9 (69) 1:30:38,1 (41)
24. HEEMERYCK Sander (1993) BEL DOMO SCOTT Team --- 4:17:57,1 0:25:17,2 (44) 0:03:48,3 (38) 2:17:13,3 (23) 0:02:10,4 (27) 1:29:27,6 (34)
25. GMELIN Moritz (1974) GER Tri-Team SSV Ettlingen --- 4:19:54 0:25:17,2 (45) 0:03:59,4 (51) 2:20:16,8 (36) 0:02:24,4 (53) 1:27:56,1 (23)
26. VAN VLERKEN Yvonne (1978) NED RV DJ's Bikeshop SIMPLON Hard --- 4:19:56,8 0:24:30,5 (37) 0:03:20,3 (12) 2:21:47,3 (54) 0:02:13,6 (31) 1:28:04,8 (24)
27. WIES Sven (1987) GER Tri Team MAXMO --- 4:20:23,7 0:23:03,1 (17) 0:03:44 (33) 2:13:51,8 (13) 0:02:18,7 (38) 1:37:26 (84)
28. Simek Adam (1989) CZE Strava/KOA --- 4:20:30 0:25:22 (48) 0:04:06 (58) 2:16:48,8 (21) 0:02:21,3 (44) 1:31:51,7 (50)
29. MATTIS Leon (1984) GER Team ARNDT e.V. --- 4:20:42,7 0:25:50,3 (61) 0:04:42,1 (111) 2:15:27 (18) 0:02:29,9 (72) 1:32:13,3 (52)
30. NICHTERLEIN Maximilian (1991) GER TSV 2000 Rothenburg --- 4:21:29,7 0:25:43,1 (59) 0:03:35,2 (21) 2:22:50,1 (65) 0:02:28,4 (68) 1:26:52,7 (17)
31. WEBER Stephan (1977) GER Team Memmert e.V. --- 4:22:05 0:25:26,5 (52) 0:04:35,3 (97) 2:19:00,8 (32) 0:02:21,6 (47) 1:30:40,5 (42)
32. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:22:17,3 0:26:15,3 (72) 0:03:47 (35) 2:19:00,1 (31) 0:02:07,1 (20) 1:31:07,6 (46)
33. MATULLA Tobias (1989) GER Team ARNDT e.V. --- 4:22:57,5 0:24:16,7 (31) 0:04:07,8 (59) 2:17:24,8 (26) 0:01:57,1 (8) 1:35:10,8 (74)
34. Bugdol Ewa (1986) POL --- --- 4:23:24,6 0:23:24,5 (21) 0:03:35,3 (22) 2:24:44,8 (85) 0:02:05,4 (19) 1:29:34,3 (36)
35. SUHADOLNIK Ales (1977) SLO Triatlon klub ajdovscina --- 4:23:39,6 0:29:04 (142) 0:04:50,1 (143) 2:24:03,6 (80) 0:02:31,1 (79) 1:23:10,6 (9)
36. Křivánková Simona (1983) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:24:08,5 0:27:30,3 (103) 0:03:27,8 (18) 2:24:31,1 (83) 0:02:14,4 (32) 1:26:24,8 (16)
37. Richter Miroslav (1984) CZE IronStars --- 4:24:12,5 0:25:11 (41) 0:03:30,6 (19) 2:17:14,3 (24) 0:02:30,4 (74) 1:35:46,1 (77)
38. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 4:24:12,8 0:26:12 (70) 0:03:48 (36) 2:19:04,5 (33) 0:02:07,9 (23) 1:33:00,1 (57)
39. Rybáček Miroslav (1987) CZE Individuální --- 4:24:23,3 0:23:37,2 (25) 0:03:35,6 (24) 2:17:17,1 (25) 0:02:38,4 (102) 1:37:14,9 (83)
40. Vondra Vítězslav (1979) CZE Veslařský klub BLESK --- 4:24:50 0:25:51,5 (62) 0:04:27,2 (84) 2:21:58 (58) 0:02:12,6 (29) 1:30:20,5 (39)
41. KOMANDER Ewa (1985) POL Zaksa --- 4:24:56,8 0:25:20,7 (47) 0:03:50,9 (45) 2:22:27,6 (63) 0:01:58,9 (12) 1:31:18,6 (48)
42. DUTHILLEUL Sébastien (1977) FRA Triathlon Thionville Yutz Club --- 4:25:21,7 0:25:56,7 (63) 0:05:18,1 (267) 2:20:48,5 (41) 0:02:36,9 (95) 1:30:41,3 (43)
43. LÜDERS Christian (1979) GER SC Delphin Ingolstadt --- 4:26:36,1 0:26:34 (80) 0:04:32,3 (91) 2:22:15,3 (61) 0:02:27,9 (66) 1:30:46,4 (44)
44. SIDDALL Laura (1980) GBR Purplepatch Fitness --- 4:26:43,4 0:26:08,8 (68) 0:03:21,6 (13) 2:21:48,8 (55) 0:02:02,9 (17) 1:33:21,1 (58)
45. CSOMOR Erika (1973) HUN Forhans-FTC --- 4:26:45,9 0:27:32,5 (106) 0:03:39,1 (26) 2:23:48,5 (76) 0:02:08,9 (24) 1:29:36,7 (37)
46. Kyral Václav (1979) CZE EasyGoRun --- 4:26:50,9 0:22:11 (12) 0:03:50,7 (42) 2:23:31,9 (71) 0:03:06,5 (226) 1:34:10,5 (65)
47. BAUER Robert (1989) AUT TLZ Donnerskirchen --- 4:26:54,8 0:28:09,1 (119) 0:03:44,7 (34) 2:21:21,1 (50) 0:02:07,4 (21) 1:31:32,3 (49)
48. Hraše Zbyněk (1974) CZE Elab --- 4:27:20,5 0:21:06 (7) 0:03:50,8 (44) 2:20:56 (42) 0:02:26,4 (61) 1:39:01 (98)
49. IVANOVIC Jernej (1991) SLO KD BILANCA APACE/TRIATLON LAJF --- 4:28:32,3 0:26:35,5 (81) 0:04:25,8 (83) 2:20:16 (35) 0:02:52,2 (168) 1:34:22,6 (66)
50. Kala Jiří (1987) CZE CK Příbram Fany Gastro --- 4:28:40 0:27:56,1 (113) 0:04:18,7 (69) 2:25:25,6 (97) 0:01:58,7 (11) 1:29:00,7 (32)
51. Kotopulu Helena (1980) CZE Tri max Moraviaman --- 4:29:05 0:29:25,1 (158) 0:04:51 (147) 2:25:18,8 (95) 0:02:25,7 (59) 1:27:04,1 (18)
52. WATKINSON Annah (1981) RSA Team Tissink --- 4:29:44,9 0:26:12,8 (71) 0:03:33,5 (20) 2:29:10,2 (147) 0:02:26 (60) 1:28:22,1 (26)
53. HANISCH Martin (1979) AUT team.bikepirat.at --- 4:29:58,3 0:27:19,1 (100) 0:04:13,4 (62) 2:26:45,3 (114) 0:02:09,7 (25) 1:29:30,5 (35)
54. ROTH Andreas (1976) GER ASV Köln-Triathlon --- 4:30:47,6 0:29:22,7 (154) 0:04:44,8 (119) 2:21:11,8 (46) 0:02:00,4 (14) 1:33:27,6 (59)
55. Smith Matthew (1978) GBR Tri LAMY Brno --- 4:31:13,6 0:26:27,7 (76) 0:04:16,8 (65) 2:23:20,9 (70) 0:02:22,8 (50) 1:34:45,1 (68)
56. VAN BELLEGHEM Iensen (1993) BEL Triathlonclub baliebrugge --- 4:31:33,9 0:28:13,1 (121) 0:05:36,2 (328) 2:24:14,6 (82) 0:02:38,8 (109) 1:30:50,9 (45)
57. Mecko Peter (1987) SVK Elab --- 4:32:01,5 0:25:45,5 (60) 0:03:48,1 (37) 2:23:38,8 (73) 0:02:18,9 (40) 1:36:30 (80)
58. Pešl Josef (1985) CZE TT LOKO Beroun --- 4:32:19 0:25:32 (54) 0:04:37,3 (101) 2:21:47 (53) 0:02:30,9 (78) 1:37:51,6 (89)
59. Kotland Petr (1972) CZE Peter Kotland --- 4:32:30,4 0:26:18,1 (74) 0:04:00,6 (52) 2:21:13,3 (47) 0:02:20,7 (43) 1:38:37,7 (96)
60. Hýzl Jaroslav (1969) CZE AD team --- 4:32:38 0:25:25,3 (49) 0:04:23,1 (79) 2:22:01,4 (59) 0:02:45,7 (134) 1:38:02,3 (92)
61. SCHRENK Harald (1965) AUT Wanggo-Endurance-Team --- 4:32:57,5 0:26:57,5 (92) 0:04:22 (76) 2:20:39,1 (40) 0:02:38,7 (107) 1:38:20 (94)
62. HOCHREIN Benjamin (1987) GER TV Gerolzhofen --- 4:33:09,8 0:28:13 (120) 0:04:48,8 (133) 2:23:41,6 (74) 0:02:21,4 (46) 1:34:04,8 (62)
63. STEURER Bianca (1986) AUT Skinfit Racing Tri Team --- 4:33:39,9 0:24:22,5 (34) 0:03:39 (25) 2:25:03,9 (90) 0:02:16,6 (35) 1:38:17,6 (93)
64. Kolpek Vaclav (1976) CZE bytzdravy.cz --- 4:33:52,8 0:29:05,5 (143) 0:05:12,8 (250) 2:23:50,3 (77) 0:03:03,2 (209) 1:32:40,8 (53)
65. Houska David (1973) CZE SC Meran triathlon --- 4:34:46,1 0:28:35,5 (130) 0:04:40,3 (108) 2:24:46,8 (86) 0:03:11,9 (247) 1:33:31,4 (60)
66. LORENZ Janina (1985) GER TriBee Triathlon Team --- 4:35:06,1 0:23:04,2 (18) 0:03:50,7 (43) 2:29:48,7 (153) 0:02:23,3 (51) 1:35:59 (78)
67. Andrš Martin (1988) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 4:35:08 0:24:35,5 (38) 0:04:05,3 (57) 2:29:03,8 (145) 0:02:27,9 (67) 1:34:55,3 (71)
68. PASCH Philip (1990) GER PowerBärs Rednitzhembach --- 4:35:37,5 0:28:59 (137) 0:05:06,7 (225) 2:23:54,1 (78) 0:02:31,9 (81) 1:35:05,5 (73)
69. HÜRZELER Manuel (1986) SUI --- --- 4:35:52,9 0:28:02,8 (114) 0:04:40,8 (110) 2:20:31 (38) 0:02:38,2 (101) 1:39:59,9 (109)
70. Pazdera Lukáš (1986) CZE TT Příbram, z. s. --- 4:35:58,8 0:31:18,8 (233) 0:05:22,7 (286) 2:21:18,8 (48) 0:02:46,8 (144) 1:35:11,4 (75)
71. Hradil Pavel (1998) CZE Valachiarun --- 4:36:19,5 0:23:32,1 (22) 0:04:19 (70) 2:30:13,6 (162) 0:02:37,7 (99) 1:35:37 (76)
72. SERRANO NAVARRO Juan Francisco (1975) CZE C.T ALMERIA --- 4:36:42,6 0:30:03,3 (176) 0:05:26,8 (297) 2:28:00,8 (128) 0:02:55,3 (177) 1:30:16,2 (38)
73. SZCZOTKA Mariusz (1975) POL Labo Sport --- 4:36:47,8 0:32:26,3 (279) 0:04:56,5 (169) 2:22:09,7 (60) 0:03:26,2 (310) 1:33:48,8 (61)
74. ZÖLLNER Christian (1987) GER SV Bayreuth --- 4:36:56,8 0:31:01,5 (223) 0:04:24,8 (82) 2:26:01,5 (102) 0:02:30,4 (75) 1:32:58,3 (56)
75. LEHRIEDER Carolin (1989) GER pro team mohrenwirt --- 4:37:09,4 0:24:28,3 (35) 0:03:57,6 (49) 2:26:01,8 (103) 0:01:56,7 (7) 1:40:44,9 (113)
76. Lauer Tomáš (1984) CZE HISPORT Team --- 4:37:17,2 0:25:19,3 (46) 0:04:39,8 (106) 2:22:27,3 (62) 0:02:46,9 (147) 1:42:03,7 (124)
77. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 4:37:32,6 0:31:37 (242) 0:04:37 (100) 2:30:48,6 (172) 0:02:37,7 (100) 1:27:52,1 (22)
78. RAPACZ Jakub (1989) POL Team Wechselzone --- 4:37:37,8 0:25:25,3 (50) 0:05:10 (240) 2:23:32 (72) 0:02:41,8 (118) 1:40:48,5 (114)
79. Lepier Jan (1976) CZE Individuální TRIEXPERT 4:38:03,1 0:29:03,1 (141) 0:05:54,7 (365) 2:20:27 (37) 0:02:33,3 (85) 1:40:04,8 (110)
80. OLIVIER Ancely (1980) FRA TCSQY --- 4:38:30,8 0:26:16,1 (73) 0:05:34,2 (322) 2:25:34,5 (98) 0:03:10,9 (246) 1:37:54,8 (91)
81. Goj Radim (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 4:38:35,8 0:28:54,1 (136) 0:05:57,2 (368) 2:25:52,3 (101) 0:03:04,7 (214) 1:34:47,3 (69)
82. Opletal Martin (1988) CZE HISPORT Team --- 4:38:40,5 0:29:21 (153) 0:05:28,8 (300) 2:23:12,7 (69) 0:02:56,1 (184) 1:37:41,8 (87)
83. FRANKO Igor (1991) UKR SBR88 --- 4:39:36,9 0:26:45 (84) 0:04:29 (87) 2:27:23,3 (119) 0:03:14,4 (254) 1:37:44,9 (88)
84. Sajner David (1980) CZE VO2MAX --- 4:39:54,5 0:26:01,5 (64) 0:04:38,5 (102) 2:21:22,6 (51) 0:03:02,9 (206) 1:44:48,8 (154)
85. SERRANO FERRERAS Javier (1970) CZE C.T. ALMERIA --- 4:40:26,5 0:31:59,8 (259) 0:07:15 (519) 2:25:06 (91) 0:03:13,4 (248) 1:32:52 (55)
86. SKOCAJ Luka (1986) SLO SD 3SPORT --- 4:40:33,5 0:29:39,8 (166) 0:05:04,3 (207) 2:26:34,5 (109) 0:02:33,6 (87) 1:36:41,2 (81)
87. PÓCZA Tamás (1983) HUN Vasi Triatlon SE --- 4:41:08,8 0:26:09,1 (69) 0:04:45 (120) 2:21:10,6 (45) 0:02:55,9 (179) 1:46:08,1 (176)
88. Geisler Jiří (1976) CZE --- --- 4:41:44,9 0:27:06,5 (95) 0:05:36,8 (332) 2:22:34,3 (64) 0:03:00,9 (194) 1:43:26,2 (140)
89. Šubrt Michal (1971) CZE BKP --- 4:41:54,1 0:29:48,8 (170) 0:05:15,8 (259) 2:23:44,8 (75) 0:03:39,9 (359) 1:39:24,7 (104)
90. YATSKOV Andrey (1985) RUS Lapot --- 4:41:57,6 0:22:55,5 (16) 0:05:19,3 (271) 2:31:35,1 (182) 0:02:45,3 (131) 1:39:22,3 (102)
91. PITTNAUER Rainer (1977) AUT LTC Seewinkel --- 4:42:06,4 0:28:15 (122) 0:04:59,3 (180) 2:24:52 (88) 0:03:07,9 (233) 1:40:52 (116)
92. UDERSTADT Jana (1995) GER Rowe Triathlon/ Stimmel-Sports e.V. --- 4:42:09,1 0:26:56,9 (91) 0:03:49,5 (40) 2:25:48 (100) 0:02:12,8 (30) 1:43:21,7 (139)
93. KRAUSE Kim (1984) GER --- --- 4:42:29,4 0:29:38,5 (165) 0:05:31,8 (309) 2:25:20 (96) 0:03:19,2 (282) 1:38:39,6 (97)
94. TURBABA Valeriy (1985) RUS --- --- 4:42:34,3 0:32:12,8 (265) 0:04:12,7 (60) 2:28:10 (133) 0:03:09,7 (242) 1:34:48,8 (70)
95. PERSSON Mikaela (1987) SWE Terrible Tuesdays Triathlon --- 4:43:22,1 0:23:22,5 (20) 0:03:35,3 (23) 2:30:33,3 (168) 0:02:20,4 (41) 1:43:30,4 (142)
96. KNÍŽ Peter (1974) SVK Triax Bratislava --- 4:43:37,9 0:25:27,5 (53) 0:04:58,3 (177) 2:31:16,1 (176) 0:02:39,4 (112) 1:39:16,4 (101)
97. Čorbová Nikola (1990) SVK HERE TO WIN --- 4:43:52,6 0:28:43,8 (131) 0:03:50,1 (41) 2:36:13,6 (249) 0:02:14,9 (33) 1:32:50 (54)
98. Galandr Daniel (1979) CZE Individuální --- 4:44:00,8 0:30:06,5 (180) 0:04:52 (150) 2:26:37,1 (111) 0:02:54,7 (173) 1:39:30,3 (106)
99. BERGER Marek (1976) GER STV Limbach-Oberfrohna --- 4:44:44 0:28:16,3 (123) 0:04:52 (151) 2:20:14,3 (34) 0:02:29,5 (71) 1:48:51,7 (200)
100. Dedek Aleš (1975) CZE AD team --- 4:44:52 0:32:17,5 (272) 0:04:20,8 (73) 2:21:31,6 (52) 0:03:41,7 (365) 1:43:00,3 (135)
101. WENZEL Marc (1986) GER Team Auto Rußig --- 4:45:16,6 0:28:27,5 (125) 0:04:22,5 (78) 2:24:10,9 (81) 0:02:48,4 (158) 1:45:27,2 (165)
102. ESSER Björn (1980) GER Willpower VEGAN --- 4:45:25,1 0:31:15,8 (230) 0:05:08,5 (234) 2:28:02,5 (131) 0:02:21,9 (48) 1:38:36,2 (95)
103. ARNECKE Nils (1987) GER SV Bayreuth --- 4:45:44,4 0:25:37,3 (57) 0:04:01,3 (54) 2:20:57,1 (43) 0:02:44,9 (125) 1:52:23,7 (246)
104. LEMPEREUR Benjamin (1985) BEL Energytri --- 4:45:47,4 0:27:11,1 (99) 0:04:53,5 (160) 2:30:01,3 (158) 0:03:16,7 (268) 1:40:24,6 (111)
