MČR v Aquatlonu Praha, Praha 11, 22. 4. 2017 - 100m plavání + 1100m běh II (0,1-1,1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:28,5 0:01:24 0:04:04,5
2. Plic Lukáš (2006) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:32,3 0:01:22,1 0:04:10,2
3. Huml Matěj (2006) CZE Spartak Hořovice --- 0:05:34,8 0:01:16,9 0:04:17,9
4. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:05:36,9 0:01:18,9 0:04:18
5. Duba Lucas (2006) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:44 0:01:20,6 0:04:23,4
6. Růžička Vojtěch (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:45,3 0:01:25,8 0:04:19,5
7. Kirschová Nicol (2006) CZE Loko Trutnov --- 0:05:46,6 0:01:14,9 0:04:31,7
8. Míková Barbora (2007) CZE --- --- 0:05:48,3 0:01:23,5 0:04:24,8
9. Pozler Edita (2007) CZE EDPoTEAM --- 0:05:48,5 0:01:28,1 0:04:20,4
10. Shon Mathias (2006) CZE Elab --- 0:05:49,9 0:01:32,3 0:04:17,6
11. Štolba Tomáš (2006) CZE TJ Sokol Senohraby --- 0:05:50 0:01:25,8 0:04:24,2
12. Hanáček Pavel (2006) CZE Elab --- 0:05:55,9 0:01:32,6 0:04:23,3
13. Procházka Matěj (2007) CZE IRON STARS BEROUN --- 0:05:56,3 0:01:33 0:04:23,3
14. Ryšávka Jáchym (2007) CZE --- --- 0:05:57,3 0:01:14,4 0:04:42,9
15. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:05:58,3 0:01:21,4 0:04:36,9
16. Kolářová Natálie (2006) CZE PK Písek --- 0:05:58,5 0:01:21,8 0:04:36,7
17. Lednická Helena (2006) CZE Plavecký oddíl Frýdek-Místek --- 0:05:59,2 0:01:21 0:04:38,2
18. Chválová Adéla (2006) CZE PK Písek --- 0:06:02 0:01:28,3 0:04:33,7
19. Ryashko Stepan (2006) RUS Sportovní klub ASC --- 0:06:03,3 0:01:18,7 0:04:44,6
20. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:06:04,1 0:01:25,4 0:04:38,7
21. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:06:04,6 0:01:24,5 0:04:40,1
22. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:04,7 0:01:30,8 0:04:33,9
23. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:06:07,3 0:01:21,9 0:04:45,4
24. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:06:09,1 0:01:24,7 0:04:44,4
25. Kraus Filip (2007) CZE LSKF-M --- 0:06:18,3 0:01:32,5 0:04:45,8
26. Grecmanová Emma (2006) CZE Sportovní klub ASC --- 0:06:26,5 0:01:29,3 0:04:57,2
27. Karafiátová Anna (2006) CZE PK Písek --- 0:06:37 0:01:23,8 0:05:13,2
28. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:38,7 0:01:34,9 0:05:03,8
29. Gröschl Václav (2007) CZE --- --- 0:06:45,3 0:01:37,3 0:05:08
30. Kadlec Šimon (2006) CZE Sportovní klub ASC --- 0:06:47,3 0:01:22,8 0:05:24,5
31. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:06:47,7 0:01:42,5 0:05:05,2
32. Marek Lukáš (2007) CZE Plavecký klub Svitavy --- 0:06:47,8 0:01:38 0:05:09,8
33. Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:07:09,6 0:01:56,4 0:05:13,2
34. Kamenická Karolína (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:11,6 0:01:34,1 0:05:37,5
35. Štibingrová Anna (2006) CZE SK Slavia Praha --- 0:07:14,6 0:01:46 0:05:28,6
36. Baštová Bára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:07:18,5 0:01:42,6 0:05:35,9
37. Greplová Anna (2006) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:07:38,8 0:01:53,9 0:05:44,9
38. Zelenková Sára (2006) CZE PK Písek --- 0:07:43 0:01:22,6 0:06:20,4
39. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:53 0:02:01,9 0:05:51,1
40. Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:08:06 0:01:51,7 0:06:14,3
41. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:08:12,5 0:02:03,2 0:06:09,3