CZECHMAN Triatlon, 26. 9. 2020 - 1.9 - 90 - 21 km (1,9-90-21), celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 4:04:27,4 0:24:42,7 (2) 0:02:16,2 (3) 2:15:34,6 (1) 0:03:07,7 (9) 1:18:46 (1)
2. Volár Jan (1992) CZE Etriatlon Team TEXACO – Prista Oil Team CZ 4:13:39,3 0:24:38,7 (1) 0:01:37,3 (1) 2:16:58,2 (2) 0:02:50,1 (4) 1:27:34,9 (11)
3. Hradil Pavel (1998) CZE TITAN TRILIFE --- 4:19:57,2 0:26:20,7 (5) 0:03:26,2 (14) 2:24:03,1 (4) 0:03:58 (29) 1:22:09,1 (3)
4. Řenč Tomáš (1990) CZE Triatlon Slaný --- 4:21:46,5 0:26:20,3 (4) 0:02:33,8 (6) 2:26:14,7 (7) 0:04:28,3 (50) 1:22:09,1 (4)
5. Olšar Ondřej (1997) CZE Kerberos T.A. PLZEŇ 4:22:08 0:25:02,2 (3) 0:02:34,7 (7) 2:23:04,9 (3) 0:03:30,6 (17) 1:27:55,4 (12)
6. Džalaj Karol (1981) SVK ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:32:06,4 0:28:09,4 (12) 0:02:49,6 (9) 2:25:08,8 (5) 0:03:13,3 (11) 1:32:45,1 (31)
7. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:33:09,4 0:26:31,5 (6) 0:01:59,6 (2) 2:39:36,6 (31) 0:02:56,1 (5) 1:22:05,4 (2)
8. Vabroušek Petr (1973) CZE TITAN TRILIFE --- 4:33:58,4 0:29:37,2 (15) 0:03:28,4 (16) 2:32:58,8 (16) 0:03:41,9 (22) 1:24:11,9 (5)
9. Cívela Petr (1992) CZE TITAN TRILIFE --- 4:35:29,6 0:28:02,7 (10) 0:03:40,5 (24) 2:25:44,7 (6) 0:03:26,5 (15) 1:34:35,1 (37)
10. Vrobel Lukáš (1977) CZE Kerberos --- 4:36:50,2 0:29:26,2 (14) 0:04:12,1 (39) 2:31:33 (10) 0:03:40,2 (21) 1:27:58,4 (13)
11. Křivánek Josef (1979) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:39:40,1 0:30:34,4 (25) 0:03:50,5 (28) 2:29:59,8 (9) 0:03:34,9 (19) 1:31:40,3 (27)
12. Korecký Štěpán (1996) CZE Elab --- 4:41:14,8 0:29:38 (16) 0:03:31,4 (19) 2:34:11,3 (18) 0:02:43,4 (3) 1:31:10,6 (24)
13. Suský Aleš (1990) CZE CzechTeam --- 4:42:40,3 0:30:30,2 (22) 0:07:04,4 (169) 2:31:57,9 (12) 0:04:08,3 (35) 1:28:59,4 (15)
14. Teplý Ondřej (1978) CZE HISPORT Team --- 4:43:40,8 0:30:29,6 (21) 0:03:47,2 (27) 2:31:53 (11) 0:02:29,9 (2) 1:35:00,8 (38)
15. Kudrna Zbyněk (1980) CZE Enduraining --- 4:43:45,2 0:33:23,3 (53) 0:04:43,8 (60) 2:32:11,4 (13) 0:03:46,9 (24) 1:29:39,6 (17)
16. Polak Radek (1979) CZE AD team --- 4:45:47,9 0:35:02,4 (81) 0:02:27,4 (5) 2:32:54,9 (15) 0:04:39,8 (60) 1:30:43,1 (21)
17. Witzlack-Makarevich Kai (1974) CZE --- --- 4:47:17,5 0:33:07,2 (48) 0:06:23 (137) 2:34:19,4 (19) 0:07:59,9 (196) 1:25:27,8 (6)
18. Svozil Vít (1992) CZE BKP --- 4:47:45,1 0:30:11,7 (19) 0:03:29,1 (17) 2:43:46 (42) 0:04:09,1 (36) 1:26:08,9 (7)
19. Charbuský Jiří (1998) CZE --- --- 4:48:59,5 0:31:16,5 (31) 0:04:39,5 (57) 2:38:22,1 (28) 0:03:15,8 (13) 1:31:25,4 (26)
20. Oslík Milan (1977) CZE Kanoistika Chomutov --- 4:49:10,4 0:30:09,2 (17) 0:02:42,4 (8) 2:40:14,8 (33) 0:03:51,6 (26) 1:32:12,1 (28)
21. Kundrát Jan (1987) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 4:49:38,5 0:33:01,8 (46) 0:03:51,4 (29) 2:38:19,8 (27) 0:04:23,4 (48) 1:30:01,9 (18)
22. Kučírek Tomáš (1992) CZE OMT Pardubice --- 4:49:40,1 0:35:37,4 (91) 0:05:42,3 (97) 2:37:35,1 (23) 0:03:27,4 (16) 1:27:17,6 (10)
23. Škabrada Jan (1973) CZE Kerberos --- 4:50:35 0:31:20,2 (33) 0:04:52,5 (64) 2:33:25,1 (17) 0:05:03,6 (78) 1:35:53,3 (45)
24. Kaplan Jiří (1981) CZE OMT --- 4:50:39,8 0:34:46,1 (78) 0:05:52,4 (107) 2:29:33,4 (8) 0:06:55,4 (147) 1:33:32,3 (32)
25. Růžička Jakub (2000) CZE Individuální --- 4:52:25,5 0:33:20,6 (52) 0:04:14,6 (41) 2:35:23,8 (20) 0:04:07,4 (34) 1:35:18,8 (40)
26. Rusek Jakub (1998) CZE --- --- 4:52:55 0:33:20,4 (51) 0:03:14,6 (13) 2:38:15,6 (26) 0:02:26,1 (1) 1:35:38,1 (42)
27. Kozel Tomáš (1982) CZE SK Slavia Praha --- 4:53:14,9 0:31:51,8 (38) 0:05:18,2 (79) 2:46:39,4 (50) 0:02:59,6 (7) 1:26:25,7 (8)
28. Svoboda Marek (1995) CZE AD team --- 4:53:42,7 0:33:11,7 (50) 0:06:05,6 (118) 2:35:57,6 (21) 0:04:34,1 (56) 1:33:53,6 (34)
29. Šlauf Dalibor (1986) CZE Individuální --- 4:53:46,7 0:30:10,1 (18) 0:06:47,1 (152) 2:32:24,7 (14) 0:04:04,6 (33) 1:40:20 (74)
30. Stevens Alena (1982) SVK Individuální --- 4:54:39,8 0:31:48,4 (36) 0:03:35,6 (20) 2:38:05,9 (25) 0:04:37,1 (58) 1:36:32,6 (51)
31. Mužíček Pavel (1984) CZE TTT --- 4:54:55 0:27:47,4 (8) 0:03:52,6 (32) 2:40:08,6 (32) 0:05:18,1 (87) 1:37:48,1 (56)
32. Veselý Petr (1990) CZE GLASSMAN TT --- 4:56:44 0:28:01,7 (9) 0:02:53,8 (10) 2:40:36,8 (35) 0:03:15,3 (12) 1:41:56,1 (80)
33. Karabinoš Tomáš (1983) CZE Café racers --- 4:57:14,4 0:34:03,2 (64) 0:06:04,4 (116) 2:38:46,9 (29) 0:07:55,8 (191) 1:30:23,9 (19)
34. Pražan Jan (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 4:57:41,1 0:36:55 (112) 0:04:14,6 (42) 2:40:16 (34) 0:05:00,9 (75) 1:31:14,4 (25)
35. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 5:00:14 0:33:43,1 (59) 0:04:18,8 (44) 2:46:45,1 (51) 0:04:51,4 (66) 1:30:35,4 (20)
36. Sklenář Jakub (1983) CZE --- --- 5:01:04,4 0:37:38,5 (129) 0:06:21,6 (133) 2:45:15,8 (47) 0:04:32,4 (54) 1:27:15,9 (9)
37. Gregorová Eliška (1998) CZE CSG TRI TEAM --- 5:02:02,5 0:30:15,9 (20) 0:04:24,3 (51) 2:52:51,2 (88) 0:04:55,6 (72) 1:29:35,2 (16)
38. Jordán Daniel (1997) CZE Tri club Česká Lípa --- 5:03:29,2 0:30:36,1 (26) 0:03:37,4 (21) 2:50:14,3 (74) 0:05:20,1 (90) 1:33:41,1 (33)
39. Kotopulu Helena (1980) CZE TITAN TRILIFE --- 5:04:44,7 0:36:02,6 (96) 0:04:55,8 (68) 2:48:01,5 (58) 0:04:41,2 (61) 1:31:03,4 (23)
40. Adamec Radek (1991) CZE 2BWINNER TEAM --- 5:05:07,2 0:37:40,7 (130) 0:03:46,5 (25) 2:41:04,6 (37) 0:06:19,2 (127) 1:36:16 (50)
41. Bartík Michal (1977) CZE MST Jihlava --- 5:06:29,1 0:36:52,3 (109) 0:05:46,6 (102) 2:41:00,3 (36) 0:07:05,8 (155) 1:35:43,9 (43)
42. Havrlant Jiří (1976) CZE Café racers --- 5:07:46,6 0:33:48,3 (61) 0:05:40,6 (95) 2:46:58 (52) 0:03:57,6 (28) 1:37:21,9 (54)
43. Zajíček Petr (1974) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 5:08:18,2 0:34:07,4 (67) 0:05:28,4 (87) 2:42:33,1 (40) 0:06:04,3 (120) 1:40:04,8 (72)
44. Vodička David (1994) CZE Kalda Team --- 5:08:45,4 0:35:09,4 (82) 0:06:12,8 (127) 2:44:00,8 (43) 0:07:34,9 (178) 1:35:47,3 (44)
45. Pospíšil Jiří (1977) CZE Mika training --- 5:08:57,6 0:34:18,3 (71) 0:04:12 (38) 2:47:13,8 (54) 0:07:13,4 (164) 1:35:59,9 (46)
46. Dočkálek Libor (1973) CZE Individuální --- 5:08:58 0:36:26,2 (103) 0:06:25,1 (141) 2:38:03,6 (24) 0:03:06,1 (8) 1:44:56,8 (99)
47. Hurych Antonín (1976) CZE --- --- 5:10:19,7 0:35:42,6 (94) 0:06:46,6 (150) 2:42:11,3 (38) 0:07:33,1 (176) 1:38:05,9 (59)
48. Kramosil Petr (1979) CZE TTT --- 5:11:59,9 0:31:51,2 (37) 0:08:08,8 (215) 2:47:16,1 (55) 0:05:03,9 (79) 1:39:39,8 (70)
49. Man Martin (1991) CZE --- --- 5:12:17,7 0:32:28,4 (42) 0:05:38,3 (94) 2:55:36,5 (113) 0:04:31,3 (51) 1:34:02,9 (35)
50. Hruby Jan (1982) CZE --- --- 5:12:39,1 0:38:23 (141) 0:07:25,4 (184) 2:45:11,8 (46) 0:09:06,8 (239) 1:32:31,9 (30)
51. Landauer Ervín (1993) CZE Příbram --- 5:13:18,6 0:27:28,6 (7) 0:05:49,5 (105) 2:59:12,1 (133) 0:05:21,1 (92) 1:35:27,1 (41)
52. Míl Petr (1971) CZE Triatlon Team Opava z. s. --- 5:14:24,7 0:42:40,6 (232) 0:05:28,3 (86) 2:42:30,5 (39) 0:05:44,8 (107) 1:38:00,3 (58)
53. Matějovský Jan (1978) CZE USK Akademik Cheb --- 5:14:38,2 0:35:37 (90) 0:04:28,9 (53) 2:45:56,6 (48) 0:04:49,6 (64) 1:43:46 (92)
54. Krapítek Vojtěch (1987) CZE TTT --- 5:14:45,1 0:31:46,5 (35) 0:05:48,4 (103) 2:53:07,5 (92) 0:05:12,6 (82) 1:38:49,8 (65)
55. Ungerman Antonín (1978) CZE TJ Sokol Podlázky --- 5:14:59 0:36:52,5 (110) 0:03:51,9 (31) 2:44:43,5 (45) 0:04:19,4 (44) 1:45:11,5 (103)
56. Vintrlik Martin (1977) CZE --- --- 5:17:36,2 0:34:15 (70) 0:03:58,6 (35) 2:55:14,8 (107) 0:05:53,3 (113) 1:38:14,3 (61)
57. Štěpánek Martin (1981) CZE ENDEKA BASSTA team --- 5:18:22,7 0:38:44,7 (149) 0:03:31,2 (18) 2:48:24,8 (61) 0:04:54,3 (69) 1:42:47,6 (85)
58. Nádeníček David (1986) CZE KESBUK --- 5:18:51,6 0:40:54,7 (198) 0:04:54 (67) 2:48:09,2 (60) 0:06:54,1 (145) 1:37:59,4 (57)
59. Nosek Lukáš (1988) CZE --- --- 5:19:39,1 0:30:38,2 (27) 0:05:37 (93) 2:59:45,2 (137) 0:04:10,1 (37) 1:39:28,4 (69)
60. Švarc Petr (1966) CZE TRI KLUB Příbram --- 5:20:03,9 0:39:35,1 (169) 0:07:01,9 (164) 2:54:56 (106) 0:05:59,8 (118) 1:32:30,9 (29)
61. Krajča Stanislav (1983) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 5:20:04,5 0:43:52,2 (254) 0:06:35,8 (146) 2:53:55,3 (97) 0:06:58,5 (148) 1:28:42,5 (14)
62. Zelo Tomas (1987) SVK --- --- 5:20:15,8 0:34:12,4 (69) 0:05:20 (80) 2:48:06,8 (59) 0:07:19,6 (169) 1:45:16,8 (106)
63. Švajcr Radek (1972) CZE Triatlon Plzeň --- 5:20:23,9 0:31:34 (34) 0:05:56,6 (109) 2:49:19,8 (70) 0:07:24,8 (170) 1:46:08,6 (116)
64. Novak Jakub (1982) CZE --- --- 5:20:26,2 0:39:35,7 (173) 0:07:00,9 (162) 2:39:35,3 (30) 0:06:26,6 (130) 1:47:47,5 (129)
65. Bartík David (1980) CZE MST Jihlava --- 5:20:43,3 0:35:18 (85) 0:05:45,1 (100) 2:46:39 (49) 0:05:49,8 (111) 1:47:11,1 (127)
66. Dienstbier Oldřich (1981) CZE Triatlon Plzeň --- 5:21:27,8 0:36:11,2 (100) 0:05:43,9 (98) 2:47:04 (53) 0:06:52,6 (144) 1:45:35,8 (108)
67. Kořínek Filip (1996) CZE Kerberos --- 5:21:54,1 0:38:44,6 (148) 0:07:12,8 (175) 2:49:23,5 (72) 0:11:30 (292) 1:35:02,9 (39)
68. Glatz Martin (1983) CZE --- --- 5:22:01,5 0:34:09,8 (68) 0:05:03,8 (71) 2:50:58,8 (76) 0:04:47,1 (63) 1:47:01,8 (124)
69. Müller Ondřej (1988) CZE Klub sportovního plavání Pardubice, z.s. --- 5:22:27,3 0:38:11,8 (139) 0:04:52,9 (65) 2:53:59 (98) 0:04:02,7 (31) 1:41:20,7 (76)
70. Čeněk Jan (1987) CZE KASPER SWIX TEAM --- 5:23:07,3 0:36:10,6 (99) 0:06:59,6 (160) 2:52:55,8 (90) 0:08:35,6 (223) 1:38:25,6 (62)
71. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 5:23:43 0:34:43,8 (77) 0:05:57,5 (111) 2:48:27,3 (62) 0:04:52,6 (68) 1:49:41,7 (159)
