Frekvence 1 MINI-TRIPrague, 16. 8. 2015 - Frekvence 1 MINI TRIPrague (0,38-18-4,2), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Schoval František (1988) CZE Elab --- 0:52:55,2 0:06:13 (9) 0:02:12,1 (2) 0:29:20,1 (5) 0:00:49,5 (3) 0:14:20,5 (1)
2. Janoušek Jakub (1991) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:53:14,1 0:05:15,4 (2) 0:02:15,5 (5) 0:29:51,1 (8) 0:00:58 (9) 0:14:54,1 (2)
3. Nejedlý Jakub (1999) CZE SK Slavia Praha --- 0:54:58 0:05:13,8 (1) 0:02:16 (6) 0:29:51,6 (9) 0:01:12 (21) 0:16:24,6 (5)
4. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 0:55:16,3 0:06:53,6 (11) 0:02:34,2 (10) 0:29:19,4 (4) 0:00:50,4 (4) 0:15:38,7 (3)
5. Hlaváčová Barbora (1992) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 0:56:25,7 0:05:42,9 (4) 0:02:22,9 (7) 0:29:40,4 (7) 0:01:15 (26) 0:17:24,5 (10)
6. Krohnfoth Nico (1993) GER --- --- 0:56:41 0:05:56,5 (5) 0:02:24,4 (8) 0:30:27,5 (12) 0:01:01,5 (12) 0:16:51,1 (8)
7. Urban Filip (1998) CZE Hopman Team Žatec --- 0:57:28,9 0:05:25,8 (3) 0:01:57,9 (1) 0:32:20,4 (18) 0:01:06,2 (16) 0:16:38,6 (7)
8. Hospodka David (1999) CZE --- --- 0:59:12,3 0:10:49,4 (67) 0:04:33,6 (55) 0:24:38,6 (1) 0:00:47,9 (2) 0:18:22,8 (20)
9. Kešner Adam (1981) CZE AC Čáslav --- 0:59:14,4 0:07:20,7 (14) 0:03:17,8 (21) 0:31:05,8 (13) 0:01:15,2 (27) 0:16:14,9 (4)
10. Štourač Nikola (1985) CZE --- --- 0:59:24,4 0:09:28,3 (43) 0:03:13 (17) 0:28:59 (3) 0:01:12,1 (23) 0:16:32 (6)
11. Fanturová Lenka (1978) CZE VSK FTVS Praha --- 0:59:28 0:06:02,8 (6) 0:02:13,2 (3) 0:32:39,6 (22) 0:01:01,1 (11) 0:17:31,3 (12)
12. Grabmüller Ivo (1962) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 1:00:09,9 0:06:50,3 (10) 0:03:04,2 (15) 0:31:37,9 (15) 0:01:12,8 (24) 0:17:24,7 (11)
13. Petratur Radim (1977) CZE Praha --- 1:00:17,3 0:07:47,5 (20) 0:02:13,9 (4) 0:31:40,5 (16) 0:00:55,1 (7) 0:17:40,3 (14)
14. ŽÁK Martin (1983) CZE --- --- 1:00:36,9 0:09:41,2 (49) 0:04:57,1 (67) 0:24:49,4 (2) 0:01:37,1 (46) 0:19:32,1 (27)
15. Grabmüllerová Šárka (1969) CZE B&H Triatlon České Budějovice --- 1:00:44 0:07:23,9 (15) 0:02:55,2 (11) 0:31:30,2 (14) 0:01:11 (19) 0:17:43,7 (15)
16. Procházka Jakub (1985) CZE TJ Lodní sporty Brno --- 1:00:58,6 0:08:01,6 (24) 0:03:30,9 (29) 0:30:11 (11) 0:01:12 (22) 0:18:03,1 (17)
17. Urban Tomáš (1999) CZE Hopman Team Žatec --- 1:02:27,4 0:06:07 (8) 0:02:58,4 (12) 0:32:42,1 (23) 0:01:05 (14) 0:19:34,9 (28)
18. Procházka Radek (1982) CZE Eleven Cube Riders --- 1:02:49,9 0:07:33,4 (17) 0:04:08 (50) 0:30:00,4 (10) 0:01:38,8 (50) 0:19:29,3 (26)
19. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:03:56,6 0:06:06,8 (7) 0:02:26,8 (9) 0:34:36,5 (45) 0:01:08,8 (17) 0:19:37,7 (29)
20. Beneš Vladimír (1969) CZE Joskatel --- 1:04:02,5 0:07:58,3 (22) 0:03:45,9 (39) 0:32:18,5 (17) 0:01:42,6 (56) 0:18:17,2 (18)
21. Šubrt David (1992) CZE --- --- 1:04:13,1 0:07:42,1 (18) 0:03:23,8 (26) 0:34:34,2 (43) 0:01:24,7 (29) 0:17:08,3 (9)
22. Horká Lenka (1983) CZE --- --- 1:04:19 0:08:39,7 (29) 0:03:32,4 (30) 0:33:01,8 (29) 0:00:44,2 (1) 0:18:20,9 (19)
23. Bartecký Matěj (1987) CZE Individuální --- 1:04:48,7 0:07:18,8 (13) 0:03:45,3 (38) 0:34:35,1 (44) 0:01:36,4 (42) 0:17:33,1 (13)
24. Kučera Zdeněk (1979) CZE --- --- 1:05:31,5 0:09:18,1 (38) 0:03:20,6 (23) 0:32:36,2 (20) 0:01:40,8 (51) 0:18:35,8 (21)
25. Teplá Jana (1979) CZE --- --- 1:05:35,1 0:08:43,2 (30) 0:03:19,1 (22) 0:33:39,5 (37) 0:00:52,9 (6) 0:19:00,4 (23)
26. Hrabík Hynek (1991) CZE --- --- 1:06:08,3 0:08:23,5 (28) 0:03:13 (18) 0:32:27 (19) 0:01:40,9 (52) 0:20:23,9 (34)
27. Dobiáš Miloš (1972) CZE --- --- 1:06:19,8 0:10:46,3 (65) 0:03:24,2 (27) 0:32:51 (25) 0:01:32,2 (37) 0:17:46,1 (16)
28. Pirk Jan (1948) CZE LÉKAŘSKÝ TK PRAHA --- 1:06:27,5 0:08:15,1 (26) 0:04:07,9 (48) 0:33:24,9 (34) 0:01:29,3 (32) 0:19:10,3 (25)
29. Ctibor Jiří (1974) CZE Vlkančice --- 1:06:27,6 0:09:31,7 (46) 0:03:23,6 (25) 0:32:53,7 (28) 0:01:37,3 (47) 0:19:01,3 (24)
30. Lukášek Jiří (1983) CZE Individuální --- 1:07:12,9 0:08:06,5 (25) 0:03:14 (19) 0:32:44,3 (24) 0:02:05,5 (74) 0:21:02,6 (41)
31. Perlík Michal (1970) CZE --- --- 1:07:45,7 0:07:32,9 (16) 0:03:50,1 (41) 0:32:38,3 (21) 0:02:30,4 (78) 0:21:14 (42)
32. Novak Vit (1976) CZE TRITON TRIP TEAM --- 1:07:51,1 0:09:24,9 (42) 0:02:58,8 (13) 0:33:19,9 (32) 0:01:31,3 (34) 0:20:36,2 (38)
33. Smiley Neal (1977) USA --- --- 1:07:58 0:08:20,3 (27) 0:04:02,3 (46) 0:33:21,7 (33) 0:01:38,1 (48) 0:20:35,6 (37)
34. Bojtarová Kateřina (1979) CZE Esko --- 1:08:13,7 0:09:10,3 (35) 0:03:33 (31) 0:32:53,4 (27) 0:01:36,9 (45) 0:21:00,1 (40)
35. Maxa Richard (1979) CZE RAZAK triatlon team --- 1:08:24 0:09:55,7 (55) 0:03:43,6 (37) 0:33:19,7 (31) 0:01:31,4 (35) 0:19:53,6 (31)
36. Kahánek Stanislav (1981) CZE Visual Unity --- 1:08:24,1 0:07:03,2 (12) 0:03:23,2 (24) 0:37:39,9 (61) 0:01:41,5 (55) 0:18:36,3 (22)
37. Maxová Lenka (1980) CZE RAZAK --- 1:08:56,3 0:09:31,7 (47) 0:03:14,6 (20) 0:33:02,2 (30) 0:01:36,3 (41) 0:21:31,5 (45)
38. Souček Aleš (1969) CZE --- --- 1:09:32,3 0:09:19,8 (40) 0:03:02,5 (14) 0:33:29,9 (36) 0:02:00,9 (71) 0:21:39,2 (47)
39. Hospodka Jan (1990) CZE --- --- 1:09:37,9 0:09:51,9 (51) 0:04:47,3 (63) 0:29:39,8 (6) 0:01:32,8 (38) 0:23:46,1 (68)
