Aquatlon České Budějovice, 11. 3. 2017 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Plic Lukáš (2006) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:04:55,3 0:01:25,9 0:03:29,4
2. Gončaruk Kyrill (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:04:55,3 0:01:18,8 0:03:36,5
3. Kozojed Ondřej (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:01 0:01:24,9 0:03:36,1
4. Kobližek Mikuláš (2006) CZE SBR TT Ústí nad Labem --- 0:05:01,3 0:01:20 0:03:41,3
5. Cihlář Prokop (2006) CZE TT LOKO Beroun --- 0:05:15,3 0:01:19,3 0:03:56
6. Pozlerová Edita (2007) CZE EDPoTEAM --- 0:05:17 0:01:30 0:03:47
7. Dolejšová Sára (2007) CZE Vodni Stavby Praha --- 0:05:17,3 0:01:28 0:03:49,3
8. Hanáček Pavel (2006) CZE Elab --- 0:05:18,5 0:01:34,2 0:03:44,3
9. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:22 0:01:30,4 0:03:51,6
10. Kučera Robert (2006) CZE TRIKV --- 0:05:23,8 0:01:22,6 0:04:01,2
11. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:23,9 0:01:23,8 0:04:00,1
12. Šmíd Jakub (2006) CZE Triatlon Plzeň --- 0:05:28,3 0:01:40,9 0:03:47,4
13. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:29,3 0:01:22,3 0:04:07
14. Chalupa Rostislav (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:34 0:01:29,3 0:04:04,7
15. Kovář Jan (2008) CZE Diana Sport --- 0:05:35,2 0:01:45 0:03:50,2
16. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:35,3 0:01:24,8 0:04:10,5
17. Gröschl Vojtěch (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:37,3 0:01:34 0:04:03,3
18. Adam Petr (2007) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:05:45,9 0:01:32,5 0:04:13,4
19. Morongová Kristýna (2006) CZE Sokol ČB --- 0:05:46 0:01:25,3 0:04:20,7
20. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:05:46,1 0:01:37,1 0:04:09
21. Kučerová Beáta (2006) CZE TriSK CB --- 0:05:48 0:01:39,3 0:04:08,7
22. Jahodová Eliška (2008) CZE PKJH --- 0:05:49,9 0:01:31,5 0:04:18,4
23. Franěk Tomáš (2008) CZE TRI KLUB Příbram --- 0:05:52,2 0:01:46,1 0:04:06,1
24. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:52,3 0:01:36,2 0:04:16,1
25. Chlaňová Karolìna (2008) CZE FS --- 0:05:56,5 0:01:36,8 0:04:19,7
26. Plic Ondřej (2009) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 0:05:59 0:01:47,5 0:04:11,5
27. Cába Vilém (2007) CZE TriSK CB --- 0:06:01,9 0:01:56 0:04:05,9
28. Gončaruk Ilja (2009) CZE TCV J.Hradec --- 0:06:06,9 0:01:44,2 0:04:22,7
29. Hauser Elisabeth (2007) CZE --- --- 0:06:11 0:01:32 0:04:39
30. Štibingrová Anna (2006) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:12 0:01:44,5 0:04:27,5
31. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:06:13 0:01:59 0:04:14
32. Leszkowová Ivana (2006) CZE Šumavský triatlon --- 0:06:14 0:01:30 0:04:44
33. Kamenická Karolína (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:22 0:01:37,6 0:04:44,4
34. Hudečková Lucie (2008) CZE Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 0:06:22,9 0:02:07,2 0:04:15,7
35. Bajer Vojtěch (2008) CZE PS Kroměříž --- 0:06:33,9 0:01:52,5 0:04:41,4
36. Herčík Jaroslav (2006) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:34,5 0:01:30,1 0:05:04,4
37. Kamenický Viktor (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:35,3 0:01:31,6 0:05:03,7
38. Blatná Berta (2009) CZE Elab --- 0:06:37,3 0:02:04,3 0:04:33
39. Vlček Petr (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:50 0:01:52 0:04:58
40. Velík Kryštof (2008) CZE --- --- 0:06:50,9 0:02:14,1 0:04:36,8
41. Dolejš Albert (2009) CZE Vodni Stavby Praha --- 0:06:57 0:02:24,5 0:04:32,5
42. Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:57,5 0:01:59,4 0:04:58,1
43. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:02,5 0:01:58,5 0:05:04
44. Ficová Anna (2006) CZE --- --- 0:07:06,5 0:01:46,2 0:05:20,3
45. Greplová Anna (2006) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:07:07 0:01:58,1 0:05:08,9
46. Kolář Matěj (2008) CZE --- --- 0:07:07,5 0:02:18,7 0:04:48,8
47. Nová Veronika (2007) CZE Dubné --- 0:07:09,9 0:02:08 0:05:01,9
48. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:24 0:02:08,4 0:05:15,6
49. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:36 0:01:53,7 0:05:42,3
50. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:48 0:02:37,3 0:05:10,7
51. Šoula Václav (2009) CZE Mladá Vožice --- 0:08:02,5 0:03:46,3 0:04:16,2
52. Tischlerová Linda (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:08:05 0:01:56,9 0:06:08,1
53. Herčík Jan (2009) CZE SK Slavia Praha --- 0:08:51 0:02:00 0:06:51
Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---