Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015 - Triatlon Interval (0,7-30-6), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Volár Jan (1992) CZE OMT --- 1:10:02,65 0:08:13,86 (1) 0:00:30,91 (4) 0:40:25,12 (1) 0:00:19,19 (5) 0:20:33,56 (3)
2. Kubínek František (1988) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:11:14,8 0:08:20,28 (4) 0:00:30,11 (3) 0:41:17,11 (2) 0:00:18,88 (4) 0:20:48,39 (5)
3. Řenč Tomáš (1990) CZE LABE TRI CLUB --- 1:13:46,53 0:08:49,51 (8) 0:00:38,49 (19) 0:42:50,63 (11) 0:00:23,56 (18) 0:21:04,32 (6)
4. Olšan Martin (1987) CZE Prestigio Realiz Team --- 1:13:53,29 0:09:31,86 (22) 0:00:39,89 (25) 0:42:45,59 (10) 0:00:19,29 (6) 0:20:36,65 (4)
5. Majer Jan (1994) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:13:59,81 0:09:07,62 (15) 0:00:32,73 (10) 0:41:55,9 (6) 0:00:31,71 (49) 0:21:51,83 (10)
6. Martínek Tomáš (1982) CZE LEFFI TEAM --- 1:14:01,12 0:08:41,23 (7) 0:00:39,14 (22) 0:41:48,83 (4) 0:00:26,44 (28) 0:22:25,46 (16)
7. Maiwaelder Lukáš (1991) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 1:14:12,96 0:08:59,72 (11) 0:00:38,34 (17) 0:41:49,12 (5) 0:00:24,05 (21) 0:22:21,72 (15)
8. Novák Lukáš (1996) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:15:40,55 0:08:58 (10) 0:00:36,87 (14) 0:43:21,91 (12) 0:00:17,05 (1) 0:22:26,7 (18)
9. Krátký Štěpán (1995) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1:15:49,65 0:09:01,48 (12) 0:00:31,58 (6) 0:43:54,46 (15) 0:00:25,9 (27) 0:21:56,21 (12)
10. Powada Jakub (1993) CZE JulboWay --- 1:16:09,89 0:08:15,42 (2) 0:00:46,53 (37) 0:44:24,34 (18) 0:00:17,61 (2) 0:22:25,97 (17)
11. Jasenský Lukáš (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 1:16:13,4 0:09:34,85 (23) 0:00:49,08 (43) 0:42:37,65 (9) 0:00:24,15 (22) 0:22:47,65 (23)
12. Polesný Martin (1980) CZE TRI-SPACE --- 1:16:56,48 0:09:39,33 (26) 0:01:00,5 (59) 0:42:28,42 (8) 0:00:31,49 (47) 0:23:16,72 (31)
13. Berka Martin (1987) CZE SK OMT Pardubice --- 1:17:27,65 0:10:05,97 (36) 0:00:44,21 (32) 0:44:21,87 (17) 0:00:23,37 (17) 0:21:52,21 (11)
14. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 1:17:41,33 0:08:40,21 (6) 0:00:29,96 (2) 0:45:12,55 (25) 0:00:29,31 (37) 0:22:49,27 (24)
15. Houra Tomáš (1996) CZE SK Slavia Praha --- 1:17:47,55 0:09:44,22 (30) 0:00:50,06 (44) 0:43:36,11 (14) 0:00:21,95 (11) 0:23:15,19 (30)
16. Petr Ondřej (1997) CZE LASVIT BIKERS --- 1:18:37,75 0:09:58,86 (32) 0:00:31,24 (5) 0:44:48,21 (21) 0:00:22,81 (15) 0:22:56,62 (27)
17. Rudolfová Jitka (1986) CZE ENERGY TEAM --- 1:18:38,25 0:09:06,68 (13) 0:00:31,64 (7) 0:46:09,44 (38) 0:00:21,61 (10) 0:22:28,86 (20)
18. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 1:18:40,6 0:10:56,13 (54) 0:00:40,46 (27) 0:44:33,79 (19) 0:00:20,64 (9) 0:22:09,57 (13)