105. Sedláček Ondřej (1982) CZE TriSK ČB --- 4:45:54 0:29:11,8 (148) 0:04:14,5 (63) 2:28:18,2 (135) 0:02:22,3 (49) 1:41:47,1 (122)
106. BAUMANN Melanie (1980) SUI Caloundra Tri Club --- 4:46:23,5 0:31:42,4 (246) 0:05:59 (374) 2:26:15,3 (105) 0:02:44,9 (126) 1:39:41,7 (108)
107. KASCHEWSKY Sascha (1970) GER Team Erdinger Alkoholfrei --- 4:46:27,4 0:32:29,9 (283) 0:06:38,4 (451) 2:30:21,2 (164) 0:02:49 (162) 1:34:08,6 (64)
108. Holiček Stanislav (1981) SVK Individuální --- 4:46:37,8 0:27:39,5 (108) 0:05:02,8 (199) 2:28:34,1 (140) 0:02:46,2 (138) 1:42:35,1 (127)
109. CONSOLE Vito (1980) ITA Nadir Triathlon Team --- 4:46:39,9 0:30:44,8 (210) 0:05:00,8 (190) 2:33:05 (206) 0:02:46,8 (145) 1:35:02,4 (72)
110. Pešta Marek (1991) CZE Individuální --- 4:46:43,4 0:29:10,5 (146) 0:05:18,3 (268) 2:35:05,1 (232) 0:02:35,9 (92) 1:34:33,4 (67)
111. Pospíšil Jiří (1977) CZE --- --- 4:46:48,6 0:30:16,8 (188) 0:04:39,6 (105) 2:26:29 (107) 0:02:52,9 (170) 1:42:30,2 (126)
112. ALBRECHT Lars (1986) GER SV Handwerk leipzig e.V. --- 4:46:54 0:32:06,5 (263) 0:05:00,7 (189) 2:23:00,6 (68) 0:03:24,7 (303) 1:43:21,3 (138)
113. RODRIGUEZ David (1986) COL Aethos Team Colombia --- 4:46:56,3 0:30:09 (183) 0:04:32,3 (92) 2:29:56 (155) 0:02:56 (183) 1:39:22,8 (103)
114. DU PLESSIS Christo (1970) NED Klein Karoo Europe --- 4:47:01,3 0:33:04,3 (326) 0:04:52,8 (155) 2:26:31,8 (108) 0:02:56,9 (187) 1:39:35,3 (107)
115. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 4:47:21,4 0:25:40,8 (58) 0:05:15 (256) 2:33:01,7 (205) 0:02:49,7 (164) 1:40:34 (112)
116. Mužíček Pavel (1984) CZE TTT --- 4:47:35,9 0:23:06,5 (19) 0:03:42,1 (30) 2:27:14,8 (118) 0:03:35,8 (346) 1:49:56,6 (216)
117. ZUPANCIC Olaf (1989) GER Team ARNDT e.V. --- 4:47:49,3 0:30:04,3 (177) 0:05:09,7 (238) 2:22:54,6 (67) 0:02:11,9 (28) 1:47:28,6 (189)
118. JÍŠOVÁ Barbora (1992) CZE AC Sparta Praha cycling --- 4:48:11,4 0:30:31,9 (201) 0:05:06,8 (226) 2:38:37,1 (287) 0:02:46,9 (148) 1:31:08,5 (47)
119. RADEVIC Mario (1978) GER Tri Team MAXMO --- 4:48:20,6 0:29:42,3 (167) 0:04:47,3 (128) 2:26:13,3 (104) 0:02:40,9 (117) 1:44:56,7 (157)
120. Janiga Peter (1984) SVK VK Tatran --- 4:48:35,5 0:26:31,5 (79) 0:04:21,3 (74) 2:28:52,6 (144) 0:02:27,4 (63) 1:46:22,5 (179)
121. EVSYUKOV Dmitriy (1985) RUS E-team --- 4:48:38,6 0:21:10,7 (8) 0:03:43,6 (31) 2:37:19,6 (266) 0:02:55,3 (178) 1:43:29,2 (141)
122. BAKER Anthony (1975) GBR --- --- 4:48:52,9 0:25:01,5 (40) 0:04:17,3 (67) 2:21:09,8 (44) 0:03:00,2 (192) 1:55:23,9 (283)
123. LICHTKOPPLER Kurt (1971) AUT IstriaBike.com/Tri Torenesi --- 4:49:04,5 0:31:23,5 (237) 0:05:15,3 (257) 2:21:19,7 (49) 0:03:53,8 (400) 1:47:12,1 (187)
124. RAMIREZ LOPEZ Sebastian (1984) COL TSV Eintracht Karlsfeld --- 4:49:06,8 0:26:49,7 (86) 0:04:48,5 (131) 2:33:06,1 (207) 0:02:47,9 (154) 1:41:34,3 (121)
125. GLAETTLI Adrian (1973) SUI UBS Tri Club --- 4:49:08 0:30:54,8 (220) 0:04:57,3 (173) 2:21:51,3 (56) 0:02:50,9 (166) 1:48:33,6 (196)
126. Carda Jakub (1985) CZE HISPORT Team --- 4:49:10,4 0:22:12,2 (13) 0:03:53,1 (47) 2:37:47,1 (274) 0:02:54,4 (172) 1:42:23,4 (125)
127. Skalka Josef (1980) CZE --- --- 4:49:21 --- --- 2:27:52,8 (124) 0:03:03,7 (210) 1:37:31,5 (85)
128. Jiráň Aleš (1983) CZE Here To Win team --- 4:49:48,4 0:27:08,1 (96) 0:04:22,2 (77) 2:21:54,2 (57) 0:02:21,3 (45) 1:54:02,4 (267)
129. Sedláček Roman (1964) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- 4:50:08 0:31:45,8 (248) 0:04:24,3 (81) 2:29:34,6 (151) 0:02:30,6 (77) 1:41:52,6 (123)
130. Krohlák Milan (1981) CZE --- --- 4:50:20 0:27:09,8 (98) 0:05:17 (261) 2:28:18 (134) 0:03:17,9 (272) 1:46:17,1 (178)
131. Christian Stammschulte (1980) GER Team Erdinger Alkoholfrei --- 4:50:29,9 0:30:58 (221) 0:06:42 (463) 2:25:37,5 (99) 0:03:26,2 (311) 1:43:45,9 (147)
132. NIENHAUS Fabian (1992) GER Kölner Triathlon Team 01 --- 4:50:51,1 0:29:06,8 (144) 0:04:57,3 (174) 2:24:03,3 (79) 0:03:02,9 (207) 1:49:40,7 (213)
133. Bubla Michal (1974) CZE SK Sever Brno --- 4:51:01,3 0:31:53,5 (252) 0:04:59 (179) 2:42:30,9 (337) 0:02:49 (163) 1:28:48,7 (31)
134. Knyttl Jan (1978) CZE Individuální --- 4:51:14,5 0:29:00,1 (138) 0:04:31,4 (89) 2:31:27,9 (178) 0:02:54,3 (171) 1:43:20,6 (137)
135. Nykl Karel (1976) CZE SK Kola Víšek z.s. --- 4:51:15,1 0:34:54 (407) 0:05:11,1 (245) 2:34:07,3 (218) 0:02:54,9 (175) 1:34:07,6 (63)
136. KÄSER Thiemo (1988) GER Team ARNDT e.V. --- 4:51:15,3 0:30:51 (217) 0:05:03,8 (203) 2:26:48,8 (115) 0:03:19,6 (285) 1:45:11,9 (162)
137. Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov z.ú. --- 4:51:28,5 0:28:03,7 (115) 0:03:52 (46) 2:32:50,7 (203) 0:02:27,8 (65) 1:44:14,1 (150)
138. BAUER Rene (1978) AUT Top Team Tri Niederösterreich --- 4:51:42,8 0:26:37,3 (82) 0:04:03,8 (55) 2:27:14,3 (117) 0:02:37,4 (97) 1:51:09,8 (236)
139. STECKO Jacek (1974) POL --- --- 4:51:58 0:32:26,5 (280) 0:04:36,5 (98) 2:29:54,5 (154) 0:02:18,7 (39) 1:42:41,6 (132)
140. Kaplan Jiří (1981) CZE --- --- 4:52:00 0:30:20,3 (191) 0:05:29 (302) 2:24:59 (89) 0:03:59,9 (421) 1:47:11,6 (186)
141. RICHTHAMMER Lothar (1959) GER LaFaCe Team Weiden --- 4:52:25,3 0:35:56,8 (445) 0:05:24,5 (291) 2:26:41 (112) 0:03:15,4 (260) 1:41:07,3 (118)
142. BEULE Tristan (1994) GER --- --- 4:52:39,8 0:29:19,1 (150) 0:04:39,2 (104) 2:26:28,1 (106) 0:02:42,2 (119) 1:49:31,1 (211)
143. Prochazka Martin (1966) CZE --- --- 4:53:01,6 0:32:43,5 (294) 0:05:32,3 (311) 2:29:22,7 (148) 0:02:47 (152) 1:42:35,9 (128)
144. MULAS Pietro (1978) ITA TP Academy Team --- 4:53:18 0:29:19,8 (152) 0:06:20 (415) 2:35:21,1 (236) 0:03:06,4 (224) 1:39:10,5 (99)
145. Kroupa Štěpán (1975) CZE HISPORT Team --- 4:53:43,4 0:26:30,3 (78) 0:04:51,3 (148) 2:32:35,1 (196) 0:02:38,6 (105) 1:47:08 (185)
146. Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 4:53:58,6 0:27:27,3 (102) 0:04:46,3 (126) 2:34:06,8 (217) 0:02:39,9 (114) 1:44:58,2 (158)
147. Pešek Pavel (1990) CZE SBR - TRI TEAM LITOMYŠL --- 4:54:04,3 0:29:06,8 (145) 0:03:40,2 (27) 2:40:47,8 (316) 0:02:37,6 (98) 1:37:51,7 (90)
148. VAN HEERDEN Charl (1983) RSA Sunrise spinners --- 4:54:06,8 0:33:02,5 (324) 0:05:46 (349) 2:26:35,8 (110) 0:02:48,9 (160) 1:45:53,3 (172)
149. LIEBL Christian (1976) GER TSV Detag Wernberg --- 4:54:07,8 0:30:44 (209) 0:06:49 (479) 2:27:59,3 (127) 0:03:28,2 (318) 1:45:07 (161)
150. BALAZ Jakub (1985) SVK --- --- 4:54:38,4 0:34:24,3 (382) 0:06:58,5 (490) 2:24:46,8 (87) 0:03:16,2 (265) 1:45:12,4 (163)
151. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:54:38,4 0:29:59,8 (172) 0:04:21,3 (75) 2:33:09,6 (209) 0:02:35,7 (91) 1:44:31,9 (151)
152. Kervitcer Jan (1978) CZE Kerteam --- 4:55:10,5 0:32:50,3 (305) 0:05:15,3 (258) 2:31:04,3 (174) 0:03:17,4 (270) 1:42:43,1 (133)
153. Kovac Matus (1988) SVK YA athletics --- 4:55:36,6 0:32:16,8 (271) 0:05:35,7 (326) 2:31:38,9 (185) 0:03:23,8 (300) 1:42:41,2 (131)
154. HEEMERYCK Gert (1986) BEL DOMO Elektro --- 4:55:43,3 0:31:22,3 (235) 0:05:30 (306) 2:32:05,2 (189) 0:03:15 (258) 1:43:30,5 (143)
155. PARBEL Vinzenz (1990) GER Team ARNDT e.V. --- 4:55:50,1 0:34:31 (387) 0:04:55 (162) 2:27:38,5 (123) 0:02:42,3 (120) 1:46:03,2 (174)
156. CZAJKOWSKI Bartosz (1992) POL AM#15 Triathlon Team --- 4:55:50,8 0:34:53,8 (406) 0:04:38,8 (103) 2:29:56,3 (157) 0:02:46,9 (149) 1:43:34,8 (145)
157. HIRSCHMANN Jochen (1979) AUT RSG Lebring --- 4:56:17,5 0:33:37 (346) 0:06:15 (405) 2:29:05,5 (146) 0:03:23 (297) 1:43:56,8 (149)
158. Lopez Leopoldo (1973) CZE real canoe --- 4:56:22,3 0:34:30,3 (386) 0:05:04,7 (212) 2:42:14,5 (333) 0:02:33,8 (89) 1:31:58,7 (51)
159. LEYSEN Liesbeth (1972) BEL domo scott --- 4:56:23 0:31:36,6 (241) 0:05:12 (247) 2:32:24 (193) 0:02:33,3 (86) 1:44:36,9 (152)
160. Svoboda Milan (1983) CZE Etriatlon Team --- 4:56:35,3 0:31:46,1 (249) 0:04:43,5 (116) 2:29:46 (152) 0:02:46 (136) 1:47:33,5 (191)
161. STEINER Jürgen (1962) GER DJK Weiden --- 4:57:02 0:41:46,3 (566) 0:07:27,8 (533) 2:28:08,5 (132) 0:03:32,2 (332) 1:36:07 (79)
162. Oliva Marek (1983) CZE Elab --- 4:57:26,5 0:34:40,8 (395) 0:04:56,5 (170) 2:34:20,3 (224) 0:02:39,2 (111) 1:40:49,5 (115)
163. Machek Daniel (1959) CZE Individuální --- 4:57:28,6 0:23:33,7 (23) 0:05:05,1 (216) 2:32:09,7 (191) 0:04:25,3 (469) 1:52:14,7 (243)
164. Matějovič Martin (1969) CZE Triatlon Plzeň --- 4:57:43,1 0:26:58,7 (93) 0:04:13,3 (61) 2:33:14,4 (210) 0:02:46 (137) 1:50:30,4 (225)
165. SCHNELL Ingo (1969) GER SV Handwerk leipzig e.V. --- 4:57:51 0:30:02,8 (175) 0:04:01,1 (53) 2:30:24,5 (166) 0:02:42,9 (122) 1:50:39,6 (228)
166. Gebauer Marek (1974) CZE Team 2012 --- 4:58:31,9 0:33:50 (355) 0:04:49,3 (135) 2:31:20,2 (177) 0:03:05,3 (217) 1:45:26,9 (164)
167. RAPPELSBERGER Hans-Peter (1970) AUT P3 Trisports Team --- 4:58:32,5 0:30:25,8 (199) 0:04:46,8 (127) 2:27:24,1 (121) 0:03:14,6 (255) 1:52:41,1 (253)
168. Both Martin (1987) CZE BKP --- 4:58:38 0:34:02,3 (364) 0:05:21,1 (278) 2:46:06,3 (381) 0:02:33,7 (88) 1:30:34,5 (40)
169. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 4:58:43,4 0:35:21,3 (421) 0:04:40,5 (109) 2:29:56,1 (156) 0:02:38,9 (110) 1:46:06,4 (175)
170. HAHN Joachim (1989) GER Triathlon Team Neuburg --- 4:58:44 0:32:55,3 (312) 0:05:19,3 (272) 2:25:18 (94) 0:02:24,9 (54) 1:52:46,3 (254)
171. Krupička Tomáš (1987) CZE Individuální --- 4:59:08,3 0:30:02,1 (174) 0:04:28,4 (85) 2:36:47,8 (258) 0:02:45,2 (128) 1:45:04,5 (160)
172. ALEMAN MORENO Fernando (1969) CZE club olimpo doctor bike --- 4:59:09,8 0:28:34 (129) 0:05:45 (344) 2:34:45,5 (228) 0:03:07,8 (231) 1:46:57,3 (184)
173. EGLITIS Roberts (1986) LAT BIKESPOT.SE --- 4:59:13,8 0:30:48 (212) 0:05:45,5 (347) 2:31:49 (188) 0:03:57 (415) 1:46:54,1 (183)
174. ZIÓLKOWSKI Marek (1972) POL Europa Ubezpieczenia / Triathlon Mietków Team --- 4:59:25,8 0:26:52 (87) 0:04:48,5 (132) 2:28:31,3 (137) 0:02:39,4 (113) 1:56:34,3 (301)
175. Flak David (1979) CZE Kellys BikeRanch Team --- 4:59:32,8 0:32:50,3 (306) 0:05:43,5 (341) 2:35:32,6 (238) 0:02:38,4 (103) 1:42:47,8 (134)
176. Pazdera Miroslav (1972) CZE Zapro team --- 4:59:43,6 0:36:09 (451) 0:04:42,3 (112) 2:28:33,6 (139) 0:02:44,4 (124) 1:47:34,2 (192)
177. Houska Petr (1981) CZE RESOLUTION TEAM --- 4:59:49,3 0:26:20,1 (75) 0:05:31,9 (310) 2:30:53,5 (173) 0:03:05,7 (219) 1:53:57,8 (265)
178. Dvořák Tomáš (1976) CZE Elab --- 5:00:08,9 0:29:25,8 (159) 0:04:47,3 (129) 2:32:43,6 (201) 0:02:28,9 (70) 1:50:43,1 (229)
179. Vítová Linda (1993) CZE HISPORT Team --- 5:00:16,4 0:25:17,1 (43) 0:05:51,8 (359) 2:37:16,2 (265) 0:02:32,3 (83) 1:49:18,8 (205)
180. SPELLITZ Manfred (1966) AUT FREE EAGLE Fun Racing Team --- 5:00:20 0:28:06,5 (118) 0:04:58,8 (178) 2:32:24,2 (194) 0:03:55,8 (410) 1:50:54,6 (234)
181. Jiránková Petra (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:00:22 0:29:28,9 (161) 0:04:50,8 (146) 2:36:56,3 (260) 0:02:55,9 (180) 1:46:09,9 (177)
182. Šíbal Jan (1976) CZE Rocktechnik Triatlon Hranice --- 5:00:23,5 0:30:33,5 (202) 0:04:34,8 (96) 2:35:47,6 (242) 0:03:44,6 (371) 1:45:42,8 (169)
183. SIEMIENSKI Marcin (1977) POL Dotsport JHurt --- 5:00:52 0:33:46,8 (352) 0:04:48,8 (134) 2:36:39,3 (255) 0:02:58,9 (190) 1:42:38,1 (130)
184. ESSELMANN Tim (1978) GER LC Solbad Ravensberg --- 5:01:14,3 0:26:53 (89) 0:04:43 (115) 2:29:33,3 (150) 0:02:48,1 (157) 1:57:16,6 (309)