72. Viki Jan (1988) CZE 2BWINNER TEAM --- 5:23:59 0:35:25 (88) 0:03:28,1 (15) 3:00:09,9 (142) 0:03:50,4 (25) 1:41:05,3 (75)
73. Hrabák Kamil (1973) CZE BKP --- 5:24:08,4 0:38:53,7 (151) 0:07:25,3 (183) 2:52:26,7 (84) 0:03:45,4 (23) 1:41:37,1 (78)
74. Hanžl Michal (1974) CZE Mika training --- 5:24:18,9 0:37:02,7 (117) 0:04:18,9 (46) 2:48:32,3 (63) 0:05:08,9 (81) 1:49:16 (153)
75. Lištinský Ján (1980) CZE Hrom do piecky! --- 5:24:33,2 0:31:18,8 (32) 0:07:03,3 (166) 2:52:35 (85) 0:07:14,8 (166) 1:46:21,1 (118)
76. Dostál Václav (1982) CZE Individuální --- 5:24:41,5 0:38:36,3 (146) 0:04:47,3 (62) 2:49:19,3 (69) 0:04:51,1 (65) 1:47:07,3 (126)
77. Skalka Josef (1980) CZE --- --- 5:24:54,2 0:40:11,9 (184) 0:06:22,1 (135) 2:53:46 (96) 0:05:30,6 (98) 1:39:03,4 (66)
78. Jelínek Petr (1978) CZE Kostelec u HM --- 5:24:58,5 0:32:48,3 (44) 0:04:48,8 (63) 2:51:05 (77) 0:05:16,4 (86) 1:50:59,8 (174)
79. Hába Jan (1980) CZE --- --- 5:25:13,4 0:42:30 (228) 0:03:46,6 (26) 2:49:27,3 (73) 0:02:59,4 (6) 1:46:30 (120)
80. Šolc Filip (1985) CZE BARNEX SPORT --- 5:25:19,5 0:33:33 (56) 0:03:54,9 (33) 3:04:00 (170) 0:04:35,6 (57) 1:39:15,8 (68)
81. Babušík Martin (1974) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- 5:25:38,2 0:37:00,7 (116) 0:06:53,3 (155) 2:48:43,4 (65) 0:07:04,8 (153) 1:45:55,8 (113)
82. Ludvík Jan (1975) CZE BK Nezmar --- 5:25:49,7 0:41:49,3 (216) 0:05:08,5 (74) 2:51:22 (79) 0:07:33,3 (177) 1:39:56,4 (71)
83. Crkva František (1971) CZE Mika training --- 5:26:16,4 0:36:58 (115) 0:05:14,6 (78) 2:48:43,8 (66) 0:05:18,3 (88) 1:50:01,6 (163)
84. Zeman Daniel (1983) CZE WT Hradec Králové --- 5:26:47 0:35:19,5 (86) 0:06:13,3 (128) 2:52:35,3 (86) 0:06:52,1 (143) 1:45:46,6 (110)
85. Janáček Petr (1980) CZE 2BWINNER TEAM --- 5:26:53,5 0:36:55,5 (113) 0:07:34,1 (191) 2:57:53,7 (128) 0:10:03,3 (261) 1:34:26,6 (36)
86. Lisý Tomáš (1979) CZE SPORTABILITY o.s. --- 5:26:58,2 0:43:19,7 (245) 0:05:10,9 (76) 2:54:08,2 (100) 0:06:54,2 (146) 1:37:25 (55)
87. Lovič Zdeněk (1979) CZE T-line Team Louny --- 5:27:02,7 0:39:29,4 (163) 0:07:58,4 (203) 2:43:36,1 (41) 0:09:16 (243) 1:46:42,6 (121)
88. David Pavel (1972) CZE Lokomotiva Nymburk --- 5:27:28,1 0:42:36,7 (231) 0:07:03,8 (167) 2:54:16,5 (101) 0:07:30,1 (172) 1:36:00,9 (47)
89. Štrupl František (1984) CZE Google CZE --- 5:28:40,7 0:37:20,5 (123) 0:06:46,6 (151) 3:03:20,4 (165) 0:05:00,9 (76) 1:36:12,1 (49)
90. Tříska Jaroslav (1976) CZE VSK Humanita Praha --- 5:28:42,4 0:36:29,7 (104) 0:08:24,3 (232) 2:53:01 (91) 0:08:33,4 (221) 1:42:13,8 (81)
91. Prštický Michal (1990) CZE --- --- 5:29:10,7 0:31:09,4 (30) 0:07:03,8 (168) 2:55:35 (112) 0:09:30,5 (248) 1:45:51,8 (111)
92. VYSKOČILOVÁ Adéla (1990) CZE Prague Triathlon --- 5:29:13,7 0:37:28 (125) 0:04:06,5 (37) 2:57:18,2 (124) 0:05:08,6 (80) 1:45:12,3 (104)
93. Rett Tom (1969) CZE --- --- 5:29:15,6 0:42:03,2 (221) 0:06:02,8 (114) 2:51:54,4 (81) 0:04:11,6 (38) 1:45:03,3 (101)
94. Vokurka Pavel (1975) CZE VOKOLOPOLE --- 5:29:21,1 0:34:38,4 (76) 0:03:01,4 (11) 2:51:59,8 (82) 0:06:31,8 (134) 1:53:09,5 (196)
95. Hlavizňa Antonín (1992) CZE --- --- 5:29:21,3 0:40:53,9 (197) 0:08:49,8 (249) 2:53:10,3 (94) 0:07:39,8 (181) 1:38:47,4 (64)
96. Holubec Miroslav (1976) CZE Ostrov --- 5:29:41,5 0:42:58,9 (240) 0:05:02,9 (70) 2:49:11,8 (68) 0:04:19,8 (45) 1:48:07,9 (134)
97. Mach František (1986) CZE Individuální --- 5:29:46,7 0:34:01,1 (63) 0:03:40,1 (22) 3:00:27,4 (144) 0:05:53,1 (112) 1:45:44,8 (109)
98. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 5:30:34,6 0:36:45 (108) 0:05:07,2 (72) 2:53:12,4 (95) 0:07:07,8 (158) 1:48:22,1 (140)
99. Prinz Jiří (1971) CZE --- --- 5:31:25,9 0:36:33,7 (105) 0:05:35 (91) --- --- 1:46:52,6 (123)
100. Henych Tomáš (1979) CZE --- --- 5:31:48,4 0:40:51 (195) 0:06:21,9 (134) 2:49:21,4 (71) 0:06:20,1 (128) 1:48:53,8 (149)
101. Dundr Lukáš (1979) CZE Individuální --- 5:31:49,4 0:40:33,9 (188) 0:03:51,7 (30) 2:58:22,2 (130) 0:04:32,2 (53) 1:44:29,3 (97)
102. Kubín Jaromír (1987) CZE Individuální --- 5:31:53,2 0:32:23,6 (40) 0:06:07,4 (121) 2:56:06 (117) 0:08:55,5 (234) 1:48:20,5 (139)
103. Černochová Tereza (1987) CZE --- --- 5:32:18,5 0:38:29,7 (142) 0:03:11 (12) 2:58:12,7 (129) 0:03:31,8 (18) 1:48:53,1 (148)
104. Krejčí Tomáš (1986) CZE TJ Liga 100 Olomouc --- 5:32:26,9 0:37:37,8 (128) 0:08:14 (225) 2:47:45,1 (57) 0:10:05,1 (263) 1:48:44,8 (145)
105. Tesar Antonin (1978) CZE --- --- 5:32:27,9 0:34:03,3 (65) 0:07:19,3 (179) 2:51:41,3 (80) 0:08:25,9 (213) 1:50:58 (173)
106. Mrkvička Robert (1971) CZE Individuální --- 5:32:31,9 0:34:28 (74) 0:08:09,1 (217) 2:47:39,6 (56) 0:07:14,3 (165) 1:55:00,8 (214)
107. Polcar Jiří (1977) CZE AC Moravská Slávia Brno --- 5:32:34,4 0:41:10,2 (202) 0:13:50,8 (335) 2:55:42,5 (115) 0:11:05 (288) 1:30:45,7 (22)
108. Navrátil Martin (1986) CZE #cvicimhlavou --- 5:32:44,2 0:33:28,9 (54) 0:06:36,2 (147) 3:02:49,2 (163) 0:08:08,4 (201) 1:41:41,2 (79)
109. Nováková Natálie (1997) CZE Individuální --- 5:32:47,7 0:33:45,4 (60) 0:04:15,8 (43) 3:02:10,7 (159) 0:04:16,9 (40) 1:48:18,8 (138)
110. Pittner Roman (1974) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 5:33:29,4 0:41:55,6 (218) 0:05:40,6 (96) 2:55:52,7 (116) 0:04:45,9 (62) 1:45:14,4 (105)
111. Stehlík Pavel (1974) CZE Individuální --- 5:33:30,1 0:35:21,7 (87) 0:04:13,6 (40) 3:01:26,2 (153) 0:04:17,1 (41) 1:48:11,3 (136)
112. Sedláček Roman (1964) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 5:33:49,3 0:37:06,9 (119) 0:04:41,4 (59) 3:00:45,2 (147) 0:05:23,7 (93) 1:45:51,9 (112)
113. Gottwald Jan (1980) CZE Agentura 2G --- 5:34:23,9 0:38:56,9 (153) 0:06:18,1 (132) 3:01:19 (150) 0:08:43 (229) 1:39:06,7 (67)
114. Šatava Alois (1978) CZE Individuální --- 5:34:25,4 0:33:10,7 (49) 0:07:37,7 (193) 2:57:49,9 (127) 0:07:38,1 (179) 1:48:08,8 (135)
115. Alferi Jiří (1980) CZE DBK Kadaň --- 5:34:40,4 0:33:07,1 (47) 0:07:15,8 (177) 2:54:05 (99) 0:04:32,4 (55) 1:55:40 (218)
116. Šíma Jiří (1983) CZE --- --- 5:35:34,7 0:38:30,7 (143) 0:06:34,6 (145) 2:57:04,5 (121) 0:04:14,6 (39) 1:49:10,1 (152)
117. Ptáček Jan (1973) CZE CzechTRI K. Team --- 5:35:38,3 0:35:31 (89) 0:08:32,7 (241) 2:59:18,6 (134) 0:08:11,4 (204) 1:44:04,5 (95)
118. Tvrz Jakub (1991) CZE Individuální --- 5:35:53,7 0:42:31,3 (229) 0:07:01,1 (163) 2:52:42,2 (87) 0:07:09,3 (160) 1:46:29,5 (119)
119. Tománek Jan (1987) CZE Individuální --- 5:36:00 0:40:19,1 (186) 0:02:22,1 (4) --- --- 4:53:18,7 (342)
120. Pekárek Milan (1965) CZE Etriatlon Team --- 5:36:12,8 0:33:31,4 (55) 0:09:28,1 (266) 3:01:26,4 (154) 0:04:56,6 (73) 1:46:50,2 (122)
121. Skála Radek (1969) CZE Joskatel Team --- 5:36:21,8 0:36:56,1 (114) 0:05:11,4 (77) 3:08:30,9 (193) 0:04:18,1 (42) 1:41:25,2 (77)
122. Koziol Vojtěch (1981) CZE Mapei Merida Kaňkovský --- 5:36:55,1 0:45:34,6 (276) 0:08:37,2 (244) 2:56:22,7 (119) 0:07:52,6 (188) 1:38:27,9 (63)
123. Melša Martin (1988) SUI Individuální --- 5:36:59,7 0:33:48,6 (62) 0:06:33,9 (144) 3:02:04,3 (158) 0:04:31,3 (52) 1:50:01,3 (162)
124. Kindl Marek (1969) CZE Kindlteam --- 5:37:08,8 0:30:30,7 (23) 0:05:49,6 (106) 2:52:06,5 (83) 0:04:18,9 (43) 2:04:22,9 (274)
125. Knap Zdeněk (1991) CZE --- --- 5:38:01,2 0:41:38,6 (210) 0:04:27,8 (52) 2:53:08,2 (93) 0:06:49,3 (141) 1:51:57 (183)
126. Zikmund Jan (1990) CZE TT Příbram, z. s. --- 5:38:08,1 0:32:02,1 (39) 0:06:08,3 (123) 2:59:43,2 (136) 0:05:26,6 (94) 1:54:47,7 (213)
127. Šašek Otakar (1987) CZE BTT Libochovice --- 5:38:25,9 0:36:39,9 (107) 0:05:26,2 (83) 2:57:15,7 (123) 0:04:37,8 (59) 1:54:26,1 (206)
128. Radek Zich (1984) CZE --- --- 5:38:47,1 0:46:56,2 (302) 0:07:23,8 (182) 3:01:10,2 (149) 0:07:09,5 (161) 1:36:07,2 (48)
129. Kalina Martin (1993) CZE --- --- 5:38:54 0:41:37,3 (209) 0:04:23,9 (50) 2:44:27,1 (44) 0:04:54,4 (71) 2:03:31,1 (266)
130. Ruttner Jiří (1979) CZE --- --- 5:39:34,3 0:42:55,3 (239) 0:07:57,6 (201) 2:51:16,7 (78) 0:08:43,1 (230) 1:48:41,3 (143)
131. Odvárka Leoš (1988) CZE HISPORT Team --- 5:39:37,4 0:34:46,9 (79) 0:04:02,1 (36) 2:54:34,2 (105) 0:08:38,3 (226) 1:57:35,7 (231)
132. Rakytova Tatiana (1988) SVK TRI Tatry Triathlon Team --- 5:39:46,2 0:28:06,2 (11) 0:05:23,8 (82) 3:17:45,1 (237) 0:04:57,4 (74) 1:43:33,6 (90)
133. Liska Jan (1977) CZE FlyingFoxes --- 5:40:09,8 0:40:04,2 (183) 0:08:50,3 (250) 2:50:32,2 (75) 0:07:04,3 (152) 1:53:38,5 (200)
134. Dubcová Jana (1988) CZE Individuální --- 5:40:31,7 0:43:05,1 (243) 0:05:58,6 (112) 3:04:14,7 (171) 0:04:21,1 (47) 1:42:52,1 (87)
135. Dedek Aleš (1975) CZE AD team --- 5:40:53,1 0:40:44,9 (192) 0:04:37,6 (54) 2:55:31,5 (111) 0:09:11,8 (241) 1:50:47,1 (170)
136. Vinš Pavel (1989) CZE --- --- 5:41:04,7 0:44:44,9 (266) 0:06:40,4 (148) 2:52:54 (89) 0:07:43,1 (183) 1:49:02,1 (150)
137. Michálek Martin (1975) CZE TRI KLUB Příbram --- 5:41:50,8 0:43:18,1 (244) 0:05:34,1 (90) 2:58:44,2 (131) 0:03:12,1 (10) 1:51:02 (176)
138. Sýkorová Mária (1979) CZE TITAN TRILIFE --- 5:43:00,1 0:42:03,7 (222) 0:08:22,1 (231) 3:08:22,6 (189) 0:06:00,8 (119) 1:38:10,6 (60)
139. Oliva Radim (1975) CZE Kalda Triatlon Team --- 5:43:14,3 0:39:28,7 (162) 0:05:57,1 (110) 2:57:47,5 (126) 0:06:47,3 (140) 1:53:13,5 (197)
140. Polák Miloš (1979) CZE SK TRIBEJK --- 5:43:18,3 0:32:53,8 (45) 0:05:23,3 (81) 3:05:16,7 (173) 0:11:56,3 (298) 1:47:48,1 (130)
141. Poupa Petr (1982) CZE TERC --- 5:43:43,3 0:39:33,5 (167) 0:12:32,3 (325) 2:56:40,5 (120) 0:12:07 (302) 1:42:49,8 (86)
142. Kroulík Jiří (1988) CZE --- --- 5:43:43,4 0:39:59,6 (180) 0:06:16,3 (130) 3:00:11,2 (143) 0:05:27,8 (95) 1:51:48,3 (182)
