KRUŠNOMAN Terénní Triatlon Most - CLASSIC, 23. 7. 2017 - Classic 1200m - 30km - 10km (1,2-30-10), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo MTB 2. depo Běh
1. CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 2:18:25,6 0:17:32,8 0:00:34,4 1:26:06,1 0:00:27,6 0:33:44,7
2. CZE Individuální --- 2:20:06,6 0:19:09,8 0:00:33,8 1:25:11,8 0:00:30,2 0:34:41
3. CZE Individuální --- 2:21:22,7 0:20:45,4 0:00:37,3 1:25:13,5 0:00:37,2 0:34:09,3
4. CZE X-team BaNo --- 2:22:24 0:21:18,2 0:00:47 1:22:50,7 0:00:40,6 0:36:47,5
5. CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM --- 2:22:37,3 0:20:41,5 0:00:33,3 1:25:17,3 0:00:34,5 0:35:30,7
6. CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 2:23:53,3 0:21:15,8 0:00:28,3 1:24:50,6 0:00:36,3 0:36:42,3
7. CZE BKP --- 2:25:46,6 0:20:20 0:00:41,4 1:28:48,7 0:00:33,1 0:35:23,4
8. CZE Individuální --- 2:27:11,5 0:17:50,4 0:00:34,4 1:32:08,4 0:00:32,9 0:36:05,4
9. CZE --- --- 2:27:48,5 0:25:02,2 0:00:36,7 1:25:25,9 0:00:54,1 0:35:49,6
10. CZE USK Akademik Cheb --- 2:29:13 0:20:34,1 0:00:31,4 1:31:01,3 0:00:27,9 0:36:38,3
11. CZE X-team BaNo --- 2:30:02,4 0:17:47,7 0:00:43,9 1:31:01,8 0:00:40,7 0:39:48,3
12. CZE TJ BIŽU JBC --- 2:30:48,7 0:19:35 0:00:32,1 1:33:53,9 0:00:39,9 0:36:07,8
13. CZE LABE TRI CLUB --- 2:32:44,1 0:21:08,1 0:00:33,7 1:32:21,1 0:00:47,3 0:37:53,9
14. CZE LAP --- 2:34:46 0:21:25,5 0:00:52,2 1:30:55,9 0:00:36,8 0:40:55,6
15. CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:35:25,1 0:23:35,3 0:00:52,2 1:30:17,9 0:00:51,6 0:39:48,1
16. CZE SPORTICUS team --- 2:36:03,7 0:20:30,7 0:01:05,4 1:35:44,2 0:00:40,1 0:38:03,3
17. CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:36:43,8 0:21:12,9 0:00:45,4 1:35:06,5 0:00:38,5 0:39:00,5
18. CZE X-team BaNo --- 2:37:02 0:21:13,9 0:00:37,8 1:31:20 0:00:38,2 0:43:12,1
19. CZE Elab --- 2:37:13 0:21:14,5 0:00:31,5 1:38:02,6 0:00:45,2 0:36:39,2
20. CZE Individuální --- 2:37:47,5 0:22:54,4 0:00:32,5 1:35:38,3 0:00:38,8 0:38:03,5
21. CZE SK RN HK --- 2:39:18,2 0:20:37,3 0:00:32 1:37:52,5 0:00:47,8 0:39:28,6
22. CZE TT LOKO Beroun --- 2:40:40,1 0:21:28,3 0:00:44,7 1:38:18,8 0:00:43,2 0:39:25,1
23. CZE Erilens Racing Team --- 2:42:03,5 0:21:17,4 0:00:58,2 1:36:50,5 0:01:08,9 0:41:48,5
24. CZE MMB Třebenice --- 2:43:26,1 0:24:30,3 0:01:29,3 1:35:25,2 0:01:13,8 0:40:47,5
25. CZE MOUNTAINTIME Kross tri team --- 2:44:53,2 0:24:55,2 0:00:52,7 1:38:51 0:00:44,6 0:39:29,7
26. CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:44:53,9 0:29:10,1 0:00:45,3 1:29:47,3 0:00:42,4 0:44:28,8
27. CZE MOUNTAINTIME Kross tri team --- 2:44:54,8 0:21:08,1 0:00:42 1:42:42,6 0:00:46,9 0:39:35,2
28. CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 2:44:57,6 0:20:32,8 0:00:52,9 1:40:07,4 0:00:40,6 0:42:43,9
29. CZE K2 --- 2:46:02,5 0:23:53,5 0:00:59,5 1:37:22 0:00:37,2 0:43:10,3
30. CZE CYKLOADAM RACING --- 2:46:15,7 0:24:43,8 0:01:00,3 1:38:53,5 0:00:48,2 0:40:49,9
31. CZE --- --- 2:46:20,6 0:26:47,8 0:01:34,2 1:34:18 0:00:59,1 0:42:41,5
32. CZE WITTE Bike Team --- 2:46:33,5 0:24:30 0:01:00,5 1:39:39,9 0:00:43,6 0:40:39,5
33. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 2:47:46,3 0:20:44,7 0:00:48,3 1:41:47,9 0:00:35,1 0:43:50,3
34. CZE Individuální --- 2:48:39,4 0:23:08,9 0:00:44,5 1:40:30,8 0:00:41,2 0:43:34
35. CZE Lawi Sport Team z.s. --- 2:49:14 0:20:29,4 0:00:44,1 1:43:46,2 0:00:52,7 0:43:21,6
36. CZE SK RN HK --- 2:50:00,3 0:21:11,7 0:00:31,2 1:46:47,1 0:00:55,3 0:40:35
37. CZE Velosport Domažlice T.A. PLZEŇ 2:51:49,6 0:19:12,7 0:00:36,5 1:48:02 0:00:46 0:43:12,4
38. CZE Hopman Team Žatec --- 2:52:12,7 0:24:50,7 0:01:05 1:45:16,4 0:01:07 0:39:53,6
39. CZE Triatlon Plzeň --- 2:52:56,6 0:20:10,4 0:00:34,1 1:47:14,5 0:00:35,7 0:44:21,9
40. CZE --- --- 2:53:14,7 0:28:16,4 0:01:36,5 1:41:58,3 0:00:52,4 0:40:31,1
41. CZE Surflife Team --- 2:53:54 0:21:58,8 0:01:05,6 1:43:11,6 0:00:37,1 0:47:00,9
42. CZE Triathlon Team Tábor --- 2:55:23,9 0:24:24,7 0:00:56,1 1:50:03,4 0:00:34,2 0:39:25,5
43. CZE X-team BaNo --- 2:55:50,5 0:26:11 0:00:57,5 1:44:31,7 0:00:38,4 0:43:31,9
44. CZE --- --- 2:56:55 0:23:47,5 0:00:43,9 1:51:08 0:00:51,7 0:40:23,9
45. CZE BogasTeam --- 3:00:36,4 0:23:42,5 0:01:06,4 1:48:32 0:01:10,8 0:46:04,7
46. CZE --- --- 3:00:58,2 0:24:47,8 0:01:02,3 1:48:48,2 0:00:51,4 0:45:28,5
47. CZE IRON STARS BEROUN --- 3:01:41,4 0:24:40 0:01:00,2 1:51:23,7 0:01:49,7 0:42:47,8
48. CZE Triathlon Team Tábor --- 3:02:17,8 0:19:41,2 0:01:08,4 2:01:25 0:01:02 0:39:01,2
49. CZE ProCorde Chomutov --- 3:04:03,2 0:26:19,8 0:01:28,4 1:53:38 0:00:58,7 0:41:38,3
50. CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 3:04:16,3 0:21:02,3 0:01:04,6 2:00:20,3 0:00:36 0:41:13,1
51. CZE Individuální --- 3:06:05,6 0:21:49 0:01:01,1 1:53:46,4 0:00:51,6 0:48:37,5
52. CZE SG Doksy --- 3:06:08,3 0:25:08,6 0:01:02,6 1:54:02,6 0:00:47,8 0:45:06,7
53. CZE SK Slavia Praha --- 3:07:44,2 0:23:51,5 0:00:50,5 1:56:46,3 0:00:59,9 0:45:16
54. CZE --- --- 3:08:22,2 0:28:29,9 0:01:31,3 1:49:05,4 0:01:12,9 0:48:02,7
55. CZE Beespee Plzen --- 3:09:50,8 0:27:28,1 0:02:09,2 1:50:57,6 0:01:28,6 0:47:47,3
56. CZE KL Sport Most --- 3:09:57,4 0:23:58,7 0:02:06,1 1:53:40,7 0:00:45,6 0:49:26,3
57. CZE Lawi Sport Team z.s. --- 3:10:19,2 0:31:11,9 0:01:03,3 1:46:48,5 0:00:53,1 0:50:22,4
58. CZE Surflife Team --- 3:10:21,2 0:26:57,9 0:00:53,3 1:50:01,3 0:00:49,4 0:51:39,3
59. CZE Haven Team --- 3:10:57,8 0:26:38,4 0:01:08,1 1:53:35,7 0:00:40,9 0:48:54,7
