Krušnoman Duatlon, 15. 5. 2011 - 11-64-9, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Běh 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Zadák Karel (1978) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 3:11:54,2 0:40:49,4 (1) 0:00:37,9 (2) 1:52:22,2 (1) 0:00:46,1 (4) 0:37:18,6 (2)
2. Dvořák Ladislav (1982) CZE GALANT BRNO --- 3:24:25,2 0:42:51,8 (4) 0:00:31,2 (1) 2:03:34,6 (3) 0:00:47,7 (5) 0:36:39,9 (1)
3. Věžník Martin (1983) CZE HISPORT Team --- 3:25:41 0:42:19,7 (2) 0:00:44,4 (6) 2:02:53,2 (2) 0:00:40,9 (2) 0:39:02,8 (4)
4. Wainer Jan (1976) CZE LEFFI TEAM --- 3:26:49,6 0:42:40,9 (3) 0:00:45,1 (7) 2:03:34,6 (4) 0:01:36,9 (36) 0:38:12,1 (3)
5. Slatinský Lukáš (1983) CZE TK M. Budějovice --- 3:31:44,9 0:43:57 (5) 0:00:43,3 (5) 2:03:51,5 (5) 0:01:04,5 (13) 0:42:08,6 (15)
6. Bednář Tomáš (1980) CZE BKP --- 3:36:48 0:45:48,3 (14) 0:00:39,7 (3) 2:09:22,5 (9) 0:00:49,6 (6) 0:40:07,9 (6)
7. Štangler David (1974) CZE Loko Trutnov --- 3:37:02,4 0:43:58,3 (6) 0:01:04,4 (25) 2:09:31,6 (11) 0:01:11 (16) 0:41:17,1 (10)
8. Zbuzek Michal (1985) CZE KL sport Most --- 3:38:27 0:45:00,2 (10) 0:00:40,3 (4) 2:09:14,6 (8) 0:00:44,6 (3) 0:42:47,3 (17)
9. Král Jindřich (1973) CZE Lokomotiva Nymburk --- 3:40:22,6 0:43:59,4 (8) 0:00:48,5 (12) 2:10:52,5 (12) 0:01:21,8 (27) 0:43:20,4 (19)
10. Polan Lukáš (1988) CZE --- --- 3:40:45,5 0:47:08,7 (17) 0:00:58 (19) 2:09:09 (7) 0:01:17,9 (22) 0:42:11,9 (16)
11. Rexa Martin (1979) CZE TRILIFE --- 3:41:22,4 0:43:58,7 (7) 0:01:29,2 (46) 2:12:31 (17) 0:01:19 (24) 0:42:04,5 (14)
12. Novotný Jan (1978) CZE HISPORT Team --- 3:41:58 0:47:17 (18) 0:00:45,8 (9) 2:12:00,1 (14) 0:00:39,1 (1) 0:41:16 (9)
13. Weber Jan (1979) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:42:22,7 0:45:44,9 (13) 0:00:57,9 (18) 2:13:10,9 (19) 0:01:18,1 (23) 0:41:10,9 (8)
14. Procházka David (1975) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:42:42,7 0:46:07,2 (16) 0:01:06,1 (28) 2:12:39 (18) 0:01:28,8 (31) 0:41:21,6 (11)
15. Kosobud Martin (1968) CZE TriSK ČB --- 3:43:01,6 0:45:22,2 (12) 0:01:18,7 (42) 2:15:36,8 (22) 0:01:14,7 (19) 0:39:29,2 (5)
16. Cibulka Stanislav (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- 3:43:27,9 0:48:51,9 (24) 0:02:01,8 (54) 2:06:17,9 (6) 0:01:12,9 (17) 0:45:03,4 (21)