143. Urbánek Michal (1984) CZE Běžci Slaný --- 5:43:59,6 0:37:44,7 (131) 0:05:59,5 (113) 2:55:25,4 (109) 0:05:20,2 (91) 1:59:29,6 (238)
144. Křivánek Filip (1991) CZE Force Fojtík Wilier team --- 5:44:17,7 0:41:45,5 (215) 0:04:22,1 (49) 3:04:35,4 (172) 0:05:39,1 (104) 1:47:55,3 (131)
145. Žvejkal Jakub (1974) CZE --- --- 5:44:20,5 0:39:35,1 (170) 0:09:00,6 (255) 2:54:24,2 (103) 0:04:24,9 (49) 1:56:55,5 (224)
146. Beňo Tomáš (1983) CZE HISPORT Team --- 5:44:27,9 0:46:30,2 (296) 0:09:13,4 (260) 2:48:59,3 (67) 0:11:09 (290) 1:48:35,8 (142)
147. Martin Roman (1983) CZE --- --- 5:44:35,9 0:36:20,7 (101) 0:10:03,6 (279) 2:59:47,5 (138) 0:09:33,5 (249) 1:48:50,3 (147)
148. Zedníček Ivan (1965) CZE Zedservis --- 5:44:47,8 0:46:17,5 (290) 0:04:19 (47) 3:08:30,6 (192) 0:05:28,5 (96) 1:40:11,9 (73)
149. Caizl Michal (1982) CZE --- --- 5:44:58,1 0:45:59,2 (284) 0:06:06,6 (119) 3:01:25,7 (152) 0:05:58,3 (116) 1:45:28,1 (107)
150. Siska Otakar (1982) CZE --- --- 5:45:16,6 0:37:45 (132) 0:08:13,9 (224) 3:06:29 (179) 0:04:04,2 (32) 1:48:44,3 (144)
151. Glaubauf Aleš (1989) CZE Triatlon Slaný --- 5:45:27,6 0:40:03,1 (182) 0:08:09 (216) 3:01:42,5 (155) 0:11:30,4 (293) 1:44:02,4 (94)
152. Leč Dušan (1981) CZE Triatlon Mladá Boleslav z.s. --- 5:46:04,6 0:34:05,8 (66) 0:10:18,5 (285) 2:57:13,5 (122) 0:05:13,1 (83) 1:59:13,5 (237)
153. Gospodinov Daniel (1985) CZE --- --- 5:46:10,9 0:42:18,8 (225) 0:10:04,3 (280) 2:54:23,7 (102) 0:10:35,8 (281) 1:48:48,1 (146)
154. Benčová Renáta (1977) CZE LB-training --- 5:46:46,9 0:34:19,4 (72) 0:06:53,5 (156) 3:02:25,9 (160) 0:06:37,3 (138) 1:56:30,5 (220)
155. Portyš Jakub (1987) CZE --- --- 5:47:15,6 0:46:28,9 (293) 0:05:10,2 (75) 2:59:42,8 (135) 0:04:52 (67) 1:51:01,5 (175)
156. Bezchleba Petr (1978) CZE SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 5:47:46,3 0:32:27,3 (41) 0:05:45,3 (101) 3:05:20,2 (176) 0:06:59,1 (149) 1:57:14,2 (227)
157. Krejčí Miroslav (1964) CZE Konrad Tools Team --- 5:48:07,5 0:39:48,6 (176) 0:05:35,9 (92) 2:54:24,5 (104) 0:05:36,8 (103) 2:02:41,5 (255)
158. Griščík Matúš (1990) SVK --- --- 5:48:09,4 0:41:22,8 (206) 0:04:18,8 (45) 3:07:10,6 (181) 0:03:35,6 (20) 1:51:41,3 (181)
159. Tvrdá Markéta (1977) CZE Individuální --- 5:48:25,6 0:36:52,6 (111) 0:05:32,1 (88) 3:09:34,9 (199) 0:06:14,3 (124) 1:50:11,6 (164)
160. Steiner David (1981) CZE Hakoach --- 5:50:34,5 0:38:41,3 (147) 0:06:22,6 (136) 3:14:14,9 (220) 0:07:56,5 (193) 1:43:19,1 (88)
161. JÍŠOVÁ Barbora (1992) CZE Eleven run team --- 5:50:55,6 0:37:55,5 (137) 0:05:08,2 (73) 3:24:59,8 (275) 0:05:39,5 (105) 1:37:12,4 (53)
162. Mašat Petr (1974) CZE mašina --- 5:51:06,5 0:37:53,7 (136) 0:07:48,6 (199) 3:07:15,7 (182) 0:10:07,5 (265) 1:48:00,9 (133)
163. Hurník Pavel (1965) CZE Triatlon Team Opava z. s. --- 5:51:07,7 0:37:47,3 (134) 0:07:44,7 (197) 3:03:26,7 (166) 0:09:12,8 (242) 1:52:56,1 (193)
164. Plocek Lukáš (1990) CZE Mika training --- 5:51:14,8 0:30:49,8 (28) 0:03:40,1 (23) 3:10:55,1 (206) 0:07:30,6 (174) 1:58:19 (232)
165. Dokoupil Petr (1977) CZE Na konečné --- 5:51:20,8 0:41:38,9 (211) 0:04:45,9 (61) 3:08:22,9 (190) 0:07:06,6 (156) 1:49:26,3 (156)
166. KOUTNIK Lukas (1980) CZE Hasiči Humpolec --- 5:51:23 0:40:42,9 (190) 0:09:50,1 (275) 3:09:20,9 (196) 0:09:05,5 (237) 1:42:23,4 (83)
167. Šafařík Tomáš (1979) CZE Individuální --- 5:51:40 0:35:55,7 (95) 0:10:39,6 (293) 3:02:50,7 (164) 0:10:02 (260) 1:52:11,8 (187)
168. Puškaš David (1981) CZE O 106 --- 5:51:46,5 0:37:48 (135) 0:09:40,3 (269) 3:02:44,9 (162) 0:08:33,3 (220) 1:52:59,8 (194)
169. Vystrčil Štěpán (1985) CZE Mizuno Czech --- 5:52:12,8 0:30:33,8 (24) 0:07:39,1 (194) 3:01:44,2 (156) 0:09:29,5 (247) 2:02:46 (257)
170. Müller Tomáš (1977) CZE AK Drnovice --- 5:52:16 0:47:13,9 (310) 0:08:27,6 (237) 2:58:56,7 (132) 0:05:35,3 (102) 1:52:02,3 (186)
171. Soukupová Barbora (1984) CZE Individuální --- 5:52:16,1 0:45:09,4 (271) 0:06:10,4 (126) 3:09:47,1 (201) 0:06:07,1 (122) 1:45:01,8 (100)
172. Barbořík Jan (1983) CZE Fénix sport --- 5:52:16,6 0:39:35,5 (171) 0:06:03,3 (115) 3:08:02,9 (187) 0:07:11,7 (162) 1:51:22,9 (180)
173. Radovan Mojžiš (1978) CZE --- --- 5:52:57 0:46:39 (300) 0:07:59 (205) 3:00:47,4 (148) 0:06:59,6 (150) 1:50:31,8 (166)
174. Přikryl Michal (1982) CZE --- --- 5:52:59,5 0:40:01,7 (181) 0:11:22,8 (309) 2:59:53,9 (139) 0:07:30,6 (175) 1:54:10,3 (202)
175. Cimbak Lubo (1982) SVK --- --- 5:53:01,8 0:43:28 (249) 0:04:41,1 (58) 3:05:18,8 (175) 0:04:00 (30) 1:55:33,8 (217)
176. Kadlec Ota (1982) CZE --- --- 5:53:27,8 0:42:09,8 (223) 0:08:04,5 (210) 3:07:51,7 (186) 0:07:58,3 (195) 1:47:23,3 (128)
177. Paták Jan (1989) CZE --- --- 5:53:38,1 0:44:09,5 (257) 0:07:02,3 (165) 3:11:01,7 (208) 0:07:30,3 (173) 1:43:54,1 (93)
178. Miluničová Rita (1976) CZE Běžci Slaný --- 5:53:56,8 0:43:54,5 (255) 0:05:26,3 (85) 3:10:47,6 (205) 0:04:20,6 (46) 1:49:27,6 (157)
179. MICHALCOVA Anna (1986) CZE HereTowin --- 5:54:33,3 0:35:40,1 (92) 0:06:25,3 (142) 3:11:30,6 (213) 0:06:37 (137) 1:54:20 (204)
180. Kopecky Ivo (1983) CZE --- --- 5:54:33,5 0:41:18,6 (203) 0:04:53,5 (66) 3:08:14,7 (188) 0:07:05 (154) 1:53:01,5 (195)
181. Šťovíček Martin (1974) CZE Joskatel Team --- 5:54:39,4 0:39:25,6 (160) 0:08:05,3 (213) 3:03:48,7 (168) 0:06:31,6 (133) 1:56:48 (222)
182. Hoza Adam (1984) CZE --- --- 5:54:43,1 0:42:59 (241) 0:08:40,1 (247) 2:55:20,2 (108) 0:17:16,9 (333) 1:50:26,6 (165)
183. Grohe Oliver (1990) GER --- --- 5:54:59,4 0:39:15 (158) 0:04:39 (56) 3:19:09,5 (241) 0:08:23,5 (212) 1:43:32,1 (89)
184. Pavlů Mirka (1975) CZE Hejvy´s Intimate Team --- 5:55:02,1 0:41:37,1 (208) 0:06:13,8 (129) 3:10:59,9 (207) 0:05:33,1 (100) 1:50:38 (168)
185. Michl Radek (1982) CZE --- --- 5:55:18,5 0:42:44,5 (236) 0:08:53,3 (253) 3:00:05,2 (141) 0:08:29,3 (218) 1:55:06 (215)
186. Novohradsky David (1978) CZE --- --- 5:55:26,5 0:39:49,9 (177) 0:11:55,1 (313) 3:10:17,4 (202) 0:07:13,3 (163) 1:46:10,6 (117)
187. Vlach Boris (1973) CZE Individuální --- 5:55:41,2 0:39:24,4 (159) 0:07:07,1 (173) 3:11:28,1 (212) 0:08:22,3 (210) 1:49:19,1 (154)
188. Kriz Pavel (1972) GER SGS Unterwassergruppe --- 5:55:45,2 0:37:33,7 (126) 0:04:37,6 (55) 3:03:52,4 (169) 0:03:23,8 (14) 2:06:17,5 (285)
189. Bobošík Michal (1989) SVK Quick Architects --- 5:55:53,6 0:43:50,2 (253) 0:10:11,8 (283) 3:08:28,5 (191) 0:08:33,8 (222) 1:44:49,1 (98)
190. Smolik Libor (1989) CZE --- --- 5:56:47,8 0:34:29,6 (75) 0:07:41,8 (196) 3:15:22,9 (226) 0:10:56,5 (286) 1:48:16,8 (137)
191. Pichlik Roman (1979) CZE Pot a Krev --- 5:57:23,7 0:42:34,4 (230) 0:10:31,8 (290) 3:21:03 (254) 0:06:41,1 (139) 1:36:33,2 (52)
192. Macháček Marek (1976) CZE Triatlet Karlovy Vary --- 5:57:27,7 0:42:53,9 (238) 0:06:32,8 (143) 3:18:54,1 (240) 0:05:31,6 (99) 1:43:35,1 (91)
193. Černý Jan (1975) CZE Hvězda Karlín --- 5:57:32,2 0:37:18,2 (122) 0:08:31,3 (240) 3:01:21,7 (151) 0:05:58,6 (117) 2:04:22,2 (273)
194. Dvořák Tomáš (1976) CZE Etriatlon Team --- 5:58:36,5 0:35:09,5 (83) 0:07:18,3 (178) 3:10:29,1 (203) 0:06:28,8 (132) 1:59:10,5 (236)
195. Pařízek Michal (1984) CZE Betri --- 5:59:04 0:36:06 (98) 0:10:08,8 (282) 3:08:45,6 (194) 0:09:41,5 (252) 1:54:21,8 (205)
196. Javornický Tomáš (1977) CZE --- --- 5:59:36,2 0:40:59,7 (199) 0:06:55,4 (157) 3:21:18 (256) 0:07:48,8 (186) 1:42:34,1 (84)
197. Findura David (1991) CZE --- --- 5:59:45,3 0:35:42,2 (93) 0:07:32,3 (189) 3:15:58,6 (228) 0:08:03,3 (199) 1:52:28,8 (189)
198. Vaněk Jan (1983) CZE TTC Postřelná --- 5:59:48,8 0:39:39,5 (174) 0:06:10,1 (125) 3:06:14,9 (178) 0:05:15,3 (85) 2:02:28,7 (251)
199. Saulich Lukáš (1984) CZE WTC --- 6:00:03 0:41:09,6 (201) 0:07:54,9 (200) 3:10:29,6 (204) 0:08:06,3 (200) 1:52:22,3 (188)
200. Sýkora Filip (1988) CZE --- --- 6:00:16,3 0:51:25,1 (335) 0:07:00,1 (161) 3:00:34,9 (145) 0:10:09,8 (269) 1:51:06,1 (178)
201. Horáček Zdeněk (1983) CZE CK Kolokrám --- 6:00:21,7 0:47:43,7 (314) 0:07:28,6 (186) 2:55:37 (114) 0:06:33,8 (135) 2:02:58,5 (258)
202. Valošek Adam (1979) CZE SK Fuga --- 6:00:31,2 0:39:34,5 (168) 0:08:52,1 (251) 3:11:53,1 (215) 0:05:29,1 (97) 1:54:42,3 (210)
203. Tichák Honza (1979) CZE --- --- 6:00:49,7 0:39:51,1 (178) 0:09:45,2 (272) 2:55:28,8 (110) 0:14:29,2 (319) 2:01:15,2 (246)
204. Přibyl Libor (1983) CZE LA Tri GANG --- 6:01:05,2 0:43:20,5 (246) 0:07:20,1 (180) 3:14:18,4 (221) 0:05:14,8 (84) 1:50:51,3 (172)
205. Cihelka Pavel (1972) CZE Rudná --- 6:01:11,4 0:52:53,6 (340) 0:09:33,3 (267) 2:36:34,1 (22) 0:10:10 (270) 2:12:00,2 (302)
206. Koudelka Jan (1970) CZE --- --- 6:01:23,6 0:44:59,8 (269) 0:06:58,9 (158) 2:59:55,7 (140) 0:06:26,6 (131) 2:03:02,5 (259)
207. Matějka Jaroslav (1983) CZE --- --- 6:02:20,8 0:41:21 (204) 0:07:57,8 (202) 3:12:27,8 (216) 0:07:08,6 (159) 1:53:25,3 (199)
208. Siegel Josef (1986) CZE AC Choceň --- 6:03:09,7 0:47:58,2 (317) 0:10:29,3 (288) 3:02:34,4 (161) 0:15:01,5 (322) 1:47:06,1 (125)
209. Kunz Daniel (1969) CZE Individuální --- 6:03:11,1 0:37:45,4 (133) 0:05:44,6 (99) 2:56:10,2 (118) 0:08:59,8 (236) 2:14:30,9 (308)
210. Procházka Luděk (1970) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 6:03:22,4 0:46:41,8 (301) 0:07:05,4 (170) 3:03:35,9 (167) 0:09:54,3 (255) 1:56:04,8 (219)
211. Vašíček Jiří (1989) CZE --- --- 6:03:33,8 0:37:05,5 (118) 0:10:30,4 (289) 3:24:42 (274) 0:08:53,9 (233) 1:42:21,8 (82)
212. Kobík Martin (1987) CZE Běžci Chomutov --- 6:04:58,2 0:37:27,7 (124) 0:05:26,2 (84) 3:20:59,6 (253) 0:11:40,8 (296) 1:49:23,8 (155)
213. Šturmová Barbora (1985) CZE --- --- 6:05:04 0:39:14,5 (157) 0:12:44,6 (327) 3:18:10,1 (238) 0:09:48,5 (254) 1:45:06,1 (102)
214. Šircová Ludmila (1993) CZE --- --- 6:05:26,3 0:38:31,6 (144) 0:09:55,8 (277) 3:16:49 (233) 0:08:08,6 (202) 1:52:01 (185)
