FORD Challenge Prague, 29. 7. 2017 - Middle 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. CHARLES Lucy (1993) GBR Pulse Fitness --- 4:11:21,5 0:21:29,6 (1) 0:03:48,7 (9) 2:16:55,9 (1) 0:01:57,9 (2) 1:27:09,3 (3)
2. VAN VLERKEN Yvonne (1978) NED RV DJ's Bikeshop SIMPLON Hard --- 4:19:56,8 0:24:30,5 (8) 0:03:20,3 (1) 2:21:47,3 (2) 0:02:13,6 (8) 1:28:04,8 (4)
3. Bugdol Ewa (1986) POL --- --- 4:23:24,6 0:23:24,5 (4) 0:03:35,3 (5) 2:24:44,8 (7) 0:02:05,4 (5) 1:29:34,3 (6)
4. Křivánková Simona (1983) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:24:08,5 0:27:30,3 (14) 0:03:27,8 (3) 2:24:31,1 (6) 0:02:14,4 (9) 1:26:24,8 (1)
5. KOMANDER Ewa (1985) POL Zaksa --- 4:24:56,8 0:25:20,7 (10) 0:03:50,9 (13) 2:22:27,6 (4) 0:01:58,9 (3) 1:31:18,6 (9)
6. SIDDALL Laura (1980) GBR Purplepatch Fitness --- 4:26:43,4 0:26:08,8 (11) 0:03:21,6 (2) 2:21:48,8 (3) 0:02:02,9 (4) 1:33:21,1 (11)
7. CSOMOR Erika (1973) HUN Forhans-FTC --- 4:26:45,9 0:27:32,5 (15) 0:03:39,1 (8) 2:23:48,5 (5) 0:02:08,9 (6) 1:29:36,7 (7)
8. Kotopulu Helena (1980) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 4:29:05 0:29:25,1 (20) 0:04:51 (23) 2:25:18,8 (9) 0:02:25,7 (15) 1:27:04,1 (2)
9. WATKINSON Annah (1981) RSA Team Tissink --- 4:29:44,9 0:26:12,8 (12) 0:03:33,5 (4) 2:29:10,2 (14) 0:02:26 (16) 1:28:22,1 (5)
10. STEURER Bianca (1986) AUT Skinfit Racing Tri Team --- 4:33:39,9 0:24:22,5 (6) 0:03:39 (7) 2:25:03,9 (8) 0:02:16,6 (11) 1:38:17,6 (13)
11. LORENZ Janina (1985) GER TriBee Triathlon Team --- 4:35:06,1 0:23:04,2 (2) 0:03:50,7 (12) 2:29:48,7 (15) 0:02:23,3 (13) 1:35:59 (12)
12. LEHRIEDER Carolin (1989) GER pro team mohrenwirt --- 4:37:09,4 0:24:28,3 (7) 0:03:57,6 (14) 2:26:01,8 (11) 0:01:56,7 (1) 1:40:44,9 (16)
13. UDERSTADT Jana (1995) GER Rowe Triathlon/ Stimmel-Sports e.V. --- 4:42:09,1 0:26:56,9 (13) 0:03:49,5 (10) 2:25:48 (10) 0:02:12,8 (7) 1:43:21,7 (17)
14. PERSSON Mikaela (1987) SWE Terrible Tuesdays Triathlon --- 4:43:22,1 0:23:22,5 (3) 0:03:35,3 (6) 2:30:33,3 (16) 0:02:20,4 (12) 1:43:30,4 (18)
15. Čorbová Nikola (1990) SVK HERE TO WIN --- 4:43:52,6 0:28:43,8 (18) 0:03:50,1 (11) 2:36:13,6 (20) 0:02:14,9 (10) 1:32:50 (10)
16. BAUMANN Melanie (1980) SUI Caloundra Tri Club --- 4:46:23,5 0:31:42,4 (32) 0:05:59 (57) 2:26:15,3 (12) 0:02:44,9 (22) 1:39:41,7 (15)
