Karvinský Aquatlon, 25. 3. 2017 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Powada Jakub (1993) CZE Kerberos --- 0:20:08,4 0:04:13,6 (1) 0:15:54,8 (2)
2. Marcinek Tomasz (1991) POL Tridivision TriathlonTeam --- 0:20:10,4 0:04:23,6 (4) 0:15:46,8 (1)
3. Pospíšil Matyáš (2000) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:20:46,9 0:04:17,3 (3) 0:16:29,6 (9)
4. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:20:53,9 0:04:51,3 (21) 0:16:02,6 (4)
5. Šimeček Michal (1997) CZE Kerberos --- 0:20:54,1 0:04:26,3 (5) 0:16:27,8 (6)
6. Grebík Radim (2001) CZE --- --- 0:21:01,8 0:04:33 (9) 0:16:28,8 (8)
7. Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:21:07,4 0:04:38,7 (11) 0:16:28,7 (7)
8. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:21:14,3 0:05:14,2 (35) 0:16:00,1 (3)
9. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:21:36,3 0:04:37,7 (10) 0:16:58,6 (13)
10. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:21:42 0:04:30,9 (7) 0:17:11,1 (15)
11. Jasenský Lukáš (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 0:21:47 0:04:50,9 (20) 0:16:56,1 (12)
12. Stříhavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:21:47,9 0:04:56,8 (26) 0:16:51,1 (11)
13. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:21:52 0:04:31,5 (8) 0:17:20,5 (17)
14. Jakubíček Jan (1982) CZE Kerberos --- 0:22:03,6 0:04:59,8 (28) 0:17:03,8 (14)
15. Široký Václav (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:22:16,5 0:04:26,7 (6) 0:17:49,8 (19)
16. Kleibl Martin (1973) CZE --- --- 0:22:37,4 0:06:05,1 (47) 0:16:32,3 (10)
17. Beneš Matěj (2001) CZE --- --- 0:22:40,4 0:06:19,3 (49) 0:16:21,1 (5)
18. Hradil Pavel (1998) CZE --- --- 0:22:50,8 0:04:58,5 (27) 0:17:52,3 (20)
19. Kloda Petr (1992) CZE Novatop Lapierre --- 0:22:59,4 0:05:46,3 (42) 0:17:13,1 (16)
20. Rogacz Grzegorz (2000) POL KS AZS-AWF Katowice --- 0:23:03,7 0:04:43,9 (14) 0:18:19,8 (26)
21. Hrušková Alžběta (2000) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:23:09,7 0:04:51,4 (22) 0:18:18,3 (25)
22. Minář Patrik (2000) CZE Individuální --- 0:23:09,9 0:04:44,8 (15) 0:18:25,1 (27)
23. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 0:23:15 0:05:01,9 (31) 0:18:13,1 (23)
24. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:17,6 0:04:17 (2) 0:19:00,6 (33)
25. Sufranowicz Tomasz (2001) POL TRIATHLON Dąbrowa Górnicza --- 0:23:18,6 0:04:45,8 (16) 0:18:32,8 (30)
26. Jiroušková Jana (1979) CZE PRESTIGE CYCLING TEAM --- 0:23:29,3 0:05:03,7 (32) 0:18:25,6 (28)
27. Fairaislová Iveta (1998) CZE TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 0:23:41,5 0:04:50,2 (19) 0:18:51,3 (32)
28. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:23:55,1 0:05:41,8 (41) 0:18:13,3 (24)
29. Hrdličková Anna (2001) CZE PK JH --- 0:23:57,7 0:04:45,9 (17) 0:19:11,8 (36)
30. Kolomazník Jan (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:58,6 0:04:55 (25) 0:19:03,6 (35)
31. Bělinová Natálie (2000) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:24:01,1 0:05:00,3 (29) 0:19:00,8 (34)
32. Howard Daniel (1988) CZE Individuální --- 0:24:06,7 0:05:29,2 (40) 0:18:37,5 (31)
33. Baran Jan (1999) POL KS AZS-AWF Katowice --- 0:24:14,2 0:04:47,9 (18) 0:19:26,3 (38)
