Velká cena E.ON, 2. 8. 2015 - 750m - 20km - 5km (0,75-20-5), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Čelůstka Jan (1982) CZE BKP --- 0:58:46,5 0:09:49,2 (4) 0:02:07 (5) 0:31:21,5 (1) 0:00:31,7 (5) 0:14:57,1 (2)
2. Kalus Jiří (1993) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:59:02,9 0:09:51,6 (6) 0:02:05,8 (3) 0:31:22,1 (2) 0:00:31,5 (4) 0:15:11,9 (3)
3. Linduška František (1994) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:59:40 0:09:45,3 (2) 0:02:06,4 (4) 0:32:00,5 (5) 0:00:34,4 (14) 0:15:13,4 (4)
4. Kubínek František (1988) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:59:59,7 0:09:50,4 (5) 0:02:09,6 (6) 0:31:28,2 (3) 0:00:36,5 (22) 0:15:55 (8)
5. Neumann Max (1995) AUS --- --- 1:00:37,8 0:10:57,6 (16) 0:02:05 (2) 0:32:47,1 (9) 0:00:32,2 (6) 0:14:15,9 (1)
6. Červenka Lukáš (1995) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:01:29,7 0:09:37,7 (1) 0:02:11,9 (9) 0:31:31 (4) 0:00:39,1 (31) 0:17:30 (29)
7. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:01:40,6 0:10:13,2 (7) 0:02:09,6 (7) 0:32:32,7 (7) 0:00:33,8 (10) 0:16:11,3 (10)
8. Maiwaelder Lukáš (1991) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:02:07,1 0:10:19,5 (8) 0:02:12,3 (10) 0:32:25,9 (6) 0:00:35,2 (17) 0:16:34,2 (17)
9. Kroupa Tomáš (1987) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:02:43,7 0:10:29,3 (10) 0:02:14 (12) 0:33:07,7 (12) 0:00:34,8 (15) 0:16:17,9 (12)
10. Olšan Martin (1987) CZE Individuální --- 1:02:46 0:11:31,5 (25) 0:02:01,4 (1) 0:33:09,2 (13) 0:00:37 (24) 0:15:26,9 (5)
11. Jasenský Lukáš (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 1:03:00,9 0:10:55,1 (15) 0:02:09,6 (8) 0:32:44 (8) 0:00:38,2 (27) 0:16:34 (16)
12. Majer Jan (1994) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:03:36,7 0:11:03,6 (18) 0:02:27 (31) 0:33:11,6 (15) 0:00:41,8 (39) 0:16:12,7 (11)
13. Frintová Vendula (1983) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:03:50,1 0:10:43,7 (13) 0:02:14,4 (14) 0:34:25 (25) 0:00:29,8 (1) 0:15:57,2 (9)
14. Schoval František (1988) CZE Elab --- 1:04:20,7 0:12:33,7 (44) 0:02:19,3 (20) 0:32:58,6 (10) 0:00:34,3 (12) 0:15:54,8 (7)
15. Abrosiova Anastasia (1990) RUS --- --- 1:04:23,2 0:10:26,3 (9) 0:02:21,5 (24) 0:34:38,7 (29) 0:00:34,3 (13) 0:16:22,4 (13)
16. Ottenschläger Oto (1995) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:04:23,3 0:11:40,8 (29) 0:02:38,9 (46) 0:33:36,6 (16) 0:00:47,6 (66) 0:15:39,4 (6)
17. Kuříková Petra (1991) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:04:38,2 0:10:45,4 (14) 0:02:14,2 (13) 0:34:26,2 (26) 0:00:32,9 (7) 0:16:39,5 (18)