17. JÍŠOVÁ Barbora (1992) CZE AC Sparta Praha cycling --- 4:48:11,4 0:30:31,9 (28) 0:05:06,8 (31) 2:38:37,1 (25) 0:02:46,9 (26) 1:31:08,5 (8)
18. Candrová Jana (1975) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:54:38,4 0:29:59,8 (24) 0:04:21,3 (16) 2:33:09,6 (18) 0:02:35,7 (20) 1:44:31,9 (20)
19. LEYSEN Liesbeth (1972) BEL domo scott --- 4:56:23 0:31:36,6 (31) 0:05:12 (36) 2:32:24 (17) 0:02:33,3 (18) 1:44:36,9 (21)
20. Vítová Linda (1993) CZE HISPORT Team --- 5:00:16,4 0:25:17,1 (9) 0:05:51,8 (55) 2:37:16,2 (23) 0:02:32,3 (17) 1:49:18,8 (26)
21. Jiránková Petra (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- 5:00:22 0:29:28,9 (21) 0:04:50,8 (22) 2:36:56,3 (22) 0:02:55,9 (28) 1:46:09,9 (23)
22. GLAETTLI Claudia (1973) SUI UBS Tri Club --- 5:02:17,9 0:31:56,6 (33) 0:05:35,3 (47) 2:26:43 (13) 0:03:19,5 (46) 1:54:43,3 (37)
23. SPIELBERGER Tanja (1990) GER Triathlon Karlsfeld --- 5:03:09,1 0:27:44,9 (17) 0:05:01,5 (26) 2:36:23,3 (21) 0:02:39,9 (21) 1:51:19,3 (30)
24. Hoppova Renáta (1976) CZE Atletika Kolín --- 5:05:54,9 0:30:07,4 (25) 0:04:43,8 (19) 2:36:11,5 (19) 0:02:46,7 (25) 1:52:05,2 (33)
25. Kavanová Růžena (1979) CZE Individuální --- 5:09:18,6 0:33:50,9 (49) 0:05:37 (49) 2:42:52,1 (27) 0:03:20,4 (47) 1:43:38 (19)
26. PFAFFINGER Sabine (1972) GER TuS Neukölln Berlin --- 5:09:56,4 0:30:23,9 (27) 0:04:34,5 (17) 2:43:26,6 (29) 0:02:24,9 (14) 1:49:06,3 (24)
27. BEATRIX Dvorak (1972) AUT ATSV Tri Ternitz --- 5:10:33,9 0:33:56,1 (51) 0:05:04,5 (29) 2:42:54,3 (28) 0:02:56,7 (30) 1:45:42 (22)
28. MORA Camila (1986) COL Aethos Team Colombia --- 5:13:57 0:32:46 (39) 0:06:15,9 (61) 2:52:02,9 (42) 0:03:25,6 (50) 1:39:26,4 (14)
29. WERTHER Maren (1978) GER JTri --- 5:17:02,4 0:29:55,9 (23) 0:05:33,7 (46) 2:46:53,1 (34) 0:03:29 (51) 1:51:10,5 (29)
30. PEARCE Lucy (1985) GBR --- --- 5:17:21 0:30:22,9 (26) 0:05:37 (50) 2:46:50,8 (33) 0:03:00,9 (31) 1:51:29,2 (31)
31. BLUMERT Conny (1979) GER --- --- 5:20:08,4 0:27:34,7 (16) 0:04:18,4 (15) 2:38:01,8 (24) 0:02:45,9 (24) 2:07:27,3 (54)
32. VERDEJO MUNOZ Mariola (1977) CZE CD Dr. Bike-olímpico granada --- 5:24:52,5 0:34:31,9 (57) 0:06:32,5 (67) 2:49:44,3 (36) 0:04:27 (66) 1:49:36,6 (27)
