Triatlon Příbram, 11. 6. 2017 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH --- 1:08:48,1 0:09:35,3 0:01:04,5 0:37:03,9 0:00:32,1 0:20:32,3
2. Hrušková Alžběta (2000) CZE EKOL TEAM --- 1:10:12,7 0:09:54,7 0:00:57,2 0:37:42,3 0:00:37,5 0:21:01
3. Kučerová Lucie (2001) CZE EKOL TEAM --- 1:11:29 --- --- --- --- ---
4. Pičmanová Zuzana (1999) CZE SK Slavia Praha --- 1:11:36 0:10:45,5 0:01:03,4 0:38:00,2 0:00:30,7 0:21:16,2
5. Obermannová Lucie (1998) CZE EKOL TEAM --- 1:11:41,1 0:10:25,9 0:01:08 0:38:01,5 0:00:27,4 0:21:38,3
6. Vargová Pavlína (1999) CZE Triatlon Plzeň --- 1:13:01,9 0:11:10,1 0:01:04,4 0:37:15,4 0:00:33,1 0:22:58,9
7. Zelená Eliška (1998) CZE SOPKo --- 1:13:52,2 0:09:50,9 0:01:14,6 0:37:39,9 0:00:33,1 0:24:33,7
8. Kmoníčková Pavla (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 1:14:04,9 0:10:55,8 0:00:59 0:38:07,8 0:00:26,3 0:23:36
9. Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:14,8 0:10:46,2 0:00:59,9 0:40:03,7 0:01:07,4 0:22:17,6
10. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:21,9 0:11:01,3 0:01:06,9 0:39:50 0:00:40,7 0:22:43
11. Březnová Radka (1999) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:16:01,6 0:10:53,8 0:01:16,8 0:40:09,2 0:00:38 0:23:03,8
12. Švecová Lenka (2001) CZE EA TRIJI --- 1:17:12 0:11:09,5 0:01:09,3 0:39:29,8 0:00:36,7 0:24:46,7
13. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:17:28,7 0:11:12,2 0:01:10,7 0:41:16,2 0:00:40,4 0:23:09,2
14. Kotěšovcová Pavla (2000) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:18:21,1 0:10:29,3 0:01:03,5 0:40:33,5 0:00:34,2 0:25:40,6
15. Korytarová Eliška (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:20:06,1 0:11:18,6 0:01:10,1 0:41:38,8 0:00:33,9 0:25:24,7
16. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 1:20:09,4 0:11:13,8 0:01:15,2 0:43:52,4 0:00:39,3 0:23:08,7
17. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 1:21:33,2 0:10:52,9 0:01:14,2 0:43:00,9 0:00:39,4 0:25:45,8
18. Hrušková Anežka (1999) CZE EKOL TEAM --- 1:23:29,4 0:09:49,4 0:01:18,7 0:43:54,6 0:00:35,7 0:27:51
19. Eliášová Barbora Eva (1999) CZE Triklub Příbram --- 1:23:35,1 0:14:44 0:01:07,1 0:42:12,4 0:00:46,6 0:24:45
20. Šišková Barbora (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 1:24:25,5 0:10:58,6 0:01:12,7 0:43:56,4 0:00:36,7 0:27:41,1
21. Lišková Barbora (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:25:01,2 0:12:48,3 0:01:10,7 0:45:01,9 0:00:29 0:25:31,3
22. Reindlová Michaela (1998) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:25:10,4 0:11:46,7 0:01:13,1 0:44:15,5 0:00:52,7 0:27:02,4
23. Rumlová Alena (2000) CZE Triguns --- 1:25:27,5 0:11:13,6 0:01:14,3 0:45:15,9 0:00:38,2 0:27:05,5
24. Havelková Veronika (1998) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 1:26:19,2 0:13:46,8 0:01:08,5 0:42:05 0:00:39,4 0:28:39,5
25. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:27:06,5 0:13:11,5 0:01:05,8 0:46:36,4 0:00:35,8 0:25:37
26. Symerská Pavlína (2000) CZE TITAN TRILIFE --- 1:28:02,6 0:13:19,1 0:01:17,1 0:43:29,8 0:00:56,1 0:29:00,5
27. Budkova Anna (2000) CZE --- --- 1:28:36,1 0:11:02 0:01:42,6 0:45:19,4 0:00:54,7 0:29:37,4
28. Nejdlová Valérie (2001) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:31:45,4 0:15:00,6 0:01:28,7 0:47:05,9 0:00:50,5 0:27:19,7
29. Jeřábková Vanda (2000) CZE --- --- 1:36:39,3 0:11:11,4 0:01:44,3 0:49:15,6 0:01:05,2 0:33:22,8
30. Hebrová Sára (2001) CZE PKHK --- 1:40:43,8 0:11:13 0:02:24,1 0:50:05,5 0:00:47,6 0:36:13,6
Ficenecová Zuzana (2001) CZE TJ SLAVIA Karlovy Vary --- DNF 0:14:02,9 0:01:38,4 --- --- ---