185. Čejka Bořivoj (1980) CZE Individuální --- 5:01:16,6 0:33:02 (323) 0:05:29 (303) 2:29:24,3 (149) 0:02:45,2 (129) 1:50:35,9 (227)
186. Smejkal David (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 5:01:30,4 0:31:12 (229) 0:05:09,8 (239) 2:32:09,5 (190) 0:03:18,2 (275) 1:49:40,7 (214)
187. Paparega Jan (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 5:01:40,8 0:28:06,3 (117) 0:05:17,8 (264) 2:28:42,5 (142) 0:03:25,2 (305) 1:56:08,8 (293)
188. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 5:01:47,9 0:26:27,7 (77) 0:04:20 (71) 2:33:51,1 (215) 0:03:15,9 (263) 1:53:52,9 (264)
189. PIERRE Amadori (1980) FRA TRITYC --- 5:02:07,1 0:30:34,5 (203) 0:06:56 (484) 2:37:09,8 (263) 0:03:52,4 (393) 1:43:34,1 (144)
190. SYNNATZSCHKE Andrej (1972) GER SV Handwerk e.V. Triathlon --- 5:02:09,3 0:36:13 (452) 0:06:24,3 (424) 2:30:24,2 (165) 0:04:20,2 (458) 1:44:47,3 (153)
191. THIELBEER Jan (1983) GER SV Handwerk leipzig e.V. --- 5:02:09,8 0:33:07,8 (330) 0:05:35 (323) 2:27:02,5 (116) 0:03:49,9 (386) 1:52:34,3 (251)
192. MÜLLER Philipp (1989) GER Team ARNDT e.V. --- 5:02:11 0:34:26,3 (383) 0:04:53 (157) 2:30:27,6 (167) 0:02:15,4 (34) 1:50:08,5 (219)
193. Tondl Pavel (1964) CZE caffenannini MTB --- 5:02:12,5 0:33:01,8 (322) 0:07:07,8 (505) 2:28:24,3 (136) 0:03:22,4 (294) 1:50:16,1 (221)
194. KROPP Michael (1976) GER TWin Neumarkt --- 5:02:12,8 0:28:47,1 (132) 0:04:59,9 (183) 2:39:09,8 (295) 0:02:36,5 (94) 1:46:39,3 (181)
195. Ovsjannikov Martin (1972) CZE Triatlon Plzeň --- 5:02:14 0:24:22,1 (33) 0:04:44,7 (118) 2:28:46,8 (143) 0:03:07,7 (229) 2:01:12,6 (340)
196. GLAETTLI Claudia (1973) SUI UBS Tri Club --- 5:02:17,9 0:31:56,6 (254) 0:05:35,3 (325) 2:26:43 (113) 0:03:19,5 (284) 1:54:43,3 (275)
197. WISE Matthew (1979) USA --- --- 5:02:43,5 0:34:14,3 (373) 0:05:11,5 (246) 2:38:25,1 (285) 0:03:30,6 (325) 1:41:21,9 (119)
198. SPIELBERGER Tanja (1990) GER Triathlon Karlsfeld --- 5:03:09,1 0:27:44,9 (109) 0:05:01,5 (192) 2:36:23,3 (251) 0:02:39,9 (115) 1:51:19,3 (238)
199. FUCHSLUGER Stefan (1972) AUT P3 Trisports Team --- 5:03:27,6 0:29:23,1 (155) 0:04:45,4 (121) 2:32:19,9 (192) 0:03:25,3 (307) 1:53:33,7 (260)
200. Schmidt Milan (1985) CZE TEFI-TEX --- 5:03:40,9 0:31:26,3 (239) 0:05:06 (220) 2:32:42 (199) 0:03:37,9 (354) 1:50:48,4 (233)
201. Brichta Miloslav (1982) CZE Triexpert --- 5:03:44,3 0:32:03 (262) 0:05:40 (338) 2:32:37,3 (197) 0:03:20,2 (287) 1:50:03,6 (218)
202. Havránek David (1980) CZE --- --- 5:04:17,3 0:31:01,8 (224) 0:04:31,7 (90) 2:35:58,8 (245) 0:02:25 (56) 1:50:19,7 (222)
203. SCHNEEMANN Fabian (1987) GER Die Schneemänner --- 5:04:19,9 0:31:44 (247) 0:06:24,8 (426) 2:27:55,8 (125) 0:03:18,7 (278) 1:54:56,4 (277)
204. LENS Jean (1985) RSA --- --- 5:04:22 0:29:10,8 (147) 0:04:48,3 (130) 2:27:23,6 (120) 0:02:38,6 (106) 2:00:20,6 (331)
205. Fister Iztok (1989) SLO KK Tropovci --- 5:04:23,5 0:34:48 (401) 0:06:02,1 (383) 2:33:39,5 (214) 0:04:00,9 (425) 1:45:52,8 (171)
206. Gabla Martin (1976) CZE CHRUDO� RACING TEAM --- 5:04:31,6 0:30:17 (189) 0:06:43,3 (466) 2:31:29,3 (179) 0:03:35,7 (343) 1:52:26,2 (248)
207. Svoboda Václav (1993) CZE 1na1 --- 5:04:31,7 0:30:17 (190) 0:06:43,8 (468) 2:31:29,7 (180) 0:03:35,8 (347) 1:52:25,2 (247)
208. SERGEFF Olivier (1976) FRA --- --- 5:04:40 0:33:59 (361) 0:06:33,3 (440) 2:34:04,7 (216) 0:03:26,3 (312) 1:46:36,6 (180)
209. KURKIN Yury (1979) RUS velo36 --- 5:05:04,1 0:34:30 (385) 0:05:58,5 (372) 2:34:16,1 (223) 0:02:46,9 (150) 1:47:32,3 (190)
210. PREKOP Maroš (1984) SVK --- --- 5:05:35,4 0:35:36,8 (431) 0:07:16,3 (521) 2:37:27,8 (271) 0:04:14,9 (448) 1:40:59,4 (117)
211. BORMANIS Jurijs (1991) LAT --- --- 5:05:36,6 0:37:18,6 (486) 0:06:39,2 (454) 2:40:47,6 (315) 0:03:16,9 (269) 1:37:34,1 (86)
212. DENŠA Domen (1976) SLO --- --- 5:05:38 0:25:25,7 (51) 0:04:17 (66) 2:27:57,1 (126) 0:02:46,3 (139) 2:05:11,7 (390)
213. Hoppova Renáta (1976) CZE Atletika Kolín --- 5:05:54,9 0:30:07,4 (181) 0:04:43,8 (117) 2:36:11,5 (248) 0:02:46,7 (142) 1:52:05,2 (241)
214. Holý Jakub (1978) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 5:06:16,8 0:29:27,5 (160) 0:04:49,5 (136) 2:38:39,8 (288) 0:02:33 (84) 1:50:46,8 (232)
215. SCHNEEMANN Tim (1989) GER Die Schneemänner --- 5:07:01,5 0:32:58,5 (317) 0:06:09,8 (396) 2:34:58,3 (230) 0:03:25,2 (306) 1:49:29,5 (209)
216. GHELFI Matteo (1984) ITA LifePark Max Ingolstadt --- 5:07:25,1 0:32:43,8 (296) 0:05:00,3 (184) 2:32:40,9 (198) 0:03:46,4 (376) 1:53:13,6 (257)
217. KUKURA Peter (1977) SVK TDM Krompachy --- 5:07:28,4 0:34:19,8 (378) 0:05:10 (241) 2:31:35,5 (183) 0:03:54,9 (406) 1:52:27,9 (249)
218. KAHLERT Daniel (1982) GER 1. Eichsfelder Sportclub e.V. --- 5:07:34,9 0:37:06,5 (482) 0:05:19 (270) 2:31:11 (175) 0:03:25,8 (309) 1:50:32,3 (226)
219. UNGER Daniel (1986) GER TV Gerolzhofen --- 5:07:44,5 0:30:48,3 (214) 0:04:59,8 (182) 2:30:03,4 (159) 0:03:15,8 (262) 1:58:37,1 (321)
220. Steiner Jan (1985) CZE HavlStein Team --- 5:07:50,2 --- --- --- 0:03:29,8 (323) 1:48:33,6 (197)
221. Peterka Marek (1970) CZE Individuální --- 5:07:57,3 0:32:58,3 (315) 0:08:35,3 (571) 2:25:16,9 (93) 0:05:16,8 (549) 1:55:49,8 (287)
222. Zmeškal Ondřej (1991) CZE Iron People --- 5:07:57,8 0:35:18,5 (418) 0:06:15,8 (408) 2:25:16,3 (92) 0:05:16,7 (548) 1:55:50,3 (288)
223. Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 5:08:09,8 0:32:49,5 (303) 0:04:55,1 (163) 2:36:43,8 (257) 0:02:55 (176) 1:50:46,3 (230)
224. Mach František (1986) CZE Individuální --- 5:08:13,8 0:26:08,5 (67) 0:04:49,8 (139) 2:35:09,5 (233) 0:02:48 (155) 1:59:17,8 (326)
225. Turek Lukáš (1996) CZE Individuální --- 5:08:15,9 0:29:13,7 (149) 0:04:40 (107) 2:34:33,6 (226) 0:02:25 (57) 1:57:23,3 (311)
226. REISINGER Roland (1973) GER --- --- 5:08:18,8 0:35:32 (427) 0:07:02,8 (497) 2:32:28,6 (195) 0:05:33,2 (568) 1:47:42,1 (193)
227. VALERIO Curridori (1953) ITA villacidro tri --- 5:08:34,5 0:36:26,3 (459) 0:07:00 (494) 2:35:18,6 (234) 0:03:04,9 (215) 1:46:44,5 (182)
228. Smažinka Dalibor (1973) CZE Individuální --- 5:09:05,2 0:33:32,5 (345) 0:05:35,7 (327) 2:40:29,1 (310) 0:03:52,9 (394) 1:45:34,7 (167)
229. Šlauf Dalibor (1986) CZE --- --- 5:09:11,8 0:28:50,1 (135) 0:05:00,4 (188) 2:32:47,6 (202) 0:03:50,3 (388) 1:58:43,3 (323)
230. Kavanová Růžena (1979) CZE Individuální --- 5:09:18,6 0:33:50,9 (357) 0:05:37 (334) 2:42:52,1 (340) 0:03:20,4 (288) 1:43:38 (146)
231. Budiš Petr (1970) CZE --- --- 5:09:22,8 0:27:31 (104) 0:04:50,3 (144) 2:35:30,6 (237) 0:03:01,7 (201) 1:58:29,1 (320)
232. BROWN Leroy (1971) GBR --- --- 5:09:51,8 0:37:47 (501) 0:06:43,5 (467) 2:36:40,8 (256) 0:03:50,2 (387) 1:44:50 (155)
233. PFAFFINGER Sabine (1972) GER TuS Neukölln Berlin --- 5:09:56,4 0:30:23,9 (196) 0:04:34,5 (95) 2:43:26,6 (349) 0:02:24,9 (55) 1:49:06,3 (201)
234. Arts Kris (1966) BEL Realiz sport team --- 5:10:14,5 0:39:00,8 (535) 0:07:02 (495) 2:38:03,6 (279) 0:03:31,9 (330) 1:42:36 (129)
235. Hosnedl Marek (1991) CZE --- --- 5:10:29,9 0:31:38,8 (244) 0:05:50,2 (355) 2:36:22,3 (250) 0:03:24,4 (301) 1:53:13,9 (258)
236. BEATRIX Dvorak (1972) AUT ATSV Tri Ternitz --- 5:10:33,9 0:33:56,1 (360) 0:05:04,5 (209) 2:42:54,3 (341) 0:02:56,7 (186) 1:45:42 (168)
237. Čeněk Petr (1979) CZE --- --- 5:10:43,9 0:33:50,3 (356) 0:06:11,8 (401) 2:30:09,5 (161) 0:02:58 (189) 1:57:34,2 (313)
238. GANTSCHACHER Andreas (1972) AUT Team Tibet --- 5:10:50,5 0:36:52,8 (476) 0:05:27,3 (298) 2:30:14,3 (163) 0:03:56,4 (412) 1:54:19,6 (269)
239. Stočes Ondřej (1987) CZE Wunderman data --- 5:10:53,7 0:32:12,3 (264) 0:06:15,3 (407) 2:40:41,3 (313) 0:03:05,4 (218) 1:48:39,2 (198)
240. Hála Luboš (1964) CZE Spartak Trebíc --- 5:11:01,5 0:31:56,8 (255) 0:04:55,5 (166) 2:33:14,6 (211) 0:03:06,7 (227) 1:57:47,8 (315)
241. PYTLIK Tobias (1991) GER Team ARNDT e.V. --- 5:11:09,5 0:34:17,8 (377) 0:04:50,4 (145) 2:28:02,4 (130) 0:02:46,6 (141) 2:01:12,1 (339)
242. Baluch Ladislav (1974) SVK TDM Krompachy --- 5:11:28,5 0:30:11,3 (186) 0:05:06 (221) 2:43:48,3 (356) 0:03:50,7 (390) 1:48:32,1 (195)
243. Hopjak Dominik (1987) SVK --- --- 5:11:32,9 0:33:21,5 (341) 0:05:13 (251) 2:38:45 (290) 0:03:46,8 (377) 1:50:26,3 (224)
244. HEARY Stephen (1984) IRL --- --- 5:11:44 0:32:41,3 (293) 0:05:57,3 (369) 2:40:25,3 (309) 0:03:09,5 (241) 1:49:30,5 (210)
245. Tománek Jan (1987) CZE Individuální --- 5:11:58,5 0:39:25,8 (540) 0:10:02,8 (588) 2:55:46,8 (464) 0:05:22,2 (559) 1:21:20,8 (7)
246. FRANZ Matthias (1983) GER TRInatics --- 5:12:03,5 0:30:10,5 (185) 0:05:18 (265) 2:48:21,1 (397) 0:02:27,6 (64) 1:45:46 (170)
247. MCNAUGHT Ross (1992) GBR Stirling Triathlon Club --- 5:12:12,8 0:31:35,8 (240) 0:04:33,5 (93) 2:56:23,4 (469) 0:02:32,2 (82) 1:37:07,8 (82)
248. LENTFER Daniel (1987) GER FC St. Pauli Triathlon --- 5:12:21,3 0:31:11,3 (228) 0:05:16,5 (260) 2:43:42,8 (354) 0:02:48 (156) 1:49:22,5 (207)
249. Sliacky Matuš (1995) SVK Realiz sport team --- 5:12:21,8 0:32:17,5 (273) 0:06:21,8 (421) 2:42:30,6 (336) 0:03:49,4 (385) 1:47:22,3 (188)
250. HÖLZL Thomas (1971) GER TSV Detag Wernberg --- 5:12:24,5 0:33:31,8 (344) 0:04:57 (171) 2:28:00,8 (129) 0:03:40,9 (364) 2:02:13,8 (351)
251. ZACHAR Ivo (1983) SVK VK Tatran Karlova Ves --- 5:12:26,8 0:35:44 (435) 0:05:00,8 (191) 2:38:11,8 (281) 0:02:24,2 (52) 1:51:05,8 (235)
252. BOROVIKOV Stanislav (1985) RUS Ferrum-K --- 5:12:27,5 0:26:55,7 (90) 0:05:03,3 (200) 2:35:47,6 (243) 0:03:18,7 (279) 2:01:22,1 (343)
253. Cipro Šimon (1986) CZE Individuální --- 5:12:32,5 0:30:48 (213) 0:05:14,8 (254) 2:38:57,1 (292) 0:04:07,4 (434) 1:53:25,1 (259)
254. Polak David (1976) CZE Veltruby --- 5:13:06,7 0:32:14,6 (269) 0:05:05,4 (217) 2:40:08,6 (305) 0:03:08,7 (236) 1:52:29,2 (250)
255. CARRASCOSA DE MINGO Ruben (1980) CZE SR2 Triatlon SR2 --- 5:13:10,8 0:34:49,3 (403) 0:05:06,5 (224) 2:37:22,1 (267) 0:03:32,7 (336) 1:52:20,1 (245)
256. PURCZYNSKI Michal (1980) POL Wicher Siekierki --- 5:13:18,8 0:32:38,3 (290) 0:04:52,8 (156) 2:34:09,5 (219) 0:03:35,8 (348) 1:58:02,3 (317)
257. HOMOLA Martin (1987) SVK VK Tatran --- 5:13:20,8 0:32:02 (261) 0:05:25,5 (294) 2:28:42 (141) 0:02:59,7 (191) 2:04:11,3 (376)
258. Štefík Martin (1983) SVK Elab --- 5:13:22,5 0:33:16,6 (337) 0:06:14,2 (404) 2:41:02,6 (318) 0:03:32,4 (334) 1:49:16,6 (204)
259. Foret Miloslav (1967) CZE TITAN TRILIFE --- 5:13:24,4 0:33:00,3 (320) 0:07:09,3 (510) 2:43:40,3 (353) 0:03:33,6 (340) 1:46:00,8 (173)
260. Štíbr David (1978) CZE Alset Racing Team --- 5:13:30,9 0:33:37,3 (347) 0:05:32,5 (312) 2:27:36,6 (122) 0:04:11,4 (445) 2:02:32,9 (355)
261. GLOBISCH Andre (1971) GER Team Erdinger Alkoholfrei --- 5:13:51,5 0:35:16,6 (417) 0:06:07,7 (392) 2:35:45,5 (241) 0:02:43,7 (123) 1:53:57,8 (266)
262. MORA Camila (1986) COL Aethos Team Colombia --- 5:13:57 0:32:46 (299) 0:06:15,9 (409) 2:52:02,9 (428) 0:03:25,6 (308) 1:39:26,4 (105)
263. Šiška Jakub (1988) CZE Individuální --- 5:13:59,8 0:30:08,1 (182) 0:04:28,5 (86) 2:34:14,8 (221) 0:02:31,4 (80) 2:02:36,8 (356)
264. Černý Jiří (1978) CZE --- --- 5:14:03,5 0:38:34,5 (517) 0:06:09,3 (395) 2:39:33,1 (302) 0:04:13,6 (446) 1:45:32,9 (166)
265. Vacek Jan (1981) CZE Wunderman --- 5:14:15,3 0:34:09,3 (371) 0:04:29 (88) 2:36:03,8 (246) 0:03:01,5 (200) 1:56:31,6 (300)