215. Jedelská Jana (1992) CZE --- --- 6:05:57,3 0:36:05,6 (97) 0:06:17,9 (131) 3:20:51,6 (252) 0:10:09,3 (268) 1:52:32,7 (190)
216. Křístek Michal (1971) CZE --- --- 6:06:11,9 0:37:34,1 (127) 0:11:00,3 (298) 3:21:32,3 (259) 0:06:35,1 (136) 1:49:29,8 (158)
217. Kuželová Adéla (1986) CZE Mika training --- 6:06:18 0:46:36,4 (298) 0:07:20,7 (181) 3:16:02,8 (229) 0:07:46,3 (184) 1:48:31,6 (141)
218. JANÁČEK Petr (1985) CZE Mizuno Czech --- 6:08:18,2 0:39:51,7 (179) 0:08:34,9 (242) 3:06:30,9 (180) 0:08:02,8 (198) 2:05:17,7 (278)
219. Řezníček Vladislav (1964) CZE Sokol Bouzov --- 6:08:26,4 0:39:29,9 (164) 0:06:23,1 (138) 3:13:57,6 (218) 0:06:04,3 (121) 2:02:31,3 (252)
220. Šimek Tomáš (1986) CZE Fenix 3 Club --- 6:09:50,2 0:46:20,4 (291) 0:08:30,1 (239) 2:57:29 (125) 0:05:53,6 (114) 2:11:36,9 (301)
221. Bednář Petr (1980) CZE Rezidence Vyšehrad --- 6:10:19,2 0:42:41,8 (233) 0:08:03,2 (209) 3:16:15,3 (230) 0:05:49,3 (110) 1:57:29,3 (230)
222. Hartman Karel (1977) CZE OMT --- 6:10:35,9 0:34:20,8 (73) 0:06:08 (122) 3:09:32,7 (198) 0:05:46,3 (108) 2:14:47,9 (310)
223. Vizinger Karel (1979) CZE --- --- 6:11:01,9 0:38:34,9 (145) 0:08:11,6 (223) 3:27:12 (288) 0:07:53,6 (189) 1:49:09,6 (151)
224. LIBOR Srubek (1979) CZE Mizuno Czech --- 6:12:02,7 0:46:05,4 (285) 0:09:22,6 (264) 3:01:53,9 (157) 0:16:06 (328) 1:58:34,6 (234)
225. Khivrivch Oleg (1988) KAZ --- --- 6:12:20,2 0:45:13,8 (272) 0:07:46,8 (198) 2:48:40 (64) 0:08:01,8 (197) 2:22:37,6 (323)
226. Munk Rudolf (1979) CZE VZS Ostrava --- 6:12:43,6 0:45:40,4 (277) 0:10:55,6 (297) 3:11:39,6 (214) 0:07:55,3 (190) 1:56:32,5 (221)
227. Hrabec Vladimír (1968) CZE AD team --- 6:12:46,8 0:47:48,3 (315) 0:06:06,9 (120) 3:11:15,6 (209) 0:10:07,8 (266) 1:57:28,1 (229)
228. Adamíček Vítězslav (1975) CZE HO Vítkovice --- 6:13:00,4 0:36:39,2 (106) 0:09:18,3 (263) 3:05:25,1 (177) 0:13:28,3 (313) 2:08:09,2 (290)
229. Didov Daniel (1972) CZE --- --- 6:13:11,1 0:39:30,7 (165) 0:11:16,3 (306) 3:17:26,3 (235) 0:14:20,3 (318) 1:50:37,3 (167)
230. Pýcha Zdeněk (1978) CZE BěžciSlaný --- 6:13:47,1 0:39:35,5 (172) 0:09:16,8 (262) 3:22:01,5 (264) 0:08:20,5 (208) 1:54:32,6 (208)
231. Kroseska Pavel (1991) CZE --- --- 6:13:58,5 0:51:10,3 (334) 0:10:45,5 (294) 3:14:37,6 (222) 0:09:26,5 (246) 1:47:58,3 (132)
232. Stolarčíková Julie Sandra (1980) CZE USK Akademik Cheb --- 6:14:09,2 0:38:14,6 (140) 0:08:26,8 (234) 3:15:40,6 (227) 0:08:41,8 (228) 2:03:05,2 (260)
233. Holeksa Michael (1971) CZE --- --- 6:14:18,6 0:32:38,7 (43) 0:09:15,6 (261) 3:07:28,1 (184) 0:11:01,3 (287) 2:13:54,7 (306)
234. Láníček Petr (1978) CZE LazyTrail --- 6:14:52,9 0:49:22,6 (326) 0:08:11,3 (222) 3:14:49,8 (223) 0:08:44,8 (231) 1:53:44,1 (201)
235. Culka Petr (1984) CZE Salming --- 6:15:17,1 0:46:30,2 (297) 0:07:39,6 (195) 3:21:31 (258) 0:06:21,3 (129) 1:53:14,8 (198)
236. Martinek Michal (1979) CZE --- --- 6:15:17,9 0:37:56 (138) 0:08:59,3 (254) 3:28:00 (291) 0:05:34,8 (101) 1:54:47,6 (211)
237. Valčíková Šárka (1978) CZE --- --- 6:15:37,4 0:40:14,3 (185) 0:08:04,9 (212) 3:15:20,8 (225) 0:08:32,3 (219) 2:03:25 (265)
238. Němec Roman (1972) CZE RSFK / Kalda team --- 6:16:14,8 0:43:26,8 (247) 0:06:24,4 (140) 3:26:20,8 (285) 0:10:14,2 (275) 1:49:48,4 (160)
239. Soukup Petr (1987) CZE --- --- 6:17:46,6 0:46:28,9 (294) 0:06:49,4 (153) 3:19:18,6 (242) 0:05:03,4 (77) 2:00:06,2 (239)
240. Machala David (1992) CZE --- --- 6:17:58,5 0:39:47,6 (175) 0:12:13,8 (318) 3:25:02 (276) 0:16:38,7 (330) 1:44:16,2 (96)
241. Frana Pavel (1970) CZE --- --- 6:18:15,6 0:43:41,4 (250) 0:08:04,8 (211) 3:19:54,3 (245) 0:13:57,5 (315) 1:52:37,4 (191)
242. Garlík Michal (1973) CZE --- --- 6:18:22,8 0:36:23,2 (102) 0:11:10,6 (303) 3:26:50 (287) 0:12:54,7 (309) 1:51:04,1 (177)
243. Odložilová Andrea (1989) CZE Etriatlon Team --- 6:18:26,9 0:38:55,3 (152) 0:11:16,1 (305) 3:20:12,1 (247) 0:15:13,6 (323) 1:52:49,7 (192)
244. Tomášová Lenka (1981) CZE AC Gomango Högner --- 6:18:39,9 0:41:54,8 (217) 0:08:37,9 (245) 3:21:14,3 (255) 0:12:17,3 (303) 1:54:35,6 (209)
245. Kolek Daniel (1989) CZE SP Boarding --- 6:18:51,9 0:45:58,3 (283) 0:07:25,6 (185) 3:00:36,2 (146) 0:09:57 (256) 2:14:54,6 (311)
246. Jahnl Jindřich (1967) CZE --- --- 6:19:05,8 0:44:51,3 (267) 0:08:21,9 (230) 3:16:35,3 (231) 0:11:58,4 (299) 1:57:18,6 (228)
247. Čermáková Renata (1974) CZE Triatlon na růžovo --- 6:19:32,7 0:42:13,1 (224) 0:07:30,5 (187) 3:19:36,9 (243) 0:09:37,3 (251) 2:00:34,8 (242)
248. Schwarz Daniel (1977) CZE 2BWINNER TEAM --- 6:19:39,1 0:40:19,7 (187) 0:14:21,3 (336) 3:20:22,1 (249) 0:10:07,8 (267) 1:54:28,1 (207)
249. Jedlička Marek (1978) CZE OSP Hodonín, z.s. --- 6:21:15,1 0:28:55 (13) 0:06:23,6 (139) 3:28:11,2 (292) 0:12:18,5 (304) 2:05:26,5 (280)
250. Holoubek Bohumil (1979) CZE SK Oceláci Ostrava --- 6:21:21,6 0:43:00,2 (242) 0:12:16 (319) 3:09:06,9 (195) 0:13:20,5 (311) 2:03:37,8 (267)
251. Kirsch Radomír (1975) CZE Loko Trutnov --- 6:21:28 0:40:46,2 (193) 0:12:45,5 (328) 3:24:39,5 (273) 0:13:26,2 (312) 1:49:50,4 (161)
252. Neubauerová Blanka (1974) CZE LRS Vyškov --- 6:21:38,9 0:41:03 (200) 0:09:01,9 (256) 3:22:14,8 (265) 0:08:28,2 (215) 2:00:50,8 (245)
253. Janovic Jakub (1976) CZE --- --- 6:21:59,6 0:46:11,4 (288) 0:04:20,2 (48) 3:38:03,7 (317) 0:07:18,9 (168) 1:46:05,3 (115)
254. Opatrný Václav (1983) CZE --- --- 6:22:06,1 0:46:59,9 (306) 0:07:58,9 (204) 3:19:53,9 (244) 0:10:04,3 (262) 1:57:08,8 (226)
255. Krupička Petr (1977) CZE --- --- 6:22:07,6 0:35:01 (80) 0:11:01 (299) 3:21:37,8 (260) 0:08:37,8 (225) 2:05:49,7 (282)
256. Jurča Lukáš (1984) CZE --- --- 6:23:00,9 0:44:38,5 (263) 0:11:22,3 (308) 3:18:42,3 (239) 0:17:35,1 (334) 1:50:42,5 (169)
257. Kollár Jan (1991) CZE Racing Olešná --- 6:23:21,1 0:40:42,8 (189) 0:08:25,9 (233) 3:25:29 (277) 0:05:18,6 (89) 2:03:24,7 (264)
258. Kijonka Jakub (1987) CZE --- --- 6:23:28,1 0:45:01,8 (270) 0:14:37,3 (337) 3:09:21,9 (197) 0:13:41,8 (314) 2:00:45,2 (244)
259. Insausti Javier (1985) ESP --- --- 6:23:57,8 0:41:44,3 (214) 0:08:28,8 (238) 3:41:25,6 (321) 0:06:14,8 (125) 1:46:04,2 (114)
260. Čechmánková Olga (1981) CZE AD team --- 6:24:12,4 0:46:11 (287) 0:06:09,1 (124) 3:28:42 (295) 0:06:17,3 (126) 1:56:52,8 (223)
261. Kadlec Tomáš (1984) CZE --- --- 6:25:02,1 0:48:22,4 (320) 0:08:27,1 (235) 3:12:42,1 (217) 0:11:48,8 (297) 2:03:41,5 (269)
262. Stoklasa Jan (1971) CZE --- --- 6:25:06,8 0:52:32,5 (339) 0:08:27,2 (236) 3:05:18,3 (174) 0:13:08,5 (310) 2:05:40 (281)
263. Slabotinský Filip (1988) CZE --- --- 6:25:07,9 0:50:37,5 (331) 0:09:44,6 (271) 3:21:40,3 (261) 0:08:17,8 (206) 1:54:47,6 (212)
264. Rakovič Matěj (1991) CZE --- --- 6:25:14,2 0:47:09,3 (307) 0:09:06,4 (257) 3:29:58,1 (297) 0:07:42,3 (182) 1:51:17,8 (179)
265. Gurnik Stanislav (1987) SVK 2BWINNER TEAM --- 6:25:16,9 0:37:07,5 (120) 0:05:33,1 (89) 3:43:28,4 (325) 0:03:55,6 (27) 1:55:12,1 (216)
266. Dundacek Ondrej (1982) CZE --- --- 6:25:39,8 0:47:12,2 (308) 0:06:49,8 (154) 3:22:31 (266) 0:05:46,3 (109) 2:03:20,3 (262)
267. Valach Martin (1971) CZE --- --- 6:25:47,2 0:40:44,6 (191) 0:07:30,9 (188) 3:20:07 (246) 0:07:56 (192) 2:09:28,5 (296)
268. JUNGMANN Petr (1966) CZE TJ Slavia Karlovy Vary --- 6:26:17,2 0:44:56,1 (268) 0:08:18,1 (228) 3:17:28,8 (236) 0:08:26,5 (214) 2:07:07,5 (287)
269. Studený Pavel (1968) CZE --- --- 6:27:53 0:37:13,2 (121) 0:05:55,1 (108) 3:26:03 (284) 0:11:14,3 (291) 2:07:27,2 (289)
270. Novák Viktor (1976) CZE www.kalirna.cz --- 6:27:55,3 0:42:27,7 (227) 0:09:26,7 (265) 3:23:02,7 (268) 0:10:41,9 (282) 2:02:16,1 (250)
271. Kačer Ctibor (1982) CZE Individuální --- 6:28:01,8 0:46:57,2 (303) 0:10:47,6 (295) 3:27:44 (290) 0:08:15,5 (205) 1:54:17,4 (203)
272. Hledíková Barbora (1986) CZE KOVAZ --- 6:28:22,4 0:40:50,6 (194) 0:09:12 (259) 3:29:19,5 (296) 0:10:05,8 (264) 1:58:54,3 (235)
273. Rusek Ondřej (1965) CZE Individuální --- 6:28:43,7 0:39:04,3 (154) 0:06:04,9 (117) 3:13:59,6 (219) 0:06:50,5 (142) 2:22:44,2 (324)
274. Kára Jaroslav (1985) CZE Mizuno Czech --- 6:28:56,7 0:47:16,3 (311) 0:13:39,1 (333) 3:25:38,5 (278) 0:11:32,3 (294) 1:50:50,4 (171)
275. Pokluda Tomáš (1970) CZE CHRT Brno --- 6:29:18,2 0:43:45,6 (251) 0:08:01,1 (206) 3:15:10,3 (224) 0:08:20,3 (207) 2:14:00,7 (307)
276. Beránková Libuše (1973) CZE GLASSMAN TT --- 6:29:21,1 0:39:31,6 (166) 0:10:33,5 (291) 3:25:52 (280) 0:10:42,3 (283) 2:02:41,5 (256)
277. Vondráček Jiří (1989) CZE --- --- 6:29:38,3 0:35:11,3 (84) 0:12:00,5 (314) 3:30:43,2 (306) 0:08:20,8 (209) 2:03:22,3 (263)
278. Sálus Jan (1988) CZE --- --- 6:29:41,6 0:42:42 (234) 0:08:20,3 (229) 3:11:22,9 (211) 0:15:16 (324) 2:12:00,2 (303)
279. Nepomucká Zuzana (1989) CZE --- --- 6:30:15,3 0:45:34,3 (275) 0:07:05,8 (171) 3:23:25,8 (270) 0:09:17,5 (245) 2:04:51,7 (276)
280. Břečka Michal (1978) CZE Individuální --- 6:31:46,8 0:39:25,6 (161) 0:07:12,2 (174) 3:30:43 (305) 0:10:24,8 (279) 2:04:01 (270)
281. Hozová Barbora (1986) CZE --- --- 6:32:53,3 0:41:57,8 (219) 0:08:36,1 (243) 3:11:19,3 (210) 0:10:23 (278) 2:20:36,9 (319)
282. Dočkálková Martina (1975) CZE Nordic Investors Team --- 6:33:06,8 0:48:35,5 (321) 0:06:59,1 (159) 3:16:35,3 (232) 0:08:28,5 (217) 2:12:28,2 (305)
283. Hyláková Dana (1961) CZE Individuální --- 6:33:31,6 0:41:29,6 (207) 0:05:48,6 (104) 3:31:11,2 (307) 0:09:57,5 (257) 2:05:04,5 (277)
284. Čáp Marek (1978) CZE --- --- 6:35:26,5 0:42:42,7 (235) 0:09:43,1 (270) 3:20:42,5 (251) 0:09:59,5 (258) 2:12:18,4 (304)
285. Vilkner David (1977) CZE MND Sport Team --- 6:35:33 0:33:38,3 (58) 0:12:21,5 (323) 3:33:10,2 (310) 0:12:42 (308) 2:03:40,8 (268)
