MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11, 22. 4. 2017 - 200m plavání + 2200m běh II (0,2-2,2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Pajtl Matěj (2002) CZE LSKF-M --- 0:09:41 0:02:23,2 0:07:17,8
2. Hanyk Michal (2002) CZE AC Turnov --- 0:09:41,9 0:02:36 0:07:05,9
3. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:43,5 0:02:33,9 0:07:09,6
4. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH --- 0:09:46,4 0:02:14,5 0:07:31,9
5. Juránek Lukáš (2002) CZE X-team BaNo T.A. PLZEŇ 0:09:48,4 0:02:21 0:07:27,4
6. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:10:05,6 0:02:09,5 0:07:56,1
7. Tlamka Filip (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:10:12,1 0:02:23 0:07:49,1
8. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:10:18,2 0:02:26,3 0:07:51,9
9. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:21,9 0:02:29,2 0:07:52,7
10. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:25,1 0:02:33,4 0:07:51,7
11. Marek Jakub (2003) CZE EKOL TEAM --- 0:10:28,1 0:02:22,7 0:08:05,4
12. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:10:30,5 0:02:21 0:08:09,5
13. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:31,6 0:02:20,6 0:08:11
14. Krenek Phillip (2002) CZE LBS sport team --- 0:10:45,5 0:02:45,1 0:08:00,4
15. Štolba Jakub (2003) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:10:45,6 0:02:41,8 0:08:03,8
16. Spáčil Filip (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:11:22,2 0:02:36,8 0:08:45,4
17. Krupica Tomáš (2003) CZE ATK Šlapaníce --- 0:11:47 0:02:54,6 0:08:52,4
18. Růža Daniel (2002) CZE ATK Šlapanice --- 0:11:47 0:03:22,7 0:08:24,3
19. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 0:12:12,1 0:03:08,4 0:09:03,7
20. Pražák Tobiáš (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:13,4 0:02:27 0:09:46,4
21. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:12:15 0:02:58,6 0:09:16,4
22. Günther Jan (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:22,4 0:02:59,3 0:09:23,1
23. Kirsch Radomír (2002) CZE Loko Trutnov --- 0:12:50,4 0:03:13,7 0:09:36,7
24. Bartovský Tomáš (2003) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 0:12:51,8 0:03:09,4 0:09:42,4
25. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:51,9 0:03:16,3 0:09:35,6
26. Solár Vojtěch (2003) CZE Sportovní klub ASC --- 0:12:54 0:03:26,5 0:09:27,5
27. Vyskočil Roman (2003) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:13:28,2 0:03:05,6 0:10:22,6
Marek Jakub (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNF 0:02:08,7 0:08:37,7