17. Immer Tomáš (1980) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 3:46:22,3 0:48:41,8 (21) 0:00:50,4 (15) 2:12:03,7 (15) 0:00:49,9 (8) 0:43:56,5 (20)
18. Pasev Petr (1965) CZE TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 3:47:53,7 0:52:33,8 (44) 0:01:26 (45) 2:09:29,9 (10) 0:01:09,2 (14) 0:43:14,8 (18)
19. Veselý Miroslav (1963) CZE GLASSMAN TT --- 3:48:33,3 0:48:44,8 (22) 0:01:02,1 (23) 2:16:30,3 (24) 0:00:49,6 (7) 0:41:26,5 (13)
20. Tůma Zdeněk (1966) CZE VANAMAN --- 3:50:09,5 0:44:08,9 (9) 0:01:09,2 (31) 2:14:16,7 (21) 0:01:20,2 (26) 0:49:14,5 (40)
21. Rybáček Miroslav (1987) CZE HISPORT Team --- 3:50:50,5 0:48:50,9 (23) 0:00:48,4 (11) 2:11:48 (13) 0:01:22,8 (28) 0:48:00,4 (33)
22. Bíba Jan (1976) CZE Plzeň --- 3:50:59,1 0:48:40,1 (20) 0:01:16,3 (36) 2:13:39,4 (20) 0:01:51,2 (44) 0:45:32,1 (24)
23. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 3:52:45,8 0:45:51,3 (15) 0:01:00,9 (21) 2:17:30,4 (25) 0:01:13,6 (18) 0:47:09,6 (28)
24. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 3:55:07,8 0:45:19 (11) 0:01:18,5 (41) 2:26:24,6 (40) 0:01:28,2 (30) 0:40:37,5 (7)
25. Sajner David (1980) CZE Etriatlon Team --- 3:56:25 0:49:53,5 (30) 0:00:45,2 (8) 2:19:06,3 (27) 0:00:53,1 (9) 0:45:46,9 (25)
26. Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- 3:56:58,9 0:50:16,9 (33) 0:01:02 (22) 2:18:44,6 (26) 0:01:24,3 (29) 0:45:31,1 (23)
27. Loubková Ivana (1980) CZE --- --- 3:59:23,3 0:50:16,3 (32) 0:01:39,4 (50) 2:19:42 (28) 0:00:53,3 (10) 0:46:52,3 (27)
28. Krutílek Marek (1965) CZE TT Pardubice --- 4:00:48,9 0:51:14,7 (37) 0:01:32,3 (48) 2:16:25,1 (23) 0:01:42,9 (38) 0:49:53,9 (44)
29. Pospíchal Vladimír (1985) CZE GALANT BRNO --- 4:01:07,4 0:49:46,3 (29) 0:01:24,7 (44) 2:12:06,3 (16) 0:01:58,3 (51) 0:55:51,8 (58)
30. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:02:18,1 0:49:19,6 (26) 0:01:15,3 (35) 2:20:45,7 (32) 0:02:19,2 (56) 0:48:38,3 (38)
31. Dietrich Petr (1962) CZE --- --- 4:02:40,8 0:48:58,7 (25) 0:02:15,5 (59) 2:20:30 (31) 0:04:25,6 (64) 0:46:31 (26)
32. Grabmüller Ivo (1962) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:03:44,1 0:49:27,8 (27) 0:01:06,1 (29) 2:22:44,5 (33) 0:01:14,8 (20) 0:49:10,9 (39)
33. Teplý Ondřej (1978) CZE Cyklistický klub Úvaly --- 4:04:14,5 0:51:32,1 (38) 0:00:47,3 (10) 2:19:53,6 (29) 0:02:21,5 (57) 0:49:40 (42)