60. CZE Lamačí skal --- 3:11:42,4 0:26:13,9 0:01:14,9 1:50:46,4 0:01:02,5 0:52:24,7
61. CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 3:11:42,7 0:17:20,5 0:01:07,5 2:09:26,1 0:01:19,4 0:42:29,2
62. CZE TITAN TRILIFE --- 3:13:11,3 0:29:06,9 0:01:31,1 1:47:38,8 0:00:48,2 0:54:06,3
63. CZE SPONA Teplice --- 3:14:11,1 0:27:34,7 0:01:48,1 2:02:01,6 0:01:08,2 0:41:38,5
64. CZE --- --- 3:15:13,4 0:26:44,6 0:01:10 1:54:27,6 0:00:48 0:52:03,2
65. CZE TITAN TRILIFE --- 3:15:42,6 0:26:41,8 0:00:56,6 1:58:03,8 0:01:42,4 0:48:18
66. CZE Individuální --- 3:16:19,2 0:23:32 0:01:04,5 1:55:25 0:01:03,4 0:55:14,3
67. CZE TT Příbram, z. s. --- 3:16:26,6 0:25:01,2 0:01:15,5 2:03:39,4 0:00:53 0:45:37,5
68. CZE Zahrádkáři Kersku --- 3:20:17,5 0:31:03,9 0:02:16,3 2:00:22,6 0:01:46,4 0:44:48,3
69. CZE Neplavci TP --- 3:23:39 0:41:40,8 0:02:08,9 1:52:48,7 0:00:51,2 0:46:09,4
70. CZE Hopman Team Žatec --- 3:28:54,5 0:24:41 0:01:16,2 2:15:07,8 0:01:00,4 0:46:49,1
71. CZE --- --- 3:32:04,2 0:26:56,7 0:01:39,4 2:12:13,4 0:01:44,4 0:49:30,3
72. CZE Šneci z TP --- 3:33:56,7 0:30:08,1 0:02:31,9 2:06:20 0:00:59,7 0:53:57
73. CZE --- --- 3:34:48 0:26:38,4 0:01:37,2 2:11:37 0:00:51,6 0:54:03,8
74. CZE Hopman --- 3:36:20,6 0:26:52,5 0:01:41,7 2:10:30,6 0:01:55 0:55:20,8
75. CZE --- --- 3:36:50,8 0:28:56 0:02:02,5 2:10:39,7 0:00:40,6 0:54:32
76. CZE XCT Karolína --- 3:38:16,8 0:30:31,4 0:01:01,9 2:05:10,7 0:00:59 1:00:33,8
77. CZE Loko Beroun --- 3:38:27,1 0:26:53,1 0:02:37,9 2:16:09,3 0:01:46,9 0:50:59,9
78. CZE Olomouc --- 3:40:23,1 0:28:46,8 0:02:05,3 2:15:26,3 0:01:25,3 0:52:39,4
79. CZE Individuální --- 3:40:31 0:32:35,3 0:01:34,6 2:06:51,7 0:01:14,8 0:58:14,6
80. CZE --- --- 3:44:06,2 0:31:52,6 0:02:10,9 2:14:14,7 0:01:18,7 0:54:29,3
81. CZE Surrealisti v tílku --- 3:58:01,6 0:27:45,3 0:03:09 2:27:34,8 0:00:45,5 0:58:47
82. CZE TTC Olomouc --- 3:58:25,6 0:41:38,8 0:02:05,9 2:08:55,3 0:01:26 1:04:19,6
83. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:08:00 0:31:08,5 0:01:53,5 2:32:20,2 0:01:27,7 1:01:10,1
84. CZE --- --- 4:48:33 0:33:13,2 0:02:53,1 2:54:37,1 0:00:53,6 1:16:56
CZE TSK PRAHA --- DNF 0:21:07,1 0:00:55 2:02:38,1 23:59:15,3 ---
CZE Hopman Team Žatec --- DNF 0:17:50,7 0:00:37,1 --- --- ---
CZE Lamači skal --- DNF 0:25:07,9 0:01:12,7 1:43:56,5 --- ---
CZE VKO Louny --- DNF 0:20:40,5 0:01:36 --- --- ---
CZE TJ BIŽU JBC --- DNF 0:21:09 0:00:44 2:06:32,3 --- ---
CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- DNF 0:20:22,6 0:01:18,3 --- --- ---
CZE BKP --- DNF 0:25:02,5 0:01:03,8 1:39:46,1 --- ---
CZE Body ID.com --- DNF 0:21:12,3 0:00:47,1 --- --- ---
CZE Lawi Sport Team z.s. --- DNF 0:21:23,6 --- --- --- ---