40. PRÉŠA Kamil (1974) CZE --- --- 1:10:00 --- --- --- --- ---
41. Kříha Martin (1980) CZE --- --- 1:10:01,5 0:08:44,2 (31) 0:03:30,7 (28) 0:35:32,3 (48) 0:00:58,8 (10) 0:21:15,5 (43)
42. Tomko Marián (1980) CZE --- --- 1:10:53,2 0:07:44,3 (19) 0:03:42,3 (35) 0:34:14,1 (41) 0:01:48,9 (64) 0:23:23,6 (65)
43. Kutilová Eva (1986) CZE --- --- 1:11:53,5 0:09:20,3 (41) 0:03:35,9 (32) 0:32:51,9 (26) 0:00:57,4 (8) 0:25:08 (75)
44. Rejhon Martin (1965) CZE --- --- 1:12:34,2 0:09:04,3 (33) 0:04:07,9 (49) 0:33:28,2 (35) 0:01:43,4 (57) 0:24:10,4 (70)
45. Navrátil Zdeněk (1979) CZE Nike+ Run Club Praha --- 1:12:52,2 0:09:29,4 (44) 0:03:54 (43) 0:37:16,1 (58) 0:01:55,1 (66) 0:20:17,6 (32)
46. Polanský Michal (1974) CZE Esko --- 1:13:02,8 0:07:51 (21) 0:04:45,4 (61) 0:36:31,1 (55) 0:01:44,9 (60) 0:22:10,4 (50)
47. POKORNÁ Kristýna (1987) CZE --- --- 1:13:33,2 0:09:14,6 (36) 0:03:40,7 (33) 0:36:02 (51) 0:01:41,2 (53) 0:22:54,7 (61)
48. LAVIDSEN Jesper (1995) GBR --- --- 1:13:44,2 0:10:18,9 (59) 0:05:01,9 (69) 0:33:41,4 (38) 0:01:49,3 (65) 0:22:52,7 (59)
49. RUGGAARD Helle (1965) DEN --- --- 1:13:45,7 0:10:57,9 (71) 0:04:24,2 (54) 0:33:41,5 (39) 0:01:29,7 (33) 0:23:12,4 (63)
50. Žalčíková Petra (1990) CZE --- --- 1:13:47,7 0:09:09,4 (34) 0:03:41,4 (34) 0:37:47 (63) 0:01:36,5 (44) 0:21:33,4 (46)
51. Vitouš Pavel (1989) CZE --- --- 1:14:39,6 0:12:25,1 (85) 0:04:55,8 (65) 0:34:22,5 (42) 0:03:18,2 (87) 0:19:38 (30)
52. Pavlíčková Ludmila (1989) CZE --- --- 1:14:44,7 0:11:05 (73) 0:03:10,6 (16) 0:36:25,6 (53) 0:01:32,8 (39) 0:22:30,7 (55)
53. TSZWAH Tsang (1969) GBR --- --- 1:15:02,7 0:09:59,4 (57) 0:04:14,1 (51) 0:35:32,7 (49) 0:01:43,7 (58) 0:23:32,8 (66)
54. Šefčík Pavel (1988) CZE Zapro AD team --- 1:15:09,8 0:12:14,3 (84) 0:03:43,4 (36) 0:33:53,8 (40) 0:01:24,9 (30) 0:23:53,4 (69)
55. Viktorin Michal (1974) CZE --- --- 1:15:12,4 0:09:54,6 (53) 0:05:06,3 (70) 0:37:43,7 (62) 0:01:11,4 (20) 0:21:16,4 (44)
56. Gut Robert (1961) CZE --- --- 1:16:53,2 0:10:04 (58) 0:07:17,7 (89) 0:35:17,1 (46) 0:01:20,2 (28) 0:22:54,2 (60)
57. Goikoetxea Mintegi Lucie (1975) CZE --- --- 1:17:19,4 0:10:49,7 (68) 0:04:37,7 (58) 0:37:23 (59) 0:01:46,1 (62) 0:22:42,9 (57)
58. EVAN Jan (1977) CZE --- --- 1:17:32,7 0:09:56,5 (56) 0:04:15,2 (52) 0:41:25,7 (78) 0:01:28 (31) 0:20:27,3 (36)
59. Rousková Pavlína (1975) CZE --- --- 1:17:33,2 0:08:00,5 (23) 0:04:34,4 (56) 0:41:02,6 (77) 0:01:47,4 (63) 0:22:08,3 (49)
60. Havlová Veronika (1994) CZE --- --- 1:17:37,3 0:10:41,1 (63) 0:04:35,7 (57) 0:38:21,1 (66) 0:01:44,5 (59) 0:22:14,9 (51)