19. Schoval František (1988) CZE Elab --- 1:19:11,59 0:10:56,46 (55) 0:00:35,33 (13) 0:45:36,46 (30) 0:00:23,91 (19) 0:21:39,41 (9)
20. Andrš Martin (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:19:41,34 0:09:27,26 (20) 0:01:11,11 (71) 0:44:53,48 (24) 0:00:34,43 (57) 0:23:35,04 (32)
21. Walter Jan (1992) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:06,83 0:11:04,9 (59) 0:00:33,26 (11) 0:45:22,35 (28) 0:00:28,86 (35) 0:22:37,44 (21)
22. Žoha Jan (1988) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:20:30,27 0:10:32,82 (44) 0:00:50,81 (46) 0:47:02,88 (46) 0:00:25,24 (23) 0:21:38,51 (8)
23. Gerych David (1977) CZE CK KUPKOLO DKnL --- 1:20:41,38 0:11:44,24 (74) 0:01:18,05 (85) 0:47:02,11 (45) 0:00:49,54 (97) 0:19:47,43 (1)
24. Gajdošová Romana (1994) SVK KONRAD TOOLS TEAM --- 1:20:43,65 0:09:42,25 (28) 0:00:39 (20) 0:47:26,75 (54) 0:00:28,66 (34) 0:22:26,98 (19)
25. Baťková Pavlína (1984) CZE HISPORT Team --- 1:20:48,21 0:09:52,79 (31) 0:00:40,99 (29) 0:46:04,01 (36) 0:00:31,12 (45) 0:23:39,27 (34)
26. Korous Martin (1974) CZE E.ON Triathlon Team --- 1:20:57,95 0:11:24,73 (66) 0:00:56,49 (49) 0:45:17,76 (27) 0:00:26,69 (29) 0:22:52,26 (26)
27. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:21:08,59 0:09:40,62 (27) 0:00:44,74 (33) 0:46:18,71 (39) 0:00:29,57 (38) 0:23:54,92 (37)
28. Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- 1:21:13,01 0:10:43,01 (50) 0:01:06,56 (66) 0:44:49,26 (22) 0:00:34,95 (60) 0:23:59,19 (38)
29. Pavelka Marek (1988) CZE OMT --- 1:21:35,35 0:10:01,97 (34) 0:00:48,89 (42) 0:45:58,42 (34) 0:00:39,71 (74) 0:24:06,34 (42)
30. Kašpárek Pavel (1961) CZE OMT --- 1:21:45,29 0:10:11,35 (39) 0:00:58,82 (54) 0:44:50,44 (23) 0:00:37,55 (68) 0:25:07,11 (53)
31. Suchánek Miloslav (1974) CZE Outdoor Challenge --- 1:22:34,93 0:10:35,17 (47) 0:01:22,43 (93) 0:45:25,74 (29) 0:00:47,79 (94) 0:24:23,78 (45)
32. Rudolf Tomáš (1972) CZE ENERGY TEAM --- 1:22:49,25 0:09:28,32 (21) 0:00:39,45 (24) 0:45:47,45 (32) 0:00:30,45 (41) 0:26:23,56 (70)
33. Salaj Lukáš (1985) CZE OMT Pardubice --- 1:22:54,95 0:09:17,79 (17) 0:00:47,83 (38) 0:48:30,01 (64) 0:00:27,99 (31) 0:23:51,31 (36)
34. Nekoranec Matěj (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 1:22:57,73 0:10:11,1 (38) 0:00:57,15 (51) 0:46:27,53 (40) 0:00:25,73 (25) 0:24:56,2 (49)
35. Bareš Michal (1959) CZE HISPORT Team --- 1:23:12,85 0:09:34,86 (24) 0:01:29,08 (100) 0:44:02,96 (16) 0:00:41,13 (79) 0:27:24,8 (84)
36. Kudrna David (1977) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 1:23:34,49 0:12:38,12 (83) 0:01:17,84 (84) 0:46:04,53 (37) 0:00:28,28 (33) 0:23:05,69 (29)
37. Zušťák Vladislav (1980) CZE Triatlon TJ Praha Háje --- 1:23:38,46 0:09:43,16 (29) 0:01:11,37 (72) 0:46:51,8 (44) 0:00:45,26 (84) 0:25:06,86 (52)
38. Kroupa Štěpán (1975) CZE HISPORT Team --- 1:24:12 0:10:36,72 (48) 0:00:44,88 (35) 0:47:13,48 (51) 0:00:30,65 (42) 0:25:06,25 (51)