266. HOUEIX Benoit (1976) FRA Galway TC --- 5:14:27,8 0:29:32,8 (162) 0:05:03,3 (201) 2:42:32,6 (338) 0:03:00,9 (195) 1:54:18,1 (268)
267. Lalik Michal (1973) CZE Novatop Lapierre o.s. --- 5:14:47,1 0:30:46,5 (211) 0:04:36,8 (99) 2:40:49,5 (317) 0:03:18 (273) 1:55:16,1 (281)
268. HEINRICH Johannes (1983) GER --- --- 5:14:57 0:34:48,1 (402) 0:06:00 (377) 2:38:14,6 (282) 0:02:48,8 (159) 1:53:05,4 (256)
269. Fořt Vítězslav (1983) CZE Kolinecký Nerezák --- 5:15:04,3 0:29:02,3 (139) 0:05:12 (248) 2:32:42,1 (200) 0:03:27,4 (315) 2:04:40,3 (382)
270. BRESSER Robin (1964) GER --- --- 5:15:12,3 0:34:34 (390) 0:05:32,8 (315) 2:34:12,1 (220) 0:03:27,5 (317) 1:57:25,8 (312)
271. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 5:15:22,7 0:33:06 (329) 0:04:53 (158) 2:37:22,3 (269) 0:03:04,4 (213) 1:56:56,7 (307)
272. Kucera Milan (1972) AUS Freamantle Triathlon Club --- 5:15:23,8 0:33:19,3 (340) 0:08:06,8 (561) 2:46:54,8 (387) 0:03:09,4 (240) 1:43:53,3 (148)
273. DÖRFEL Lars (1974) GER Adidas Runners --- 5:15:41,4 0:30:09 (184) 0:05:50,3 (356) 2:34:15,6 (222) 0:03:54,4 (402) 2:01:31,9 (345)
274. Hamerlík Stanislav (1970) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- 5:15:41,5 0:35:19,5 (419) 0:04:55,3 (164) 2:38:09 (280) 0:02:42,4 (121) 1:54:35,1 (274)
275. Jelínek Štěpán (1978) CZE Klobása d.s. --- 5:15:51,9 0:27:45,8 (110) 0:05:20,8 (275) 2:41:11,1 (320) 0:03:55,7 (409) 1:57:38,3 (314)
276. Körner Roman (1968) CZE TJ Spartak Třebíč --- 5:15:55,1 0:31:18,5 (232) 0:05:07 (227) 2:32:59,3 (204) 0:04:03,5 (427) 2:02:26,6 (352)
277. Skalický Zdeněk (1960) CZE PLUTO TEAM PRAHA --- 5:16:19 0:32:12,8 (266) 0:05:04,5 (210) 2:38:55,4 (291) 0:03:30,6 (326) 1:56:35,5 (302)
278. JUNK Florian (1985) GER --- --- 5:16:24,7 0:36:31 (462) 0:05:28 (299) 2:49:15,6 (404) 0:03:38,9 (355) 1:41:30,9 (120)
279. Skala Roman (1973) CZE CK Bicisport --- 5:16:34,1 0:32:33,5 (287) 0:06:46,5 (473) 2:50:12,3 (409) 0:04:00,9 (426) 1:43:00,5 (136)
280. Semenchukov Maxim (1985) RUS Individuální --- 5:16:50,3 0:38:21,8 (509) 0:07:08 (507) 2:48:47,8 (401) 0:03:21,7 (290) 1:39:10,8 (100)
281. Liška Jan (1983) CZE TTT --- 5:16:50,7 0:29:24,5 (157) 0:04:57 (172) 2:34:57,1 (229) 0:04:22,2 (462) 2:03:09,7 (362)
282. RAUSCH Georg (1960) AUT TRI4YOU --- 5:16:52,8 0:31:57,5 (257) 0:04:56 (168) 2:40:33,1 (311) 0:02:38,7 (108) 1:56:47,3 (306)
283. WERTHER Maren (1978) GER JTri --- 5:17:02,4 0:29:55,9 (171) 0:05:33,7 (321) 2:46:53,1 (386) 0:03:29 (322) 1:51:10,5 (237)
284. MUNZERT Marcel (1986) GER Team Hütte --- 5:17:03,8 0:34:09,5 (372) 0:06:04,8 (388) 2:43:56,6 (357) 0:02:51,6 (167) 1:50:01,1 (217)
285. JUBAN Eike (1988) GER --- --- 5:17:14 0:35:04 (411) 0:04:45,5 (122) 2:44:15,4 (361) 0:02:44,9 (127) 1:50:24,1 (223)
286. Sliwka Zenon (1979) CZE Individuální --- 5:17:19,5 0:33:45,5 (351) 0:05:18 (266) 2:31:30,3 (181) 0:04:14,9 (449) 2:02:30,6 (354)
287. PEARCE Lucy (1985) GBR --- --- 5:17:21 0:30:22,9 (194) 0:05:37 (335) 2:46:50,8 (385) 0:03:00,9 (196) 1:51:29,2 (239)
288. ZIECHNER Detlev (1959) GER STV Limbach-Oberfrohna --- 5:17:58,1 0:30:49 (215) 0:04:53 (159) 2:34:40,6 (227) 0:03:10,7 (245) 2:04:24,6 (378)
289. SPENGLER Carsten (1970) GER Exathlon --- 5:18:07,5 0:31:48 (250) 0:06:28,8 (434) 2:41:57,2 (332) 0:02:50,6 (165) 1:55:02,8 (278)
290. STRZALA Grzegorz (1978) POL Tri Division --- 5:18:15,3 0:33:37,8 (348) 0:05:17,5 (262) 2:39:29,6 (301) 0:03:58,7 (418) 1:55:51,6 (289)
291. Stehlík Pavel (1974) CZE VP AGRO --- 5:18:21 0:28:28,7 (126) 0:05:04,5 (211) 2:41:17,2 (324) 0:03:02 (203) 2:00:28,3 (332)
292. LARCHENKO Andriy (1991) UKR Smart Group --- 5:18:21,1 0:35:54,5 (442) 0:05:05 (213) 2:43:27,3 (350) 0:03:07,7 (230) 1:50:46,3 (231)
293. Druska Frank (1970) GER TV 06 Thalmässing --- 5:19:21 0:36:23,6 (457) 0:06:39,2 (455) 2:35:33,1 (239) 0:04:34,4 (484) 1:56:10,6 (295)
294. Janda Roman (1978) CZE Individuální --- 5:19:23 0:35:58,4 (446) 0:04:45,9 (125) 2:34:59,6 (231) 0:02:55,9 (181) 2:00:43,1 (334)
295. OSEL Johannes (1991) GER Team Hütte --- 5:19:51,6 0:32:32,1 (285) 0:06:11,7 (400) 2:33:30,8 (212) 0:02:56,2 (185) 2:04:40,6 (383)
296. BLUMERT Conny (1979) GER --- --- 5:20:08,4 0:27:34,7 (107) 0:04:18,4 (68) 2:38:01,8 (278) 0:02:45,9 (135) 2:07:27,3 (406)
297. PARDYGAL Tomasz (1975) POL Labosport Team --- 5:20:09,5 0:32:17,8 (274) 0:04:55,3 (165) 2:35:52,6 (244) 0:03:56,2 (411) 2:03:07,6 (361)
298. ZEINHOFER Heiko (1971) GER Team Zeinhofer --- 5:20:12,8 0:29:34,1 (163) 0:06:40 (459) 2:37:15,8 (264) 0:02:46,9 (151) 2:03:55,8 (374)
299. HALE Marcus (1977) GBR --- --- 5:20:25,3 0:31:51,5 (251) 0:04:59,5 (181) 2:38:57,8 (293) 0:02:38,4 (104) 2:01:57,8 (348)
300. Araujo Jose (1989) CZE TRIEXNA --- 5:20:25,4 0:29:46,8 (169) 0:05:54,3 (363) 2:37:35,8 (273) 0:03:40,5 (362) 2:03:27,9 (366)
301. ALCANTARA GRANJA Antonio (1986) CZE Emirates Triathlon Club --- 5:20:26,9 0:31:01 (222) 0:06:38,3 (449) 2:39:24,6 (298) 0:03:02,4 (204) 2:00:20,4 (330)
302. STEINIGER Sascha (1987) GER --- --- 5:20:36,8 0:31:09 (227) 0:10:07,3 (591) 2:46:30,3 (384) 0:04:08,2 (437) 1:48:41,8 (199)
303. Švrček Tom (1999) CZE LAP --- 5:20:48,7 0:25:15 (42) 0:05:24 (289) 2:42:59,6 (344) 0:02:40,2 (116) 2:04:29,7 (379)
304. BYDKIEWSKI Felix (1959) GER Laface-Team-Weiden --- 5:20:51 0:30:52,1 (218) 0:04:33,7 (94) 2:30:34,6 (169) 0:03:23,2 (298) 2:11:27,3 (438)
305. Belli Michael (1967) USA --- --- 5:20:58,5 0:31:25,3 (238) 0:05:56 (366) 2:31:45,1 (187) 0:03:42,2 (366) 2:08:09,8 (418)
306. LAZOVSKIY Ruslan (1989) RUS Health Active --- 5:21:16,3 0:32:39,3 (291) 0:05:36,3 (329) 2:33:06,8 (208) 0:03:28,2 (319) 2:06:25,6 (400)
307. BELLER Christian (1985) GER Triabolos Hamburg e.V. --- 5:21:20,6 0:34:46,5 (400) 0:05:01,5 (193) 2:30:06,6 (160) 0:04:21,9 (461) 2:07:03,8 (403)
308. Houška Michal (1978) CZE Individuální --- 5:21:29,3 0:30:35,1 (204) 0:06:35,2 (443) 2:40:11,3 (306) 0:03:34,1 (342) 2:00:33,3 (333)
309. JELMONI Kim (1973) SUI freeradicals --- 5:21:39,7 0:24:42,5 (39) 0:07:07,3 (504) 2:37:22,1 (268) 0:03:22,9 (296) 2:09:04,7 (429)
310. KNEBEL Christof (1968) GER Laufen&Helfen TriTeam --- 5:21:43,6 0:35:03,5 (410) 0:07:07,8 (506) 2:39:10,3 (296) 0:03:09,7 (243) 1:57:12,1 (308)
311. SATAVA Alois (1978) CZE --- --- 5:21:47,4 0:32:50,5 (307) 0:06:26,8 (427) 2:45:23,3 (373) 0:03:31,7 (328) 1:53:34,9 (261)
312. Steiner David (1981) CZE Hakoach --- 5:21:47,5 0:30:38 (206) 0:06:42,8 (465) 2:39:26,8 (299) 0:03:33,8 (341) 2:01:26 (344)
313. SCHLORKE Felix (1988) GER --- --- 5:22:08,3 0:43:17,3 (585) 0:05:48,3 (353) 2:20:37,3 (39) 0:03:32,4 (335) 2:08:52,8 (427)
314. Mrkvička Robert (1971) CZE Individuální --- 5:22:20 0:31:07,6 (225) 0:05:32,5 (313) 2:24:43,8 (84) 0:04:31,4 (482) 2:16:24,6 (480)
315. UHRIN Tomáš (1984) SVK --- --- 5:22:21,4 0:34:17,3 (376) 0:05:06,1 (223) 2:44:53,3 (366) 0:02:52,7 (169) 1:55:11,9 (280)
316. Nový Pavel (1977) CZE TKMB --- 5:22:26,1 0:36:54,4 (477) 0:07:25 (531) 2:44:00,6 (358) 0:04:45,4 (505) 1:49:20,6 (206)
317. Fister Dusan (1993) SLO KK Tropovci --- 5:22:26,3 0:35:10,5 (414) 0:05:05,8 (218) 2:36:07,3 (247) 0:02:45,2 (130) 2:03:17,3 (364)
318. Pacheco Edinson (1983) COL SK Sever Brno --- 5:22:43,8 0:31:18,8 (234) 0:05:14,2 (253) 2:36:56,3 (261) 0:04:06,9 (433) 2:05:07,3 (388)
319. Melkus Roman (1975) CZE --- --- 5:22:50,3 0:32:36,3 (288) 0:08:56,3 (575) 2:42:26,1 (334) 0:04:05,9 (432) 1:54:45,5 (276)
320. Mrázik Martin (1984) SVK PK Melník --- 5:23:00,8 0:28:33 (128) 0:05:14,8 (255) 2:43:04,1 (346) 0:03:15,9 (264) 2:02:52,8 (358)
321. Karhan Michal (1981) CZE Elab --- 5:23:14,3 0:30:05,3 (178) 0:06:21 (419) 2:54:24,3 (451) 0:03:00,2 (193) 1:49:23,3 (208)
322. KASATKIN Alexey (1980) RUS S-Team --- 5:23:54,6 0:38:27,4 (515) 0:05:56 (367) 2:45:48,1 (377) 0:03:28,9 (321) 1:50:14,1 (220)
323. Kamrla Tomáš (1971) SVK Runshop running expert --- 5:23:54,8 0:27:51,3 (111) 0:05:32,8 (316) 2:31:36,5 (184) 0:04:38,2 (496) 2:14:15,8 (464)
324. Šlegr Kamil (1976) CZE Krle� --- 5:23:57,6 0:32:40,6 (292) 0:05:46 (350) 2:39:35,8 (303) 0:02:56,9 (188) 2:02:58,1 (360)
325. FRAENK Wolfgang (1971) GER --- --- 5:23:59,3 0:39:02 (536) 0:05:54,5 (364) 2:41:45 (326) 0:05:07,9 (536) 1:52:09,6 (242)
326. KOZAK Mariusz (1983) POL CTS --- 5:24:02,3 0:31:15,8 (231) 0:05:21,2 (280) 2:46:19,5 (382) 0:04:27,9 (471) 1:56:37,8 (304)
327. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 5:24:36,3 0:28:03,8 (116) 0:05:33 (317) 2:42:59,6 (345) 0:03:24,4 (302) 2:04:35,3 (381)
328. SANPETREAN Catalin (1988) ROM Ironteam --- 5:24:45,1 0:37:41,6 (499) 0:05:58,8 (373) 2:48:47,2 (400) 0:03:06,2 (222) 1:49:11,1 (202)
329. GALONJA Daniel (1986) AUT ATSV Tri Ternitz --- 5:24:49,6 0:38:15 (507) 0:06:02 (381) 2:41:54,8 (330) 0:04:17,4 (456) 1:54:20,1 (272)
330. VERDEJO MUNOZ Mariola (1977) CZE CD Dr. Bike-olímpico granada --- 5:24:52,5 0:34:31,9 (389) 0:06:32,5 (437) 2:49:44,3 (407) 0:04:27 (470) 1:49:36,6 (212)
331. DENŠA Natalija (1976) SLO 1/2Fe2be --- 5:25:06,9 0:34:01,6 (363) 0:06:10 (397) 2:47:28,6 (391) 0:03:47,6 (380) 1:53:38,8 (262)
332. NEBEL Daniel (1983) AUT RSG Lebring --- 5:25:18,9 0:33:18,3 (339) 0:06:54,8 (483) 2:44:46,3 (364) 0:03:43 (369) 1:56:36,4 (303)
333. BACHHUBER Markus (1979) GER TV 1885 Eggenfelden --- 5:25:30,3 0:35:14,8 (415) 0:04:20,3 (72) 2:36:34,8 (254) 0:02:45,4 (132) 2:06:34,8 (401)
334. Jesný Branislav (1978) SVK HERE TO WIN --- 5:25:50,3 0:37:39,6 (496) 0:07:58,7 (555) 2:42:44,1 (339) 0:04:37,2 (493) 1:52:50,6 (255)
335. Nagy Miroslav (1981) SVK Matfyz Praha --- 5:26:01,4 0:29:36,8 (164) 0:05:03,3 (202) 2:44:13,8 (360) 0:03:14,9 (256) 2:03:52,4 (372)
336. GUENTHER Goetz (1962) GER SG Adelsberg --- 5:26:06,3 0:32:49,6 (304) 0:06:02 (382) 2:38:01,1 (277) 0:03:24,8 (304) 2:05:48,7 (394)
337. Marcus Petroni (1974) SUI Triathlon Club Valais --- 5:26:26,1 0:31:55,5 (253) 0:06:34,5 (441) 2:30:47,8 (171) 0:04:17 (455) 2:12:51,1 (452)
338. COENEN Dominik (1983) GER The Unbreakables --- 5:26:27,4 0:38:44,5 (522) 0:04:52,3 (152) 2:34:21,8 (225) 0:03:37,8 (353) 2:04:50,8 (384)
339. Rubesova Martina (1988) CZE TK Start Praha --- 5:26:39,8 0:35:49,1 (437) 0:05:36,8 (333) 2:52:43,6 (434) 0:03:14,2 (252) 1:49:15,9 (203)
340. WERNER Frank (1964) GER --- --- 5:26:40,6 0:28:30,5 (127) 0:08:11,1 (564) 2:44:35,8 (362) 0:03:47,9 (383) 2:01:35,1 (346)
341. LIPPIK Thomas (1974) GER --- --- 5:26:51,3 0:32:54,5 (311) 0:05:03,8 (204) 2:40:46,6 (314) 0:04:04,5 (428) 2:04:01,7 (375)
342. Gabbarelli Raphael (1983) ITA Nutriathlon --- 5:26:54,9 0:35:31,3 (426) 0:04:52,6 (154) 2:43:07,4 (347) 0:05:14,5 (543) 1:58:08,9 (318)
343. JUG Metka (1969) SLO TK Ajdovscina --- 5:27:00,4 0:32:57,6 (314) 0:05:58,3 (370) 2:41:36,8 (325) 0:02:55,9 (182) 2:03:31,6 (368)
344. SCHARR Sven (1966) GER --- --- 5:27:05,8 0:32:29,8 (282) 0:06:37,3 (446) 2:37:57,8 (276) 0:03:52,9 (395) 2:06:07,8 (398)
345. MALEC Artur (1979) POL --- --- 5:27:05,9 0:36:05,3 (449) 0:04:49,8 (140) 2:44:59,5 (367) 0:04:28,2 (474) 1:56:42,9 (305)
346. Hnilička Jan (1981) CZE Individuální --- 5:27:18,7 --- --- 2:54:57,3 (458) 0:03:13,4 (249) 1:54:19,7 (270)
347. CRAINIC Calin (1977) ROM CS Alternative TM --- 5:27:44,3 0:36:29,8 (461) 0:07:46,3 (547) 2:53:20,8 (440) 0:05:08,7 (537) 1:44:58,6 (159)
