Triatlon Příbram, 11. 6. 2017 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:02:28,4 0:09:23,3 0:00:53 0:33:11,6 0:00:30,6 0:18:29,9
2. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:02:33 0:09:57,6 0:00:55,2 0:33:06,4 0:00:23,7 0:18:10,1
3. Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:02:45,9 0:10:10,6 0:00:56,9 0:32:31,1 0:00:37,3 0:18:30
4. Franěk Jan (1998) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:02:48 0:10:58,2 0:00:56,5 0:32:15,3 0:00:23,7 0:18:14,3
5. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:03:45 0:09:53,2 0:00:56 0:33:29,7 0:00:29,1 0:18:57
6. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:04:01,7 0:09:55,2 0:01:03,7 0:33:18,9 0:00:31,5 0:19:12,4
7. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:06:06,4 0:09:46,2 0:00:58 0:34:46,3 0:00:30,8 0:20:05,1
8. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:06:52,7 0:10:28,3 0:01:01,1 0:35:48,3 0:00:36,7 0:18:58,3
9. Velíšek Petr (1999) CZE LAP --- 1:08:36,5 0:11:54,2 0:01:16,6 0:33:44,6 0:00:34,8 0:21:06,3
10. Kolomazník Jan (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 1:09:02,3 0:10:04,9 0:01:04,1 0:33:59,8 0:00:49,1 0:23:04,4
11. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:09:08,3 0:10:04,3 0:00:57 0:37:06,7 0:00:34,9 0:20:25,4
12. Hradil Pavel (1998) CZE Valachiarun --- 1:09:14,5 0:10:58,9 0:01:16 0:36:06,4 0:00:37,6 0:20:15,6
13. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 1:09:33,2 0:09:28,8 0:00:55,5 0:35:04,1 0:00:45,3 0:23:19,5
14. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:09:35,1 0:10:28,2 0:00:58,8 0:36:56,1 0:00:36,7 0:20:35,3
15. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:09:59 0:10:10,8 0:00:56 0:37:28,4 0:00:40,1 0:20:43,7
16. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 1:10:33,2 0:10:17 0:01:12,8 0:35:08,1 0:00:59,2 0:22:56,1
17. Minář Patrik (2000) CZE Individuální --- 1:11:15,4 0:10:49,4 0:01:26,7 0:36:10,6 0:00:58 0:21:50,7
18. Novák František (1998) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:11:40,4 0:12:13,9 0:01:01,8 0:36:49,5 0:00:46,9 0:20:48,3
19. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:11:44,9 0:12:07,5 0:01:09,6 0:36:38,4 0:00:52,7 0:20:56,7
20. Hájek Tomáš (2000) CZE JPK AXIS --- 1:12:13,4 0:10:42,7 0:00:55,3 0:37:18,5 0:00:32,4 0:22:44,5
21. Vodrážka Borek (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:12:52,6 0:11:52,7 0:01:19,4 0:36:21,1 0:00:39,1 0:22:40,3
22. Ihn Ondřej (2000) CZE KPS Opava --- 1:14:11,8 0:11:04,1 0:01:14,1 0:40:03,3 0:00:40,1 0:21:10,2
23. Skalička Jan (2000) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:14:29,3 0:13:49,1 0:01:23,2 0:38:34,2 0:01:08,5 0:19:34,3
24. Macháček Tomáš (2000) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:15:00 0:10:53,1 0:01:07,6 0:36:19,6 0:00:42 0:25:57,7
25. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:16:17,1 0:11:11 0:01:16,1 0:40:21,3 0:00:40,7 0:22:48
26. Šimůnek Rostislav (2000) CZE TriSK ČB --- 1:17:26,2 0:09:30,6 0:01:11,3 0:41:50 0:00:28,9 0:24:25,4
27. Heidrich Jakub (2001) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:17:39,1 0:11:02,1 0:01:04,2 0:40:23,7 0:00:28,8 0:24:40,3
28. Švrček Tom (1999) CZE LAP --- 1:19:00 0:10:52,3 0:01:27,8 0:42:01,3 0:00:49,9 0:23:48,7
29. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 1:19:45,7 0:11:06,7 0:01:15,7 0:43:31 0:00:27,2 0:23:25,1
30. Moudrý Petr (2001) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:53,5 0:12:27,2 0:01:31,7 0:38:07,3 0:00:25,1 0:28:22,2
31. Koudelka David (1999) CZE SK Slavia Praha --- 1:24:39 0:14:34 0:01:44 0:40:39,8 0:01:10,6 0:26:30,6
32. Bílek Matěj (2001) CZE Elab --- 1:26:53,4 0:12:32,7 0:01:31,3 0:47:23,9 0:00:28,4 0:24:57,1
33. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 1:32:46,8 0:11:34,9 0:01:39,5 0:45:57,9 0:00:30,2 0:33:04,3
Střihavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNF 0:10:05,5 0:00:59,4 --- --- ---
Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:10:40,7 0:01:27,5 --- --- ---
Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:09:15 0:00:57,5 0:33:01,8 --- ---