33. DENŠA Natalija (1976) SLO 1/2Fe2be --- 5:25:06,9 0:34:01,6 (52) 0:06:10 (60) 2:47:28,6 (35) 0:03:47,6 (57) 1:53:38,8 (35)
34. Rubesova Martina (1988) CZE TK Start Praha --- 5:26:39,8 0:35:49,1 (62) 0:05:36,8 (48) 2:52:43,6 (43) 0:03:14,2 (41) 1:49:15,9 (25)
35. JUG Metka (1969) SLO TK Ajdovscina --- 5:27:00,4 0:32:57,6 (43) 0:05:58,3 (56) 2:41:36,8 (26) 0:02:55,9 (29) 2:03:31,6 (47)
36. Krátká Kateřina (1983) CZE Elab --- 5:28:39,2 0:32:53,1 (42) 0:05:25,8 (40) 2:45:10,8 (31) 0:03:47,7 (58) 2:01:21,6 (46)
37. Ciprová Dita (1981) CZE --- --- 5:30:55,5 0:32:49,4 (40) 0:05:29,5 (41) 2:51:33,6 (41) 0:03:01,2 (33) 1:58:01,7 (42)
38. Pešková Daniela (1983) CZE Individuální --- 5:33:33,4 0:32:28,4 (38) 0:05:17,5 (37) 2:45:44,6 (32) 0:03:09,9 (38) 2:06:52,8 (52)
39. SPANGL-RAUSCH Beate (1971) AUT TRI4YOU --- 5:33:56,2 0:32:20,6 (36) 0:04:49,5 (20) 2:44:42,3 (30) 0:03:16,2 (42) 2:08:47,3 (57)
40. WUERGLER Cristina (1983) SUI - --- 5:33:56,4 0:32:51 (41) 0:05:24,2 (39) 3:02:19,6 (50) 0:03:30,2 (52) 1:49:51,3 (28)
41. Radová Ludmila (1989) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 5:34:23 0:34:07,1 (53) 0:04:57,3 (25) 3:00:17,9 (49) 0:02:45,4 (23) 1:52:15,1 (34)
42. MARIANEK Aleksandra (1990) POL --- --- 5:39:07,4 0:29:42,6 (22) 0:05:51 (54) 3:08:12,3 (61) 0:03:46,8 (55) 1:51:34,4 (32)
43. Selníková Anna (1994) CZE Extreme sport club Selník --- 5:40:48,8 0:33:01 (45) 0:05:50,7 (53) 2:53:46,8 (44) 0:04:15,2 (63) 2:03:54,9 (49)
44. BÜHLMANN Christine (1983) SUI bikecenter.ch --- 5:45:17,5 0:31:22,9 (30) 0:04:42,3 (18) 2:59:46,1 (48) 0:03:13,4 (39) 2:06:12,7 (51)
45. GRANIER Emmanuelle (1989) FRA Triathlon Group Vienna --- 5:46:01,8 0:37:58,1 (74) 0:04:52,5 (24) 3:03:57,2 (55) 0:03:03,1 (34) 1:56:10,7 (41)
46. Zemanová Andrea (1983) CZE Individuální --- 5:48:07,7 0:36:42,4 (70) 0:05:30,1 (42) 2:51:01,4 (39) 0:03:08,9 (37) 2:11:44,8 (59)
47. Machová Jana (1988) CZE Individuální --- 5:49:04,4 0:34:50,9 (59) 0:05:32,5 (44) 2:51:28,4 (40) 0:03:14,1 (40) 2:13:58,3 (61)
48. SCHMID Sarah (1990) GER TSG Ehingen Triathlon --- 5:50:47,8 0:31:08,4 (29) 0:06:20,8 (63) 3:02:41,8 (52) 0:03:08,5 (36) 2:07:28,2 (55)
49. VOBORILOVÁ Sonja (1985) CZE TSV Eintracht Karlsfeld --- 5:51:02,2 0:23:48,1 (5) 0:04:49,8 (21) 3:18:21,1 (75) 0:03:17,7 (43) 2:00:45,3 (45)