286. Vinzens Jan Vinzens (1976) CZE --- --- 6:36:06,7 0:46:58,6 (305) 0:10:39,3 (292) 3:28:21,2 (293) 0:08:22,5 (211) 2:01:44,8 (249)
287. Zatloukal Tomáš (1969) CZE TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 6:36:32,6 0:33:33,7 (57) 0:08:16,3 (227) 3:25:52,3 (281) 0:12:22,8 (306) 2:16:27,4 (313)
288. Blodek Tomáš (1967) CZE --- --- 6:36:34,4 0:47:57,8 (316) 0:12:09,9 (316) 3:23:24,7 (269) 0:10:20,8 (277) 2:02:41 (254)
289. Bálek Oldřich (1972) CZE --- --- 6:36:39,2 0:51:04,3 (333) 0:08:10,4 (221) 3:07:21,4 (183) 0:09:17,2 (244) 2:20:45,6 (320)
290. Crkvová Dana (1972) CZE Mika training --- 6:36:42,8 0:46:28,2 (292) 0:04:57,1 (69) 3:33:58,9 (312) 0:04:54,3 (70) 2:06:24 (286)
291. Cizner Alena (1991) CZE --- --- 6:36:47,6 0:44:37 (262) 0:07:32,3 (190) 3:30:33,5 (302) 0:10:01,1 (259) 2:04:03,5 (271)
292. Gardlik Peter (1991) CZE --- --- 6:37:16,9 0:43:49,8 (252) 0:10:01,4 (278) 3:30:07,9 (298) 0:11:58,5 (300) 2:01:19,1 (247)
293. Holba Michal (1977) CZE FK Zdiměřice --- 6:38:11,7 0:46:17,4 (289) 0:12:46,3 (329) 3:21:59,3 (263) 0:08:36,5 (224) 2:08:32 (294)
294. Kupsky Pavel (1983) CZE Mizuno Czech --- 6:38:53,2 0:49:53,2 (327) 0:08:08,3 (214) 3:22:39,3 (267) 0:10:46,2 (285) 2:07:26 (288)
295. Levánszký Jakub (1992) CZE --- --- 6:39:20,5 0:47:20 (312) 0:12:53 (331) 3:21:20,6 (257) 0:20:41,7 (339) 1:57:05,1 (225)
296. Mikel Jiří (1978) CZE TITAN TRILIFE --- 6:39:52,7 0:46:06,7 (286) 0:08:09,1 (218) 3:30:34 (303) 0:10:42,3 (284) 2:04:20,5 (272)
297. Kunčár Pavel (1979) CZE --- --- 6:40:06,4 0:49:04,6 (323) 0:08:09,1 (219) 3:26:43,8 (286) 0:07:39,7 (180) 2:08:29 (292)
298. Tobolka Jiří (1987) CZE --- --- 6:40:08,7 0:53:18,3 (341) 0:08:49,2 (248) 3:34:54,2 (313) 0:11:08,7 (289) 1:51:58,1 (184)
299. Suruvka Kamil (1980) CZE Individuální --- 6:40:49,9 0:45:57,8 (282) 0:03:58,5 (34) 3:09:40,6 (200) 0:06:13,1 (123) 2:34:59,8 (337)
300. Čajda Michal (1989) CZE --- --- 6:41:45,3 0:30:50,4 (29) 0:06:44,3 (149) 3:35:38,4 (315) 0:13:59,5 (316) 2:14:32,4 (309)
301. Wehrberger Pavel (1974) CZE --- --- 6:42:39,6 0:48:20 (319) 0:11:27,4 (311) 3:25:43 (279) 0:12:40,7 (307) 2:04:28,3 (275)
302. Novák Petr (1989) CZE --- --- 6:43:03 0:42:22,8 (226) 0:11:02 (300) 3:20:12,8 (248) 0:10:11,8 (273) 2:19:13,4 (318)
303. Mlčochová Kateřina (1986) CZE --- --- 6:44:12,3 0:45:56,3 (281) 0:08:02,3 (208) 3:42:05,1 (322) 0:07:49 (187) 2:00:19,3 (240)
304. Smotrila Tomáš (1985) SVK --- --- 6:44:12,4 0:50:29,4 (330) 0:11:19,8 (307) 3:23:56,5 (271) 0:18:06,7 (335) 2:00:19,9 (241)
305. Dvornicenko Alena (1977) CZE --- --- 6:46:02,3 0:45:48,8 (279) 0:12:18 (320) 3:30:24 (300) 0:14:13,5 (317) 2:03:17,8 (261)
306. Kvasničková Radka (1976) CZE ŠAK Chodov --- 6:46:46 0:42:46 (237) 0:07:14,4 (176) 3:26:02,5 (283) 0:07:18,3 (167) 2:23:24,6 (325)
307. Šíma Petr (1976) CZE --- --- 6:47:39,6 0:39:06,2 (156) 0:08:14,3 (226) 3:25:57,3 (282) 0:07:46,8 (185) 2:26:34,9 (329)
308. Lang David (1989) CZE --- --- 6:48:08,2 0:43:27 (248) 0:12:18,4 (321) 3:33:04,4 (309) 0:09:36,8 (250) 2:09:41,5 (297)
309. Štefan Martin (1973) CZE --- --- 6:48:58,6 0:45:16,6 (273) 0:07:34,1 (192) 3:20:34,5 (250) 0:10:31,2 (280) 2:25:01,9 (326)
310. Němec Vojtěch (1985) CZE --- --- 6:49:25,7 0:46:28,9 (295) 0:09:47,1 (273) 3:07:48,2 (185) 0:09:44,8 (253) 2:35:36,5 (338)
311. Rychterová Eva (1976) CZE Leháro --- 6:51:14,7 0:44:04 (256) 0:10:16,3 (284) 3:39:22,9 (320) 0:14:54,2 (321) 2:02:37 (253)
312. Krejčířová Eva (1979) CZE Etriatlon Team --- 6:51:51,7 0:38:51,3 (150) 0:07:06,8 (172) 3:43:23,4 (324) 0:16:38,2 (329) 2:05:51,7 (283)
313. Misiarz Viktor (1975) CZE --- --- 6:52:50,1 0:49:21,3 (325) 0:09:35,6 (268) 3:30:31,5 (301) 0:07:07,1 (157) 2:16:14,5 (312)
314. Prokop Jan (1970) CZE Pupkani KV --- 6:55:13,6 0:39:04,9 (155) 0:08:02,1 (207) 3:47:32,3 (331) 0:09:10,8 (240) 2:11:23,2 (300)
315. Safarikova Michaela (1980) CZE --- --- 6:55:31,9 0:46:57,3 (304) 0:10:49,5 (296) 3:30:40 (304) 0:18:40,5 (337) 2:08:24,5 (291)
316. Mündleinová Tereza (1984) CZE --- --- 6:55:41,2 0:40:51,3 (196) 0:15:10,5 (339) 3:42:32,9 (323) 0:15:40,2 (326) 2:01:26,1 (248)
317. Nakládal Jiří (1979) CZE --- --- 6:56:15,9 0:52:31,9 (338) 0:15:16,3 (340) 3:28:22,7 (294) 0:08:58,5 (235) 2:11:06,2 (299)
318. Vochvest Jakub (1976) CZE --- --- 6:57:03,1 0:44:15,1 (260) 0:15:08,8 (338) 3:24:38,3 (272) 0:14:44,8 (320) 2:18:15,9 (317)
319. Pravenec Milan (1964) CZE --- --- 6:57:54,3 0:50:02,3 (328) 0:10:19,3 (286) 3:43:38,9 (326) 0:07:57,4 (194) 2:05:56,1 (284)
320. Pislcejková Simona (1975) CZE --- --- 7:03:31,9 0:44:41,3 (264) 0:12:12 (317) 3:21:52,1 (262) 0:09:05,9 (238) 2:35:40,4 (339)
321. Dedek Martin (1967) CZE --- --- 7:04:10 0:48:47,3 (322) 0:09:47,9 (274) 3:31:28,2 (308) 0:07:29,5 (171) 2:26:37 (330)
322. Englová Eva (1992) CZE --- --- 7:04:16,1 0:45:48,8 (280) 0:13:39,8 (334) 3:47:13,3 (330) 0:08:28,3 (216) 2:09:05,8 (295)
323. Herčíková Marketa (1978) CZE Fajn Tým --- 7:04:49,4 0:44:13 (259) 0:11:25 (310) 3:44:50,3 (327) 0:15:48,9 (327) 2:08:31,8 (293)
324. Šináglová Lenka (1976) CZE TT ASTRA Benešov - ŽS --- 7:05:16,6 0:50:22,8 (329) 0:10:07,8 (281) 3:53:25,1 (337) 0:05:55,6 (115) 2:05:25,3 (279)
325. Čepková Hana (1980) CZE --- --- 7:05:25,9 0:50:46,2 (332) 0:17:06,5 (341) 3:50:58,1 (334) 0:08:09,8 (203) 1:58:25,1 (233)
326. Benedova Lenka (1985) CZE SK SRCH --- 7:05:43,1 0:41:42,3 (213) 0:13:35 (332) 3:47:33,1 (332) 0:05:40,8 (106) 2:17:11,7 (314)
327. Pavlicek Jiri (1981) CZE Nezlomní bežci! --- 7:06:08,8 0:44:30,2 (261) 0:12:20 (322) 3:30:19,2 (299) 0:17:01,4 (332) 2:21:57,7 (321)
328. Černá Petra (1977) CZE 3D fitness race team --- 7:06:47,8 0:46:38,5 (299) 0:12:44,3 (326) 3:45:33,9 (329) 0:12:04 (301) 2:09:47 (298)
329. Vavrochová Jaroslava (1976) CZE Individuální --- 7:07:26,4 0:45:29 (274) 0:09:51,8 (276) 3:33:53,4 (311) 0:10:11,5 (272) 2:28:00,4 (333)
330. Neduchal Martin (1977) CZE --- --- 7:10:37,7 0:48:09,9 (318) 0:09:08,6 (258) 3:35:07,2 (314) 0:10:15,8 (276) 2:27:56,1 (332)
331. Šolcová Eva (1984) CZE BARNEX SPORT --- 7:11:20,1 0:41:40,3 (212) 0:10:21,5 (287) 3:38:39,7 (319) 0:18:25,5 (336) 2:22:12,9 (322)
332. Zemánková Iva (1976) CZE --- --- 7:11:56,1 0:44:11 (258) 0:11:12,3 (304) 4:00:15,8 (339) 0:15:35,7 (325) 2:00:41,1 (243)
333. Stibor Petr (1973) CZE Pupkani KV --- 7:12:04,4 0:54:06 (342) 0:11:04,1 (301) 3:38:35,4 (318) 0:10:10,9 (271) 2:18:07,8 (316)
334. Belovsky Lukas (1982) CZE --- --- 7:14:14 0:41:58,8 (220) 0:12:48,5 (330) 3:17:11,3 (234) 0:20:24,2 (338) 2:41:51 (340)
335. Bouda Štěpán (1979) CZE - --- 7:15:23,7 0:44:42,4 (265) 0:11:42 (312) 3:27:26 (289) 0:16:39,7 (331) 2:34:53,3 (336)
336. Boček Lukáš (1987) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 7:15:27,3 0:52:00,8 (337) 0:08:09,3 (220) 3:37:11,2 (316) 0:10:14 (274) 2:27:51,8 (331)
337. Hajžman Tomáš (1977) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 7:23:46,9 0:45:46,2 (278) 0:08:38,8 (246) 3:49:35,1 (333) 0:08:39,4 (227) 2:31:07,2 (335)
338. Boček Lukáš (1998) CZE --- --- 7:25:14,3 0:41:21,4 (205) 0:11:04,7 (302) 3:45:22,6 (328) 0:29:38,6 (340) 2:17:46,7 (315)
339. Čornej Jan (1977) CZE --- --- 7:28:47,4 0:49:17,4 (324) 0:12:30,8 (324) 3:53:02,3 (336) 0:08:45 (232) 2:25:11,6 (328)
340. Najman Petr (1980) CZE --- --- 7:29:38,9 0:47:33,9 (313) 0:12:01,1 (315) 3:57:56 (338) 0:07:02,4 (151) 2:25:05,3 (327)
341. Severová Petra (1976) CZE --- --- 8:03:42,2 0:47:12,8 (309) 0:31:32,9 (342) 4:03:09,5 (340) 0:12:19,7 (305) 2:29:27,2 (334)
342. Krizova Radka (1973) GER --- --- 8:04:02 0:51:36,9 (336) 0:08:52,1 (252) 3:52:23,3 (335) 0:11:39,8 (295) 2:59:29,7 (341)
Král Štěpán (1986) CZE Individuální --- DNF --- --- --- --- ---
Uhlíř Karel (1978) CZE SK Fuga --- DNF 0:53:12,9 0:14:41 3:53:03,8 --- ---
Venhoda Jiří (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šimková Pavlína (1976) CZE Individuální --- DNF 0:40:24,5 0:07:45,6 --- --- ---
Martincová Lucie (1974) CZE Individuální --- DNF 0:47:41,8 0:09:00,3 --- --- ---
Kopčaj Lukáš (1980) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Gottlieb Miroslav (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNF 0:31:58,5 0:04:49,1 --- --- ---
Pešta Martin (1976) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Vašířová Šárka (1979) CZE TITAN TRILIFE --- DNF 0:34:41,4 0:05:24,3 2:06:31,4 --- 1:58:22,3
Slatinský Lukáš (1983) CZE Here To Win team --- DNF 0:28:04,8 0:02:14,1 --- --- ---
Janíková Dagmar (1973) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Šulc Miroslav (1973) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Martiš Matej (1986) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šůcha Jan (1981) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Doležel Jan (1983) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Skalický Zdeněk (1960) CZE PLUTO TEAM PRAHA --- DNS --- --- --- --- ---
Kendík Tomáš (1972) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vopálenský Tomáš (1972) CZE ArtSport Team --- DNS --- --- --- --- ---
Rezac Jay (1975) USA --- --- DNS --- --- --- --- ---
Štrof Michal (1973) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Janošek Tomáš (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNS --- --- --- --- ---
Paparega Jan (1981) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF 0:30:04,2 0:04:27,6 --- --- ---
Hlaváč Lumír (1974) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Čermák Jan (1966) CZE --- --- DNF 0:37:15,9 0:06:53,8 --- --- ---
Burian Matěj (2000) CZE SK Slavia Praha --- DNF 0:26:25 0:03:25,8 --- --- ---
