Aquatlon České Budějovice, 11. 3. 2017 - 100m plavání + 1000m běh (0,1-1), ženy

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Pozlerová Edita (2007) CZE EDPoTEAM --- 0:05:17 0:01:30 0:03:47
2. Dolejšová Sára (2007) CZE Vodni Stavby Praha --- 0:05:17,3 0:01:28 0:03:49,3
3. Hartmanová Kateřina (2008) CZE Elab --- 0:05:22 0:01:30,4 0:03:51,6
4. Dvořáková Kateřina (2007) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:23,9 0:01:23,8 0:04:00,1
5. Tučková Tereza (2007) CZE TriSK ČB --- 0:05:29,3 0:01:22,3 0:04:07
6. Korousová Nikola (2006) CZE E.ON Triathlon Team --- 0:05:35,3 0:01:24,8 0:04:10,5
7. Morongová Kristýna (2006) CZE Sokol ČB --- 0:05:46 0:01:25,3 0:04:20,7
8. Hanáčková Johana (2008) CZE Elab --- 0:05:46,1 0:01:37,1 0:04:09
9. Kučerová Beáta (2006) CZE TriSK CB --- 0:05:48 0:01:39,3 0:04:08,7
10. Jahodová Eliška (2008) CZE PKJH --- 0:05:49,9 0:01:31,5 0:04:18,4
11. Hrašová Tea (2007) CZE Elab --- 0:05:52,3 0:01:36,2 0:04:16,1
12. Chlaňová Karolìna (2008) CZE FS --- 0:05:56,5 0:01:36,8 0:04:19,7
13. Hauser Elisabeth (2007) CZE --- --- 0:06:11 0:01:32 0:04:39
14. Štibingrová Anna (2006) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:12 0:01:44,5 0:04:27,5
15. Chytilová Kateřina (2008) CZE Triatlon Plzeň --- 0:06:13 0:01:59 0:04:14
16. Leszkowová Ivana (2006) CZE Šumavský triatlon --- 0:06:14 0:01:30 0:04:44
17. Kamenická Karolína (2006) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:06:22 0:01:37,6 0:04:44,4
18. Hudečková Lucie (2008) CZE Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 0:06:22,9 0:02:07,2 0:04:15,7
19. Blatná Berta (2009) CZE Elab --- 0:06:37,3 0:02:04,3 0:04:33
20. Dřízhalová Klára (2007) CZE SK Slavia Praha --- 0:06:57,5 0:01:59,4 0:04:58,1
21. Koutná Barbora (2007) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:02,5 0:01:58,5 0:05:04
22. Ficová Anna (2006) CZE --- --- 0:07:06,5 0:01:46,2 0:05:20,3
23. Greplová Anna (2006) CZE SKI CLUB Brandýs n.L. --- 0:07:07 0:01:58,1 0:05:08,9
24. Nová Veronika (2007) CZE Dubné --- 0:07:09,9 0:02:08 0:05:01,9
25. Tourková Julie (2008) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:07:24 0:02:08,4 0:05:15,6
26. Krůtová Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:36 0:01:53,7 0:05:42,3
27. Parezová Anna (2009) CZE TT Příbram, z. s. --- 0:07:48 0:02:37,3 0:05:10,7
28. Tischlerová Linda (2009) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:08:05 0:01:56,9 0:06:08,1
Němečková Eliška (2006) CZE TT Příbram, z. s. --- DNS --- ---