34. Sowa Robert (1989) POL Triathlon Dabrowa Gornicza --- 0:24:17,1 0:04:54 (24) 0:19:23,1 (37)
35. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:20,7 0:05:49,4 (43) 0:18:31,3 (29)
36. Holý Jakub (1978) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 0:24:26,1 0:06:42,3 (52) 0:17:43,8 (18)
37. Kacper Muranski (1999) POL KS AZS-AWF Katowice --- 0:24:27,7 0:04:39,3 (12) 0:19:48,4 (40)
38. Zelená Eliška (1998) CZE SOPKo --- 0:24:34,1 0:04:42,6 (13) 0:19:51,5 (41)
39. Olivík Vojtěch (1989) CZE TITAN TRILIFE --- 0:24:35,6 0:06:42,5 (53) 0:17:53,1 (21)
40. Pavelka Libor (1977) CZE SK Oceláci Ostrava --- 0:24:42,2 0:06:45,4 (55) 0:17:56,8 (22)
41. Cihlář Jan (2001) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:46 0:05:08,4 (34) 0:19:37,6 (39)
42. Šimůnková Simona (1997) CZE TriSK ČB --- 0:25:14,6 0:05:01,3 (30) 0:20:13,3 (43)
43. Kučerová Lucie (2001) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:25:14,7 0:05:16,6 (36) 0:19:58,1 (42)
44. Mikuláš Ondřej (2000) CZE PS Kroměříž --- 0:26:27 0:04:51,9 (23) 0:21:35,1 (49)
45. Pokorná Pavlína (2000) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 0:26:28,6 0:05:04 (33) 0:21:24,6 (48)
46. Košťálová Kristýna (2000) CZE SK Slavia Praha --- 0:26:28,7 0:05:26,8 (38) 0:21:01,9 (46)
47. Królikowski David (1999) CZE --- --- 0:27:01,2 0:05:59,4 (46) 0:21:01,8 (45)
48. Warzecha Oliwia (1999) POL KS AZS-AWF Katowice --- 0:27:12,6 0:05:50 (44) 0:21:22,6 (47)
49. Stuchl Jindřich (1974) CZE Individuální --- 0:27:36,8 0:07:18,7 (60) 0:20:18,1 (44)
50. Beneš Jiří (1966) CZE MSV Metal Studénka --- 0:28:48,1 0:07:02,7 (57) 0:21:45,4 (50)
51. Švecová Lenka (2001) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:29:00 0:05:26,9 (39) 0:23:33,1 (55)
52. Kozlová Kateřina (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:29:07,9 0:06:18,5 (48) 0:22:49,4 (52)
53. Mielke Raphael (1966) POL --- --- 0:29:52,1 0:07:32,2 (61) 0:22:19,9 (51)
54. Svobodová Tereza (2000) CZE CzechTRI K. Team --- 0:29:58,4 0:05:55,3 (45) 0:24:03,1 (57)
55. Stříhavková Petra (1979) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:30:11 0:06:45,1 (54) 0:23:25,9 (53)
56. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:31:33,4 0:05:23 (37) 0:26:10,4 (63)
57. Adryan Dominik (1995) CZE --- --- 0:31:48,8 0:08:20,3 (63) 0:23:28,5 (54)
58. Gajek Kinga (2001) POL Triathlon Dabrowa Gornicza --- 0:32:03,4 0:06:34,5 (51) 0:25:28,9 (58)
59. ŠIDLOVÁ Zdeňka (1967) CZE Klub plaveckých sportů Orlová --- 0:32:07,3 0:06:23,2 (50) 0:25:44,1 (60)
60. Kounovská Veronika (1999) CZE Individuální --- 0:32:21 0:08:25,5 (64) 0:23:55,5 (56)
61. Schwarz Daniel (1977) CZE Individuální --- 0:32:47,9 0:07:09,1 (58) 0:25:38,8 (59)
62. Janák Karel (1957) CZE TITAN TRILIFE --- 0:33:35,8 0:07:11,4 (59) 0:26:24,4 (64)
63. Frasunková Petra (1992) CZE --- --- 0:36:28,9 0:06:59 (56) 0:29:29,9 (66)
64. BESKYDSKÝ Dědek (1957) CZE Klub důchodců --- 0:36:55,4 0:11:00,8 (66) 0:25:54,6 (61)
65. Szweda Petr (1985) CZE Wu-Tang --- 0:37:01 0:08:54,2 (65) 0:28:06,8 (65)
66. ČÍŽEK Aleš (1987) CZE --- --- 0:37:39,5 0:11:35,1 (67) 0:26:04,4 (62)
67. Součková Zuzana (1954) CZE SK Slavia Praha --- 0:41:23,8 0:07:58,2 (62) 0:33:25,6 (67)