Novák Boleslav (1970) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Brabcová Milada (1975) CZE TJ Spartak Třebíč --- DNF 0:41:20,5 0:04:16,4 --- --- ---
Fichtová Iva (1988) CZE Individuální --- DNF 0:47:27,6 0:09:28,2 3:34:47,2 0:13:30,3 ---
Colson Adrien (1986) FRA --- --- DNS --- --- --- --- ---
Pavel Kalina (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Moník Petr (1977) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Žák Jakub (1993) CZE --- --- DNF 0:42:54,8 0:12:13,3 --- --- 3:53:37,1
Šťavík Jaroslav (1985) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Nový Pavel (1977) CZE TKMB --- DNS --- --- --- --- ---
Kašpar Olda (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Opletalová Jana (1969) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Nádhera Petr (1967) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Pekrt Tomáš (1992) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jirásko Lubomír (1971) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Baláš Jan (1980) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Kindl Robert (1972) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Horká Lenka (1983) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF --- --- --- --- ---
Man Petr (1971) CZE Individuální --- DNF 0:40:48 0:07:33,2 --- --- ---
Baťa Radek (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Janouchová Jana (1963) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Michalek Martin (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vaníček Libor (1971) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Ludvikova Lenka (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jalovecký Michal (1977) CZE LABE TRI CLUB --- DNS --- --- --- --- ---
Matejovic Martin (1969) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Císař David (1987) CZE --- --- DNF 0:46:30 0:10:21 --- --- ---
Šumpich Jakub (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Martiš Michal (1980) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Karanevič Vladimír (1973) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Opletal Robert (1970) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Vastl Oldřich (1975) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Rozkova Lucie (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mikulas Jan (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Prochazka Jan (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kalina Rastislav (1975) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Šneberger Jan (1985) CZE TT Příbram, z. s. --- DNF 0:28:40 0:02:32,8 --- --- ---
Černý Martin (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Strnad Tomáš (1969) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Venzara David (1976) CZE OMT --- DNS --- --- --- --- ---
Nosek Pavel (1975) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
Kriz Adam (2002) GER --- --- DNF 0:40:00,9 0:07:34,8 --- --- ---
Lhotsky Michal (1972) CZE --- --- DNF 0:45:15,1 0:07:35,1 1:46:17,5 --- ---
Hájek Miroslav (1991) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Odvářka Libor (1971) CZE Mika training --- DNS --- --- --- --- ---
Vystejn Jiri (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jindrich Martin (1983) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kalkusová Marie (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Petr Choleva (1974) CZE --- --- DNF 0:36:25,7 0:05:59,6 --- --- ---
Maňásek Lukáš (1980) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Marek (1971) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Hořava Jiří (1980) CZE Individuální --- DNF 0:28:55,5 0:02:10,8 2:48:20,9 --- ---
Lietz Christoph (1963) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jambrich Pavol (1985) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Skalka Jakub (1991) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Čech Ladislav (1973) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Kalný Jiří (1975) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Student Martin (1974) CZE Krušnoman TT Litvínov --- DNF --- --- --- --- ---
Vaněk Jan (1987) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Rejda Jan (1970) CZE --- --- DNF 0:36:36,2 0:06:07,1 2:25:32,7 0:07:18,7 ---
Kubová Michaela (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Weiss Tamáš (1980) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hlausek Roman (1974) CZE --- --- DNF 0:43:07,3 0:07:22,6 --- --- ---
Mařík Jirka (1972) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Madliak Andrej (1975) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Neoral Jiří (1984) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Filip Lukáš (1976) CZE CzechTRI K. Team --- DNF 0:39:13,9 0:04:45,1 --- --- ---
Holeša Patrik (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Moravec Marian (1971) CZE SCHILLER Choceň TT --- DNS --- --- --- --- ---
Langšádl Jan (1971) CZE Kerberos --- DNF 0:34:34,5 --- --- --- ---
Geisler Jiří (1976) CZE 3DA Team --- DNS --- --- --- --- ---
Arici Nicola (1975) ITA --- --- DNS --- --- --- --- ---
Medlík Zdeněk (1986) CZE Individuální --- DNF 0:47:25,6 0:10:02,7 --- --- ---
Galuska Jiri (1988) CZE --- --- DNF 0:56:14,2 0:11:37,8 2:19:41 --- ---
Pisa Ondrej (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zdráhal Jaroslav (1963) CZE TJ Sokol Osek nad Bečvou --- DNF 0:39:02,1 0:05:28,9 1:59:42,9 --- ---
Kostelecký Josef (1972) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Punčochářová Dita (1977) CZE Kerberos --- DNF 0:43:54,3 0:06:12,3 --- --- 3:55:00,3
Jircik Miroslav (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mansfeldová Blanka (1966) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Husár Luboš (1988) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Martin Hrádek (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kurel Václav (1973) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zanina Milan (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
ŠtÍcha Ondřej (1989) CZE --- --- DNF 0:42:59 0:12:18 --- --- ---
Mareš Michal (1996) CZE --- --- DNF 0:40:44,1 0:06:53,3 --- --- ---
Štěchová Kristyna (1990) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Žáček Michal (1970) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Radek Sventy (1987) ESP --- --- DNS --- --- --- --- ---
Černá Klára (1990) CZE --- --- DNF 0:43:09,6 0:10:32 --- --- ---
Koubek Petr (1974) CZE Hopman Team Žatec --- DNF 0:48:30,3 0:10:40,8 2:06:34,4 --- ---
Straňák Zbyněk (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hejlová Karolína (1994) CZE Individuální --- DNF 0:35:02,9 0:09:49,1 --- --- ---
Langenberger Lukáš (1983) CZE Individuální --- DNF 0:37:26,5 0:06:41,1 --- --- ---
Martinik Tomas (1983) CZE --- --- DNF 0:38:53,4 0:06:02,7 --- --- ---
Lima Walter (1974) AUT --- --- DNS --- --- --- --- ---
Grézl Lukáš (1987) CZE Individuální --- DNF 0:39:21,1 0:04:33,6 --- --- ---
Krohlák Milan (1981) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Matějovič Filip (2002) CZE Triatlon Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
Palda Mikoláš (2002) CZE --- --- DSQ 0:46:06,3 0:11:54 4:11:25,4 0:10:30,5 1:47:08,2
Trhoňová Hana (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Melzer Rudolf (1974) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Philips Bram (1984) BEL --- --- DNF 0:34:48 0:05:21,9 --- --- ---
Trojek Pavel (1979) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Hašlar Přemysl (1975) CZE VOKOLOPOLE --- DNS --- --- --- --- ---
Vyhnánek Jan (1990) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF 0:34:58,1 0:12:38,8 --- --- ---
Cíferský Miroslav (1974) SVK --- --- DNF --- --- --- --- ---
Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- DNF 0:35:46,9 0:05:37,5 3:05:47,6 --- 1:01:17,8
Pokorný Martin (1965) CZE SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- DNS --- --- --- --- ---
Koudelka Emerich (1968) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Odstrčilová Renáta (1967) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kleibl Martin (1973) CZE Individuální --- DNF 0:32:55,9 0:04:41,6 --- --- ---
Stefka Jakub (1984) CZE --- --- DNF 0:38:28,5 0:10:08 --- --- ---
Dvonč Miro (1975) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Sušický Jan (1992) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF 0:33:30,7 0:05:50,3 --- --- ---
Nesrsta Michal (1981) CZE 2BWINNER TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Ondrej Michal (1986) SVK 2BWINNER TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Milan Oslík (1977) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zachvejova Maslenova Martina (1983) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Brož Milan (1982) CZE KOME klub Kraslice --- DNS --- --- --- --- ---
Edenhofner Janina (1993) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hosnedl Marek (1991) CZE Café racers --- DNF 0:37:51,6 0:04:07,3 --- --- ---
Langsteiner Rudolf (1965) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Licek Martin (1971) CZE SK OMT Pardubice --- DSQ 0:41:40,7 0:10:50,2 3:16:34,8 0:10:31,3 1:38:14,9
Pavlůsek Petr (1968) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Melnikov Artem (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Mikláš Ján (1990) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jiřikovský Martin (1973) CZE TK OPEN --- DNS --- --- --- --- ---
Navrátilová Markéta (1979) CZE RSFK --- DNS --- --- --- --- ---
