Aquatlon České Budějovice, 11. 3. 2017 - 200m plavání + 2000m běh (0,2-2), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Červenková Denisa (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:09:55,8 0:02:32,2 0:07:23,6
2. Půstová Šárka (2002) CZE EKOL TEAM --- 0:09:57,2 0:02:31,5 0:07:25,7
3. Červenková Kateřina (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:10:05,6 0:02:34,1 0:07:31,5
4. Hartmanová Barbora (2002) CZE Elab --- 0:10:15,2 0:02:27,7 0:07:47,5
5. Bedrníková Karolína (2003) CZE SK Slavia Praha --- 0:10:24,2 0:02:40,4 0:07:43,8
6. Mičková Kateřina (2004) CZE --- --- 0:10:26,2 0:02:42 0:07:44,2
7. Kučerová Eliška (2005) CZE TRIKV --- 0:10:29 0:03:01,3 0:07:27,7
8. Urbanová Michaela (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:10:36,5 0:02:29,8 0:08:06,7
9. Cahová Kateřina (2005) CZE TJ Spartak Třebíč --- 0:10:37 0:02:41,7 0:07:55,3
10. Bělinová Rozálie (2003) CZE Individuální --- 0:10:50,2 0:02:30,8 0:08:19,4
11. Fraňková Natálie (2004) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:10:54,2 0:03:13,1 0:07:41,1
12. Teplá Magdaléna (2005) CZE SOPKo --- 0:10:57,4 0:02:58,5 0:07:58,9
13. Balcarová Julie (2003) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:10:57,5 0:02:50,3 0:08:07,2
14. Karešová Simona (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:11:02,3 0:02:39,2 0:08:23,1
15. Vimmerová Nikola (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:03,8 0:03:26,9 0:07:36,9
16. Šmídová Adéla (2003) CZE Triatlon Plzeň --- 0:11:08,3 0:03:25,7 0:07:42,6
17. Kušová Anna (2004) CZE EKOL TEAM --- 0:11:09,5 0:02:59,1 0:08:10,4
18. Hrašová Berenika (2005) CZE Elab --- 0:11:09,6 0:03:06,1 0:08:03,5
19. Dvořáková Kristýna (2005) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:11:16,3 0:02:56 0:08:20,3
20. Chmátalová Adéla (2004) CZE LBS Sport Team --- 0:11:20,6 0:03:05,3 0:08:15,3
21. Svobodová Agáta (2005) CZE --- --- 0:11:32,2 0:02:58,5 0:08:33,7
22. Maixnerová Eliška (2004) CZE CzechTRI K. Team --- 0:11:54,3 0:02:46,6 0:09:07,7
23. Šimonová Anežka (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:11:59,8 0:03:06,8 0:08:53
24. Sýkorová Štěpánka (2002) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:02,8 0:02:38,5 0:09:24,3
25. Růžičková Anna (2004) CZE SK Slavia Praha --- 0:12:09,2 0:03:29,3 0:08:39,9
26. Krásová Kateřina (2003) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:12:13,3 0:03:08,1 0:09:05,2
27. Skočilová Nicol (2004) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:13,8 0:03:07,3 0:09:06,5
28. Boháčová Tereza (2004) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:12:18,2 0:03:31,7 0:08:46,5
29. Frkalová Michaela (2005) CZE LBS-sport team --- 0:12:31,3 0:03:42,5 0:08:48,8
30. Kuchařová Karolína (2004) CZE Triatlon Plzeň --- 0:12:47,8 0:02:49,8 0:09:58
31. Rozmahelová Monika (2003) CZE PS Kroměříž --- 0:12:51,6 0:02:52 0:09:59,6
32. Tischlerová Lucie (2003) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:53,8 0:03:05 0:09:48,8
33. Kopáčková Veronika (2002) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:12:56,3 0:03:26,7 0:09:29,6
34. Stuchlíková Natálie (2005) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:12:56,8 0:03:01,3 0:09:55,5
35. Procházková Patricie (2002) CZE LBS-sport team --- 0:13:20,8 0:03:51,5 0:09:29,3
36. Adamová Tereza (2005) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:13:51,6 0:03:52 0:09:59,6
37. Dostálová Zuzana (2005) CZE TriSK CB --- 0:14:56,6 0:03:08,5 0:11:48,1
Charvátová Tereza (2002) CZE EKOL TEAM --- DNF 0:03:25,9 ---
Bicanová Barbora (2002) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:02:37,9 ---
Gabriela Trnková (2004) CZE TJ KIN ČB --- DNF 0:02:29,6 ---