18. Janoušek Jakub (1991) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:05:24,3 0:10:39,9 (11) 0:02:17,4 (18) 0:34:53 (32) 0:00:36 (20) 0:16:58 (22)
19. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:05:34,9 0:11:30,5 (23) 0:02:23,5 (29) 0:34:02,6 (19) 0:00:39,3 (32) 0:16:59 (23)
20. Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:05:52,4 0:09:48,3 (3) 0:02:17,4 (19) 0:35:05,8 (34) 0:00:51,8 (75) 0:17:49,1 (35)
21. Fencl Jiří (1999) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:06:08 0:11:26,9 (22) 0:02:14,4 (15) 0:34:13,7 (21) 0:00:38,7 (29) 0:17:34,3 (30)
22. Kalivoda Tomáš (1998) CZE PSK Klatovy --- 1:06:12 0:12:24,3 (39) 0:02:28,8 (34) 0:33:02,6 (11) 0:00:41,6 (38) 0:17:34,7 (31)
23. Tkáč Daniel (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 1:06:13,9 0:12:04 (36) 0:02:38,3 (43) 0:33:11,2 (14) 0:00:53,6 (79) 0:17:26,8 (27)
24. Brzobohatý Václav (1998) CZE Bike&Ski Bakajda --- 1:06:14,8 0:11:44,3 (31) 0:02:22,3 (25) 0:33:45,7 (17) 0:00:38,1 (25) 0:17:44,4 (34)
25. Žoha Jan (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:06:57,2 0:12:10,4 (38) 0:02:29,2 (35) 0:35:00,2 (33) 0:00:33,3 (9) 0:16:44,1 (19)
26. Knedla Dennis (1995) CZE TITAN TRILIFE --- 1:07:37,1 0:11:33,8 (26) 0:02:19,3 (21) 0:34:15,9 (22) 0:00:36,4 (21) 0:18:51,7 (43)
27. Procházka Tomáš (1989) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:07:40,2 0:12:39,8 (49) 0:02:38,1 (41) 0:34:24,6 (24) 0:00:38,4 (28) 0:17:19,3 (24)
28. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 1:07:40,6 0:11:30,5 (24) 0:02:19,7 (22) 0:36:19,9 (43) 0:00:35,4 (19) 0:16:55,1 (21)
29. Dlabaja Roman (1970) CZE TITAN TRILIFE --- 1:07:42,1 0:12:32,2 (43) 0:02:22,5 (26) 0:34:21,7 (23) 0:00:43,5 (53) 0:17:42,2 (33)
30. Šroubek Vlastimil (1992) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:07:55,3 0:13:57,4 (61) 0:02:13,8 (11) 0:34:27,4 (27) 0:00:45 (58) 0:16:31,7 (15)
31. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:08:16,6 0:13:07,6 (53) 0:02:22,7 (27) 0:35:09,4 (35) 0:00:43,1 (49) 0:16:53,8 (20)
32. Koranda David (1983) CZE TriSK ČB --- 1:08:23,9 0:12:27,1 (40) 0:02:35,8 (37) 0:34:38,8 (30) 0:00:40,9 (35) 0:18:01,3 (38)
33. Škobrtal Michal (1982) CZE CYKLOADAM RACING --- 1:08:33,1 0:13:51,3 (60) 0:02:41,9 (54) 0:34:02,3 (18) 0:00:35,3 (18) 0:17:22,3 (25)
34. Korous Martin (1974) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:09:05,3 0:14:10,3 (64) 0:02:38,2 (42) 0:34:12,6 (20) 0:00:39 (30) 0:17:25,2 (26)