Horák Tomáš (1979) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Zloský Ondřej (1980) CZE Hostín triatlon --- DNS --- --- --- --- ---
Lucák Otakar (1990) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Salomon David (1982) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Teslík David (1969) CZE ATK Dobroslavice --- DNS --- --- --- --- ---
Pejšek David (1987) CZE Clairssy Racing --- DNS --- --- --- --- ---
Hlaváč Petr (1975) CZE ZorbaTeam --- DNS --- --- --- --- ---
Cmunt Petr (1996) CZE Tri club Česká Lípa --- DNS --- --- --- --- ---
Strakoš Vilém (1969) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Bouma Jiří (1978) CZE Joskatel Team --- DNS --- --- --- --- ---
Grácik Eduard (1958) SVK MPK Dolný Kubín --- DNS --- --- --- --- ---
Hofman František (1963) CZE Triatlon Býšť --- DNS --- --- --- --- ---
Rakovič Jakub (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Josef Filip (1984) CZE OSP Hodonín, z.s. --- DNS --- --- --- --- ---
Valenta Michal (1986) CZE M&M&M --- DNS --- --- --- --- ---
Yermolenko Xeniya (1991) KAZ --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bouda Zbynek (1969) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Partl Mario (1970) SVK Tormenator --- DNS --- --- --- --- ---
Kurat Tomas (1982) SVK KPS NEREUS Zilina --- DNS --- --- --- --- ---
Kozák Ondřej (1988) CZE Ironmindz VM --- DNS --- --- --- --- ---
Tichý Václav (1980) CZE Hradec Králové --- DNS --- --- --- --- ---
Navrátil Michal (1977) CZE Auto Mito team --- DNS --- --- --- --- ---
Šimek Jiří (1977) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Vlček Petr (1978) CZE Etriatlon --- DNS --- --- --- --- ---
Prchal Pavel (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Košulič Antonín (1968) CZE SAP --- DNS --- --- --- --- ---
MAZIĆ Leon (1986) CRO triatlon klub Zadar --- DNS --- --- --- --- ---
Dufek David (1980) CZE JOHOHO --- DNS --- --- --- --- ---
Jaroš Zbyšek (1974) CZE ArtSport Team --- DNS --- --- --- --- ---
Vozenilek Josef (1965) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bláha Jan (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Tejkal Šimon (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Průša Martin (1976) CZE Praha --- DNS --- --- --- --- ---
SVOBODA Josef (1977) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Budina Zdeněk (1976) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Turek Lukáš (1986) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Vopat Milan (1961) CZE DELTA TEAM TRIATLON --- DNS --- --- --- --- ---
Petratur Radim (1977) CZE Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Černý Jiří (1978) CZE MIKA training --- DNS --- --- --- --- ---
Končok Martin (1969) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Navrátil Václav (1966) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Kovařík Oldřich (1960) CZE TTC Olomouc --- DNS --- --- --- --- ---
Šimko Pavel (1982) SVK GALANT BRNO --- DNS --- --- --- --- ---
Hroch Zbyněk (1966) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Čáslava Tomáš (1967) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Ptáček Jan (2002) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Havránek Jan (1998) CZE SK FIT --- DNS --- --- --- --- ---
Romžová Marianna (1980) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- DNS --- --- --- --- ---
Horák Dušan (1973) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Zientek Jan (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Stádník Daniel (1972) CZE TJ BIŽU JBC --- DNS --- --- --- --- ---
Kyzlink Pavel (1976) CZE Kyslik.cz --- DNS --- --- --- --- ---
Kulovany Adam (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Němec Arnošt (1968) CZE Kolín --- DNS --- --- --- --- ---
Kunčár Zdeněk (1973) CZE ACTIVITY LANŠKROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Pelikán Ivan (1960) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kassas Christoph (1987) CZE 2BWINNER TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Wiedermann Ondřej (1988) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
LEHOCZKY Daniel (1977) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Suda Josef (1978) CZE Sportovní klub Přimda --- DNS --- --- --- --- ---
Krenicky Vlasto (1962) SVK KAMA Prešov --- DNS --- --- --- --- ---
klempířová dana (1975) CZE HISPORT Team --- DNS --- --- --- --- ---
Albrecht Václav (1959) CZE SKČNB --- DNS --- --- --- --- ---
Neubauer Radim (1977) CZE Eleven Mercedes Rubena Team --- DNS --- --- --- --- ---
Vodička Juraj (1965) SVK Run for Fun - Triathlon --- DNS --- --- --- --- ---
Dvorský Bohuslav (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Štíbr David (1978) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Kux Milan (1971) CZE 3atlonteam Uničov --- DNS --- --- --- --- ---
Bezstarosti Milan (1972) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Crha Vladan (1972) CZE TJ Los Gigoalos --- DNS --- --- --- --- ---
Hruška Tomáš (1976) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Jiříček Jan (1964) CZE SK AXIOM OrBiTt Žiár nad Sázavou --- DNS --- --- --- --- ---
Kříž Matěj (2003) CZE CzechTRI K. Team --- DNS --- --- --- --- ---
Pokorný Radim (1971) CZE Poky team --- DNS --- --- --- --- ---
Jesný Branislav (1978) SVK Here To Win team --- DNS --- --- --- --- ---
Mazuch Kamil (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Novotný Jan (1990) CZE AVENGERS --- DNS --- --- --- --- ---
Franc Petr (1974) CZE Triatlon Mladá Boleslav z.s. --- DNS --- --- --- --- ---
Koniar Martin (1989) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kubec Václav (1975) CZE POLARSHOP.CZ --- DNS --- --- --- --- ---
Chvatík Zdeněk (1986) CZE SPEDOS RACING TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
KRALIK Jurko (1991) SVK #givesyouwings --- DNS --- --- --- --- ---
Heřman Tomáš (1976) CZE Zebra Sports Team --- DNS --- --- --- --- ---
Ježek Petr (1977) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Zednikova Lilly (1980) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Rakovič Pavel (1964) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Smetana Cenek (1975) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Cinert Jan (1966) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Buljat Vice (1985) CRO triatlon klub Zadar --- DNS --- --- --- --- ---
Kučera Martin (1987) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Hornák Martin (1975) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- DNS --- --- --- --- ---
Kalúz Ivan (1983) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hucl Tomáš (1975) CZE Triski Horní Počernice --- DNS --- --- --- --- ---
Stankay Michal (1980) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Buša Martin (1974) CZE Mika training --- DNS --- --- --- --- ---
Hreško Tomáš (1983) SVK CK Plus --- DNS --- --- --- --- ---
Onderka Arnošt (1992) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Michel Roman (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Sára Petr (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Večeřová Simona (1978) CZE Cycloracing Team --- DNS --- --- --- --- ---
Novotný Luděk (1962) CZE 3D Fitness RT --- DNS --- --- --- --- ---
Nešpor Martin (1973) CZE TK OPEN --- DNS --- --- --- --- ---
Prokop Jan (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Drastík Jakub (1976) CZE Kiwi --- DNS --- --- --- --- ---
Pojman Jan (1982) CZE Pernštejn tým Pardubice --- DNS --- --- --- --- ---
JOYEUX Francois (1981) FRA LATECOERE --- DNS --- --- --- --- ---
Simun Peter (1981) SVK Royal Swimming Club --- DNS --- --- --- --- ---
Tolar Marek (1975) CZE Elab --- DNS --- --- --- --- ---
Gerashchenko Nadiia (1984) UKR --- --- DNS --- --- --- --- ---
Adámková Eliška (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Hamouz Jakub (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Krpata Martin (1984) CZE 2BWINNER TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Downey Mike (1986) USA --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zeman David (1981) CZE Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
Žídek Petr (1972) CZE 3D fitness race team --- DNS --- --- --- --- ---
Hanes Martin (1978) SVK New-wave multisport --- DNS --- --- --- --- ---
Koutník Zdeněk (1979) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Švarcová Hana (1982) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bujdoš Radoslav (1974) SVK Triatlon Klub Nereus ZILINA --- DNS --- --- --- --- ---
Meszaros Dan (1978) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kučera Michal (1979) CZE Triatlon team Nereus Žilina --- DNS --- --- --- --- ---
Kadidlo Jiří (1972) CZE CK Slovan Moravská Třebová --- DNS --- --- --- --- ---
Trojan Patrik (1985) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Borecky Ladislav (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Lnenicka Lubos (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Štěpán Vladimír (1971) CZE Open Cycling Academy --- DNS --- --- --- --- ---
PETRONI Marcus (1974) SUI Triathlon Club Valais --- DNS --- --- --- --- ---
Kohout Václav (1974) CZE Kapoun team --- DNS --- --- --- --- ---
Klement Jiří (1988) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Novotný Petr (1982) CZE Jedovnice --- DNS --- --- --- --- ---
Laketić Dejan (1977) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zón Jan (1974) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Kahánek Dalibor (1969) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Švec Ondřej (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Havlíček David (1986) CZE OSMACI.CZ /TRAVEL FREE --- DNS --- --- --- --- ---