348. Kubec Václav (1975) CZE POLARSHOP.CZ --- 5:27:58,1 0:33:18,1 (338) 0:07:23,7 (527) 2:35:20,8 (235) 0:03:45,9 (374) 2:08:09,3 (417)
349. BEIL Dawid (1977) POL Tri Division --- 5:27:59,1 0:30:15,3 (187) 0:05:05 (214) 2:44:09,1 (359) 0:03:06,4 (225) 2:05:23 (391)
350. Krenicky Vlasto (1962) SVK KAMA Prešov --- 5:28:07,8 0:43:56,3 (589) 0:04:58 (176) 2:31:42,3 (186) 0:05:01,9 (525) 2:02:29,1 (353)
351. MUKHORTOV Egor (1988) RUS Rosatom triathlon club --- 5:28:19,4 0:34:08,6 (368) 0:07:06 (502) 2:59:22,1 (484) 0:02:48,9 (161) 1:44:53,5 (156)
352. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 5:28:39,2 0:32:53,1 (309) 0:05:25,8 (295) 2:45:10,8 (370) 0:03:47,7 (381) 2:01:21,6 (342)
353. GARCIA-ALFONSO Pedro (1979) CZE SV Holzkirchen --- 5:28:47,6 0:31:40 (245) 0:04:51,5 (149) 2:42:59,5 (343) 0:03:18,4 (277) 2:05:58 (397)
354. Procházka Libor (1977) CZE --- --- 5:28:49,1 0:32:14,8 (270) 0:05:07,6 (230) 2:40:25 (307) 0:03:15 (259) 2:07:46,5 (414)
355. Grézl Lukáš (1987) CZE Vyškov --- 5:29:21,3 0:34:37,3 (393) 0:05:33,3 (319) 2:38:23 (284) 0:03:19,2 (283) 2:07:28,3 (408)
356. Novák Vilém (1983) CZE KZ Iron 21 --- 5:29:45,3 0:33:05,3 (327) 0:06:59,5 (491) 2:37:30,8 (272) 0:03:37,2 (352) 2:08:32,3 (424)
357. MASSARI Giancarlo (1975) ITA ESC SOCIETA SPORTIVA DILETTANTISTICA SRL (1970) --- 5:29:48,4 0:32:19,8 (276) 0:05:36,6 (331) 2:39:41,3 (304) 0:03:35,7 (344) 2:08:34,9 (425)
358. Hallmann Christian (1977) GER --- --- 5:30:39,3 0:34:59,5 (409) 0:05:58,3 (371) 2:47:03,8 (389) 0:03:21,9 (291) 1:59:15,6 (324)
359. Adam Aleš (1981) CZE Individuální --- 5:30:39,3 0:40:06,8 (553) 0:05:08,3 (232) 2:39:29,5 (300) 0:03:52,9 (396) 2:02:01,6 (349)
360. SOVA Jan (1981) CZE Smichoff Winterberger --- 5:30:51,4 0:32:47,5 (300) 0:05:51,8 (360) 2:48:50,1 (402) 0:03:55,4 (407) 1:59:26,4 (328)
361. LAGUITAO Jeffrey (1985) PHL --- --- 5:30:52,1 0:27:32,3 (105) 0:05:04 (205) 2:43:37,1 (352) 0:03:14,2 (253) 2:11:24,3 (436)
362. Ciprová Dita (1981) CZE --- --- 5:30:55,5 0:32:49,4 (302) 0:05:29,5 (305) 2:51:33,6 (422) 0:03:01,2 (199) 1:58:01,7 (316)
363. Valent Ferdinand (1981) CZE --- --- 5:31:31,1 0:32:30,3 (284) 0:04:45,5 (123) 2:55:52,6 (465) 0:03:05,2 (216) 1:55:17,3 (282)
364. Nekvinda Ivo (1975) CZE N-MED racing team --- 5:31:56,6 0:40:05,9 (552) 0:07:08,7 (509) 2:44:47,1 (365) 0:04:28,9 (478) 1:55:25,8 (284)
365. Siegel Josef (1986) CZE AC Choceň --- 5:32:11,3 0:38:52,5 (530) 0:05:46,5 (351) 2:47:30,6 (392) 0:03:51,9 (391) 1:56:09,6 (294)
366. BAUER Manuel (1992) GER Dreamteam --- 5:32:19,9 0:30:38 (207) 0:05:33,5 (320) 2:38:36,1 (286) 0:03:06,2 (223) 2:14:25,9 (465)
367. Stepanek Petr (1975) CZE LO Vrsovice --- 5:32:26,7 0:38:38 (519) 0:05:04 (206) 2:50:24,6 (414) 0:04:00 (422) 1:54:19,9 (271)
368. Polanský Petr (1956) CZE OMT --- 5:32:48,6 0:31:37,5 (243) 0:06:45,3 (472) 2:30:38,7 (170) 0:04:18,8 (457) 2:19:28,1 (501)
369. ROSENKRANZ David (1981) CZE HRNAP --- 5:32:51,3 0:33:12,9 (334) 0:05:59,9 (376) 2:53:27,6 (442) 0:03:45,2 (373) 1:56:25,6 (299)
370. Lapeš Jaromír (1976) CZE Individuální --- 5:33:17,6 0:34:22,3 (379) 0:04:49,5 (137) 2:41:45,6 (327) 0:04:09,9 (442) 2:08:10,1 (419)
371. KRIZANOVSKIS Artjoms (1983) LAT --- --- 5:33:24,4 0:34:06,8 (366) 0:06:32,5 (438) 2:41:16,6 (323) 0:03:56,9 (414) 2:07:31,4 (410)
372. Dušek Jiří (1960) CZE Ski a Bike Club Radotín --- 5:33:28,6 0:33:49,1 (354) 0:06:19,6 (412) 2:48:05,7 (396) 0:03:58,9 (419) 2:01:15,1 (341)
373. THOMANN Jacek (1984) POL GOULTRA.PL --- 5:33:30,1 0:38:06,5 (504) 0:05:20,3 (273) 2:42:58,8 (342) 0:03:27,2 (314) 2:03:37,1 (369)
374. Pešková Daniela (1983) CZE Individuální --- 5:33:33,4 0:32:28,4 (281) 0:05:17,5 (263) 2:45:44,6 (376) 0:03:09,9 (244) 2:06:52,8 (402)
375. Studený Martin (1989) CZE --- --- 5:33:42,9 0:35:06,3 (412) 0:06:05,3 (389) 2:53:43,1 (444) 0:02:47,2 (153) 1:56:00,9 (292)
376. Píš Juraj (1984) CZE Patola TRIrace --- 5:33:50,6 0:27:02,7 (94) 0:06:28,3 (433) 2:38:17,6 (283) 0:04:57,2 (523) 2:17:04,6 (485)
377. SPANGL-RAUSCH Beate (1971) AUT TRI4YOU --- 5:33:56,2 0:32:20,6 (277) 0:04:49,5 (138) 2:44:42,3 (363) 0:03:16,2 (266) 2:08:47,3 (426)
378. WUERGLER Cristina (1983) SUI - --- 5:33:56,4 0:32:51 (308) 0:05:24,2 (290) 3:02:19,6 (501) 0:03:30,2 (324) 1:49:51,3 (215)
379. DE VOEGHT Wim (1968) BEL domo scott --- 5:34:07,7 0:35:36,5 (430) 0:06:20,5 (416) 2:45:21,6 (372) 0:04:10,9 (444) 2:02:38 (357)
380. Radová Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:34:23 0:34:07,1 (367) 0:04:57,3 (175) 3:00:17,9 (491) 0:02:45,4 (133) 1:52:15,1 (244)
381. Jureček Vítězslav (1986) SVK BŠK Banská Bystrica --- 5:34:47,8 0:30:25,3 (198) 0:05:20,5 (274) 2:39:02,8 (294) 0:04:23,2 (464) 2:15:35,8 (475)
382. ROTHMANN Tobias (1990) GER --- --- 5:35:31,4 0:36:59,5 (481) 0:06:05,8 (391) 2:43:46,6 (355) 0:03:40,4 (361) 2:04:58,9 (386)
383. Hanuš Petr (1976) CZE Hanušovi Pankáci --- 5:35:46,8 0:35:35,3 (429) 0:05:00,3 (185) 2:55:16,7 (459) 0:03:32,3 (333) 1:56:22 (297)
384. Nagy Jiří (1990) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 5:35:57,6 0:25:33,5 (55) 0:04:45,8 (124) 2:37:07,2 (262) 0:02:37 (96) 2:25:53,8 (528)
385. Kubek Vojtech (1989) SVK 3NT --- 5:36:17,7 0:35:55,3 (444) 0:05:35 (324) 2:37:22,6 (270) 0:03:35,9 (349) 2:13:48,7 (457)
386. GRANO Stefano (1972) ITA Triathlon Alto Adige --- 5:36:31,4 0:40:15 (556) 0:08:06,5 (559) 2:49:07,3 (403) 0:03:35,7 (345) 1:55:26,7 (285)
387. WEDL Jürgen (1983) AUT ATSV Tri Ternitz --- 5:37:13,4 0:30:54,5 (219) 0:05:29 (304) 2:39:23,8 (297) 0:03:02,5 (205) 2:18:23,4 (492)
388. Pešta Martin (1976) CZE Alset Racing Team --- 5:37:31,6 0:34:37 (392) 0:06:01,9 (380) 2:48:30,7 (398) 0:04:52,9 (515) 2:03:28,9 (367)
389. BAUER Günter (1965) GER Dreamteam --- 5:37:34,8 0:34:09,1 (370) 0:05:45,2 (345) 2:37:57,3 (275) 0:03:54,7 (404) 2:15:48,3 (478)
390. Kolesár Michal (1978) CZE TTT --- 5:38:16,7 0:30:23,5 (195) 0:05:37,3 (336) 2:47:01,8 (388) 0:02:46,8 (146) 2:12:27,1 (447)
391. MEYER Bjoern (1987) GER TW Goettingen --- 5:38:36,6 0:32:59,5 (318) 0:04:42,8 (114) 2:49:34,6 (406) 0:03:43,9 (370) 2:07:35,6 (411)
392. MARIANEK Aleksandra (1990) POL --- --- 5:39:07,4 0:29:42,6 (168) 0:05:51 (358) 3:08:12,3 (529) 0:03:46,8 (378) 1:51:34,4 (240)
393. Strachovsky Jan (1980) CZE Etriatlon Team --- 5:39:18,8 0:35:07,1 (413) 0:07:10,7 (512) 2:50:12,9 (410) 0:03:53,9 (401) 2:02:54,1 (359)
394. Černík Vítězslav (1971) CZE Ford Motor Company --- 5:39:19,5 0:41:41 (564) 0:05:09,3 (237) 2:28:33,3 (138) 0:05:12 (539) 2:18:43,8 (496)
395. Foltas Marcel (1969) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 5:39:37,1 0:33:48,5 (353) 0:06:15 (406) 2:36:26,1 (253) 0:03:18,2 (276) 2:19:49,1 (503)
396. BIRKENMAIER Tino (1974) GER Team ARNDT --- 5:39:57,6 0:35:25,6 (423) 0:06:05,7 (390) 2:49:24,1 (405) 0:04:08,9 (440) 2:04:53,1 (385)
397. MÜLLER Jiri (1967) CZE STV Limbach-Oberfrohna --- 5:40:28,4 0:26:03,5 (65) 0:05:21,1 (279) 2:36:24,3 (252) 0:03:39,4 (356) 2:29:00 (539)
398. Kubečka Jan (1975) CZE --- --- 5:40:37,4 0:30:06,1 (179) 0:05:21,7 (283) 2:54:30,6 (453) 0:04:52,4 (514) 2:05:46,4 (393)
399. GALEAZZI Graziano (1974) ITA ESC Europa Sporting Club --- 5:40:40,4 0:34:14,3 (374) 0:06:21,5 (420) 2:40:25,1 (308) 0:05:04,4 (532) 2:14:34,9 (467)
400. Selníková Anna (1994) CZE Extreme sport club Selník --- 5:40:48,8 0:33:01 (321) 0:05:50,7 (357) 2:53:46,8 (445) 0:04:15,2 (450) 2:03:54,9 (373)
401. SIMONYI Patrick (1990) GER MRRC München --- 5:40:56,5 0:38:26,4 (513) 0:06:47 (475) 2:45:04,5 (368) 0:03:08,7 (237) 2:07:29,7 (409)
402. LUZZI Saverio (1976) ITA ESC Europa Sporting Club srl --- 5:41:07,9 0:39:05,4 (537) 0:07:07,2 (503) 2:53:52,8 (448) 0:04:38,4 (497) 1:56:23,9 (298)
403. NEBEL Rupert (1956) AUT --- --- 5:41:17,6 0:36:19,8 (455) 0:09:04,3 (578) 2:55:26,6 (461) 0:06:47,1 (591) 1:53:39,7 (263)
404. Petrák Tomáš (1975) CZE FANTOCI.eu --- 5:41:19,4 0:27:08,1 (97) 0:05:21,5 (282) 2:48:00,3 (394) 0:03:15,5 (261) 2:17:33,9 (489)
405. RUHMANNSEDER Michael (1977) GER --- --- 5:41:38,9 0:36:49,1 (474) 0:07:41,7 (543) 2:52:52,8 (435) 0:04:54,2 (519) 1:59:20,9 (327)
406. Ethell Andrew (1967) GBR Bike Centrum Olomouc --- 5:41:40,3 0:34:39,8 (394) 0:07:38,6 (541) 2:45:56,6 (378) 0:04:56,7 (521) 2:08:28,6 (422)
407. Turický Ladislav (1981) CZE Pteam --- 5:41:50,3 0:40:17,5 (557) 0:05:02,5 (198) 2:41:09,6 (319) 0:03:03,9 (211) 2:12:16,6 (445)
408. Vecko Lukáš (1984) CZE --- --- 5:42:07,6 0:33:27,5 (342) 0:05:00,3 (186) 2:35:41 (240) 0:03:39,6 (358) 2:24:19 (521)
409. Drbohlav Tomáš (1977) CZE Bats Kralupy --- 5:42:25,8 0:35:26,8 (424) 0:06:52,8 (481) 2:50:21,3 (413) 0:04:43,7 (502) 2:05:01,1 (387)
410. BURGER Kurt (1964) AUT P3 Trisports Team --- 5:42:30,9 0:33:44,6 (350) 0:05:12,2 (249) 2:38:40,8 (289) 0:03:47,7 (382) 2:21:05,4 (508)
411. Opletal Robert (1970) CZE - --- 5:42:37,8 0:30:29,5 (200) 0:05:48,3 (354) 2:45:58,8 (379) 0:05:21,7 (557) 2:14:59,3 (471)
412. SOFRON Tudor (1981) ROM Ironteam --- 5:43:07,9 0:38:51 (529) 0:06:44,8 (471) 2:50:13,1 (411) 0:03:53,7 (398) 2:03:25,1 (365)
413. Augusta Michal (1974) CZE Individuální --- 5:43:33,9 0:30:20,5 (192) 0:06:01,8 (379) 2:54:30,1 (452) 0:04:20,2 (459) 2:08:21,2 (420)
414. Bílek Marek (1987) CZE --- --- 5:43:50,8 0:33:40 (349) 0:07:03,5 (499) 2:47:27,1 (390) 0:03:36,7 (350) 2:12:03,3 (442)
415. Bouček Vladimír (1975) CZE --- --- 5:44:19,4 0:35:32,8 (428) 0:05:07,8 (231) 2:46:27,8 (383) 0:03:06,9 (228) 2:14:03,9 (461)
416. Zábranský Milan (1986) CZE CK Continental Frenštát --- 5:44:52,8 0:33:10,8 (332) 0:07:20 (524) 2:52:28 (431) 0:04:10,7 (443) 2:07:43,1 (413)
417. GARCIA Julio Fernando (1993) VEN --- --- 5:44:56,1 0:27:54,8 (112) 0:05:01,5 (194) 2:48:00,6 (395) 0:03:59,6 (420) 2:19:59,4 (504)
418. Moflar Marek (1990) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 5:45:12,6 --- --- --- 0:03:53,1 (397) 2:12:05,4 (443)
419. BÜHLMANN Christine (1983) SUI bikecenter.ch --- 5:45:17,5 0:31:22,9 (236) 0:04:42,3 (113) 2:59:46,1 (487) 0:03:13,4 (250) 2:06:12,7 (399)
420. SPUSTA Adam (1985) SVK --- --- 5:45:19,1 0:30:49,3 (216) 0:09:36,5 (584) 2:50:25,1 (415) 0:04:28,4 (475) 2:09:59,6 (431)
421. Kostrunek Filip (1985) CZE --- --- 5:45:23,6 0:36:51,3 (475) 0:05:53,8 (362) 2:59:13,7 (482) 0:03:50,6 (389) 1:59:34,1 (329)
422. LUEF Markus (1975) AUT ATSV Tri Ternitz --- 5:45:41,1 0:37:25,5 (490) 0:05:45,5 (348) 2:53:50,6 (447) 0:02:46,7 (143) 2:05:52,6 (395)
423. GRANIER Emmanuelle (1989) FRA Triathlon Group Vienna --- 5:46:01,8 0:37:58,1 (502) 0:04:52,5 (153) 3:03:57,2 (508) 0:03:03,1 (208) 1:56:10,7 (296)
424. KAFKA Michal (1971) CZE --- --- 5:46:14,8 0:32:36,8 (289) 0:05:01,5 (195) 2:48:35,3 (399) 0:03:26,9 (313) 2:16:34,1 (481)
425. Bělík Lubomír (1978) CZE --- --- 5:46:15,7 0:32:17,8 (275) 0:07:43,2 (545) 3:00:29,8 (492) 0:03:42,8 (368) 2:02:01,9 (350)
426. Šinfeld Miloslav (1975) CZE --- --- 5:46:34,4 0:34:46,1 (398) 0:10:03,2 (589) 2:55:44,4 (463) 0:05:12,9 (541) 2:00:47,6 (336)
427. BRANDIS Daniel (1973) GER Ruppiner Triathlon Verein --- 5:46:41,7 0:38:14,5 (506) 0:06:13,8 (403) 2:43:35,6 (351) 0:04:49,4 (510) 2:13:48,2 (456)
428. PIEPENHAGEN René (1985) GER Team Auto Rußig --- 5:46:46,6 0:34:34 (391) 0:08:01,5 (556) 2:45:09,1 (369) 0:03:14,9 (257) 2:15:46,8 (477)
