Aquatlon České Budějovice, 11. 3. 2017 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), muži

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Marek Matěj (2002) CZE Triatlon Plzeň --- 0:08:57,8 0:02:13,1 0:06:44,7
2. Hanyk Michal (2002) CZE AC Turnov --- 0:09:01,1 0:02:41,1 0:06:20
3. Macháček Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:01,2 0:02:40,5 0:06:20,7
4. Strejc Michal (2002) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:08 0:02:31,8 0:06:36,2
5. Hrdlička Jakub (2002) CZE PK JH --- 0:09:09,8 0:02:25,8 0:06:44
6. Lukeš Matěj (2002) CZE TJ Sokol Senohraby LBS sport 0:09:13,2 0:02:25,8 0:06:47,4
7. Tlamka Filip (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:09:15,3 0:02:23,9 0:06:51,4
8. Kozojed Martin (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:31,3 0:02:38,9 0:06:52,4
9. Pluhař David (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:09:34,3 0:02:22,5 0:07:11,8
10. Rozsíval Erik (2004) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:09:36,3 0:02:31,8 0:07:04,5
11. Vlasák Karel (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:38,6 0:02:26,7 0:07:11,9
12. Cihlář Vojtěch (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:43,2 0:02:31,9 0:07:11,3
13. Kostlán Robert (2003) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:47 0:02:38,3 0:07:08,7
14. Cihlář Jakub (2003) CZE TT LOKO Beroun --- 0:09:51,7 0:02:24,7 0:07:27
15. Šolc Matěj (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:09:52,6 0:03:04,1 0:06:48,5
16. Krenek Phillip (2002) CZE LBS-sport team --- 0:09:56,6 0:02:51,3 0:07:05,3
17. Spáčil Filip (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:03,2 0:02:40,8 0:07:22,4
18. Michálek Šimon (2005) CZE PK JH --- 0:10:03,6 0:02:28,9 0:07:34,7
19. Korous David (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:10,8 0:02:41,8 0:07:29
20. Štěpka Tadeáš (2004) CZE Elab --- 0:10:14,3 0:02:37 0:07:37,3
21. Stloukal Richard (2002) CZE ACT leraK --- 0:10:17,2 0:02:51,3 0:07:25,9
22. Cába Jakub (2003) CZE TriSK CB --- 0:10:19,5 0:02:54,2 0:07:25,3
23. Němec Matyáš (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:10:20,8 0:02:36,8 0:07:44
24. Blatný Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:10:30,8 0:02:44,7 0:07:46,1
25. Dolejš Marek (2004) CZE FS Praha --- 0:10:32,3 0:02:52,6 0:07:39,7
26. Gribbin Daniel (2003) CZE SK Čtyři Dvory Č. Budějovice --- 0:10:37,1 0:02:58,9 0:07:38,2
27. Máša Matěj (2004) CZE --- --- 0:10:37,6 0:02:20,3 0:08:17,3
28. Caha Adam (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:52,2 0:02:47,3 0:08:04,9
29. Bednář Michal (2002) CZE Elab --- 0:10:59 0:02:54,8 0:08:04,2
30. Zikmund Ondřej (2004) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 0:11:14,7 0:03:04 0:08:10,7
31. Weber Adam (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:20,5 0:03:08,7 0:08:11,8
32. Penner Tadeáš (2003) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 0:11:22,3 0:03:15,1 0:08:07,2
33. Žirovnický Jan (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:11:28,2 0:03:16,2 0:08:12
34. Řimnáč Jakub (2003) CZE SKJ Žatec --- 0:11:29,8 0:03:03,4 0:08:26,4
35. Koutný Roman (2003) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:57,8 0:03:22 0:08:35,8
36. Vyskočil Roman (2003) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:12:05,2 0:03:15,5 0:08:49,7
37. Hanáček Jáchym (2005) CZE Elab --- 0:12:15,6 0:03:59,1 0:08:16,5
38. Chmátal David (2005) CZE LBS Sport Team --- 0:12:35,8 0:03:44,3 0:08:51,5
39. Valda Josef (2005) CZE --- --- 0:13:31,6 0:03:30,2 0:10:01,4
40. Parez Jan (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:14:44,3 0:04:17,3 0:10:27
41. Velík Martin (2005) CZE --- --- 0:16:05,8 0:04:49,4 0:11:16,4
Burian Vojtěch (2003) CZE SK Slavia Praha --- DNS --- ---
Capl Kryštof (2005) CZE TriSK CB --- DNS --- ---
Pígl Jonáš (2004) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:02:18,9 ---