Triatlon Příbram, 11. 6. 2017 - 400m - 6km - 2km (0,4-6-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:31,5 0:05:14,3 0:01:09,6 0:10:54,8 0:00:28,5 0:06:44,3
2. Hrdlička Hynek (2005) CZE PK JH --- 0:24:51,2 0:05:16,9 0:01:13,3 0:11:04,7 0:00:26,5 0:06:49,8
3. Červenková Denisa (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:54,9 0:05:07,8 0:01:10,9 0:11:18,8 0:00:28,8 0:06:48,6
4. Hellmich Jonáš (2005) CZE Dukla Liberec --- 0:25:06,9 0:05:46,5 0:01:19,6 0:10:42,4 0:00:32,1 0:06:46,3
5. Červenková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:25:10 0:05:07,6 0:01:10,1 0:11:19,1 0:00:29,9 0:07:03,3
6. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:25:29,6 0:05:42 0:01:07,8 0:11:08,2 0:00:26,7 0:07:04,9
7. Eliáš David (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:25:45,5 0:05:36,7 0:01:27,3 0:11:11,7 0:00:25,2 0:07:04,6
8. Mičková Kateřina (2004) CZE SK AXIOM OrBiTt Žďár --- 0:25:48,5 0:05:35,4 0:01:14,5 0:11:31,5 0:00:31,5 0:06:55,6
9. Rozsíval Erik (2004) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:26:03,3 0:05:20,4 0:01:16,5 0:11:20,1 0:00:26,6 0:07:39,7
10. Tuž Jiří (2004) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:26:21,9 0:05:20,2 0:01:15,4 0:11:26,8 0:00:27,3 0:07:52,2
11. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:26:43,7 0:05:21,3 0:01:41,7 0:11:19,1 0:00:26,5 0:07:55,1
12. Šolc Matěj (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:26:54,6 0:06:07,8 0:01:47,1 0:11:39,2 0:00:37,4 0:06:43,1
13. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:27:00,1 0:06:04,4 0:01:14,1 0:12:12,6 0:00:44,3 0:06:44,7
14. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS sport team --- 0:27:04,8 0:06:20,3 0:01:16,3 0:11:13,4 0:00:40,5 0:07:34,3
15. Bauer Matyáš (2004) CZE X-team BaNo --- 0:27:45 0:07:15,1 0:01:28,2 0:11:08,7 0:00:37,7 0:07:15,3
16. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:27:54,7 0:05:47,8 0:01:29,7 0:13:09,9 0:00:28,9 0:06:58,4
17. Radová Daniela (2005) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:04,9 0:06:30,1 0:01:28,2 0:11:15,2 0:00:44,2 0:08:07,2
18. Kušová Anna (2004) CZE EKOL TEAM --- 0:28:11 0:06:07,1 0:01:15,9 0:12:20,6 0:00:31 0:07:56,4
19. Dvořák Jan (2004) CZE X-team BaNo --- 0:28:14,7 0:07:03,3 0:01:32,2 0:11:50,6 0:00:46,8 0:07:01,8
20. Chrastinová Emilie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:28:30 0:06:39 0:01:25,2 0:12:31,2 0:00:28,4 0:07:26,2
21. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:28:36,8 0:05:56 0:01:16,8 0:12:30,6 0:00:32,5 0:08:20,9
22. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:28:39,7 0:06:18,5 0:01:31,8 0:12:47,1 0:00:30,6 0:07:31,7
23. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:29:01,1 0:07:06,5 0:01:26,4 0:12:12,6 0:00:37,4 0:07:38,2
24. Smetanová Aneta (2005) CZE TJ Loko Beroun --- 0:29:04 0:06:28,1 0:01:46 0:12:19,6 0:00:28,5 0:08:01,8
25. Kašpar Lukáš (2004) CZE Loko Trutnov --- 0:29:41 0:06:59,5 0:01:33,2 0:12:35,7 0:00:34,3 0:07:58,3
26. Chmátal David (2005) CZE LBS sport team --- 0:29:44,6 0:07:12,5 0:01:26,2 0:12:18,2 0:00:47,8 0:07:59,9
27. Švarc Petr (2005) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:29:50,4 0:06:28,8 0:01:31,5 0:11:48,7 0:00:54,7 0:09:06,7
28. Nicol Vesecká (2004) CZE Tri klub Příbram --- 0:30:04 0:06:26,4 0:01:36,3 0:14:00,2 0:00:36,9 0:07:24,2
29. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:49 0:06:33,2 0:01:28,4 0:13:31,2 0:00:40,5 0:08:35,7
30. Kábrt Aleš (2005) CZE Loko Trutnov --- 0:30:56,4 0:07:08,4 0:01:18,5 0:13:27,5 0:00:33 0:08:29
31. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:30:56,7 0:07:02,2 0:01:29,6 0:14:02,6 0:00:33,7 0:07:48,6
32. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:31:46,8 0:06:13,4 0:01:24,5 0:13:58,9 0:00:38,6 0:09:31,4
33. Hartman Šimon (2005) CZE Elab --- 0:32:04,6 0:06:33,7 0:01:34,7 0:14:25,2 0:00:31,9 0:08:59,1
34. Flanderka Aleš (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:32:53,8 0:07:14 0:01:36,6 0:12:04,5 0:00:58,9 0:10:59,8
35. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:33:21,6 0:07:34,7 0:01:27,8 0:15:08,1 0:00:41 0:08:30
36. Pilc Adam (2004) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:34:08,9 0:06:54,8 0:01:54 0:14:33,7 0:00:40 0:10:06,4
37. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:35:00,4 0:08:23,2 0:02:02,7 0:14:37,6 0:00:46,6 0:09:10,3
38. Hašlar Matyáš (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:35:21 0:09:20,3 0:01:56,5 0:13:28,6 0:00:38,1 0:09:57,5
39. Pánek Šimon (2004) CZE VOKOLOPOLE --- 0:35:21,1 0:08:56,2 0:01:50,4 0:14:37,6 0:01:06,4 0:08:50,5
40. Novák Josef (2004) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:36:07 0:10:10,7 0:01:43,5 0:14:17,9 0:00:33,5 0:09:21,4
41. Silvey Alexandra (2005) CZE LBS sport team --- 0:36:48,4 0:07:29,5 0:01:40 0:16:14,1 0:00:43,5 0:10:41,3
Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- DNF 0:04:57,4 0:01:13 0:11:16,3 0:00:27,5 ---