39. Klimková Adriana (1997) CZE TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 1:24:20,37 0:09:07,35 (14) 0:00:40,94 (28) 0:47:15,84 (52) 0:00:33,83 (54) 0:26:42,38 (74)
40. Vilas Ignacio (1980) ESP X3M --- 1:24:25,91 0:12:35,82 (81) 0:00:53,07 (47) 0:46:49,75 (43) 0:00:30,99 (44) 0:23:36,26 (33)
41. Souček Jiří (1993) CZE HISPORT Team --- 1:24:41,81 0:11:39,09 (71) 0:00:39,1 (21) 0:49:22,49 (78) 0:00:22,27 (13) 0:22:38,83 (22)
42. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 1:24:52,35 0:11:00,66 (57) 0:00:57,07 (50) 0:47:11,44 (48) 0:00:32,5 (51) 0:25:10,65 (56)
43. Váňa Jan (1996) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 1:25:01,05 0:09:20,92 (18) 0:01:07,15 (68) 0:50:04,19 (85) 0:00:22,69 (14) 0:24:06,07 (41)
44. Bulava František (1966) CZE TT LOKO Beroun --- 1:25:05,58 0:11:43,08 (73) 0:00:38,26 (16) 0:48:07,87 (59) 0:00:31,12 (46) 0:24:05,24 (39)
45. Vansteenkiste Maxime (1991) CZE CKŠ --- 1:25:19,89 0:11:44,34 (75) 0:01:04,69 (63) 0:45:45,08 (31) 0:00:35,53 (62) 0:26:10,23 (65)
46. Nováček Ivan (1976) CZE TEAM LOUNY --- 1:25:42,23 0:12:34,56 (80) 0:00:59,16 (55) 0:44:33,83 (20) 0:00:50,13 (99) 0:26:44,54 (75)
47. Jalovecký Michal (1977) CZE LABE TRI CLUB --- 1:26:03,37 0:11:01,37 (58) 0:00:48,66 (40) 0:48:48,32 (68) 0:00:37,84 (69) 0:24:47,17 (48)
48. Vyskočil Jan (1973) CZE Čáslav --- 1:26:55,45 0:11:12,12 (64) 0:01:17,06 (81) 0:47:05,42 (47) 0:01:01,7 (109) 0:26:19,13 (68)
49. Prachař Roman (1985) CZE --- --- 1:26:57,27 0:13:03,61 (95) 0:01:30,82 (104) 0:47:12,76 (50) 0:00:35,97 (63) 0:24:34,09 (46)
50. Peřinka Filip (1988) CZE Individuální --- 1:27:28,34 0:12:26,35 (79) 0:00:57,27 (52) 0:49:07,96 (75) 0:00:39,98 (76) 0:24:16,77 (44)
51. Zikmund Jan (1990) CZE TRI KLUB Příbram --- 1:27:36,57 0:10:13,29 (40) 0:00:42,29 (31) 0:49:54,24 (81) 0:00:32,09 (50) 0:26:14,64 (67)
52. Šimůnková Simona (1997) CZE Tri SK ČB --- 1:28:00,92 0:09:25,65 (19) 0:00:26,66 (1) 0:50:28,31 (88) 0:00:20,14 (8) 0:27:20,13 (82)
53. Tuž Jaroslav (1969) CZE Individuální --- 1:28:02,98 0:10:06,07 (37) 0:01:40,15 (113) 0:48:57,26 (71) 0:00:47,72 (93) 0:26:31,76 (72)
54. Thoma Jiří (1983) CZE Cork Tri (Ireland) --- 1:28:08,71 0:13:03,56 (94) 0:01:05,8 (65) 0:50:28,89 (89) 0:00:39 (72) 0:22:51,43 (25)
55. Svoboda Josef (1977) CZE IronStars Beroun --- 1:28:35,4 0:11:27,02 (67) 0:01:27,5 (98) 0:48:54,57 (69) 0:00:34,92 (59) 0:26:11,37 (66)
56. Holý Michal (1977) CZE --- --- 1:29:03,6 0:14:20,21 (109) 0:01:23,45 (95) 0:48:13,02 (61) 0:00:52,24 (103) 0:24:14,67 (43)
57. Brantlová Jana (1995) CZE Velosport Domažlice --- 1:29:10,17 0:10:04,74 (35) 0:00:48,82 (41) 0:51:58,07 (99) 0:00:23,17 (16) 0:25:55,36 (61)
58. Gerychová Michaela (1982) CZE Carla Dvůr Králové --- 1:29:24,75 0:12:47,62 (87) 0:00:59,99 (58) 0:51:13,72 (94) 0:00:43,34 (82) 0:23:40,06 (35)
