MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11, 22. 4. 2017 - 200m plavání + 2200m běh II (0,2-2,2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Pajtl Matěj (2002) CZE LSKF-M --- 0:09:41 0:02:23,2 0:07:17,8
2. Hanyk Michal (2002) CZE AC Turnov --- 0:09:41,9 0:02:36 0:07:05,9
3. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:43,5 0:02:33,9 0:07:09,6
4. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH --- 0:09:46,4 0:02:14,5 0:07:31,9
5. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:09:48,4 0:02:21 0:07:27,4
6. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:05,6 0:02:09,5 0:07:56,1
7. Tlamka Filip (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:10:12,1 0:02:23 0:07:49,1
8. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:18,2 0:02:26,3 0:07:51,9
9. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:21,9 0:02:29,2 0:07:52,7
10. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:25,1 0:02:33,4 0:07:51,7
11. Marek Jakub (2003) CZE EKOL TEAM --- 0:10:28,1 0:02:22,7 0:08:05,4
12. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:30,5 0:02:21 0:08:09,5
13. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:31,6 0:02:20,6 0:08:11
14. Juránková Heidi (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:10:33,4 0:02:30,9 0:08:02,5
15. Landsmannová Eliška (2003) CZE TriSK ČB --- 0:10:42,9 0:02:28,6 0:08:14,3
16. Krenek Phillip (2002) CZE LBS sport team --- 0:10:45,5 0:02:45,1 0:08:00,4
17. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:45,6 0:02:41,8 0:08:03,8
18. Kracíková Adéla (2003) CZE Individuální --- 0:10:48,5 0:02:16,7 0:08:31,8
19. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:57,8 0:02:26,7 0:08:31,1
20. Barvínková Adéla (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:10:58,9 0:02:31,7 0:08:27,2
21. Hartmanová Barbora (2002) CZE Elab --- 0:11:04,5 0:02:27 0:08:37,5
22. Stupková Barbora (2002) CZE --- --- 0:11:09,2 0:02:35,1 0:08:34,1
23. Půstová Šárka (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:11:10,9 0:02:33,6 0:08:37,3
24. Spáčil Filip (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:11:22,2 0:02:36,8 0:08:45,4
25. Miklišová Lucie (2002) CZE PS Kroměříž --- 0:11:23 0:02:25,8 0:08:57,2
26. Štěrbová Michaela (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:31,2 0:02:31,1 0:09:00,1
27. Marciánová Hana (2003) CZE EKOL TEAM --- 0:11:45,4 0:02:15,4 0:09:30
28. Krupica Tomáš (2003) CZE ATK Šlapaníce --- 0:11:47 0:02:54,6 0:08:52,4
29. Růža Daniel (2002) CZE ATK Šlapanice --- 0:11:47 0:03:22,7 0:08:24,3
30. Bělinová Rozálie (2003) CZE Individuální --- 0:11:49,1 0:02:33,6 0:09:15,5
31. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:52,4 0:03:10,8 0:08:41,6
32. Charvátová Tereza (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:11:54,6 0:03:04 0:08:50,6
33. Duchková Tereza (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:10,2 0:02:53,5 0:09:16,7
34. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 0:12:12,1 0:03:08,4 0:09:03,7
35. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:13,4 0:02:27 0:09:46,4
36. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:12:15 0:02:58,6 0:09:16,4
37. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:17,6 0:02:32,3 0:09:45,3
38. Stašková Sára (2003) CZE KMP Kladno --- 0:12:20,1 0:02:37,7 0:09:42,4
39. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:22,4 0:02:59,3 0:09:23,1
40. Balcarová Julie (2003) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:12:30,4 0:02:49,5 0:09:40,9
41. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:50,4 0:03:13,7 0:09:36,7
42. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:12:51,8 0:03:09,4 0:09:42,4
43. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:51,9 0:03:16,3 0:09:35,6
44. Solár Vojtěch (2003) CZE Sportovní klub ASC --- 0:12:54 0:03:26,5 0:09:27,5
45. Stehlíková Klára (2003) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:13:02,6 0:03:15 0:09:47,6
46. Vyskočil Roman (2003) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:13:28,2 0:03:05,6 0:10:22,6
47. Ondráčková Barbora (2003) CZE Loko Trutnov --- 0:13:30,6 0:02:58 0:10:32,6
48. Rozmahelová Monika (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:14:04,6 0:02:43,1 0:11:21,5
49. Dubová Johana (2002) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:14:25,2 0:03:14,1 0:11:11,1
50. Kopáčková Veronika (2002) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:14:40,5 0:03:22,7 0:11:17,8
51. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:14:40,6 0:02:55,4 0:11:45,2
52. Trnková Tereza (2003) CZE Sportovní klub ASC --- 0:15:09,6 0:03:14,9 0:11:54,7
Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:02:08,7 0:08:37,7