MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11, 22. 4. 2017 - 400m plavání + 5200m běh (0,4-5,2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 0:20:25,6 0:04:22,6 (6) 0:16:03 (1)
2. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos --- 0:20:33,1 0:04:16,7 (2) 0:16:16,4 (2)
3. Červenka Lukáš (1995) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:20:57,6 0:04:11,7 (1) 0:16:45,9 (7)
4. Svoboda Tomáš (1985) CZE SK Slavia Praha --- 0:21:10,9 0:04:32,4 (8) 0:16:38,5 (3)
5. Grebik Radim (2001) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:23,6 0:04:40,4 (11) 0:16:43,2 (6)
6. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:21:31,3 0:04:49,6 (20) 0:16:41,7 (5)
7. Pospíšil Matyáš (2000) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:21:39,2 0:04:21,1 (4) 0:17:18,1 (10)
8. Plojhar Tomáš (1998) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:21:58,3 0:04:59,1 (29) 0:16:59,2 (8)
9. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:22:03,2 0:05:22,2 (56) 0:16:41 (4)
10. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:22:13,1 0:04:31,9 (7) 0:17:41,2 (14)
11. Urban Filip (1998) CZE SKJ Žatec --- 0:22:19,6 0:04:37,2 (10) 0:17:42,4 (15)
12. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:22:27,6 0:04:16,7 (3) 0:18:10,9 (18)
13. Střihavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:30,3 0:04:58,4 (27) 0:17:31,9 (12)
14. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:22:48,9 0:04:40,7 (13) 0:18:08,2 (17)
15. Havlena Jan (2000) CZE EKOL TEAM --- 0:22:53 0:05:23,4 (59) 0:17:29,6 (11)
16. Sommer Vojtěch (1996) CZE SK Slavia Praha --- 0:22:53 0:04:52,4 (21) 0:18:00,6 (16)
17. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:55,4 0:04:21,2 (5) 0:18:34,2 (27)
18. Wohl Pavel (1997) CZE EasyGoRun --- 0:22:59,6 0:04:44,1 (16) 0:18:15,5 (20)
19. Dušek Karel (1996) CZE X-team BaNo --- 0:23:08,4 0:04:40,6 (12) 0:18:27,8 (24)
20. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:23:13,4 0:04:34,7 (9) 0:18:38,7 (30)
21. Novák Lukáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:23:19,8 0:04:42,8 (15) 0:18:37 (29)
22. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:21,2 0:05:00,4 (30) 0:18:20,8 (21)
23. Beneš Matěj (2001) CZE --- --- 0:23:24,2 0:06:23,3 (81) 0:17:00,9 (9)
24. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:23:35,2 0:04:42 (14) 0:18:53,2 (35)
25. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:23:36,6 0:05:03,6 (34) 0:18:33 (26)
26. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 0:23:40,4 0:05:25,2 (60) 0:18:15,2 (19)
27. Walter Jan (1992) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:23:44,9 0:05:22,6 (57) 0:18:22,3 (22)
28. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 0:23:46,3 0:05:09,8 (41) 0:18:36,5 (28)
29. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:23:56,2 0:05:30,8 (62) 0:18:25,4 (23)
30. Major Laszlo (1999) HUN TRIKV --- 0:23:59,4 0:04:54,5 (23) 0:19:04,9 (37)
31. Matula Michal (2000) CZE HISPORT Team --- 0:24:05,4 0:04:57 (25) 0:19:08,4 (38)
32. Hraše Zbyněk (1974) CZE Elab --- 0:24:08,2 0:04:48 (19) 0:19:20,2 (39)
33. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:13,4 0:05:20,9 (53) 0:18:52,5 (34)
34. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:24:14,4 0:05:34,3 (65) 0:18:40,1 (31)
35. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:24:22,2 0:05:01,4 (31) 0:19:20,8 (40)
36. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:48,3 0:05:12,2 (44) 0:19:36,1 (42)
37. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:25:03,3 0:06:13,5 (78) 0:18:49,8 (33)
38. Novák František (1998) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:25:33,3 0:05:53,7 (72) 0:19:39,6 (43)
39. Ryashko Boris (1974) RUS Individuální --- 0:25:40,2 0:07:08,5 (94) 0:18:31,7 (25)
40. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 0:25:51,9 0:05:06,7 (35) 0:20:45,2 (55)
41. Švrček Tom (1999) CZE SPS --- 0:25:55,9 0:04:53,8 (22) 0:21:02,1 (60)
42. Vodrážka Borek (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:26:07,9 0:06:15,7 (79) 0:19:52,2 (45)
43. Cihlář Jan (2001) CZE TT LOKO Beroun --- 0:26:11,2 0:05:20,9 (54) 0:20:50,3 (58)
44. Rež Zdeněk (1972) CZE --- --- 0:26:24,2 0:07:40 (101) 0:18:44,2 (32)
45. Žák Jakub (2001) CZE --- --- 0:26:27,2 0:05:15,8 (48) 0:21:11,4 (63)
46. Čermák Jan (2000) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:26:46,8 0:05:09,5 (38) 0:21:37,3 (68)
47. Kábrt Lukáš (2000) CZE Loko Trutnov --- 0:26:51,2 0:05:18,3 (50) 0:21:32,9 (67)
48. Foukal Libor (1977) CZE Individuální --- 0:27:09,8 0:06:32,3 (85) 0:20:37,5 (51)
49. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:27:45,6 0:07:04,1 (93) 0:20:41,5 (54)
50. Lukeš Tomáš (1967) CZE LBS sport team LBS sport 0:28:00,4 0:06:00,5 (77) 0:21:59,9 (74)
51. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 0:28:01,8 0:07:14 (95) 0:20:47,8 (57)
52. Holeček Petr (1961) CZE Elab --- 0:28:02,8 0:06:25,2 (83) 0:21:37,6 (69)
53. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:28:03,9 0:06:22,1 (80) 0:21:41,8 (70)
54. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:28:17,1 0:07:18,1 (96) 0:20:59 (59)
55. Papež Michal (2001) CZE Loko Trutnov --- 0:29:17,2 0:05:33,3 (64) 0:23:43,9 (87)
56. Koudelka David (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:29:29,3 0:07:40 (102) 0:21:49,3 (71)
57. Duba Jaroslav (1971) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:30:47,2 0:06:56,5 (92) 0:23:50,7 (89)
58. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:30:55,4 0:05:17,2 (49) 0:25:38,2 (97)
59. Macháček Pavel (1967) CZE --- --- 0:30:59,2 0:08:30,2 (107) 0:22:29 (78)
60. Prokop Jan (1970) CZE no name --- 0:31:39,8 0:05:49,1 (70) 0:25:50,7 (99)
61. Mužíček Josef (1957) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:31:52,2 0:05:56 (74) 0:25:56,2 (101)
62. Antalík Igor (1988) SVK --- --- 0:32:22,9 0:06:53 (91) 0:25:29,9 (96)
63. Danda Tomáš (1975) CZE Sportovní klub ASC --- 0:32:54,9 0:09:01,6 (109) 0:23:53,3 (90)
64. Janak Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:34:43,1 0:07:28,3 (100) 0:27:14,8 (107)
65. Reindl Michal (1955) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:34:46,3 0:08:24,9 (105) 0:26:21,4 (104)
66. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:36:18,9 0:10:31,3 (114) 0:25:47,6 (98)
67. Kadlečík Pavel (1988) CZE Sokol I. Smíchov --- 0:36:28 0:07:27,9 (99) 0:29:00,1 (111)
Samec Adam (1990) CZE Jeden na jednoho --- DNS --- ---
UHŘÍČEK Petr (1972) CZE --- --- DNS --- ---