61. PONIKELSKY JIRI (1969) CZE CESKA TELEVIZE --- 1:18:00,4 0:10:47,9 (66) 0:05:31,8 (75) 0:35:26,7 (47) 0:02:59,3 (85) 0:23:14,7 (64)
62. Gonsiorovska Petra (1968) CZE --- --- 1:18:18 --- --- --- --- ---
63. Korcová Pavla (1978) CZE --- --- 1:18:38,7 0:09:55,3 (54) 0:05:44,1 (77) 0:38:01 (65) 0:02:01,2 (72) 0:22:57,1 (62)
64. Šindlar Libor (1972) CZE Esko --- 1:18:51,9 0:10:52,6 (69) 0:05:47 (80) 0:40:17,2 (73) 0:01:03,4 (13) 0:20:51,7 (39)
65. POLÁKOVÁ Jana (1986) CZE SURVIVAL --- 1:19:10,1 0:09:29,4 (45) 0:04:05,6 (47) 0:42:03,3 (80) 0:01:06,1 (15) 0:22:25,7 (54)
66. Sýkorová Klára (1978) CZE --- --- 1:19:27 0:11:37,4 (80) 0:04:00,7 (44) 0:40:14,6 (72) 0:01:09,2 (18) 0:22:25,1 (53)
67. Viktorin Michaela (1980) SVK --- --- 1:19:33,4 0:10:35,5 (60) 0:04:54,9 (64) 0:36:10,3 (52) 0:02:43,3 (82) 0:25:09,4 (76)
68. Tsang Jana (1980) CZE --- --- 1:19:43,5 0:09:45,3 (50) 0:04:42,8 (60) 0:37:55,4 (64) 0:01:57,2 (67) 0:25:22,8 (78)
69. Kocsisová Monika (1971) CZE Báječné ženy v běhu --- 1:20:17,7 0:11:53,2 (81) 0:03:50,8 (42) 0:35:56,7 (50) 0:01:45,7 (61) 0:26:51,3 (82)
70. Kondračin Josef (1982) CZE --- --- 1:20:18 0:09:16,5 (37) 0:05:26,8 (72) 0:40:59,6 (76) 0:01:58,5 (68) 0:22:36,6 (56)
71. Manyo Petr (1965) CZE --- --- 1:21:22,3 0:13:00,9 (88) 0:05:40 (76) 0:36:54,4 (56) 0:02:07,4 (75) 0:23:39,6 (67)
72. Jelínek Vlastimil (1981) CZE --- --- 1:21:38,8 0:09:52,3 (52) 0:04:56,6 (66) 0:36:29,5 (54) 0:02:39,2 (81) 0:27:41,2 (85)
73. Hanzalík Jan (1981) CZE --- --- 1:22:10,4 0:10:39,2 (61) 0:03:49,3 (40) 0:40:59,2 (75) 0:02:10,2 (76) 0:24:32,5 (71)
74. Eisner Philip (1969) CZE Sport project --- 1:22:43,5 0:11:00,3 (72) 0:05:12,4 (71) 0:39:28,1 (71) 0:02:00 (70) 0:25:02,7 (74)
75. Linhart František (1982) CZE Sokol Pražský --- 1:23:05,5 0:11:53,9 (82) 0:06:47,6 (87) 0:42:23,2 (82) 0:01:35,6 (40) 0:20:25,2 (35)
76. Ketman Dalibor (1964) CZE --- --- 1:23:09,9 0:12:31,7 (86) 0:04:19,4 (53) 0:38:49,8 (68) 0:02:44,1 (83) 0:24:44,9 (73)
77. Doleželová Marta (1979) CZE --- --- 1:25:23,4 0:10:40,6 (62) 0:04:39,2 (59) 0:42:19,5 (81) 0:02:28,4 (77) 0:25:15,7 (77)
78. Köllnerová Kateřina (1985) CZE ROYAL BAY --- 1:25:30,3 0:09:40,2 (48) 0:04:01,5 (45) 0:48:57,4 (88) 0:00:52,2 (5) 0:21:59 (48)
79. Arnošt Milan (1972) CZE Esko --- 1:25:43,9 0:08:52 (32) 0:08:04,6 (91) 0:38:43,1 (67) 0:02:48,8 (84) 0:27:15,4 (83)
80. Šmíd Petr (1977) CZE --- --- 1:26:03,5 0:14:03,3 (90) 0:05:45,4 (78) 0:41:46,4 (79) 0:01:41,4 (54) 0:22:47 (58)
81. Hozák Roman (1968) CZE Česká televize --- 1:26:07,5 0:12:36,3 (87) 0:06:13,2 (82) 0:39:22 (69) 0:02:33,2 (79) 0:25:22,8 (79)