34. Prokeš Dušan (1970) CZE Tj Dnt Kadaň --- 4:04:37,8 0:52:23,6 (43) 0:01:14,3 (34) 2:20:16 (30) 0:02:29,3 (60) 0:48:14,6 (35)
35. Grabmüllerová Šárka (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 4:04:57,6 0:49:56,5 (31) 0:00:48,6 (13) 2:28:09,2 (43) 0:00:57,1 (12) 0:45:06,2 (22)
36. Kubát David (1979) CZE Lokomotiva Nymburk --- 4:06:34,1 0:51:37,4 (39) 0:01:09,5 (32) 2:24:10,5 (35) 0:01:19,1 (25) 0:48:17,6 (36)
37. Nováková Eva (1977) CZE HISPORT Team --- 4:08:50,4 0:54:05,4 (48) 0:00:48,6 (14) 2:25:23,4 (39) 0:00:56,7 (11) 0:47:36,3 (32)
38. Blaha Ondřej (1970) CZE Kerteam --- 4:09:20,4 0:48:34,9 (19) 0:02:12,7 (58) 2:34:42,6 (48) 0:02:24,5 (58) 0:41:25,7 (12)
39. Chleborád Tomáš (1972) CZE --- --- 4:09:39,9 0:52:48,7 (45) 0:01:05,9 (27) 2:24:12,8 (36) 0:01:56,5 (49) 0:49:36 (41)
40. Capoušek Miroslav (1970) CZE SOKOL HK --- 4:10:24,6 0:51:47,7 (40) 0:01:17 (38) 2:24:46,3 (38) 0:02:04,8 (53) 0:50:28,8 (47)
41. Krejčí Ivo (1981) CZE 3atlon Team Uničov --- 4:11:05,5 0:53:13,7 (46) 0:01:18 (40) 2:24:42,8 (37) 0:01:58,5 (52) 0:49:52,5 (43)
42. Cibulka Stanislav (1958) CZE IRON STARS BEROUN --- 4:11:42,3 0:52:22,3 (42) 0:01:06,6 (30) 2:23:50,3 (34) 0:01:29,5 (32) 0:52:53,6 (52)
43. Kesler Josef (1972) CZE --- --- 4:11:55,4 0:49:45,6 (28) 0:02:29,1 (60) 2:27:59,4 (42) 0:01:43 (39) 0:49:58,3 (46)
44. Štrof Michal (1973) CZE Tenis Úpice --- 4:12:49,4 0:54:52,3 (49) 0:01:02,8 (24) 2:27:12,1 (41) 0:01:35,9 (34) 0:48:06,3 (34)
45. Čečrle Stanislav (1971) CZE SK těpánov --- 4:14:53 0:52:13,2 (41) 0:01:56,2 (53) 2:31:26,6 (46) 0:01:51,8 (45) 0:47:25,2 (29)
46. Strnad Tomáš (1969) CZE SK Žamberk --- 4:15:25,3 0:51:12,3 (36) 0:01:11,3 (33) 2:30:05,3 (44) 0:01:36,7 (35) 0:51:19,7 (49)
47. Loubková Kateřina (1981) CZE --- --- 4:17:31,4 0:50:32,2 (35) 0:01:30 (47) 2:36:10,2 (49) 0:01:43,1 (40) 0:47:35,9 (31)
48. Jarinkovič Jan (1980) CZE --- --- 4:19:58,7 0:55:11,6 (50) 0:01:00,1 (20) 2:31:21,2 (45) 0:01:40,4 (37) 0:50:45,4 (48)
49. Kugler Ivan (1963) CZE Kms Jihlava --- 4:23:14,5 0:53:47,2 (47) 0:01:32,6 (49) 2:38:33,8 (51) 0:01:55,3 (48) 0:47:25,6 (30)
50. Tylšová Daniela (1978) CZE --- --- 4:24:05,6 0:55:23,5 (51) 0:00:54 (16) 2:38:11,6 (50) 0:01:10,9 (15) 0:48:25,6 (37)
51. Stočesová Petra (1975) CZE --- --- 4:27:35,4 0:57:54,4 (55) 0:01:43 (51) 2:34:07,1 (47) 0:02:05,2 (54) 0:51:45,7 (50)
52. Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- 4:34:17 0:57:28,6 (54) 0:02:10,5 (57) 2:38:38,9 (52) 0:01:53,9 (47) 0:54:05,1 (54)
53. Soška Jan (1984) CZE Traged Team Litvínov --- 4:34:32,8 0:58:25,4 (57) 0:01:16,3 (37) 2:39:54 (53) 0:02:18,1 (55) 0:52:39 (51)
54. Bičík Tomáš (1968) CZE DELTA TEAM TRIATLON --- 4:35:38 0:56:14,9 (52) 0:01:17,8 (39) 2:46:22,2 (55) 0:01:46 (41) 0:49:57,1 (45)
55. Višňa Zdeněk (1969) CZE Gi.Vi.Servis --- 4:39:50,8 0:58:08,7 (56) 0:00:54,5 (17) 2:41:47 (54) 0:01:15,6 (21) 0:57:45 (60)
56. Trbušek René (1976) CZE Čelákovice --- 4:48:17,9 1:02:29,3 (61) 0:03:01,1 (62) 2:46:44,4 (56) 0:01:47,9 (42) 0:54:15,2 (55)
57. Kyjanka Dušan (1957) CZE TTC Olomouc --- 4:52:59 1:01:35 (59) 0:02:54,6 (61) 2:48:40,9 (57) 0:02:57,4 (61) 0:56:51,1 (59)
58. Pišanová Miloslava (1983) CZE JPK AXIS --- 4:55:27 0:59:03,1 (58) 0:03:22,6 (64) 2:57:22,8 (61) 0:01:53,3 (46) 0:53:45,2 (53)
59. Linhart Martin (1977) CZE --- --- 4:56:19 1:03:29,7 (64) 0:01:05,2 (26) 2:51:06,9 (59) 0:01:49,8 (43) 0:58:47,4 (62)
60. málek luděk (1969) CZE --- --- 4:57:37,5 0:50:22,6 (34) 0:02:06,1 (56) 3:06:27,4 (63) 0:04:24,2 (63) 0:54:17,2 (56)
61. Budina Zdeněk (1976) CZE --- --- 4:58:37,5 0:57:04,9 (53) 0:01:43,2 (52) 3:02:04,2 (62) 0:02:24,7 (59) 0:55:20,5 (57)
62. Dalecká Alena (1986) CZE HUDY team Most --- 4:59:38,5 1:02:16,3 (60) 0:02:02,6 (55) 2:55:17,5 (60) 0:01:57,1 (50) 0:58:05 (61)
63. Zeman Zbyněk (1954) CZE Litvínov --- 5:01:25,4 1:03:25,3 (63) 0:01:18,9 (43) 2:49:45,8 (58) 0:03:23 (62) 1:03:32,4 (64)
64. Pajer Vojtěch (1993) CZE --- --- 5:20:15,033 1:02:57,937 (62) 0:03:02,063 (63) 3:10:00 (64) 0:01:30 (33) 1:02:45,033 (63)
Cibulka Radim (1989) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 0:54:20,1 0:01:16,1
Švehla Zbyněk (1975) CZE DELTA TEAM TRIATLON --- DNF 0:52:12,2 0:02:43,9 2:29:33,7
Polan Luboš (1962) CZE CKKV Praha --- DNF 0:58:28,8 0:02:28
Džalaj Karol (1981) SVK ROCKTECHNIK TRIATLON --- DNF 0:42:29,5 0:00:24,9 1:56:16
Cogan Rudolf (1971) CZE TJ Nová Paka --- DNF
Matula Martin (1971) CZE HISPORT Team --- DNF 0:46:29,3 0:00:52,5 2:17:38,2 0:01:07,3
Rapličková Eliška (1985) CZE 3atlon Team Uničov --- DNF 0:59:05,9 0:01:06 3:05:00,1
David Pavel (1972) CZE Lokomotiva Nymburk --- DNF 0:54:31,5 0:01:34,3
Tvrzník Tomáš (1979) CZE --- --- DNF 0:53:21 0:01:48,9