Aquatlon České Budějovice, 11. 3. 2017 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:08:57,8 0:02:13,1 0:06:44,7
2. Hanyk Michal (2002) CZE AC Turnov --- 0:09:01,1 0:02:41,1 0:06:20
3. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:01,2 0:02:40,5 0:06:20,7
4. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:08 0:02:31,8 0:06:36,2
5. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH --- 0:09:09,8 0:02:25,8 0:06:44
6. Lukeš Matěj (2002) CZE TJ Sokol Senohraby LBS sport 0:09:13,2 0:02:25,8 0:06:47,4
7. Tlamka Filip (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:09:15,3 0:02:23,9 0:06:51,4
8. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:31,3 0:02:38,9 0:06:52,4
9. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:34,3 0:02:22,5 0:07:11,8
10. Rozsíval Erik (2004) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:36,3 0:02:31,8 0:07:04,5
11. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:38,6 0:02:26,7 0:07:11,9
12. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:43,2 0:02:31,9 0:07:11,3
13. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:47 0:02:38,3 0:07:08,7
14. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:51,7 0:02:24,7 0:07:27
15. Šolc Matěj (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:52,6 0:03:04,1 0:06:48,5
16. Červenková Denisa (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:55,8 0:02:32,2 0:07:23,6
17. Krenek Phillip (2002) CZE LBS-sport team --- 0:09:56,6 0:02:51,3 0:07:05,3
18. Půstová Šárka (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:09:57,2 0:02:31,5 0:07:25,7
19. Spáčil Filip (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:03,2 0:02:40,8 0:07:22,4
20. Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- 0:10:03,6 0:02:28,9 0:07:34,7
21. Červenková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:05,6 0:02:34,1 0:07:31,5
22. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:10,8 0:02:41,8 0:07:29
23. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:14,3 0:02:37 0:07:37,3
24. Hartmanová Barbora (2002) CZE Elab --- 0:10:15,2 0:02:27,7 0:07:47,5
25. Stloukal Richard (2002) CZE ACT leraK --- 0:10:17,2 0:02:51,3 0:07:25,9
26. Cába Jakub (2003) CZE TriSK CB --- 0:10:19,5 0:02:54,2 0:07:25,3
27. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:20,8 0:02:36,8 0:07:44
28. Bedrníková Karolína (2003) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:24,2 0:02:40,4 0:07:43,8
29. Mičková Kateřina (2004) CZE --- --- 0:10:26,2 0:02:42 0:07:44,2
30. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:10:29 0:03:01,3 0:07:27,7
31. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:10:30,8 0:02:44,7 0:07:46,1
32. Dolejš Marek (2004) CZE FS Praha --- 0:10:32,3 0:02:52,6 0:07:39,7
33. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:36,5 0:02:29,8 0:08:06,7
34. Cahová Kateřina (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:37 0:02:41,7 0:07:55,3
35. Gribbin Daniel (2003) CZE SK Čtyři Dvory Č. Budějovice --- 0:10:37,1 0:02:58,9 0:07:38,2
36. Máša Matěj (2004) CZE --- --- 0:10:37,6 0:02:20,3 0:08:17,3
37. Bělinová Rozálie (2003) CZE Individuální --- 0:10:50,2 0:02:30,8 0:08:19,4
38. Caha Adam (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:52,2 0:02:47,3 0:08:04,9
39. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:54,2 0:03:13,1 0:07:41,1
40. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:10:57,4 0:02:58,5 0:07:58,9
41. Balcarová Julie (2003) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:57,5 0:02:50,3 0:08:07,2
42. Bednář Michal (2002) CZE Elab --- 0:10:59 0:02:54,8 0:08:04,2
43. Karešová Simona (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:02,3 0:02:39,2 0:08:23,1
44. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:03,8 0:03:26,9 0:07:36,9
45. Šmídová Adéla (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:08,3 0:03:25,7 0:07:42,6
46. Kušová Anna (2004) CZE EKOL TEAM --- 0:11:09,5 0:02:59,1 0:08:10,4
47. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:11:09,6 0:03:06,1 0:08:03,5
48. Zikmund Ondřej (2004) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 0:11:14,7 0:03:04 0:08:10,7
49. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:16,3 0:02:56 0:08:20,3
50. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:20,5 0:03:08,7 0:08:11,8
51. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS Sport Team --- 0:11:20,6 0:03:05,3 0:08:15,3
52. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 0:11:22,3 0:03:15,1 0:08:07,2
53. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:28,2 0:03:16,2 0:08:12
54. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:11:29,8 0:03:03,4 0:08:26,4
55. Svobodová Agáta (2005) CZE --- --- 0:11:32,2 0:02:58,5 0:08:33,7
56. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:54,3 0:02:46,6 0:09:07,7
57. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:57,8 0:03:22 0:08:35,8
58. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:59,8 0:03:06,8 0:08:53
59. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:02,8 0:02:38,5 0:09:24,3
60. Vyskočil Roman (2003) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:12:05,2 0:03:15,5 0:08:49,7
61. Růžičková Anna (2004) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:09,2 0:03:29,3 0:08:39,9
62. Krásová Kateřina (2003) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:12:13,3 0:03:08,1 0:09:05,2
63. Skočilová Nicol (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:13,8 0:03:07,3 0:09:06,5
64. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:12:15,6 0:03:59,1 0:08:16,5
65. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:18,2 0:03:31,7 0:08:46,5
66. Frkalová Michaela (2005) CZE LBS-sport team --- 0:12:31,3 0:03:42,5 0:08:48,8
67. Chmátal David (2005) CZE LBS Sport Team --- 0:12:35,8 0:03:44,3 0:08:51,5
68. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:47,8 0:02:49,8 0:09:58
69. Rozmahelová Monika (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:12:51,6 0:02:52 0:09:59,6
70. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:53,8 0:03:05 0:09:48,8
71. Kopáčková Veronika (2002) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:56,3 0:03:26,7 0:09:29,6
72. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:56,8 0:03:01,3 0:09:55,5
73. Procházková Patricie (2002) CZE LBS-sport team --- 0:13:20,8 0:03:51,5 0:09:29,3
74. Valda Josef (2005) CZE --- --- 0:13:31,6 0:03:30,2 0:10:01,4
75. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:51,6 0:03:52 0:09:59,6
76. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:14:44,3 0:04:17,3 0:10:27
77. Dostálová Zuzana (2005) CZE TriSK CB --- 0:14:56,6 0:03:08,5 0:11:48,1
78. Velík Martin (2005) CZE --- --- 0:16:05,8 0:04:49,4 0:11:16,4
Charvátová Tereza (2002) CZE EKOL TEAM --- DNF 0:03:25,9 ---
Burian Vojtěch (2003) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Capl Kryštof (2005) CZE TriSK CB --- DNS --- ---
Bicanová Barbora (2002) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:02:37,9 ---
Gabriela Trnková (2004) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:02:29,6 ---
Pígl Jonáš (2004) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:02:18,9 ---