82. Haviarová Anna (1990) CZE --- --- 1:26:41,7 0:11:26,9 (79) 0:05:01,3 (68) 0:37:33,4 (60) 0:02:35,7 (80) 0:30:04,4 (89)
83. Mrlíková Mirka (1970) CZE --- --- 1:27:08,8 0:11:13,2 (75) 0:04:45,9 (62) 0:43:53,1 (83) 0:01:32,1 (36) 0:25:44,5 (81)
84. Zatloukal Tomáš (1970) CZE - --- 1:28:19,6 0:10:43,9 (64) 0:07:43,6 (90) 0:39:27,4 (70) 0:03:07 (86) 0:27:17,7 (84)
85. Polishchuk Oleh (1980) CZE STATUS --- 1:29:37,9 0:11:06,1 (74) 0:05:46,7 (79) 0:46:04,4 (87) 0:01:13,9 (25) 0:25:26,8 (80)
86. Pešek Martin (1969) CZE EMPTY LEGS CC --- 1:30:11,2 0:12:02,8 (83) 0:07:17 (88) 0:44:37,7 (84) 0:03:54,5 (90) 0:22:19,2 (52)
87. Dušková Zorka (1973) CZE --- --- 1:30:11,5 0:11:20,3 (77) 0:05:58,8 (81) 0:40:53,3 (74) 0:01:38,7 (49) 0:30:20,4 (90)
88. Šatník Jozef (1981) SVK Favorit --- 1:31:00,4 0:13:57,6 (89) 0:06:32,1 (84) 0:37:14,3 (57) 0:05:12,1 (91) 0:28:04,3 (86)
89. Šmídová Monika (1977) CZE --- --- 1:32:18,3 0:10:56,1 (70) 0:05:27,2 (73) 0:45:30,9 (86) 0:01:36,4 (43) 0:28:47,7 (87)
90. Fuks Jan (1982) CZE --- --- 1:35:23,6 0:15:12,8 (91) 0:06:37 (85) 0:45:24 (85) 0:03:29,2 (88) 0:24:40,6 (72)
91. Uhlir Vojtech (1990) CZE --- --- 1:37:23,2 0:11:15,3 (76) 0:05:28,7 (74) 0:58:22 (91) 0:01:58,6 (69) 0:20:18,6 (33)
92. Cavallo Michaela (1970) CZE --- --- 1:39:07,2 0:09:18,9 (39) 0:06:39,2 (86) 0:50:31,1 (89) 0:03:35 (89) 0:29:03 (88)
93. Rieselová Hanka (1973) CZE --- --- 1:46:09,1 0:11:22,9 (78) 0:06:30,3 (83) 0:52:18,2 (90) 0:02:03,1 (73) 0:33:54,6 (91)
Sabanci Anna (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Beránek Miroslav (1965) CZE ELA LITVÍNOV --- DNS --- --- --- --- ---
Klement Jan (1986) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Soukupová Barbora (1984) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Boketta Bernd (1965) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šebek Jakub (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Lužina Vladimir (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Chroust Ivan (1972) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
blyth victoria vera (1983) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Pittermann Ivo (1967) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mackenzie Donny (1973) CZE Donny Mackenzie --- DNS --- --- --- --- ---
Redou Anthony (1969) FRA --- --- DNS --- --- --- --- ---
Douša David (1977) CZE Raul! --- DNS --- --- --- --- ---
Pelikánová Martina (1982) CZE Raul! --- DNS --- --- --- --- ---
Novák Dominik (1991) CZE Praha 4 --- DNS --- --- --- --- ---
NETÍK Rudolf (1966) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---