59. Lazar Marek (1977) CZE NOVIS TK Praha --- 1:29:26,89 0:11:27,98 (68) 0:01:09,72 (70) 0:49:58,7 (84) 0:00:47,52 (92) 0:26:02,96 (62)
60. Tondl Pavel (1964) CZE caffenannini MTB --- 1:29:30,01 0:12:38,06 (82) 0:01:50,1 (116) 0:47:32,41 (55) 0:01:06,79 (115) 0:26:22,64 (69)
61. Glinz Jakub (1988) CZE JakubGlinz.com --- 1:29:35,64 0:12:44 (86) 0:01:35,78 (108) 0:49:44,18 (80) 0:00:48,38 (95) 0:24:43,28 (47)
62. Žáček Jaroslav (1985) CZE TRI SKI Horní Počern... --- 1:29:37,79 0:14:54,71 (116) 0:00:50,45 (45) 0:46:33,59 (41) 0:00:39,79 (75) 0:26:39,23 (73)
63. Drga Marek (1981) CZE --- --- 1:29:46,79 0:11:05,2 (60) 0:01:13,92 (77) 0:47:59,94 (56) 0:01:03,55 (111) 0:28:24,17 (97)
64. Strnadová Kateřina (1991) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 1:29:47,78 0:11:31,9 (70) 0:01:01,25 (60) 0:48:58,84 (72) 0:00:36,85 (66) 0:27:38,93 (86)
65. Vavák Libor (1965) CZE BK Sadská --- 1:29:49,16 0:13:47,76 (105) 0:01:20,45 (89) 0:48:13 (60) 0:00:46,67 (89) 0:25:41,26 (59)
66. Fořt Vítězslav (1983) CZE --- --- 1:29:51,56 0:11:13,71 (65) 0:01:21,89 (91) 0:48:44,01 (67) 0:00:46,42 (87) 0:27:45,51 (89)
67. Šťasta Libor (1966) CZE Pell´s factory team --- 1:30:07,81 0:12:55,59 (89) 0:01:22,5 (94) 0:48:32,47 (65) 0:01:10,6 (118) 0:26:06,64 (64)
68. Prokop Evžen (1968) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:30:11,66 0:10:54,27 (52) 0:01:32,77 (105) 0:49:39,72 (79) 0:00:20,04 (7) 0:27:44,84 (88)
69. Janeček Petr (1979) CZE Hejvy´s Intimmate Te... --- 1:30:23,6 0:13:28,71 (103) 0:02:02,2 (123) 0:49:06,97 (74) 0:00:41,42 (81) 0:25:04,28 (50)
70. Mrkvička Robert (1971) CZE Havlíčkův Brod --- 1:30:24,29 0:13:23,58 (101) 0:01:29,71 (101) 0:48:26,91 (62) 0:00:58,52 (106) 0:26:05,56 (63)
71. Bajerová Žaneta (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 1:30:34 0:10:00,1 (33) 0:00:40,27 (26) 0:50:29,15 (90) 0:00:25,77 (26) 0:28:58,7 (101)
72. Paroulek Jaroslav (1970) CZE SKP Nymburk --- 1:30:47,72 0:15:02,09 (117) 0:01:14,93 (79) 0:46:43,86 (42) 0:00:37,08 (67) 0:27:09,73 (79)
73. Hengerič Jan (1974) CZE Elab --- 1:31:04,79 0:10:58,84 (56) 0:01:17,54 (82) 0:48:04,45 (58) 0:01:05,08 (114) 0:29:38,87 (104)
74. Šulc Petr (1993) CZE Individuální --- 1:31:09,29 0:12:06 (77) 0:02:02,93 (124) 0:48:37,75 (66) 0:00:34,13 (56) 0:27:48,47 (90)
75. Pajkošová Věra (1991) CZE CzechTRI K. Team --- 1:31:16,35 0:11:30,91 (69) 0:00:45,99 (36) 0:50:15,6 (86) 0:00:28,01 (32) 0:28:15,82 (96)
76. Plachý Zdeněk (1974) CZE AC Mageo --- 1:31:17,12 0:11:42,36 (72) 0:01:20,39 (88) 0:49:00,52 (73) 0:01:13,74 (119) 0:28:00,1 (94)
77. Karabinoš Tomáš (1983) SVK Individuální --- 1:31:59,32 0:12:11,91 (78) 0:01:53,99 (120) 0:49:13,27 (77) 0:00:46,14 (85) 0:27:53,99 (91)
