Aquatlon České Budějovice, 11. 3. 2017 - 400m plavání + 5000m běh (0,4-5), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 0:20:02,6 0:04:29,3 (3) 0:15:33,3 (1)
2. Zikmund Tomáš (1999) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:20:40 0:04:24,3 (1) 0:16:15,7 (2)
3. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 0:20:57,6 0:04:35,1 (5) 0:16:22,5 (3)
4. Pospíšil Matyáš (2000) CZE PK JH T.A. PLZEŇ 0:21:04,8 0:04:36,7 (6) 0:16:28,1 (5)
5. Semerád Martin (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:21:32,1 0:05:03,4 (16) 0:16:28,7 (6)
6. Koblížek Šimon (1999) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:21:48,1 0:04:25,6 (2) 0:17:22,5 (17)
7. Wohl Pavel (1997) CZE EasyGoRun --- 0:21:57,6 0:04:45,8 (8) 0:17:11,8 (13)
8. Franěk Jan (1998) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:21:59 0:05:35,3 (40) 0:16:23,7 (4)
9. Jurica Josef (1998) CZE CzechTRI K. Team --- 0:22:03,6 0:04:46,3 (9) 0:17:17,3 (15)
10. Trutna Jan (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 0:22:06,6 0:04:57,6 (13) 0:17:09 (12)
11. Střihavka Jindřich (2000) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:07,6 0:05:11,5 (25) 0:16:56,1 (8)
12. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:22:20,1 0:04:49,3 (11) 0:17:30,8 (19)
13. Vosejpka Jan (1999) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:22:20,9 0:05:08,7 (20) 0:17:12,2 (14)
14. Michálek Filip (2001) CZE PK JH --- 0:22:22,6 0:04:42,2 (7) 0:17:40,4 (24)
15. Jasenský Lukáš (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 0:22:23,7 0:05:02,5 (15) 0:17:21,2 (16)
16. Havlena Jan (2000) CZE EKOL TEAM --- 0:22:40,6 0:05:37 (42) 0:17:03,6 (9)
17. Srch Jiří (1998) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:22:47,1 0:05:11,3 (23) 0:17:35,8 (22)
18. Kříž Tomáš (2000) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:22:54,1 0:04:54,8 (12) 0:17:59,3 (28)
19. Fencl Marek (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:22:56,8 0:05:07,8 (18) 0:17:49 (27)
20. Walter Jan (1992) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:23:00,6 0:05:32,7 (36) 0:17:27,9 (18)
21. Berka Martin (1987) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 0:23:02,1 0:05:58 (52) 0:17:04,1 (10)
22. Nový Lukáš (1976) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 0:23:16,1 0:05:12,2 (27) 0:18:03,9 (29)
23. Leszkow David (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:23:25,8 0:05:12 (26) 0:18:13,8 (32)
24. Šimůnek Rostislav (2000) CZE TriSK ČB --- 0:23:28,1 0:04:32,8 (4) 0:18:55,3 (44)
25. Pekárek Lukáš (1997) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 0:23:32,1 0:05:59,5 (53) 0:17:32,6 (20)
26. Hájek Tomáš (2000) CZE JPK AXIS --- 0:23:35,8 0:05:11,3 (24) 0:18:24,5 (35)
27. Kolomazník Jan (1999) CZE TITAN TRILIFE --- 0:23:45,6 0:05:07,9 (19) 0:18:37,7 (41)
28. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 0:23:48,1 0:06:08,9 (55) 0:17:39,2 (23)
29. Uhlíř Radek (1967) CZE TriSK ČB --- 0:23:52,6 0:06:11,4 (57) 0:17:41,2 (26)
30. Hraše Zbyněk (1974) CZE Elab --- 0:24:02,1 0:04:57,6 (14) 0:19:04,5 (46)
31. Petr Tomáš (1970) CZE OMT --- 0:24:08,1 0:05:35,4 (41) 0:18:32,7 (37)
32. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:24:19,6 0:05:45,6 (46) 0:18:34 (38)
33. Černohorský Tomáš (1997) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:24:24,8 0:05:32,8 (37) 0:18:52 (43)
34. Jeníček Jan (1999) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:24:31,2 0:06:50,7 (68) 0:17:40,5 (25)
35. Pozler Tomáš (1976) CZE BKP --- 0:24:34,6 0:06:59,8 (71) 0:17:34,8 (21)
36. Skalička Jan (2000) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:24:34,8 0:07:26,1 (73) 0:17:08,7 (11)
37. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:24:44,6 0:06:31,1 (63) 0:18:13,5 (31)
38. Novák František (1998) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:24:53,6 0:06:11,3 (56) 0:18:42,3 (42)
39. ŠTRYNCL Martin (1989) CZE --- --- 0:25:06,1 0:06:31 (62) 0:18:35,1 (39)
40. Bílek Marek (1976) CZE Koh-i-noor České Budějovice --- 0:25:22,1 0:04:47,4 (10) 0:20:34,7 (56)
41. Sobotík Vojtěch (2000) CZE TriSK ČB --- 0:25:28,8 0:06:51,2 (69) 0:18:37,6 (40)
42. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 0:25:41,6 0:06:14,2 (58) 0:19:27,4 (50)
43. Gregora Jan (2000) CZE Individuální --- 0:25:50,6 0:06:33,6 (66) 0:19:17 (48)
44. Kahuda Jiří (2000) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:25:56,6 0:05:53,8 (49) 0:20:02,8 (52)
45. Stuchlík Jiří (2001) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:26:02,8 0:05:31,5 (34) 0:20:31,3 (54)
46. Cihlář Jan (1970) CZE TT LOKO Beroun --- 0:26:30,8 0:08:06,1 (77) 0:18:24,7 (36)
47. Bílek Matěj (2001) CZE Elab --- 0:27:10,6 0:06:25 (59) 0:20:45,6 (59)
48. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:27:12,6 0:06:52,2 (70) 0:20:20,4 (53)
49. Čulík Tomáš (1995) CZE --- --- 0:27:39,1 0:06:04,9 (54) 0:21:34,2 (63)
50. Fiala Aleš (1966) CZE SK Slavia Praha --- 0:27:51,8 0:06:28,1 (60) 0:21:23,7 (61)
51. Zikmund Milan (1966) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 0:28:15,6 0:06:32,3 (65) 0:21:43,3 (65)
52. Stuchl Jindřich (1974) CZE Cykloteam Ostrov --- 0:28:51,4 0:08:16,1 (78) 0:20:35,3 (57)
53. Stuchlík Jiří (1975) CZE --- --- 0:29:14,9 0:07:30,8 (74) 0:21:44,1 (66)
54. Láska Rudolf (1975) CZE --- --- 0:29:57,1 0:07:41,3 (75) 0:22:15,8 (70)
55. Mikoláš Jan (1961) CZE TriSK ČB --- 0:30:37,8 0:07:51 (76) 0:22:46,8 (73)
56. Strnad Pavel (1969) CZE TriSK ČB --- 0:31:27,9 0:10:10,5 (83) 0:21:17,4 (60)
57. Weber Martin (1967) CZE K1 Plzeň --- 0:32:37,2 0:05:42,8 (45) 0:26:54,4 (84)
58. Kališ Přemysl (1952) CZE TJ Znojmo --- 0:36:03,1 0:10:57 (84) 0:25:06,1 (80)
59. GREPL Stanislav (1968) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:41:52,7 0:11:29,3 (85) 0:30:23,4 (85)
Kalus Jiří (1993) CZE EKOL TEAM --- DNS --- ---
Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Tesárek Jakub (1999) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:04:52,7 ---