Triatlon Příbram, 11. 6. 2017 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:02:28,4 0:09:23,3 0:00:53 0:33:11,6 0:00:30,6 0:18:29,9
2. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:02:33 0:09:57,6 0:00:55,2 0:33:06,4 0:00:23,7 0:18:10,1
3. Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:02:45,9 0:10:10,6 0:00:56,9 0:32:31,1 0:00:37,3 0:18:30
4. Franěk Jan (1998) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:02:48 0:10:58,2 0:00:56,5 0:32:15,3 0:00:23,7 0:18:14,3
5. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:03:45 0:09:53,2 0:00:56 0:33:29,7 0:00:29,1 0:18:57
6. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:04:01,7 0:09:55,2 0:01:03,7 0:33:18,9 0:00:31,5 0:19:12,4
7. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:06:06,4 0:09:46,2 0:00:58 0:34:46,3 0:00:30,8 0:20:05,1
8. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:06:52,7 0:10:28,3 0:01:01,1 0:35:48,3 0:00:36,7 0:18:58,3
9. Velíšek Petr (1999) CZE LAP --- 1:08:36,5 0:11:54,2 0:01:16,6 0:33:44,6 0:00:34,8 0:21:06,3
10. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH --- 1:08:48,1 0:09:35,3 0:01:04,5 0:37:03,9 0:00:32,1 0:20:32,3
11. Kolomazník Jan (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 1:09:02,3 0:10:04,9 0:01:04,1 0:33:59,8 0:00:49,1 0:23:04,4
12. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:09:08,3 0:10:04,3 0:00:57 0:37:06,7 0:00:34,9 0:20:25,4
13. Hradil Pavel (1998) CZE Valachiarun --- 1:09:14,5 0:10:58,9 0:01:16 0:36:06,4 0:00:37,6 0:20:15,6
14. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:09:33,2 0:09:28,8 0:00:55,5 0:35:04,1 0:00:45,3 0:23:19,5
15. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:09:35,1 0:10:28,2 0:00:58,8 0:36:56,1 0:00:36,7 0:20:35,3
16. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:09:59 0:10:10,8 0:00:56 0:37:28,4 0:00:40,1 0:20:43,7
17. Hrušková Alžběta (2000) CZE EKOL TEAM --- 1:10:12,7 0:09:54,7 0:00:57,2 0:37:42,3 0:00:37,5 0:21:01
18. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 1:10:33,2 0:10:17 0:01:12,8 0:35:08,1 0:00:59,2 0:22:56,1
19. Minář Patrik (2000) CZE Individuální --- 1:11:15,4 0:10:49,4 0:01:26,7 0:36:10,6 0:00:58 0:21:50,7
20. Kučerová Lucie (2001) CZE EKOL TEAM --- 1:11:29 --- --- --- --- ---
21. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 1:11:36 0:10:45,5 0:01:03,4 0:38:00,2 0:00:30,7 0:21:16,2
22. Novák František (1998) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:11:40,4 0:12:13,9 0:01:01,8 0:36:49,5 0:00:46,9 0:20:48,3
23. Obermannová Lucie (1998) CZE EKOL TEAM --- 1:11:41,1 0:10:25,9 0:01:08 0:38:01,5 0:00:27,4 0:21:38,3
24. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:11:44,9 0:12:07,5 0:01:09,6 0:36:38,4 0:00:52,7 0:20:56,7
25. Hájek Tomáš (2000) CZE JPK AXIS --- 1:12:13,4 0:10:42,7 0:00:55,3 0:37:18,5 0:00:32,4 0:22:44,5
26. Vodrážka Borek (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:12:52,6 0:11:52,7 0:01:19,4 0:36:21,1 0:00:39,1 0:22:40,3
27. Vargová Pavlína (1999) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:01,9 0:11:10,1 0:01:04,4 0:37:15,4 0:00:33,1 0:22:58,9
28. Zelená Eliška (1998) CZE SOPKo --- 1:13:52,2 0:09:50,9 0:01:14,6 0:37:39,9 0:00:33,1 0:24:33,7
29. Kmoníčková Pavla (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 1:14:04,9 0:10:55,8 0:00:59 0:38:07,8 0:00:26,3 0:23:36
30. Ihn Ondřej (2000) CZE --- --- 1:14:11,8 0:11:04,1 0:01:14,1 0:40:03,3 0:00:40,1 0:21:10,2
31. Skalička Jan (2000) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:14:29,3 0:13:49,1 0:01:23,2 0:38:34,2 0:01:08,5 0:19:34,3
32. Macháček Tomáš (2000) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:15:00 0:10:53,1 0:01:07,6 0:36:19,6 0:00:42 0:25:57,7
33. Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:14,8 0:10:46,2 0:00:59,9 0:40:03,7 0:01:07,4 0:22:17,6
34. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:21,9 0:11:01,3 0:01:06,9 0:39:50 0:00:40,7 0:22:43
35. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:16:01,6 0:10:53,8 0:01:16,8 0:40:09,2 0:00:38 0:23:03,8
36. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:16:17,1 0:11:11 0:01:16,1 0:40:21,3 0:00:40,7 0:22:48
37. Švecová Lenka (2001) CZE EA TRIJI --- 1:17:12 0:11:09,5 0:01:09,3 0:39:29,8 0:00:36,7 0:24:46,7
38. Šimůnek Rostislav (2000) CZE TriSK ČB --- 1:17:26,2 0:09:30,6 0:01:11,3 0:41:50 0:00:28,9 0:24:25,4
39. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:17:28,7 0:11:12,2 0:01:10,7 0:41:16,2 0:00:40,4 0:23:09,2
40. Heidrich Jakub (2001) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:17:39,1 0:11:02,1 0:01:04,2 0:40:23,7 0:00:28,8 0:24:40,3
41. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:18:21,1 0:10:29,3 0:01:03,5 0:40:33,5 0:00:34,2 0:25:40,6
42. Švrček Tom (1999) CZE LAP --- 1:19:00 0:10:52,3 0:01:27,8 0:42:01,3 0:00:49,9 0:23:48,7
43. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 1:19:45,7 0:11:06,7 0:01:15,7 0:43:31 0:00:27,2 0:23:25,1
44. Korytarová Eliška (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:20:06,1 0:11:18,6 0:01:10,1 0:41:38,8 0:00:33,9 0:25:24,7
45. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:20:09,4 0:11:13,8 0:01:15,2 0:43:52,4 0:00:39,3 0:23:08,7
46. Moudrý Petr (2001) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:53,5 0:12:27,2 0:01:31,7 0:38:07,3 0:00:25,1 0:28:22,2
47. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 1:21:33,2 0:10:52,9 0:01:14,2 0:43:00,9 0:00:39,4 0:25:45,8
48. Hrušková Anežka (1999) CZE EKOL TEAM --- 1:23:29,4 0:09:49,4 0:01:18,7 0:43:54,6 0:00:35,7 0:27:51
49. Eliášová Barbora Eva (1999) CZE Triklub Příbram --- 1:23:35,1 0:14:44 0:01:07,1 0:42:12,4 0:00:46,6 0:24:45
50. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:24:25,5 0:10:58,6 0:01:12,7 0:43:56,4 0:00:36,7 0:27:41,1
51. Koudelka David (1999) CZE SK Slavia Praha --- 1:24:39 0:14:34 0:01:44 0:40:39,8 0:01:10,6 0:26:30,6
52. Lišková Barbora (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:25:01,2 0:12:48,3 0:01:10,7 0:45:01,9 0:00:29 0:25:31,3
53. Reindlová Michaela (1998) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:25:10,4 0:11:46,7 0:01:13,1 0:44:15,5 0:00:52,7 0:27:02,4
54. Rumlová Alena (2000) CZE Triguns --- 1:25:27,5 0:11:13,6 0:01:14,3 0:45:15,9 0:00:38,2 0:27:05,5
55. Havelková Veronika (1998) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:26:19,2 0:13:46,8 0:01:08,5 0:42:05 0:00:39,4 0:28:39,5
56. Bílek Matěj (2001) CZE Elab --- 1:26:53,4 0:12:32,7 0:01:31,3 0:47:23,9 0:00:28,4 0:24:57,1
57. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:27:06,5 0:13:11,5 0:01:05,8 0:46:36,4 0:00:35,8 0:25:37
58. Symerská Pavlína (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:28:02,6 0:13:19,1 0:01:17,1 0:43:29,8 0:00:56,1 0:29:00,5
59. Budkova Anna (2000) CZE --- --- 1:28:36,1 0:11:02 0:01:42,6 0:45:19,4 0:00:54,7 0:29:37,4
60. Nejdlová Valérie (2001) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:31:45,4 0:15:00,6 0:01:28,7 0:47:05,9 0:00:50,5 0:27:19,7
61. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 1:32:46,8 0:11:34,9 0:01:39,5 0:45:57,9 0:00:30,2 0:33:04,3
62. Jeřábková Vanda (2000) CZE --- --- 1:36:39,3 0:11:11,4 0:01:44,3 0:49:15,6 0:01:05,2 0:33:22,8
63. Hebrová Sára (2001) CZE PKHK --- 1:40:43,8 0:11:13 0:02:24,1 0:50:05,5 0:00:47,6 0:36:13,6
Střihavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNF 0:10:05,5 0:00:59,4 --- --- ---
Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:10:40,7 0:01:27,5 --- --- ---
Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:09:15 0:00:57,5 0:33:01,8 --- ---
Ficenecová Zuzana (2001) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- DNF 0:14:02,9 0:01:38,4 --- --- ---