429. Kurečka Ondřej (1989) CZE TC Ouválek --- 5:46:49,5 0:36:43 (470) 0:07:12,5 (515) 2:41:15 (322) 0:03:05,9 (220) 2:18:32,8 (495)
430. Hulvert Jan (1992) CZE B&B --- 5:46:56,3 0:37:24,6 (489) 0:06:09,2 (394) 2:58:54,9 (479) 0:03:19,9 (286) 2:01:07,4 (338)
431. PARATI Marco (1979) ITA Sport & Wellness Srl --- 5:47:11,8 0:38:54,8 (531) 0:07:24,8 (530) 2:47:32,3 (393) 0:03:27,4 (316) 2:09:52,3 (430)
432. GRÜNER Pavel (1980) CZE --- --- 5:47:24,3 0:38:48,5 (527) 0:06:00,5 (378) 2:52:09,6 (430) 0:03:21,1 (289) 2:07:04,3 (404)
433. GALÁN Mauricio (1985) URU Elequipo --- 5:47:32,3 0:36:36 (465) 0:05:00,3 (187) 2:49:56,6 (408) 0:03:01,7 (202) 2:12:57,6 (453)
434. GRELA Marcin (1981) POL Krwawe Suty --- 5:47:37,6 0:38:29,5 (516) 0:05:06 (222) 2:57:15,3 (470) 0:03:00,9 (197) 2:03:45,6 (370)
435. SZEWCZYK Michal (1977) POL --- --- 5:47:37,8 0:35:55,1 (443) 0:05:44,4 (343) 2:54:08,2 (450) 0:03:54,6 (403) 2:07:55,3 (415)
436. Šedík Ivan (1976) SVK --- --- 5:48:02,4 0:37:13,3 (484) 0:04:49,8 (141) 2:53:57,6 (449) 0:03:31,9 (331) 2:08:29,7 (423)
437. Zemanová Andrea (1983) CZE Individuální --- 5:48:07,7 0:36:42,4 (469) 0:05:30,1 (307) 2:51:01,4 (419) 0:03:08,9 (238) 2:11:44,8 (440)
438. Končok Martin (1969) CZE --- --- 5:48:08,8 0:39:29,3 (542) 0:06:10 (398) 2:51:42,4 (426) 0:03:07,9 (234) 2:07:39,1 (412)
439. FÄULHAMMER Thomas (1988) AUT --- --- 5:48:35,5 0:30:36 (205) 0:06:09 (393) 2:41:54,3 (329) 0:03:04,2 (212) 2:26:51,8 (533)
440. Jurčo Michal (1995) SVK --- --- 5:48:40,5 0:32:56,3 (313) 0:07:05,7 (501) 2:51:28,8 (421) 0:04:31,4 (483) 2:12:38 (448)
441. PIEKARSKI Mickael (1985) FRA TRITYC --- 5:48:44,6 0:39:38 (546) 0:05:09 (236) 2:42:27,8 (335) 0:04:35,9 (488) 2:16:53,6 (484)
442. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 5:49:04,4 0:34:50,9 (405) 0:05:32,5 (314) 2:51:28,4 (420) 0:03:14,1 (251) 2:13:58,3 (459)
443. VERNET Pascal (1964) FRA --- --- 5:49:12,7 0:47:59 (599) 0:06:59,5 (492) 2:53:41,1 (443) 0:04:37,7 (495) 1:55:55,2 (290)
444. Klíma Petr (1996) CZE --- --- 5:49:50,1 0:32:45 (297) 0:05:22,7 (287) 2:53:01,7 (438) 0:04:35,4 (486) 2:14:05,1 (462)
445. Jiráň Tomáš (1948) CZE Here To Win team --- 5:50:17,4 0:38:49 (528) 0:06:39,5 (457) 2:50:46,9 (417) 0:05:38,2 (569) 2:08:23,7 (421)
446. SCHMID Sarah (1990) GER TSG Ehingen Triathlon --- 5:50:47,8 0:31:08,4 (226) 0:06:20,8 (417) 3:02:41,8 (504) 0:03:08,5 (235) 2:07:28,2 (407)
447. Bláha Jan (1974) CZE Pardubice --- 5:51:00,6 0:42:28 (576) 0:04:55,8 (167) 2:54:46,5 (456) 0:03:09 (239) 2:05:41,1 (392)
448. VOBORILOVÁ Sonja (1985) CZE TSV Eintracht Karlsfeld --- 5:51:02,2 0:23:48,1 (27) 0:04:49,8 (142) 3:18:21,1 (574) 0:03:17,7 (271) 2:00:45,3 (335)
449. ADAMCA Norbert (1978) SVK ADA WASTE s.r.o. --- 5:51:04,6 0:31:58,5 (258) 0:04:53,6 (161) 2:41:52,8 (328) 0:02:35,9 (93) 2:29:43,6 (542)
450. PUTZ Michael (1971) AUT ATSV Tri-Ternitz --- 5:51:25,8 0:36:48 (473) 0:07:03 (498) 2:43:09,6 (348) 0:03:05,9 (221) 2:21:19,1 (510)
451. MEWES Samuel (1987) GER --- --- 5:51:30,3 0:36:02,3 (448) 0:06:48,3 (478) 2:41:57,1 (331) 0:04:21,7 (460) 2:22:20,8 (515)
452. VANDEWAETERE Kim (1984) BEL ETZ --- 5:52:08,7 0:35:47,6 (436) 0:06:59,5 (493) 3:10:53,6 (541) 0:03:18 (274) 1:55:09,8 (279)
453. Mazálková Šárka (1988) CZE --- --- 5:52:26,8 0:32:58,4 (316) 0:06:35,3 (444) 3:04:28,6 (512) 0:04:35,7 (487) 2:03:48,7 (371)
454. BROCH Poul (1979) DEN Ninja/ceramicspeed --- 5:52:50,6 0:36:55,8 (479) 0:06:48 (477) 2:36:54,8 (259) 0:06:12,9 (583) 2:25:58,8 (530)
455. Hricišin Dana (1981) CZE --- --- 5:53:02,5 0:39:28,1 (541) 0:06:02,3 (385) 3:07:45,5 (526) 0:03:47,5 (379) 1:55:58,9 (291)
456. BEAL Simon (1977) GBR Thames Turbo Triathlon Club --- 5:53:14,4 0:35:50,8 (439) 0:06:24,3 (425) 2:51:35,1 (424) 0:03:55,6 (408) 2:15:28,4 (472)
457. WARD FUCHSLUGER Diane (1967) USA P3 Trisports Team --- 5:53:37,2 0:38:37,1 (518) 0:05:21,3 (281) 2:59:11,2 (481) 0:03:07,8 (232) 2:07:19,6 (405)
458. MARIO Antonio (1968) ITA Nadir Triathlon Team --- 5:53:45,9 0:33:00 (319) 0:05:21 (276) 3:01:13,7 (496) 0:03:30,9 (327) 2:10:40,1 (434)
459. EBERT Nico (1985) GER SG Falkenstein --- 5:53:53,1 0:34:09 (369) 0:05:41 (340) 2:33:33,6 (213) 0:03:56,7 (413) 2:36:32,5 (570)
460. VOGELGESANG Peter Jan (1974) GER BFC DYNAMO --- 5:53:56,8 0:38:24 (510) 0:06:37,5 (448) 2:52:28,1 (432) 0:04:09,2 (441) 2:12:17,8 (446)
461. Pokorný Jan (1966) CZE Etriatlon Team --- 5:54:06,6 0:36:32 (463) 0:09:29,3 (583) 2:59:27,6 (485) 0:05:26 (566) 2:03:11,6 (363)
462. STOCKNER Radek (1971) CZE Sokolov --- 5:54:13,6 0:38:18,5 (508) 0:09:55,3 (587) 3:02:00,3 (500) 0:06:36,4 (588) 1:57:22,8 (310)
463. PUXEDDU Michele (1970) ITA No Limits Sport --- 5:54:26,5 0:35:15,1 (416) 0:06:29,5 (435) 3:06:36,1 (521) 0:04:29,1 (479) 2:01:36,5 (347)
464. DENTONI Antonello (1969) ITA BLUE TRIBUNE --- 5:54:26,6 0:36:38,5 (466) 0:06:54,7 (482) 3:06:21,1 (519) 0:03:28,2 (320) 2:01:03,8 (337)
465. Matějka Martin (1981) CZE Praha --- 5:54:59,1 0:34:46,1 (399) 0:07:03,7 (500) 2:50:19,6 (412) 0:05:05,2 (533) 2:17:44,3 (490)
466. FUCHS Markus (1973) AUT --- --- 5:55:03,6 0:42:32,8 (578) 0:05:21 (277) 2:45:29,9 (375) 0:04:48,9 (508) 2:16:50,8 (483)
467. Mojdlová Zuzana (1975) CZE HISPORT Team --- 5:55:36,8 0:35:59,6 (447) 0:07:20,8 (526) 3:03:24,6 (507) 0:03:40,5 (363) 2:05:11,2 (389)
468. Colson Marine (1988) BEL Energytri --- 5:55:53,2 0:34:31,4 (388) 0:05:38 (337) 3:13:51,5 (559) 0:03:23,5 (299) 1:58:28,5 (319)
469. Varga Miroslav (1968) CZE Individuální --- 5:56:29,6 0:37:13,1 (483) 0:05:45,2 (346) 2:56:16,1 (468) 0:03:22,2 (293) 2:13:52,9 (458)
470. Plocek Lukáš (1990) CZE Individuální --- 5:57:09,1 0:29:19,3 (151) 0:06:57 (487) 2:52:08,3 (429) 0:03:45,9 (375) 2:24:58,3 (522)
471. VILIMEK Michael (1969) AUT Top Team Tri NÖ --- 5:57:13,1 0:33:14 (336) 0:06:16,3 (410) 2:53:00,1 (437) 0:03:52,2 (392) 2:20:50,3 (506)
472. Cihelka Pavel (1972) CZE SG Geosan --- 5:57:46,3 0:40:38 (558) 0:08:28,8 (570) 2:54:35,1 (454) 0:03:57 (416) 2:10:07,3 (432)
473. FREISMUTH Renate (1987) AUT --- --- 5:57:55,8 0:38:46,4 (524) 0:05:01,5 (196) 3:12:25,1 (554) 0:03:01 (198) 1:58:41,7 (322)
474. KRIDLA Martin (1989) SVK --- --- 5:58:47 0:39:45,3 (547) 0:12:23,3 (598) 2:53:50,1 (446) 0:08:16,2 (601) 2:04:32 (380)
475. CHRISTOPHER Schmidt (1990) GER --- --- 5:58:59,1 0:40:10 (554) 0:07:50,3 (550) 2:58:26,5 (477) 0:03:31,8 (329) 2:09:00,3 (428)
476. Beran Petr (1971) CZE Individuální --- 5:59:15,4 0:30:42,8 (208) 0:05:28,8 (301) 3:29:53,1 (593) 0:05:12,2 (540) 1:47:58,4 (194)
477. BLAHO Peter (1987) SVK Team x-bionic sphere --- 5:59:40,6 0:45:20,5 (593) 0:08:05,5 (558) 3:09:39,3 (534) 0:04:00,5 (424) 1:52:34,5 (252)
478. Procházka Jan (1989) CZE --- --- 5:59:52,8 0:35:53 (441) 0:05:51,8 (361) 2:51:34,9 (423) 0:04:43,6 (501) 2:21:49,3 (513)
479. SEMAKHINA Iuliia (1984) RUS --- --- 6:01:07,1 0:42:02,4 (570) 0:06:39,1 (453) 3:15:05,5 (562) 0:02:54,7 (174) 1:54:25,2 (273)
480. Páleník Marek (1979) SVK --- --- 6:02:13 0:39:58,4 (548) 0:06:39,4 (456) 2:59:52,6 (488) 0:03:39,5 (357) 2:12:02,9 (441)
481. Šebest Stanislav (1966) SVK Pro body triatlon team Košice --- 6:02:24,8 0:38:14 (505) 0:07:44,5 (546) 3:00:41,3 (493) 0:03:32,7 (337) 2:12:12,1 (444)
482. SCHWARZMAYER Eva (1964) AUT Nababu TriTeam --- 6:02:38,7 0:35:41,6 (433) 0:06:58,3 (489) 2:57:58,1 (472) 0:04:36,7 (491) 2:17:23,8 (487)
483. Dygdoń Paweł (1975) POL PTM CONSTRUCTION SP. Z O.O. --- 6:02:46,6 0:26:38,3 (83) 0:05:22,2 (284) 3:16:12,7 (565) 0:08:39,1 (603) 2:05:54 (396)
484. ZENNARO Alessandro (1972) ITA CUS Padova Triathlon --- 6:03:00,1 0:29:59,8 (173) 0:05:40,8 (339) 2:40:35,1 (312) 0:04:30,7 (481) 2:42:13,6 (583)
485. Dzurus Michal (1985) CZE --- --- 6:03:26,8 0:32:12,8 (267) 0:09:00,8 (576) 3:06:53,8 (522) 0:05:03,2 (529) 2:10:16,1 (433)
486. Láska Rudolf (1975) CZE THOSE RESILIENT --- 6:03:50,7 --- --- 2:51:55,6 (427) 0:04:45,9 (507) 2:28:34,2 (536)
487. HILLER Gerald (1968) GER Triathlon Team Berlin --- 6:03:57,3 0:33:02,8 (325) 0:06:02,2 (384) 3:05:11,7 (514) 0:03:19,1 (281) 2:16:21,3 (479)
488. WAGNER Reinhard (1961) GER Laufen gegen Leiden --- 6:04:02,3 0:42:04,3 (571) 0:07:13,3 (516) 2:52:59,3 (436) 0:05:02,5 (528) 2:16:42,8 (482)
489. Fík Zdeněk (1983) CZE Praha --- 6:04:40,7 0:35:22,3 (422) 0:06:29,8 (436) 2:45:24,1 (374) 0:03:16,4 (267) 2:34:07,9 (559)
490. SCHRICKER Hans (1963) AUT TriRunners Baden --- 6:04:53,5 0:38:45,3 (523) 0:08:12,2 (565) 2:58:10,4 (475) 0:05:19,5 (553) 2:14:25,9 (466)
491. Hrncar Miroslav (1977) SVK --- --- 6:05:01,1 0:40:52,3 (560) 0:05:01,7 (197) 2:53:22,9 (441) 0:04:53,9 (518) 2:20:50,1 (505)
492. Karafiát Jaroslav (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 6:05:38,1 0:39:36 (545) 0:05:13,3 (252) 3:04:10,5 (509) 0:05:20 (554) 2:11:18 (435)
493. Bayer Miloslav (1947) CZE EKOL TEAM --- 6:06:16,4 0:37:34,8 (493) 0:06:38,3 (450) 2:57:57,2 (471) 0:04:45,4 (506) 2:19:20,5 (499)
494. LAI Ruggero (1968) ITA --- --- 6:06:16,4 0:43:04,3 (583) 0:06:42,5 (464) 3:00:55 (495) 0:04:08,5 (438) 2:11:25,8 (437)
495. Martinka Jiří (1969) CZE TTT --- 6:06:32,8 0:32:33,3 (286) 0:06:27 (428) 3:02:28,3 (502) 0:05:17,2 (550) 2:19:46,8 (502)
496. Logojda Jiří (1971) CZE Individuální --- 6:06:32,8 0:36:19,3 (453) 0:08:15 (566) 2:58:11,1 (476) 0:05:19,2 (552) 2:18:28,1 (493)
497. WUERGLER Mario (1981) SUI --- --- 6:06:41,6 0:36:56,3 (480) 0:08:21 (569) 2:41:14,3 (321) 0:05:21,7 (558) 2:34:48,1 (562)
498. BRABENEC Pavel (1970) CZE Pavel Brabenec --- 6:07:16,3 0:37:17,6 (485) 0:07:14,7 (518) 3:04:23,3 (511) 0:05:03,9 (531) 2:13:16,6 (454)
499. Cipra Jiří (1981) CZE Forest Gump team --- 6:07:52,8 0:32:45,6 (298) --- --- 0:03:22,1 (292) 2:21:09,8 (509)
500. Zatloukal Tomáš (1969) CZE Tri-Max Moraviateam Otrokovice --- 6:08:37,8 0:26:52 (88) 0:06:20,8 (418) 3:04:13,8 (510) 0:04:36,2 (489) 2:26:34,8 (532)
501. Alepko Alexey (1977) RUS Trilife --- 6:09:11,6 0:32:49 (301) 0:06:04,1 (387) 2:52:38,8 (433) 0:03:53,7 (399) 2:33:45,8 (557)
502. DAVIS KANNUTHOTTIYIL Ewin (1989) IND --- --- 6:09:25,8 0:43:33,3 (587) 0:07:41,5 (542) 3:00:04,8 (489) 0:04:28,1 (473) 2:13:37,9 (455)
503. FABIJANCZYK Pawel (1989) POL --- --- 6:09:26,8 0:37:44,3 (500) 0:08:54 (574) 3:13:12,1 (556) 0:05:16,5 (547) 2:04:19,8 (377)
504. Mikula Adam (1993) CZE --- --- 6:09:59,1 0:35:43 (434) 0:06:27 (429) 3:00:51,6 (494) 0:04:08 (435) 2:22:49,2 (517)
505. Šperl Miroslav (1981) CZE Mercedes Club --- 6:10:14,9 0:34:59 (408) 0:06:22,3 (423) 2:58:02,6 (473) 0:03:54,7 (405) 2:26:56 (534)
506. KIRSCHNER Erik (1973) SVK 3NT --- 6:10:28 0:36:46,9 (471) 0:07:55,5 (553) 2:53:07,1 (439) 0:04:15,3 (452) 2:28:23,1 (535)
507. KEILWITZ Johanna (1990) GER --- --- 6:10:53,8 0:37:19,4 (487) 0:05:08,5 (235) 3:28:52,1 (592) 0:03:57 (417) 1:55:36,7 (286)
508. Stach Jan (1972) CZE Zentiva Praha --- 6:10:58,1 0:30:25 (197) 0:06:37,3 (447) 2:45:14,3 (371) 0:05:07,2 (535) 2:43:34,1 (586)
509. ROŽAC MIHOVEC Maja (1970) SLO --- --- 6:11:28,9 0:33:29,4 (343) 0:06:46,6 (474) 3:02:30,3 (503) 0:04:28,6 (477) 2:24:13,9 (520)
510. Štefek Lukáš (1989) CZE MTB Ondrejník --- 6:12:01,8 0:28:21,8 (124) 0:04:23,3 (80) 2:46:04,5 (380) 0:04:45,2 (504) 2:48:26,8 (593)