78. Kapr Michael (1970) CZE ENERGY TEAM --- 1:32:09,48 0:11:06,56 (61) 0:01:12,18 (75) 0:51:56,48 (98) 0:00:36,28 (65) 0:27:17,96 (81)
79. Martinka Jiří (1969) CZE HISPORT Team --- 1:32:14,59 0:11:51,47 (76) 0:01:25,04 (96) 0:49:58,67 (83) 0:00:50 (98) 0:28:09,39 (95)
80. Mecko Peter (1987) SVK Individuální --- 1:32:19,99 0:10:41,21 (49) 0:01:16,35 (80) 0:49:55,33 (82) 0:00:35,38 (61) 0:29:51,7 (106)
81. Pavlů Dušan (1974) CZE Individuální --- 1:32:31,3 0:13:23,41 (100) 0:02:19,64 (126) 0:48:56,57 (70) 0:00:46,39 (86) 0:27:05,26 (78)
82. Hronová Markéta (1990) CZE CzechTRI K. Team --- 1:32:57,51 0:12:51,27 (88) 0:01:08,34 (69) 0:51:17,56 (95) 0:00:30,35 (40) 0:27:09,97 (80)
83. Skuhrová Tereza (1994) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:33:09,18 0:10:22,85 (42) 0:00:38,4 (18) 0:52:19,1 (102) 0:00:52,05 (102) 0:28:56,75 (99)
84. Vilím Jiří (1974) CZE --- --- 1:33:45,08 0:13:01,22 (93) 0:01:49,6 (115) 0:48:00,7 (57) 0:01:30,44 (128) 0:29:23,11 (102)
85. Punčochářová Dita (1977) CZE HISPORT Team --- 1:33:46,14 0:14:16,27 (108) 0:01:05,68 (64) 0:50:24,07 (87) 0:00:38,31 (70) 0:27:21,8 (83)
86. Szabó Ivan (1980) CZE Hrom do piecky! --- 1:33:52,42 0:12:43,1 (84) 0:00:59,88 (57) 0:53:01,87 (105) 0:00:40,99 (78) 0:26:26,56 (71)
87. Šiml Jan (1967) CZE NOVIS TK Praha --- 1:34:09,31 0:10:55,9 (53) 0:01:06,58 (67) 0:50:45,37 (93) 0:00:52,71 (104) 0:30:28,74 (112)
88. Mužíček Petr (1980) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:34:58,93 0:10:34,5 (46) 0:01:14,92 (78) 0:50:41,31 (92) 0:01:18,44 (123) 0:31:09,73 (114)
89. Jarý Petr (1972) CZE Kovošrot Pardubice --- 1:35:22,09 0:13:18,59 (99) 0:01:12,76 (76) 0:50:41,3 (91) 0:00:40,39 (77) 0:29:29,02 (103)
90. Dragoun Radek (1970) CZE Mladá Boleslav --- 1:36:13,31 0:12:56,18 (90) 0:01:36,76 (109) 0:51:56,04 (97) 0:01:03,36 (110) 0:28:40,95 (98)
91. Stříhavková Petra (1979) CZE CzechTRI K. Team --- 1:36:25,83 0:12:43,21 (85) 0:00:48,35 (39) 0:52:07,1 (100) 0:00:29,6 (39) 0:30:17,54 (111)
92. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 1:36:47,19 0:13:25,11 (102) 0:01:12,13 (74) 0:51:45,55 (96) 0:00:36,01 (64) 0:29:48,36 (105)
93. Hucl Tomáš (1975) CZE Triski Horní Počernice --- 1:37:44,82 0:13:40,47 (104) 0:01:39,25 (111) 0:53:43,98 (109) 0:00:44,32 (83) 0:27:56,77 (93)
94. Prokopová Daniela (1994) CZE TJ BIŽU JBC --- 1:37:46,23 0:11:06,85 (62) 0:00:44,82 (34) 0:54:51,56 (114) 0:00:31,54 (48) 0:30:31,43 (113)
95. Kučera Martin (1983) CZE CSC klub --- 1:38:20,4 0:14:21,69 (110) 0:01:41,19 (114) 0:53:32,84 (108) 0:00:49,22 (96) 0:27:55,45 (92)
96. Lapeš Jaromír (1976) CZE H. Brod Velo Servis Team --- 1:38:31,68 0:14:53,26 (115) 0:01:17,82 (83) 0:53:22,62 (107) 0:01:13,91 (121) 0:27:44,06 (87)
97. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 1:38:40,93 0:14:09,14 (106) 0:01:19,38 (86) 0:52:08,41 (101) 0:00:50,74 (100) 0:30:13,23 (110)