35. Hlaváčová Barbora (1992) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:09:28,2 0:11:26,8 (21) 0:02:22,9 (28) 0:36:19,8 (42) 0:00:38,1 (26) 0:18:40,6 (42)
36. Urban Filip (1998) CZE Hopman Team Žatec --- 1:09:46,5 0:10:40,5 (12) 0:02:17,1 (17) 0:38:07,2 (57) 0:00:33 (8) 0:18:08,7 (39)
37. Černohorský Tomáš (1997) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:10:04,8 0:12:34,5 (45) 0:02:27,9 (32) 0:34:38,1 (28) 0:00:42,2 (41) 0:19:42,1 (55)
38. Vítová Linda (1993) CZE HISPORT Team --- 1:10:16 0:11:25,3 (20) 0:02:21 (23) 0:36:24,8 (46) 0:00:36,8 (23) 0:19:28,1 (51)
39. Tejchman Jakub (1988) CZE --- --- 1:10:26,8 0:15:14,2 (70) 0:02:26,9 (30) 0:35:39,2 (40) 0:00:41,2 (37) 0:16:25,3 (14)
40. Myšička David (1998) CZE SK Slavia Praha --- 1:11:08,9 0:11:41,9 (30) 0:03:02,1 (71) 0:35:19,5 (36) 0:00:42,4 (42) 0:20:23 (60)
41. Prokop Tomáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:11:12,8 0:11:05,9 (19) 0:02:38,3 (44) 0:37:49,4 (55) 0:00:41,1 (36) 0:18:58,1 (45)
42. Hengerič Ondřej (1998) CZE Elab --- 1:11:17,8 0:12:40,2 (50) 0:02:37,7 (40) 0:36:21,6 (44) 0:00:42,4 (43) 0:18:55,9 (44)
43. Mikoláš Miroslav (1995) CZE TriSK ČB --- 1:11:21,5 0:13:25,5 (57) 0:02:56,8 (65) 0:34:40,4 (31) 0:00:42 (40) 0:19:36,8 (54)
44. Mecko Peter (1987) SVK Individuální --- 1:11:28,2 0:13:00,7 (52) 0:02:41,2 (51) 0:35:31 (38) 0:00:46,3 (62) 0:19:29 (52)
45. Peřinka Filip (1988) CZE Individuální --- 1:11:53,5 0:13:15,8 (56) 0:02:54,1 (62) 0:36:56,2 (51) 0:00:50,3 (74) 0:17:57,1 (37)
46. Michálek Zbyněk (1974) CZE Individuální --- 1:12:05,1 0:15:21,4 (73) 0:02:40,9 (50) 0:35:29,8 (37) 0:00:43 (46) 0:17:50 (36)
47. Tuž Jaroslav (1969) CZE Individuální --- 1:12:10 0:12:31,8 (42) 0:03:09,2 (76) 0:35:34,7 (39) 0:00:53,3 (78) 0:20:01 (58)
48. Matějovič Martin (1969) CZE SC Černý --- 1:12:16,4 0:13:29,4 (58) 0:03:00,9 (70) 0:36:34,9 (47) 0:00:50,2 (73) 0:18:21 (41)
49. Zadok Arbel (1998) ISR --- --- 1:12:40 0:11:35,7 (28) 0:02:15,7 (16) 0:40:36,8 (71) 0:00:35 (16) 0:17:36,8 (32)
50. Brantlová Jana (1995) CZE Velosport Domažlice --- 1:13:33,1 0:11:35,2 (27) 0:02:36 (38) 0:38:46,2 (61) 0:00:43,2 (50) 0:19:52,5 (57)
51. Heidrichová Anna (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:14:07,2 0:11:51,1 (32) 0:02:40,7 (49) 0:38:31 (59) 0:00:45,7 (60) 0:20:18,7 (59)
52. Pech Roman (1962) CZE Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 1:14:17,6 0:14:05,2 (62) 0:02:53,6 (61) 0:36:35,5 (48) 0:00:55,2 (80) 0:19:48,1 (56)
53. Koubková Jana (1999) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 1:14:48 0:12:02,4 (35) 0:02:40,2 (47) 0:38:40,6 (60) 0:00:43,4 (52) 0:20:41,4 (63)