511. ANŽUR Polona (1977) SLO 1/2Fe2be --- 6:12:55,1 0:35:50,1 (438) 0:06:39,8 (458) 3:02:43,6 (505) 0:04:36,4 (490) 2:23:05 (518)
512. EDER Robert (1970) AUT RSG- Lebring --- 6:13:11,1 0:38:55,3 (532) 0:07:27,8 (534) 3:05:13,3 (515) 0:04:15,2 (451) 2:17:19,3 (486)
513. Světinský Radek (1977) CZE TITAN TRILIFE --- 6:13:28 0:37:27 (491) 0:06:32,8 (439) 2:59:39,9 (486) 0:04:24,2 (468) 2:25:23,8 (524)
514. RITTER Waltraud (1959) AUT ATSV Tri Ternitz --- 6:13:37,9 0:36:06,6 (450) 0:06:36 (445) 2:54:46,8 (457) 0:04:28,4 (476) 2:31:39,8 (547)
515. MAXIM Nizhnik (1983) RUS S-Team --- 6:13:57,8 0:42:06,3 (572) 0:05:18,3 (269) 2:22:53 (66) 0:10:13,7 (605) 2:53:26,3 (600)
516. HIRSCH Barbara (1991) GER ESV Ingolstadt Triathlon --- 6:14:18,7 0:32:01,4 (260) 0:05:10,8 (243) 2:50:47,6 (418) 0:04:38,9 (498) 2:41:39,8 (581)
517. Leixner Tomáš (1983) CZE Alset Racing Team --- 6:14:28 0:36:24,8 (458) 0:05:24,5 (292) 2:58:06,5 (474) 0:05:17,5 (551) 2:29:14,5 (540)
518. Havlíček Michal (1971) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- 6:15:22,6 0:28:49,8 (133) 0:06:34,7 (442) 3:09:32,8 (533) 0:04:37,4 (494) 2:25:47,6 (526)
519. BERANEK David (1989) CZE Badgers --- 6:15:29,6 0:38:03,8 (503) 0:06:04 (386) 3:11:14,6 (545) 0:05:14,5 (544) 2:14:52,5 (469)
520. Mahdal Bohumil (1952) CZE TITAN TRILIFE --- 6:16:22,3 0:43:27,5 (586) 0:07:08,3 (508) 3:05:56,4 (517) 0:04:51,7 (512) 2:14:58,3 (470)
521. IGUZQUIZA CANCIO Pablo (1977) CZE --- --- 6:16:24,8 0:34:05,5 (365) 0:06:19,8 (413) 3:01:59,1 (499) 0:05:15,2 (545) 2:28:45,1 (537)
522. Káňa Jiří (1988) CZE Dentea s.r.o. --- 6:17:02,8 0:33:12 (333) 0:07:24,3 (528) 2:56:09,3 (467) 0:05:02 (526) 2:35:15,1 (563)
523. ROHON Sveto (1984) SVK --- --- 6:17:06,1 0:43:01,5 (580) 0:09:22 (581) 3:21:11,1 (580) 0:04:14,5 (447) 1:59:16,8 (325)
524. Navrátil Michal (1977) CZE Auto Mito team --- 6:18:15,7 0:34:22,4 (380) 0:07:02 (496) 2:51:36,5 (425) 0:05:25,4 (562) 2:39:49,2 (578)
525. NIELSEN Nicolai Marger (1993) DEN Karlslunde Tri --- 6:18:33,1 0:35:30,5 (425) 0:05:22,5 (285) 2:55:39,6 (462) 0:04:52,2 (513) 2:37:08,1 (572)
526. Levický Jiri (1984) CZE --- --- 6:19:24,1 0:31:56,8 (256) 0:09:01 (577) 3:17:15 (571) 0:05:25,8 (565) 2:15:45,3 (476)
527. FISTER Karin (1989) SLO --- --- 6:19:24,7 0:41:53,4 (568) 0:07:17 (523) 3:16:21,6 (567) 0:05:49,1 (573) 2:08:03,4 (416)
528. BINOVSKÝ Patrik (1988) SVK --- --- 6:19:25,9 0:38:57,8 (533) 0:06:43,8 (469) 3:15:13,1 (563) 0:03:42,2 (367) 2:14:48,8 (468)
529. STUTZ Martin (1965) AUT P3 Trisports Team --- 6:19:33,6 0:52:43,3 (601) 0:06:38,8 (452) 2:55:16,7 (460) 0:05:55 (578) 2:18:59,6 (497)
530. Havlík Milan (1978) CZE Koruna Pralines --- 6:19:58,3 0:33:05,5 (328) 0:06:11 (399) 2:59:19,8 (483) 0:03:39,9 (360) 2:37:41,8 (573)
531. Dobiáš Miloš (1972) CZE --- --- 6:20:15,3 0:42:09 (573) 0:05:11 (244) 3:11:13,8 (544) 0:03:49 (384) 2:17:52,3 (491)
532. FIORENTINI Andrea (1982) ITA Peschiera Triathlon --- 6:20:20,1 0:35:20,5 (420) 0:05:24,8 (293) 3:03:23,6 (506) 0:04:00 (423) 2:32:11,1 (550)
533. Lodr Jakub (1980) CZE Etriatlon Team --- 6:20:25,1 0:36:22,9 (456) 0:10:10 (592) 2:55:52,6 (466) 0:05:52,4 (575) 2:32:07,1 (549)
534. Kondračin Josef (1982) CZE ČT sport --- 6:20:53,6 0:38:26,6 (514) 0:06:56 (485) 3:18:09,8 (573) 0:04:35 (485) 2:12:46,1 (450)
535. UHER Petr (1959) SWE Triathlon Syd --- 6:21:33,9 0:38:43,5 (521) 0:05:36,3 (330) 3:00:17,1 (490) 0:04:44,8 (503) 2:32:12 (551)
536. TESCH Walter (1972) AUT Blue Innovations --- 6:22:23,9 0:41:44,3 (565) 0:07:11,3 (514) 3:11:22,1 (546) 0:03:36,7 (351) 2:18:29,3 (494)
537. Kröger Maja (1966) GER LC Stolpertruppe Berlin --- 6:22:53,7 0:38:39,1 (520) 0:06:41 (461) 3:08:07,3 (528) 0:04:16,5 (454) 2:25:09,6 (523)
538. WAGNER Katya (1984) RUS Laufen gegen Leiden --- 6:23:24,1 0:41:33,6 (563) 0:05:05,8 (219) 3:11:58,5 (549) 0:05:25,5 (563) 2:19:20,4 (498)
539. WOLFF Nadine (1981) GER Wolff Sports --- 6:23:51,7 0:34:23,7 (381) 0:07:29,4 (536) 3:16:45,9 (568) 0:04:08 (436) 2:21:04,5 (507)
540. Holeksa Michael (1971) CZE --- --- 6:24:34,5 0:30:22 (193) 0:06:21,8 (422) 2:59:06,6 (480) 0:05:53,4 (576) 2:42:50,5 (585)
541. ALENICHEV Yuriy (1968) RUS --- --- 6:25:04 0:37:22 (488) 0:07:53,8 (552) 3:06:30 (520) 0:04:23,8 (467) 2:28:54,2 (538)
542. STEINKELLNER Karin (1976) AUT SU Tri Styria --- 6:25:23,2 0:38:25,9 (512) 0:06:18 (411) 3:23:53,4 (588) 0:04:05,7 (431) 2:12:40,1 (449)
543. Klimeš Vladislav (1986) CZE Hugo Hauptman --- 6:25:26,1 0:34:45 (397) 0:08:03,5 (557) 3:10:03,3 (536) 0:06:45,7 (590) 2:25:48,3 (527)
544. ŠMÍD Jirí (1956) CZE Sexy Guru TRI --- 6:25:47,5 0:45:36,5 (595) 0:10:37,8 (593) 3:08:54,3 (531) 0:06:32 (587) 2:14:06,7 (463)
545. Rakovič Jakub (1988) CZE --- --- 6:25:51,4 0:39:18,3 (539) 0:05:07,5 (228) 3:11:46,1 (548) 0:03:44,7 (372) 2:25:54,6 (529)
546. LUBERADZKA Monika (1988) POL --- --- 6:25:53,8 0:32:13,6 (268) 0:05:10 (242) 3:22:51,3 (584) 0:03:18,7 (280) 2:22:19,9 (514)
547. Kux Milan (1971) CZE 3atlon Team Unicov --- 6:26:47 0:37:37,3 (495) 0:07:15,8 (520) 3:05:13,3 (516) 0:04:37 (492) 2:32:03,5 (548)
548. Mensová Linda (1980) CZE --- --- 6:27:55,1 0:49:45,9 (600) 0:05:04,3 (208) 3:10:08,3 (538) 0:03:33 (338) 2:19:23,4 (500)
549. PORRAS Manuel J (1976) CZE --- --- 6:27:57,5 0:36:39,5 (467) 0:06:19,8 (414) 3:07:04 (523) 0:08:23,5 (602) 2:29:30,5 (541)
550. IGUZQUIZA Enrique (1971) CZE --- --- 6:27:57,6 0:35:40,8 (432) 0:06:56,8 (486) 3:01:41,3 (497) 0:04:57 (522) 2:38:41,6 (575)
551. DONNELLY John (1963) USA --- --- 6:28:10,9 0:36:47,8 (472) 0:12:52,5 (600) 3:12:07,6 (550) 0:10:50,1 (606) 2:15:32,7 (474)
552. Al-Kaysy Said (1965) CZE --- --- 6:28:32,4 0:46:21,5 (596) 0:05:05 (215) 3:19:24,3 (578) 0:04:53,5 (516) 2:12:47,8 (451)
553. Matek Ladislav (1957) CZE --- --- 6:29:32,1 0:38:59,6 (534) 0:08:06,7 (560) 3:04:36,3 (513) 0:05:06,7 (534) 2:32:42,6 (553)
554. GRASTEN Niina (1977) FIN --- --- 6:30:20,3 --- --- 3:27:11,1 (590) 0:03:22,5 (295) 2:15:30,1 (473)
555. Fait Tomas (1988) CZE Gradus s.r.o. --- 6:30:26,9 0:43:04 (582) 0:05:26 (296) 3:12:08,8 (551) 0:04:23,1 (463) 2:25:24,8 (525)
556. Fister Ferdinand (1974) SVK Jafefi --- 6:30:30,1 0:43:53,5 (588) 0:07:24,5 (529) 2:58:51,3 (478) 0:04:05,2 (429) 2:36:15,3 (569)
557. STAMPFL Vera (1977) AUT Triathlon ATSV Braunau --- 6:32:27 0:35:51,7 (440) 0:05:59,2 (375) 3:23:31,8 (587) 0:05:23,5 (561) 2:21:40,6 (512)
558. Kmuníček Miloš (1961) CZE Enjoy Triatlon klub --- 6:33:02 0:36:27 (460) 0:07:47,3 (548) 3:07:12,1 (524) 0:04:39,5 (500) 2:36:56 (571)
559. FAUL Andreas (1978) AUT --- --- 6:33:11,7 0:41:15,5 (562) 0:09:52,3 (586) 3:22:18,6 (582) 0:05:44,9 (571) 2:14:00,2 (460)
560. PACÁK Lukáš (1978) CZE Trebon --- 6:34:18,6 0:29:02,6 (140) 0:07:41,9 (544) 3:12:45,9 (555) 0:05:23 (560) 2:39:25,1 (577)
561. SPRUSS Astrid (1982) GER Team Erdinger Alkoholfrei --- 6:34:47,2 0:32:23,1 (278) 0:05:33 (318) 2:50:43,3 (416) 0:02:35,1 (90) 3:03:32,4 (604)
562. Rakovič Matěj (1991) CZE --- --- 6:35:50,4 0:38:47 (525) 0:05:23,7 (288) 3:12:15,9 (553) 0:03:33 (339) 2:35:50,6 (566)
563. PODHOREC Rasto (1972) SVK --- --- 6:36:13,4 0:44:12,8 (590) 0:06:57,3 (488) 3:22:06,6 (581) 0:05:25,7 (564) 2:17:30,8 (488)
564. LYELL Nick (1987) GBR --- --- 6:36:40,6 0:37:29 (492) 0:06:47,3 (476) 3:11:33,3 (547) 0:08:02,7 (600) 2:32:48,1 (554)
565. DEMPSEY Britta (1966) USA Evolution Cycling Club --- 6:37:15,6 0:36:19,6 (454) 0:07:51,3 (551) 3:22:53,1 (585) 0:06:13,7 (585) 2:23:57,7 (519)
566. HOLECKOVA Katerina (1980) CZE --- --- 6:38:05,6 0:42:11,9 (574) 0:07:32,8 (537) 3:22:44,3 (583) 0:04:08,7 (439) 2:21:27,7 (511)
567. HENNING Anika (1982) GER Triathlonfüchse Osterburg e.V. --- 6:38:52 0:34:14,6 (375) 0:06:28 (432) 3:07:46,1 (527) 0:05:10,7 (538) 2:45:12,3 (588)
568. Garlík Michal (1973) CZE --- --- 6:39:16,1 0:34:00,3 (362) 0:09:16,5 (580) 3:14:54 (561) 0:04:53,7 (517) 2:36:11,3 (568)
569. Janouchová Jana (1963) CZE Individuální --- 6:39:27,5 0:33:08,7 (331) 0:08:10,9 (563) 3:19:47,3 (579) 0:04:23,7 (466) 2:33:56,6 (558)
570. KOSIERADZKI Tomasz (1971) POL --- --- 6:39:36,1 0:45:02 (592) 0:06:49,5 (480) 3:09:19,3 (532) 0:05:14 (542) 2:33:11,1 (556)
571. LIPNIACKA Anna (1961) SUI CTAC --- 6:41:24,4 0:40:04,6 (551) 0:09:14 (579) 3:19:16,3 (577) 0:06:49,2 (592) 2:26:00 (531)
572. COHEN Gabi (1984) USA ISR --- 6:41:55,4 0:34:29 (384) 0:06:41 (462) 3:11:09,4 (543) 0:05:31,5 (567) 2:44:04,3 (587)
573. NIELSEN Magnus Marger (1997) DEN Karlslunde Tri --- 6:42:37,1 0:38:47 (526) 0:07:58 (554) 3:11:05,7 (542) 0:06:51,1 (593) 2:37:55,1 (574)
574. GOFFREDO Maria (1968) ITA --- --- 6:42:40,2 0:38:24,6 (511) 0:07:38,5 (540) 3:37:41,6 (601) 0:07:22,5 (599) 2:11:32,8 (439)
575. Švihlík Martin (1968) CZE TTT --- 6:43:34,6 0:37:41,5 (498) 0:07:37,3 (538) 3:07:40,1 (525) 0:04:54,7 (520) 2:45:40,8 (589)
576. ERMLICH Judith (1982) GER --- --- 6:43:52 0:33:13,1 (335) 0:06:27,3 (430) 3:28:31,1 (591) 0:04:28 (472) 2:31:12,3 (546)
577. ŠACHL Robert (1972) CZE BBK --- 6:43:55,4 0:43:03,5 (581) 0:07:11 (513) 3:17:13,3 (570) 0:05:52,1 (574) 2:30:35,2 (544)
578. RICHTER Andre (1963) GER SV - Handwerk Leipzig --- 6:44:00,9 0:32:53,3 (310) 0:07:16,6 (522) 2:54:39,9 (455) 0:05:58,9 (579) 3:03:12,1 (603)
579. STUMPF Oliver (1973) GER --- --- 6:44:26,8 0:46:30 (598) 0:06:44 (470) 3:10:29,3 (540) 0:05:03,5 (530) 2:35:39,6 (565)
580. LIPS Sylvio (1961) GER Leipzig --- 6:44:46,3 0:42:16 (575) 0:07:38 (539) 3:10:25,8 (539) 0:05:02 (527) 2:39:24,2 (576)
581. Šíma Petr (1976) CZE --- --- 6:45:03,9 0:34:42,3 (396) 0:07:13,7 (517) 3:12:09,3 (552) 0:04:15,4 (453) 2:46:42,9 (591)
582. BRAHM-POTRAFKE Sylvia (1971) GER --- --- 6:45:32,5 0:36:41,9 (468) 0:06:27,8 (431) 3:16:16,3 (566) 0:05:20,1 (556) 2:40:46,3 (580)
583. Poláček Kamil (1981) CZE --- --- 6:47:26 0:40:58 (561) 0:06:12,5 (402) 3:18:27,1 (575) 0:05:43 (570) 2:36:05,2 (567)
584. Arazimová Markéta (1976) CZE Epic5.cz --- 6:47:34,4 0:36:55,4 (478) 0:05:44 (342) 3:13:47,9 (558) 0:04:39,4 (499) 2:46:27,5 (590)
585. NIELSEN Carsten (1967) DEN Karlslunde Tri --- 6:48:32,1 0:33:55 (359) 0:09:44,3 (585) 3:01:41,6 (498) 0:07:04,5 (596) 2:56:06,6 (601)
586. SIMON-ADORF Ute (1963) GER Laufen & Helfen Tri-Team --- 6:48:45,1 0:37:36,4 (494) 0:10:42,8 (594) 3:23:13,8 (586) 0:06:04 (580) 2:31:08 (545)
587. MATOUŠEK Jirí (1984) CZE Ceská televize --- 6:49:09,6 0:42:54,3 (579) 0:05:08,3 (233) 3:08:33,1 (530) 0:04:23,2 (465) 2:48:10,6 (592)
588. Maliňák Martin (1978) CZE SAK Chodov --- 6:49:24,4 0:39:14,3 (538) 0:10:07 (590) 3:23:54,3 (589) 0:06:21,5 (586) 2:29:47,1 (543)
589. LARCHENKO Natalia (1988) UKR Sapik Team --- 6:52:01,5 0:39:32 (543) 0:07:20,7 (525) 3:10:04,3 (537) 0:06:10,1 (582) 2:48:54,3 (595)
590. Trojan Patrik (1985) CZE --- --- 6:52:38,1 0:39:59 (549) 0:05:47,5 (352) 3:14:14,3 (560) 0:04:05,3 (430) 2:48:31,8 (594)
591. DELBERT Jean Paul (1958) FRA Royal triathlon lille --- 6:53:56,6 0:37:39,8 (497) 0:08:19,8 (568) 3:18:53,8 (576) 0:07:09,2 (598) 2:41:53,8 (582)
592. Šuranský Daniel (1971) CZE Speed Napajedla --- 6:54:18,1 0:32:43,6 (295) 0:06:40,2 (460) 3:09:58,1 (535) 0:05:54,7 (577) 2:59:01,4 (602)
593. RIEFLER-KARPA Christiane (1968) GER Team Memmert --- 6:55:48 0:33:54,4 (358) 0:07:48 (549) 3:16:58,6 (569) 0:04:49 (509) 2:52:17,9 (598)
