Krušnoman Terénní Triatlon MOST - Sprint, 23. 7. 2016 - Sprint 400m - 15km + 3km (0,4-15-2,99), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo MTB 2. depo Běh
1. CZE Sport areál Klíny --- 1:07:44,6 0:10:34,3 0:01:06,1 0:41:11 0:00:48,2 0:14:05
2. CZE Sweep Cycling --- 1:08:31,3 0:07:35,1 0:00:54,8 0:44:49,1 0:00:35,1 0:14:37,2
3. CZE J.O.K.E --- 1:08:38,9 0:06:21,9 0:00:49,4 0:46:35,1 0:00:47 0:14:05,5
4. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:10:38,9 0:07:35,6 0:00:42,1 0:47:14,1 0:00:39,2 0:14:27,9
5. CZE TNF BikeTeam --- 1:12:33,8 0:08:33,2 0:01:15,5 0:47:05,8 0:00:46,6 0:14:52,7
6. CZE KSM Castings --- 1:12:37,4 0:08:14,1 0:00:40,8 0:49:13,9 0:00:37,8 0:13:50,8
7. CZE J.O.K.E --- 1:13:52,5 0:05:54,3 0:00:30,5 0:51:11,6 0:00:39,4 0:15:36,7
8. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:14:17,5 0:06:56,3 0:00:44,1 0:52:38,2 0:00:38,4 0:13:20,5
9. CZE HAVEN Team --- 1:15:01,5 0:07:05,3 0:00:33,5 0:52:52 0:00:39,2 0:13:51,5
10. CZE --- --- 1:15:04,9 0:06:51,9 0:01:35,3 0:54:21,4 0:01:09,7 0:11:06,6
11. CZE Individuální --- 1:15:17,9 0:07:59,1 0:00:47,2 0:51:33,4 0:00:44,7 0:14:13,5
12. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:16:21,9 0:06:42,3 0:00:41,4 0:54:36,5 0:00:33 0:13:48,7
13. CZE TJ Cykloteam Chomutov --- 1:16:56,1 0:08:27,3 0:01:18,5 0:53:02,6 0:00:35,1 0:13:32,6
14. CZE --- --- 1:17:16,2 0:08:12,6 0:01:40,3 0:50:43,2 0:00:48,2 0:15:51,9
15. CZE triatlet k.vary --- 1:18:09,8 0:07:25,2 0:00:47,6 0:53:01,6 0:00:49,4 0:16:06
16. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:19:58,2 0:08:46,2 0:00:56,5 0:55:32,7 0:00:43,7 0:13:59,1
17. CZE BK Louny --- 1:20:19,4 0:07:51,8 0:00:51 0:59:14 0:00:18,4 0:12:04,2
18. CZE Město Most --- 1:20:50,8 0:09:07,9 0:01:17,7 0:53:38,7 0:00:50,3 0:15:56,2
19. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:21:02,3 0:07:41,3 0:00:58,5 0:57:12,8 0:00:37 0:14:32,7
20. CZE KL Sport Most --- 1:21:03,1 0:07:06 0:01:45,7 0:56:35,5 0:00:55,2 0:14:40,7
21. CZE Most --- 1:21:04,2 0:10:08,4 0:01:27,3 0:55:30 0:00:57 0:13:01,5
22. CZE --- --- 1:21:57 0:07:44,5 0:02:14 0:53:22,9 0:00:58,9 0:17:36,7
23. CZE AK Most --- 1:22:24,4 0:07:03,5 0:01:00,5 1:01:12,1 0:00:29,7 0:12:38,6
24. CZE PčR --- 1:22:28,1 0:08:17,5 0:01:29,4 0:57:30,4 0:00:37 0:14:33,8
25. CZE Spona Teplice --- 1:23:09,2 0:07:49,6 0:00:48,3 0:57:43,4 0:01:01 0:15:46,9
26. CZE --- --- 1:24:06,7 0:08:41,1 0:01:26,8 0:56:14,4 0:01:35,8 0:16:08,6
27. CZE Osek --- 1:25:08,1 0:10:45,8 0:01:27,2 0:58:41 0:00:31,5 0:13:42,6
28. CZE TRIade --- 1:25:35,1 0:08:50,1 0:01:05,9 0:57:24,8 0:01:06,4 0:17:07,9
29. CZE --- --- 1:25:38,3 0:09:06,1 0:01:22,7 0:58:20,6 0:01:00 0:15:48,9