54. Thoma Jiří (1983) CZE Cork Tri (Ireland) --- 1:14:52,3 0:16:28,8 (78) 0:02:28,2 (33) 0:37:41,2 (54) 0:00:45 (59) 0:17:29,1 (28)
55. Tréšková Běla (1996) CZE USK Akademik Cheb --- 1:15:03,5 0:12:04 (37) 0:02:35,7 (36) 0:38:49,4 (62) 0:00:52,8 (76) 0:20:41,6 (64)
56. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:09,4 0:13:12,1 (55) 0:03:00,8 (69) 0:39:05,5 (64) 0:00:30,1 (2) 0:19:20,9 (50)
57. Langhammer Tomáš (1971) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:15:25,3 0:15:23,3 (74) 0:03:14,2 (77) 0:36:55,7 (50) 0:00:49,9 (72) 0:19:02,2 (46)
58. Saidl Filip (1973) CZE TJ Packa Praha --- 1:15:40,9 0:15:47,6 (75) 0:02:47 (57) 0:38:07,1 (56) 0:00:44,3 (56) 0:18:14,9 (40)
59. Hála Luboš (1964) CZE TJ Spartak Třebíč --- 1:15:41,2 0:15:51,8 (76) 0:02:55,5 (63) 0:36:37,7 (49) 0:00:43,2 (51) 0:19:33 (53)
60. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:15:52,3 0:12:01,6 (34) 0:02:40,6 (48) 0:38:53,5 (63) 0:00:43,5 (54) 0:21:33,1 (70)
61. Ihnačinec Jakub (1999) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:15:56,4 0:14:20,4 (66) 0:02:52,2 (59) 0:36:23,9 (45) 0:00:53,2 (77) 0:21:26,7 (69)
62. Šimeček Václav (1995) CZE TriSK ČB --- 1:15:59,5 0:15:14,9 (71) 0:02:38,6 (45) 0:35:41,4 (41) 0:00:46,7 (64) 0:21:37,9 (71)
63. Dietrich Jakub (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:16:07,7 0:11:00,1 (17) 0:02:43,6 (55) 0:40:53,8 (72) 0:00:48,2 (68) 0:20:42 (65)
64. Mikoláš Jan (1961) CZE TRISK --- 1:16:49,9 0:15:21,1 (72) 0:03:07,7 (75) 0:37:02 (52) 0:00:47,8 (67) 0:20:31,3 (61)
65. Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- 1:17:10,3 0:14:40,4 (67) 0:03:06 (74) 0:37:39,5 (53) 0:00:48,6 (69) 0:20:55,8 (66)
66. Mrnka Martin (1996) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:17:46,3 0:13:11,3 (54) 0:02:41,6 (53) 0:39:19,8 (65) 0:00:43 (47) 0:21:50,6 (72)
67. Urban Miroslav (1969) CZE Hopman Team Žatec --- 1:18:14,5 0:14:16 (65) 0:03:29,5 (81) 0:40:13 (68) 0:00:55,9 (81) 0:19:20,1 (49)
68. Táborská Lenka (1999) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:18:54,7 0:11:59,9 (33) 0:02:50,3 (58) 0:40:14,6 (69) 0:00:44,4 (57) 0:23:05,5 (76)
69. Škrabanja Arno (1956) NED Tri team Heuvelland --- 1:19:08,9 0:16:45 (79) 0:02:58,1 (66) 0:39:32,3 (66) 0:00:42,5 (44) 0:19:11 (47)
70. Kalina Bohumil (1976) CZE SK Kardašova Řečice --- 1:19:57 0:18:17,8 (82) 0:03:15 (78) 0:38:16,1 (58) 0:00:49,4 (71) 0:19:18,7 (48)
71. GREEN ROTEM (1999) ISR אסא רופין --- 1:21:04,3 0:12:39,2 (48) 0:02:41,4 (52) 0:42:17,5 (74) 0:00:39,8 (34) 0:22:46,4 (75)