594. Války Milan (1974) SVK --- --- 6:56:25,4 0:40:42,3 (559) 0:09:24,3 (582) 3:38:35,3 (603) 0:05:20 (555) 2:22:23,3 (516)
595. FUCHS Hedy (1967) AUT --- --- 6:58:05,7 0:42:01,9 (569) 0:07:27 (532) 3:30:43,6 (595) 0:04:58,2 (524) 2:32:54,8 (555)
596. PAQUET Chelsea (1986) USA SBR Triathlon --- 6:59:05 0:36:32,9 (464) 0:12:40,8 (599) 3:33:06,3 (598) 0:04:30,2 (480) 2:32:14,6 (552)
597. KUSAKA Yuji (1968) JPN BONDS --- 7:01:36,4 0:42:30,3 (577) 0:08:10,5 (562) 3:15:20,1 (564) 0:06:13,5 (584) 2:49:21,8 (596)
598. GUFLER Astrid (1974) ITA P3 Trisports Team --- 7:04:48,9 0:39:59,1 (550) 0:08:18 (567) 3:36:31,8 (600) 0:05:46,7 (572) 2:34:13 (560)
599. SUZUKI Ryoko (1980) JPN --- --- 7:07:15,2 0:28:49,9 (134) 0:05:07,5 (229) 3:18:06,5 (572) 0:06:05 (581) 3:09:06 (606)
600. Mahdalová Alena (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 7:07:15,2 0:40:10,1 (555) 0:08:40,3 (572) 3:06:03,6 (518) 0:06:54 (594) 3:05:27 (605)
601. URBANIAK Wieslaw (1964) POL KS KROTOSZ KROTOSZYN --- 7:07:27,5 0:41:52,8 (567) 0:10:55,5 (596) 3:32:21,6 (597) 0:07:00,4 (595) 2:35:17 (564)
602. BREZNIK Mojca (1963) SLO 3Ksport --- 7:09:11 0:34:50,4 (404) 0:10:45,8 (595) 3:31:59,8 (596) 0:09:09,2 (604) 2:42:25,6 (584)
603. Nový Petr (1989) CZE Beespee --- 7:12:59,9 0:46:28,5 (597) 0:08:41,5 (573) 3:33:08,9 (599) 0:04:51,2 (511) 2:39:49,6 (579)
604. Rakovič Pavel (1964) CZE --- --- 7:18:34,4 0:44:43,5 (591) 0:07:09,8 (511) 3:30:09,6 (594) 0:05:15,2 (546) 2:51:16,1 (597)
605. BAUER Heinz (1943) GER LV Limbach 2000 --- 7:24:47,9 0:45:26 (594) 0:07:28,5 (535) 3:13:25,3 (557) 0:06:42,7 (589) 3:11:45,1 (607)
606. CHETRARU Carmen (1970) ROM --- --- 7:25:34,7 0:39:33,8 (544) 0:12:10,7 (597) 3:48:20,9 (604) 0:11:09,7 (607) 2:34:19,3 (561)
607. Jaruskova Jana (1981) CZE Riyadh Triathletes --- 7:26:19 0:43:10,4 (584) 0:05:31 (308) 3:37:46,7 (602) 0:07:05,6 (597) 2:52:45,1 (599)
SWIDA Adam (1978) POL Tridea TEAM --- DSQ 0:31:50,6 0:04:50 2:24:24,8 0:03:30,9 1:43:46,4
ZAGARIA Saverio (1976) ITA NADIR --- DSQ 0:30:00,5 0:06:22,6 2:35:14,3 0:03:16 1:43:34,8
FOSCARINI Massimiliano (1969) ITA PADOVANUOTO --- DSQ 0:33:13,3 0:05:19,3 2:28:09,4 0:03:29,6 2:05:39,8
VAZQUEZ BARROS Pablo (1971) CZE Olimpo Dr.Bike Triatlon --- DSQ 0:34:21 0:07:15,5 2:56:40,1 0:03:47,6 1:57:04,4
SANTAGATI Peter (1994) GER Team ARNDT e.V. --- DSQ 0:26:36 0:05:15,6 2:27:55,9 0:03:42,3 1:40:23,6
FRITZENSCHAFT Julian (1991) GER Tri Team Hamburg --- DNS --- --- --- --- ---
Kovařík Vít (1986) CZE CykloVAPE --- DNS --- --- --- --- ---
SVANSTRÖM Christian (1974) SWE Triathlon Väst --- DNS --- --- --- --- ---
ROZEK Robert (1977) POL --- --- DNS --- --- --- --- ---
KUNDRI Agatha (1981) ROM Seven Sport Club --- DNS --- --- --- --- ---
LAVRENCIC Tine (1990) SLO TK Ajdovscina --- DNS --- --- --- --- ---
VOEGERLE Ernest (1981) AUT Top Team Tri Niederösterreich --- DNS --- --- --- --- ---
LUKASIK Przemo (1970) POL 3 DVSN --- DNS --- --- --- --- ---
SKIPPER Joe (1988) GBR Team skipper --- DNS --- --- --- --- ---
KORENKO Brono (1962) GER Forstenrieder SC --- DNS --- --- --- --- ---
NĚMEC Jiří (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
TRAN Quang Huy (1992) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
CURRI Francesco (1968) ITA NADIR --- DNS --- --- --- --- ---
Novohradský David (1978) CZE Wunderman Praha --- DNS --- --- --- --- ---
DU PLESSIS Anzel (1968) RSA --- --- DNS --- --- --- --- ---
HEREDIA ORTIZ Manuel (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
ARICI Nicola (1975) ITA Zerotrenta triathlon Brescia --- DNS --- --- --- --- ---
CARTER Adrian (1965) GBR C & D property services --- DNS --- --- --- --- ---
NETTUNO Filippo (1962) ITA 3LIFE ASD --- DNS --- --- --- --- ---
GOLUBYKH Alexey (1983) RUS Trilife.ru --- DNS --- --- --- --- ---
JOHNSON Nicholas (1969) AUS --- --- DNS --- --- --- --- ---
Veselý Vít (1995) CZE Děčín --- DNS --- --- --- --- ---
SUELTEMEIER Ulf (1966) GER Münchener Männer Schwimmverein --- DNS --- --- --- --- ---
SÜLTEMEIER Tilo (1964) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka David (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
KECK Stefan (1980) AUT TRI KLOSTERNEUBURG --- DNS --- --- --- --- ---
GIORDANO Alessandro (1991) ITA WE CAN'D --- DNS --- --- --- --- ---
BOCCASANTA Alessandro (1991) ITA WE CAN'D --- DNS --- --- --- --- ---
UMICINI-CLARK Francesca (1990) GBR WE CAN'D --- DNS --- --- --- --- ---
THOMPSON Sean (1982) AUS Optimal TRI --- DNS --- --- --- --- ---
SIRAKIS Stacey (1985) RSA --- --- DNS --- --- --- --- ---
TÜRK Matthias (1993) GER TDM Bamberg --- DNS --- --- --- --- ---
Olivík Vojtěch (1989) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
WAUTHIER John (1977) BEL pro team mohrenwirt --- DNS --- --- --- --- ---
DREWS Joachim (1980) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
SCHEFERLING Björn (1970) GER RFK Nürnberg --- DNS --- --- --- --- ---
TITKOV Evgeniy (1968) RUS Lapot --- DNS --- --- --- --- ---
SKELTON Jamie (1985) GBR --- --- DNS --- --- --- --- ---
Fisenko Ondřej (1992) CZE TRI SKI Horní Počernice --- DNS --- --- --- --- ---
Vaněček Lukáš (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Miroslav (1964) CZE Ekol team --- DNS --- --- --- --- ---
Voráček Michal (1978) CZE Hrom do piecky! --- DNS --- --- --- --- ---
Císař Pavel (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
POTNURU Mani (1980) USA Breakaway Bikes --- DNS --- --- --- --- ---
CAMPBELL Alex (1988) GBR --- --- DNS --- --- --- --- ---
Szabó Śtefan (1963) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
REICHENBERGER Christopher (1989) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
PFORR Christian (1983) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krupička Martin (1985) CZE Pinarello/Sportful Team --- DNS --- --- --- --- ---
BACIU Victor (1975) ROM --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hampejs Jiří (1959) CZE SK DNF --- DNS --- --- --- --- ---
Rasocha Petr (1965) CZE Blast Team Czech --- DNS --- --- --- --- ---
Brenk Jan (1972) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bican Tomáš (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
David Vojtěch (1986) CZE Six Monkeys --- DNS --- --- --- --- ---
DEHLING Peter (1959) GER Peter Dehling --- DNS --- --- --- --- ---
KLEMM Marina (1974) GER SV Berlin Chemie Adlershof --- DNS --- --- --- --- ---
Frascona' Gabriele (1984) ITA Tri Fun Fit --- DNS --- --- --- --- ---
Votava Michal (1989) CZE Trimoto --- DNS --- --- --- --- ---
Burdin Jonathan (1970) GBR Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Šimek Pavel (1973) CZE eTriatlon --- DNS --- --- --- --- ---
Ehrlich Tomáš (1988) CZE EKOL TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Tondl David (1986) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Kostruh David (1967) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Robertson Mark (1984) GBR Team Trisports --- DNS --- --- --- --- ---
JAMONT PRZEMYSLAW (1960) POL KINESIS ZARY --- DNS --- --- --- --- ---
Holan Petr (1980) CZE SoftStudio Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Glajch Martin (1975) CZE ChaBrusiči --- DNS --- --- --- --- ---
Schwalbe Ulrike (1978) GER ATS Kulmbach --- DNS --- --- --- --- ---
Šusta Jan (1977) CZE Seznam.cz --- DNS --- --- --- --- ---
Kafka Jan (1994) CZE CSC KLUB --- DNF 0:32:06 0:04:50,5 2:55:42,1 0:05:20,2 ---
Sliacky Juraj (1974) SVK Realiz sport team --- DNF 0:39:41,3 0:06:56,5 3:02:55,8 --- ---
Marek Daniel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNF 0:30:02,3 0:05:00,8 2:27:05,8 0:03:26,4 ---
Cameron Dean (1980) NZL ISP --- DNF 0:31:24,3 0:05:12,8 --- --- ---
Novotný Jan (1978) CZE TTT --- DNF 0:25:10,7 0:05:04,6 2:31:59 0:03:07,9 ---
SZAFRANSKI Michal (1978) POL --- --- DNF 0:32:09,1 0:10:40,8 --- --- ---
LUKAC Radovan (1973) SVK CK Peklisko Kosice --- DNF 0:28:20 0:05:43,1 --- --- ---
STASIK Michal (1982) SVK 3NT --- DNF 0:32:33,5 0:05:21,5 2:47:29,3 --- ---
Mozolák Adam (1979) SVK lasosport tri team --- DNF 0:36:04,8 0:08:52,5 --- --- ---
NIEDERER Katharina (1986) GER Graf Hardenberg Bruchsal --- DNF 0:30:40,1 0:04:43 3:07:09,6 0:05:04,1 ---
Zatloukal Tomáš (1970) CZE - --- DNF 0:47:49,5 0:05:56,5 3:48:30,6 0:07:52,7 ---
Šedivý Juraj (1990) SVK --- --- DNF 0:33:00,3 0:07:11,2 2:50:30,3 0:04:51,4 ---
Raková Gabriela (1975) CZE Individuální --- DNF --- --- --- --- ---
ROTH Kristina (1984) GER ASV Köln-Triathlon --- DNF 0:36:23,6 0:05:05 --- --- ---
GIEZEN Jeroen (1978) NED Jeroen Giezen --- DNF 0:35:49,3 0:06:01,3 2:31:14 0:03:04,9 ---
IVANOV Anton (1993) RUS Health Active --- DNF 0:34:00 0:04:53,8 2:46:02,8 0:03:27,9 ---
FEHRENBACH Fabian (1986) GER Triathlon Karlsfeld --- DNF 0:32:32 0:04:57,5 --- --- ---
BAKER Lorraine (1972) GBR --- --- DNF 0:30:21,9 0:05:28,3 --- --- ---
STÄDTER Josefin (1989) GER --- --- DNF 0:34:05,9 0:07:30 2:45:10,4 0:04:06,4 ---
AVDIBEGOVIC Sadmir (1971) GER Triathlon Team Berlin --- DNF 0:35:13,8 0:06:54,5 3:17:10,2 0:08:32,1 ---
DUNDACEK Ondrej (1982) CZE --- --- DNF --- --- --- --- ---
CAMINOTTO Ghislaine (1959) FRA GUC TRIATHLON --- DNF 0:53:50,2 0:06:36,8 3:58:41,3 0:06:11,2 ---
LOI Maurizio (1975) ITA --- --- DNF 0:34:52,3 0:06:49,2 2:42:26,3 0:03:14,7 ---
ROESSEL Clemens (1975) AUT ATSV Tri Ternitz --- DNF 0:35:07,8 0:05:32 2:55:20 0:05:13,7 ---
SCHEFFLER Dominik (1987) AUT ATSV Tri Ternitz --- DNF 0:31:48,5 0:04:43,8 2:28:24 0:03:09,9 ---
Odložilik Katarzyna (1966) POL CzechRun --- DNF 0:54:47,9 0:09:56,8 4:11:33,1 0:08:03,5 ---
PIEPER Joachim (1972) GER Triathlon Rodgau --- DNF 0:42:31,8 0:05:19,8 3:04:34,3 0:07:44,5 ---
PISKE Daniel (1979) GER SV Handwerk leipzig e.V. --- DNF 0:27:40,7 0:05:00,6 --- --- ---
JAKOUBEK Lukáš (1989) CZE SK Aktis Praha --- DNF 0:31:51,1 0:05:28,5 --- --- ---
KAHLEFELDT Brad (1979) AUS --- --- DNF 0:21:31,3 0:03:18,6 --- --- ---
RUBÉN Aragón (1987) CZE Nova Team Kyäni Spain --- DNF 0:22:56,1 0:03:39,6 2:33:35 0:07:42,5 ---
ERMELING Wolfgang (1968) GER RUNNERS STORE LINZ --- DNF 0:26:44 0:04:33,6 2:20:43,8 0:02:44,9 ---
BROWNE Sam (1982) GBR HiElbow Triathlon Club --- DNF 0:30:40,8 0:04:56,8 --- --- ---
JÄNIGEN Sascha (1986) GER IfL Hof --- DNF 0:32:15 0:05:05 2:51:05,6 1:35:05,3 ---
ROUX Christophe (1978) FRA TriDubai --- DNF 0:37:04,8 0:09:25,3 --- --- ---
Džalaj Karol (1981) SVK BKP --- DNF 0:24:08,2 0:03:35,2 2:10:34,5 0:02:13,4 ---
UNGER Marc (1987) GER SC Neukirchen /Trivolution Training --- DNF 0:24:46,8 0:03:11,8 2:22:27,8 0:02:14,9 ---
SCHUSS Alena (1993) AUT Team Erdinger Alkoholfrei --- DNF 0:24:28,8 0:03:49,8 2:43:39,1 0:02:41,9 ---
BALDELLOU Inaki (1988) CZE PPR Team --- DNF 0:20:57,1 0:02:57,3 5:44:53,4 --- ---
RUTTMANN Paul (1985) AUT PSVTri-Linz --- DNF 0:24:16,8 0:03:11,9 2:06:35,8 0:01:46,6 ---
FEDORENKO OLEH Fedorenko Oleh (1986) UKR LOTOS --- DNF --- --- --- --- ---
HORRAS Frank (1972) GER Hardtseemafia Triathlon --- DNF 0:40:54 0:06:23,5 3:37:47,4 0:06:57,7 ---
BARCLAY Reece (1991) GBR Pulse Fitness --- DNF 0:22:09 0:04:19,8 2:14:13 0:03:06,4 ---
ROGA Antra (1973) LAT Carnikavas sporta centrs --- DNF 0:28:36,9 0:05:45 --- --- ---