50. VANDEWAETERE Kim (1984) BEL ETZ --- 5:52:08,7 0:35:47,6 (61) 0:06:59,5 (75) 3:10:53,6 (64) 0:03:18 (44) 1:55:09,8 (38)
51. Mazálková Šárka (1988) CZE --- --- 5:52:26,8 0:32:58,4 (44) 0:06:35,3 (68) 3:04:28,6 (56) 0:04:35,7 (71) 2:03:48,7 (48)
52. Hricišin Dana (1981) CZE --- --- 5:53:02,5 0:39:28,1 (80) 0:06:02,3 (59) 3:07:45,5 (58) 0:03:47,5 (56) 1:55:58,9 (40)
53. WARD FUCHSLUGER Diane (1967) USA P3 Trisports Team --- 5:53:37,2 0:38:37,1 (77) 0:05:21,3 (38) 2:59:11,2 (47) 0:03:07,8 (35) 2:07:19,6 (53)
54. Mojdlová Zuzana (1975) CZE HISPORT Team --- 5:55:36,8 0:35:59,6 (65) 0:07:20,8 (78) 3:03:24,6 (54) 0:03:40,5 (54) 2:05:11,2 (50)
55. Colson Marine (1988) BEL Energytri --- 5:55:53,2 0:34:31,4 (56) 0:05:38 (51) 3:13:51,5 (68) 0:03:23,5 (49) 1:58:28,5 (43)
56. FREISMUTH Renate (1987) AUT --- --- 5:57:55,8 0:38:46,4 (79) 0:05:01,5 (27) 3:12:25,1 (66) 0:03:01 (32) 1:58:41,7 (44)
57. SEMAKHINA Iuliia (1984) RUS --- --- 6:01:07,1 0:42:02,4 (88) 0:06:39,1 (70) 3:15:05,5 (69) 0:02:54,7 (27) 1:54:25,2 (36)
58. SCHWARZMAYER Eva (1964) AUT Nababu TriTeam --- 6:02:38,7 0:35:41,6 (60) 0:06:58,3 (74) 2:57:58,1 (46) 0:04:36,7 (73) 2:17:23,8 (63)
59. KEILWITZ Johanna (1990) GER --- --- 6:10:53,8 0:37:19,4 (72) 0:05:08,5 (33) 3:28:52,1 (86) 0:03:57 (59) 1:55:36,7 (39)
60. ROŽAC MIHOVEC Maja (1970) SLO --- --- 6:11:28,9 0:33:29,4 (48) 0:06:46,6 (73) 3:02:30,3 (51) 0:04:28,6 (69) 2:24:13,9 (72)
61. ANŽUR Polona (1977) SLO 1/2Fe2be --- 6:12:55,1 0:35:50,1 (63) 0:06:39,8 (71) 3:02:43,6 (53) 0:04:36,4 (72) 2:23:05 (70)
62. RITTER Waltraud (1959) AUT ATSV Tri Ternitz --- 6:13:37,9 0:36:06,6 (66) 0:06:36 (69) 2:54:46,8 (45) 0:04:28,4 (68) 2:31:39,8 (77)
63. HIRSCH Barbara (1991) GER ESV Ingolstadt Triathlon --- 6:14:18,7 0:32:01,4 (34) 0:05:10,8 (35) 2:50:47,6 (38) 0:04:38,9 (74) 2:41:39,8 (83)
64. FISTER Karin (1989) SLO --- --- 6:19:24,7 0:41:53,4 (86) 0:07:17 (76) 3:16:21,6 (71) 0:05:49,1 (83) 2:08:03,4 (56)
65. Kröger Maja (1966) GER LC Stolpertruppe Berlin --- 6:22:53,7 0:38:39,1 (78) 0:06:41 (72) 3:08:07,3 (60) 0:04:16,5 (64) 2:25:09,6 (73)
66. WAGNER Katya (1984) RUS Laufen gegen Leiden --- 6:23:24,1 0:41:33,6 (85) 0:05:05,8 (30) 3:11:58,5 (65) 0:05:25,5 (81) 2:19:20,4 (64)
67. WOLFF Nadine (1981) GER Wolff Sports --- 6:23:51,7 0:34:23,7 (55) 0:07:29,4 (80) 3:16:45,9 (72) 0:04:08 (61) 2:21:04,5 (66)