98. Zeman Daniel (1983) CZE WT Hradec Králové --- 1:39:11,69 0:13:11,27 (96) 0:01:37,92 (110) 0:55:49,77 (118) 0:00:59,98 (108) 0:27:32,73 (85)
99. Dragoun Michal (1996) CZE Mladá Boleslav --- 1:41:02,83 0:10:33,28 (45) 0:02:23,32 (128) 0:53:46,55 (110) 0:00:38,7 (71) 0:33:40,97 (122)
100. Pavlů Mirka (1975) CZE --- --- 1:43:03,79 0:16:20,89 (123) 0:01:30,73 (103) 0:54:12,99 (111) 0:01:03,79 (112) 0:29:55,38 (108)
101. Kohoutková Zora (1989) SVK --- --- 1:44:04,82 0:14:52,71 (114) 0:01:51,15 (117) 0:55:49,82 (119) 0:01:26,55 (127) 0:30:04,57 (109)
102. Pláteník Zbyněk (1982) CZE RACE SPACE --- 1:44:36,31 0:18:14,17 (127) 0:01:35,77 (107) 0:55:06,92 (115) 0:00:41,17 (80) 0:28:58,26 (100)
103. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 1:45:18,66 0:16:23,77 (124) 0:01:53,76 (119) 0:54:38,09 (113) 0:00:51,27 (101) 0:31:31,75 (115)
104. Lukášek Jiří (1983) CZE Poděbrady --- 1:46:26,8 0:14:44,8 (112) 0:01:52,39 (118) 0:53:12,72 (106) 0:01:22,18 (125) 0:35:14,7 (126)
105. Píchalová Alexandra (1988) CZE Nelahozeves --- 1:47:31,48 0:14:16,15 (107) 0:02:22,73 (127) 0:58:25,37 (124) 0:00:47,3 (91) 0:31:39,92 (116)
106. Jaruskova Jana (1981) CZE --- --- 1:48:04,28 0:14:50,63 (113) 0:01:30,44 (102) 0:58:43,32 (125) 0:00:39,01 (73) 0:32:20,86 (117)
107. Drhlíková Kristýna (1994) CZE --- --- 1:48:31,23 0:15:03,02 (118) 0:01:21,06 (90) 0:57:28,23 (121) 0:01:03,97 (113) 0:33:34,94 (121)
108. Olšová Veronika (1993) CZE TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 1:50:50,43 0:13:12,86 (98) 0:01:01,44 (61) 1:02:55,8 (130) 0:00:34,46 (58) 0:33:05,85 (119)
109. Zeman Zbyněk (1954) CZE Individuální --- 1:51:15,71 0:17:45,96 (125) 0:02:02,15 (122) 0:55:34,55 (117) 0:01:17,11 (122) 0:34:35,91 (124)
110. Vaňková Agáta (1965) CZE Lokomotiva Teplice --- 1:51:42,26 0:18:38,39 (129) 0:00:54,09 (48) 0:55:15,87 (116) 0:01:13,88 (120) 0:35:40,03 (127)
111. Čížek Petr (1984) CZE Petr a Jirka --- 1:53:15,5 0:18:16,79 (128) 0:01:27,53 (99) 0:58:15,41 (123) 0:00:59,74 (107) 0:34:16,01 (123)
112. Dočkal Roman (1971) CZE BKP --- 1:53:53,25 0:15:15,33 (120) 0:02:48,65 (130) 0:56:44,99 (120) 0:01:07,38 (116) 0:37:56,87 (131)
113. Poduška Patrik (1976) CZE TJ Sokol Trója --- 1:56:04,98 0:15:09,21 (119) 0:02:15,85 (125) 0:59:56,08 (127) 0:02:13,39 (131) 0:36:30,42 (128)
114. Řípa Milan (1948) CZE TJ Slavoj Čáslav --- 1:58:16,71 0:23:14,28 (131) 0:01:39,92 (112) 0:58:09,61 (122) 0:02:05,8 (130) 0:33:07,07 (120)
115. Lenčová jana (1969) CZE Bezno --- 1:58:20,01 0:20:39,74 (130) 0:02:00 (121) 1:01:04,8 (129) 0:01:58,64 (129) 0:32:36,82 (118)
116. Šindlerová Magdalena (1980) CZE Individuální --- 1:59:11,26 0:13:01,09 (92) 0:02:57,7 (131) 1:04:11,94 (131) 0:01:25,24 (126) 0:37:35,26 (130)
Kodajek Petr (1974) CZE HISPORT Team --- DNF 0:13:30,93 0:01:05,99 0:00:00 0:00:00 0:00:00