30. CZE Thun --- 1:26:19,3 0:08:19,4 0:01:01,9 1:01:07,9 0:00:37,9 0:15:12,2
31. CZE TRYFIT Děčín --- 1:26:27,4 0:08:49,9 0:00:50,8 0:59:37,1 0:00:55,4 0:16:14,2
32. CZE Jdujentakvokolo --- 1:27:51,9 0:11:20,4 0:01:22,1 1:01:24,7 0:01:10,4 0:12:34,3
33. CZE SKJ Žatec --- 1:28:32 0:06:11,5 0:01:14,6 1:00:13,6 0:00:36,1 0:20:16,2
34. CZE --- --- 1:29:00 0:08:02,3 0:01:37 1:01:07,9 0:00:41,3 0:17:31,5
35. CZE --- --- 1:29:56,6 0:09:45,7 0:01:45,1 1:02:52,2 0:00:33,8 0:14:59,8
36. CZE Baos --- 1:30:22,1 0:09:04,6 0:02:19,1 1:03:03,4 0:00:44,7 0:15:10,3
37. CZE --- --- 1:35:35,9 0:09:47,1 0:01:51,8 1:02:53,8 0:01:44,1 0:19:19,1
38. CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:35:52,5 0:09:18,1 0:01:07 1:07:10,2 0:01:01,7 0:17:15,5
39. CZE --- --- 1:36:16,9 0:06:58,7 0:00:45,5 1:11:04,3 0:00:46,3 0:16:42,1
40. CZE --- --- 1:37:11,8 0:10:38,9 0:01:58,8 1:06:09,4 0:00:36 0:17:48,7
41. CZE VKO Louny --- 1:38:17,6 0:09:42,6 0:01:38,5 1:09:29,5 0:01:02,9 0:16:24,1
42. CZE SIBATECH TEAM --- 1:39:19,8 0:10:31,9 0:02:42,8 1:08:28,3 0:01:36,1 0:16:00,7
43. CZE --- --- 1:40:07,4 0:08:47,1 0:01:59,1 1:07:29,4 0:00:27,9 0:21:23,9
44. CZE Onyx.cz Litvínov --- 1:41:45,9 0:09:46,6 0:02:04 1:10:49,2 0:01:11,1 0:17:55
45. CZE Lubik triatlon team --- 1:42:00,9 0:10:39,6 0:01:45,3 1:12:05,4 0:00:50,6 0:16:40
46. CZE --- --- 1:42:01,7 0:08:07,1 0:01:54,1 1:07:23,9 0:00:38,1 0:23:58,5
47. CZE --- --- 1:44:06,8 0:11:06,4 0:02:10,8 1:11:29,5 0:01:25,5 0:17:54,6
48. CZE --- --- 1:44:21,6 0:10:44,9 0:03:25,9 1:08:40 0:01:41 0:19:49,8
49. CZE --- --- 1:44:32 0:09:28,9 0:01:43,9 1:14:22,3 0:00:37,5 0:18:19,4
50. CZE --- --- 1:44:33,8 0:09:00,5 0:02:11,4 1:17:24,9 0:00:48,7 0:15:08,3
51. CZE --- --- 1:46:03,4 0:11:07,1 0:02:23,5 1:10:47,3 0:01:21,8 0:20:23,7
52. CZE --- --- 1:46:06,8 0:09:59,3 0:01:59,9 1:13:31,7 0:02:13,4 0:18:22,5
53. CZE --- --- 1:46:36,5 0:14:40 0:01:17,3 1:13:39,6 0:00:30 0:16:29,6
54. CZE --- --- 1:47:49,4 0:09:00,2 0:01:22,2 1:17:31,6 0:02:11,3 0:17:44,1
55. CZE --- --- 1:51:14,1 0:11:09,8 0:01:26,8 1:16:34,9 0:01:39,1 0:20:23,5
56. CZE AČR --- 1:51:47,9 0:09:32,6 0:02:55,3 1:21:56,5 0:01:05,6 0:16:17,9
57. CZE Kokešové --- 1:52:05,1 0:10:34,7 0:01:35,5 1:14:50,8 0:02:20,8 0:22:43,3
58. CZE --- --- 1:55:58,5 0:10:39,3 0:01:56 1:20:54,1 0:00:54,5 0:21:34,6
59. CZE GLASSMAN TT --- 1:57:29,8 0:10:18,6 0:02:01,3 1:25:01,5 0:01:21,6 0:18:46,8
60. CZE --- --- 2:06:37,2 0:09:23,1 0:01:19,1 1:34:45 0:00:48,6 0:20:21,4
61. CZE --- --- 2:13:27,5 0:10:50,8 0:02:56,9 1:30:06,6 0:00:40,3 0:28:52,9
CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNF 0:07:29,7 0:00:40,2 --- --- ---
CZE GLASSMAN TT --- DNF --- --- --- --- ---
CZE Pošťáci Litvínov 1 --- DNF 0:09:47,8 0:01:01,8 2:38:04,2 --- ---