68. STEINKELLNER Karin (1976) AUT SU Tri Styria --- 6:25:23,2 0:38:25,9 (76) 0:06:18 (62) 3:23:53,4 (83) 0:04:05,7 (60) 2:12:40,1 (60)
69. LUBERADZKA Monika (1988) POL --- --- 6:25:53,8 0:32:13,6 (35) 0:05:10 (34) 3:22:51,3 (79) 0:03:18,7 (45) 2:22:19,9 (69)
70. Mensová Linda (1980) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 6:27:55,1 0:49:45,9 (91) 0:05:04,3 (28) 3:10:08,3 (63) 0:03:33 (53) 2:19:23,4 (65)
71. GRASTEN Niina (1977) FIN --- --- 6:30:20,3 --- --- 3:27:11,1 (84) 0:03:22,5 (48) 2:15:30,1 (62)
72. STAMPFL Vera (1977) AUT Triathlon ATSV Braunau --- 6:32:27 0:35:51,7 (64) 0:05:59,2 (58) 3:23:31,8 (82) 0:05:23,5 (80) 2:21:40,6 (68)
73. SPRUSS Astrid (1982) GER Team Erdinger Alkoholfrei --- 6:34:47,2 0:32:23,1 (37) 0:05:33 (45) 2:50:43,3 (37) 0:02:35,1 (19) 3:03:32,4 (90)
74. DEMPSEY Britta (1966) USA Evolution Cycling Club --- 6:37:15,6 0:36:19,6 (67) 0:07:51,3 (84) 3:22:53,1 (80) 0:06:13,7 (87) 2:23:57,7 (71)
75. HOLECKOVA Katerina (1980) CZE --- --- 6:38:05,6 0:42:11,9 (89) 0:07:32,8 (81) 3:22:44,3 (78) 0:04:08,7 (62) 2:21:27,7 (67)
76. HENNING Anika (1982) GER Triathlonfüchse Osterburg e.V. --- 6:38:52 0:34:14,6 (54) 0:06:28 (66) 3:07:46,1 (59) 0:05:10,7 (78) 2:45:12,3 (85)
77. Janouchová Jana (1963) CZE Individuální --- 6:39:27,5 0:33:08,7 (46) 0:08:10,9 (85) 3:19:47,3 (77) 0:04:23,7 (65) 2:33:56,6 (80)
78. LIPNIACKA Anna (1961) SUI CTAC --- 6:41:24,4 0:40:04,6 (83) 0:09:14 (88) 3:19:16,3 (76) 0:06:49,2 (88) 2:26:00 (74)
79. GOFFREDO Maria (1968) ITA --- --- 6:42:40,2 0:38:24,6 (75) 0:07:38,5 (82) 3:37:41,6 (91) 0:07:22,5 (91) 2:11:32,8 (58)
80. ERMLICH Judith (1982) GER --- --- 6:43:52 0:33:13,1 (47) 0:06:27,3 (64) 3:28:31,1 (85) 0:04:28 (67) 2:31:12,3 (76)
81. BRAHM-POTRAFKE Sylvia (1971) GER --- --- 6:45:32,5 0:36:41,9 (69) 0:06:27,8 (65) 3:16:16,3 (70) 0:05:20,1 (79) 2:40:46,3 (82)
82. Arazimová Markéta (1976) CZE --- --- 6:47:34,4 0:36:55,4 (71) 0:05:44 (52) 3:13:47,9 (67) 0:04:39,4 (75) 2:46:27,5 (86)
83. SIMON-ADORF Ute (1963) GER Laufen & Helfen Tri-Team --- 6:48:45,1 0:37:36,4 (73) 0:10:42,8 (89) 3:23:13,8 (81) 0:06:04 (84) 2:31:08 (75)
84. LARCHENKO Natalia (1988) UKR Sapik Team --- 6:52:01,5 0:39:32 (81) 0:07:20,7 (77) 3:10:04,3 (62) 0:06:10,1 (86) 2:48:54,3 (87)