72. maor shai (1999) ISR Asa Rupin Emek Heffer --- 1:21:18,1 0:12:31,5 (41) 0:02:44,7 (56) 0:44:18,4 (80) 0:00:42,5 (45) 0:21:01 (67)
73. Kunclová Tereza (1998) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:21:33,7 0:12:37,7 (46) 0:02:36 (39) 0:44:20,1 (81) 0:00:43 (48) 0:21:16,9 (68)
74. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:23:01,3 0:17:15,6 (80) 0:02:59,5 (67) 0:40:06,1 (67) 0:00:48,6 (70) 0:21:51,5 (73)
75. Oren Amit (1999) ISR Asa Rupin Emek Heffer --- 1:23:47,6 0:13:47,4 (59) 0:02:53,4 (60) 0:42:58 (77) 0:00:45,9 (61) 0:23:22,9 (77)
76. Vargová Pavlína (1999) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:24:02,5 0:12:43,4 (51) 0:03:02,3 (72) 0:43:49,8 (78) 0:00:46,8 (65) 0:23:40,2 (78)
77. Halaban Rotem (1999) ISR Asa Ruppin --- 1:24:06,9 0:12:38,3 (47) 0:02:55,9 (64) 0:44:05,1 (79) 0:00:44,2 (55) 0:23:43,4 (79)
78. Ginzel Petr (1972) CZE CykloVAPE --- 1:25:08,3 0:20:29,9 (85) 0:03:00,6 (68) 0:40:23,2 (70) 0:00:39,6 (33) 0:20:35 (62)
79. Rulíšek Lubomír (1972) CZE KVN Team --- 1:26:24,8 0:16:17,6 (77) 0:03:50,9 (83) 0:42:40 (76) 0:01:16,8 (83) 0:22:19,5 (74)
80. Uhlířová Zuzana (1999) CZE Triathlon Team Tábor --- 1:29:35,2 0:15:09 (68) 0:03:28,9 (79) 0:45:53,3 (82) 0:00:34 (11) 0:24:30 (81)
81. Reindlová Michaela (1998) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 1:30:13,3 0:14:06,1 (63) 0:03:03,7 (73) 0:47:15,4 (84) 0:00:46,4 (63) 0:25:01,7 (82)
82. Zeman Zbyněk (1954) CZE Individuální --- 1:30:23,5 0:19:53,9 (84) 0:03:49 (82) 0:41:16,5 (73) 0:01:15,7 (82) 0:24:08,4 (80)
83. Marková Johana (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:33:49,1 0:15:09,7 (69) 0:03:28,9 (80) 0:47:16,6 (85) 0:00:30,9 (3) 0:27:23 (85)
84. Švingr Pavel (1953) CZE BK Louny --- 1:34:13,8 0:18:36,7 (83) 0:05:00,4 (84) 0:42:37,4 (75) 0:01:42,7 (85) 0:26:16,6 (84)
85. Nourse Frank (1964) CZE Frank Nourse --- 1:37:40,7 0:18:17 (81) 0:05:31,6 (85) 0:46:41,7 (83) 0:01:30,3 (84) 0:25:40,1 (83)
Třebická Diana (1998) CZE Triathlon Team Tábor --- DNF 0:12:38,8 0:02:40,9 --- --- ---
Kelertas Edgaras (1984) LTU --- --- DSQ 0:17:12,5 0:03:56,4 0:48:06,9 0:01:57,4 0:08:05,8
Nourse Filip (1999) CZE Frank Nourse --- DNS --- --- --- --- ---
Rudolfová Jitka (1986) CZE "ENERGY TEAM" --- DNF 0:10:46,5 0:02:17,3 --- --- ---
Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:12:26,3 0:02:25,6 --- --- ---
Váňa Jan (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNF 0:11:26,5 0:02:40,3 0:38:38,3 0:00:38,3 ---
Hroch Martin (1994) CZE TJ Tatran Sedlčany --- DSQ 0:16:23,1 0:03:02,2 0:39:26,5 --- ---