85. RIEFLER-KARPA Christiane (1968) GER Team Memmert --- 6:55:48 0:33:54,4 (50) 0:07:48 (83) 3:16:58,6 (73) 0:04:49 (76) 2:52:17,9 (88)
86. FUCHS Hedy (1967) AUT --- --- 6:58:05,7 0:42:01,9 (87) 0:07:27 (79) 3:30:43,6 (87) 0:04:58,2 (77) 2:32:54,8 (79)
87. PAQUET Chelsea (1986) USA SBR Triathlon --- 6:59:05 0:36:32,9 (68) 0:12:40,8 (91) 3:33:06,3 (89) 0:04:30,2 (70) 2:32:14,6 (78)
88. GUFLER Astrid (1974) ITA P3 Trisports Team --- 7:04:48,9 0:39:59,1 (82) 0:08:18 (86) 3:36:31,8 (90) 0:05:46,7 (82) 2:34:13 (81)
89. SUZUKI Ryoko (1980) JPN --- --- 7:07:15,2 0:28:49,9 (19) 0:05:07,5 (32) 3:18:06,5 (74) 0:06:05 (85) 3:09:06 (92)
90. Mahdalová Alena (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 7:07:15,2 0:40:10,1 (84) 0:08:40,3 (87) 3:06:03,6 (57) 0:06:54 (89) 3:05:27 (91)
91. BREZNIK Mojca (1963) SLO 3Ksport --- 7:09:11 0:34:50,4 (58) 0:10:45,8 (90) 3:31:59,8 (88) 0:09:09,2 (92) 2:42:25,6 (84)
92. Jaruskova Jana (1981) CZE Riyadh Triathletes --- 7:26:19 0:43:10,4 (90) 0:05:31 (43) 3:37:46,7 (92) 0:07:05,6 (90) 2:52:45,1 (89)
KUNDRI Agatha (1981) ROM Seven Sport Club --- DNS --- --- --- --- ---
DU PLESSIS Anzel (1968) RSA --- --- DNS --- --- --- --- ---
UMICINI-CLARK Francesca (1990) GBR WE CAN'D --- DNS --- --- --- --- ---
SIRAKIS Stacey (1985) RSA --- --- DNS --- --- --- --- ---
KLEMM Marina (1974) GER SV Berlin Chemie Adlershof --- DNS --- --- --- --- ---
Schwalbe Ulrike (1978) GER ATS Kulmbach --- DNS --- --- --- --- ---
NIEDERER Katharina (1986) GER Graf Hardenberg Bruchsal --- DNF 0:30:40,1 0:04:43 3:07:09,6 0:05:04,1 ---
Raková Gabriela (1975) CZE Individuální --- DNF --- --- --- --- ---
ROTH Kristina (1984) GER ASV Köln-Triathlon --- DNF 0:36:23,6 0:05:05 --- --- ---
BAKER Lorraine (1972) GBR --- --- DNF 0:30:21,9 0:05:28,3 --- --- ---
STÄDTER Josefin (1989) GER --- --- DNF 0:34:05,9 0:07:30 2:45:10,4 0:04:06,4 ---
CAMINOTTO Ghislaine (1959) FRA GUC TRIATHLON --- DNF 0:53:50,2 0:06:36,8 3:58:41,3 0:06:11,2 ---
Odložilik Katarzyna (1966) POL CzechRun --- DNF 0:54:47,9 0:09:56,8 4:11:33,1 0:08:03,5 ---
SCHUSS Alena (1993) AUT Team Erdinger Alkoholfrei --- DNF 0:24:28,8 0:03:49,8 2:43:39,1 0:02:41,9 ---
ROGA Antra (1973) LAT Carnikavas sporta centrs --- DNF 0:28:36,9 0:05:45 --- --- ---