Tarča Jurij (1969) CZE TRIATLON TEAM OSTRAVA --- DNS --- --- --- --- ---
Dvořák Tomáš (1972) CZE Magistr TOM s.r.o. --- DNS --- --- --- --- ---
Rosenkranz David (1981) CZE HRNAP Hrdlív --- DNS --- --- --- --- ---
Pospíšil Josef (1985) CZE MT --- DNS --- --- --- --- ---
Křížek Pavel (1976) CZE PKNJ --- DNS --- --- --- --- ---
Balášová Petra (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Bisová Štěpánka (2000) CZE Tri club Česká Lípa --- DNS --- --- --- --- ---
Dolná Ivana (1987) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Zeman Václav (1984) CZE Bell --- DNS --- --- --- --- ---
Košťák Zdeněk (1964) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Seibert Josef (1974) CZE LABE TRI CLUB --- DNS --- --- --- --- ---
Šustr Jiří (1980) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Strachovsky Jan (1980) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Ivo (1981) CZE 3atlon Team Uničov --- DNS --- --- --- --- ---
Kučera Martin (1974) CZE Leháro --- DNS --- --- --- --- ---
Války Milan (1974) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Macourek Jiří (1976) CZE Etriatlon Team --- DNS --- --- --- --- ---
Filip Petr (1987) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Prchal David (1979) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka Zdeněk (1967) CZE ACES TEAM KARLOVY VARY --- DNS --- --- --- --- ---
Felix Jiří (1988) CZE VK Blesk --- DNS --- --- --- --- ---
Najman Jakub (1983) CZE Pot a Krev --- DNS --- --- --- --- ---
Landa Jan (1976) CZE IRON STARS BEROUN --- DNS --- --- --- --- ---
Havlíček Ondřej (1988) CZE TJ Jiskra --- DNS --- --- --- --- ---
Šindelář Karel (1977) CZE Žižkovský tygři --- DNS --- --- --- --- ---
Löbel Tomáš (1980) CZE Kerberos --- DNS --- --- --- --- ---
Demeter Radovan (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Otýs Daniel (1964) CZE Karlovy Vary --- DNS --- --- --- --- ---
Chocholouš Vít (1964) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Pečinka Libor (1970) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Korcová Pavla (1978) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Blaskova Denisa (1977) SVK Kezmarok --- DNS --- --- --- --- ---
VRBA Jan (1968) CZE Individuální --- DNS --- --- --- --- ---
Perić Ivan (1980) CZE triatlon klub Zadar --- DNS --- --- --- --- ---
Sýkorová Anna (1974) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Chaloupková Kateřina (1978) CZE RSFK --- DNS --- --- --- --- ---
Fiala Tomáš (1977) CZE Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Chudáček Zdeněk (1978) CZE Plzeň --- DNS --- --- --- --- ---
Stahl Jaroslav (1980) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Topiarz Lukáš (1981) CZE SK Fuga --- DNS --- --- --- --- ---
Kubo Ondrej (1993) SVK 3NT Bratislava --- DNS --- --- --- --- ---
Mezera Jan (1986) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Klika Petr (1979) CZE NOVIS TK Praha --- DNS --- --- --- --- ---
Prokopec Leoš (1988) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Souček Filip (1984) CZE Triklub Příbram --- DNS --- --- --- --- ---
Steiger Radek (1979) CZE SARS Kroměříž --- DNS --- --- --- --- ---
Řezáč Martin (1979) CZE Elab --- DNS --- --- --- --- ---
Krejčí Ivo (1957) CZE 3atlon Team Uničov --- DNF --- --- --- --- ---
Bayer Miloslav (1947) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF --- --- --- --- ---
Vomáčka Josef (1977) CZE Individulání --- DNF --- --- 3:13:10,1 --- ---
Kahoun Filip (1968) CZE HC --- DNF --- --- --- --- ---
Orlický Andrej (1977) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- DNF --- --- --- --- ---
Hartmann Vladimir (1981) CZE RSFK --- DNF --- --- --- --- ---
Ostrenskyi Oleksii (1994) UKR Elab --- DNF 0:37:36,1 0:05:32,1 --- --- ---
Drbohlav Lukáš (1981) CZE Individuální --- DNF --- --- --- --- ---
Obal Tomas (1988) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- DNF 0:37:36,5 0:08:03,8 --- --- ---
Rebro Alex (2002) SVK TRIATLON TEAM TRNAVA --- DNF 0:34:23 0:07:30,7 --- --- ---
BLATTNER Andreas (1970) GER Club of Rome --- DNF 0:34:52,2 0:04:50,1 --- --- ---
Krizova Karolina (1996) GER SGS Unterwassergruppe --- DNF 0:46:27,9 0:08:56,7 --- --- ---
Vytasilová Andrea (1973) CZE --- --- DNF 0:47:06,8 0:09:24,3 --- --- ---
Dokoupilová Markéta (1977) CZE Na konečné --- DNF 0:43:50,3 0:04:08,3 --- --- ---
Martinek Ondrej (1976) CZE Carsline --- DNF 0:36:25 0:07:35,6 --- --- ---
Klika Milan (1984) CZE --- --- DNF 0:48:33,7 0:10:26,5 2:01:15,4 --- ---
Kokeš Vlastimil (1965) CZE TTC Olomouc --- DNF 0:45:02,3 0:05:54,9 --- --- ---
Šusta Jan (1977) CZE Seznam.cz --- DNF 0:39:03,2 0:05:43,3 --- --- ---
Bosák Martin (1984) CZE --- --- DNF 0:41:57,5 0:13:00 --- --- 3:45:38,9
Svoboda Milan (1983) CZE --- --- DNF 0:36:48,8 0:06:06,6 --- --- ---
kolláriková jana (1984) CZE --- --- DNF 0:41:37,6 0:12:43,5 --- --- ---
MACH Tadeáš (1983) CZE KVS PRAHA --- DNF 0:34:20,3 0:03:21,6 1:52:40,5 --- ---
Straňák Tomáš (1982) CZE AC GOMANGO HOGNER --- DNF 0:38:46,3 0:07:31,1 --- --- ---
Sedláček Radek (1978) CZE --- --- DNF 0:48:16,9 0:08:02,3 2:13:26,3 --- ---
Vojtěšek Zbyněk (1977) CZE Individuální --- DNF 0:44:54,6 0:08:04,1 --- --- ---
Beran Tomáš (1978) CZE AK Malešice Running Freaks --- DNF 0:37:38,3 0:09:04,3 --- --- ---
Káňa Jiří (1988) CZE --- --- DNF 0:36:56,5 0:07:47,6 2:36:33,4 --- ---
Řezáč Jan (1986) CZE --- --- DNF 0:33:27,8 0:06:46,3 --- --- ---
Holeček Petr (1961) CZE Elab --- DNF 0:32:48,8 0:11:29 --- --- ---
Horník Jan (1971) CZE TJ Sokol Pražské Předměstí --- DNF 0:40:39,4 0:08:25,6 --- --- ---
Malinský Petr (1995) CZE BikeStars Vrchlabí --- DNF 0:39:31,9 0:03:46,6 1:56:50,7 --- ---
Jelínek Dušan (1972) CZE SK Jevíčko --- DNF 0:36:59,9 0:06:05,9 --- --- ---
Šmehlík Eduard (1987) CZE --- --- DNF 0:37:18,3 0:06:51,3 --- --- ---
Pavelka Libor (1977) CZE SK Oceláci Ostrava --- DNF 0:34:56,9 0:03:45,7 --- --- ---
Kruml Tomáš (1966) CZE --- --- DNF 0:36:59,2 0:05:22,1 2:01:51,9 --- ---
Holkup Tomáš (1979) CZE Lokomotiva Žižkov --- DNF 0:37:02,8 0:05:48,8 --- --- ---
Beer Werdan Pavel (1968) CZE - --- DNF 0:42:01,6 0:07:00,1 --- --- ---
Joksch Daniel (1991) CZE --- --- DNF 0:48:03 0:10:18,8 --- --- ---
Štefek Lukáš (1989) CZE --- --- DNF 0:34:17,3 0:03:33,6 --- --- ---
Šlosárek Martin (1971) CZE --- --- DNF 0:43:21,6 0:06:59,4 --- --- ---
Lenemayer Jana (1983) CZE LIV Cycling --- DNF 0:42:30,3 0:09:22 --- --- ---
Šlégl Jiří (1992) CZE TJ Sokol Podlazky --- DNF 0:47:15,2 0:07:51,4 --- --- ---
Pataki Patrik (1980) CZE AK Drnovice --- DNF 0:44:22,6 0:07:24,4 --- --- ---
Heger Jiří (1969) CZE Individuální --- DNF 0:42:49,6 0:09:42,8 --- --- ---
Majer Aleš (1982) CZE Baresi Team --- DNF 0:39:53,1 0:05:08,8 --- --- 3:07:40,1
Kesl Jiří (1995) CZE USK Akademik Cheb --- DNF 0:30:44,4 0:06:02,6 --- --- ---
Fojt Robert (1976) CZE TTC Olomouc --- DNF 0:34:32 0:04:37,1 --- --- ---
Vala David (1982) CZE Individuální --- DNF 0:32:58,2 --- --- --- ---
Bret Tomáš (1975) CZE RUN4FUN --- DNF 0:33:57,2 0:05:08,1 --- --- ---
Racek Tomáš (1981) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 0:30:10,1 0:04:34,1 --- --- ---
Najman David (1979) CZE JOSKATEL --- DNF 0:37:42,1 0:07:34,1 --- --- ---
Novotný Jiří (1976) CZE kosmosbike --- DNF 0:42:48,8 0:07:58 3:29:24 --- ---
Tvrz Matěj (1999) CZE TEAM Bikehouse --- DNF 0:44:47,6 0:05:16,6 1:52:18,2 --- 2:08:35,5
Lah Robert (1974) CZE Cyclo racing --- DNF 0:47:05,8 --- --- --- ---
Studený Martin (1989) CZE --- --- DNF 0:39:14 0:07:34,9 --- --- ---
Silhan Jan (1982) CZE TJ Sokol Záhoří --- DNF 0:33:40,6 0:06:31,3 --- --- ---
Skrýval Tomáš (1983) CZE Mizuno Czech --- DNF 0:43:54,4 0:09:10,6 3:46:17,9 0:10:36,4 ---
Kokoř Radek (1966) CZE --- --- DNF 0:43:23,1 0:09:08,6 --- --- ---
Žitný Karel (1975) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF 0:41:23,7 0:09:12,9 1:47:54,2 --- ---
Veselský Pavel (1989) CZE --- --- DNF 0:42:04,3 0:07:31,8 --- --- ---
Filippi Jiří (1978) CZE --- --- DNF 0:44:08,5 0:05:54,8 --- --- ---
Václavík Filip (1995) CZE TITAN TRILIFE TEXACO – Prista Oil Team CZ DNF 0:25:07,2 0:02:32,7 2:30:52,3 0:03:55,4 ---
Slabý Jan (1987) CZE Eleven BlackET --- DNF 0:34:21,3 0:03:15,6 1:54:39,7 --- ---
Švarcová Lucie (1984) CZE AD team z.s. --- DNF 0:49:16,5 0:05:32,3 --- --- ---
Krátká Lucie (1978) CZE ArtSport Team --- DNF 0:36:07 0:04:01 --- --- ---
Brabec Tomáš (1982) CZE --- --- DNF 0:45:06,5 0:13:18,8 --- --- ---
Vybíral Lukáš (1983) CZE 2BWINNER TEAM --- DNF 0:32:54,5 0:03:32,7 --- --- ---
Krátká Kateřina (1983) CZE IRON STARS BEROUN --- DNF 0:34:25,1 0:04:40,8 3:08:21,9 0:04:49,1 1:28:17,2
Tobek František (1985) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- DNF 0:43:00,5 0:07:28,1 --- --- ---
Bartosz David (1991) CZE --- --- DNF 0:39:39,8 0:09:16,4 --- --- ---
Tvrz Lukas (1994) CZE TEAM Bikehouse --- DNF 0:41:40,5 0:06:16,4 1:52:12,7 --- ---
Hurych Roman (1971) CZE --- --- DNF 0:37:58,1 0:07:38,7 --- --- ---
Jukl Jan (1979) CZE Individuální --- DNF 0:44:46,4 0:06:07,6 --- --- ---
HORÁK Pavel (1995) CZE --- --- DNF 0:28:47,9 0:03:17,5 --- --- ---
Procházka Miroslav (1978) CZE Kalda Team --- DNF 0:44:22,4 0:06:35,6 --- --- ---
HORÁK Aleš (1988) CZE Terenní bažanti --- DNF 0:33:49,4 --- --- --- ---
Císař Jakub (1983) CZE Honeywell --- DNF 0:35:20,1 0:09:09,6 --- --- ---
Křivánková Simona (1983) CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- DNF 0:34:33,3 0:04:10,7 5:16:03,6 --- ---
Pelán Stanislav (1968) CZE HRNAP --- DNF 0:50:14,5 --- --- --- ---
Kvašnovská Michaela (1974) CZE CB Girls --- DNF 0:46:37 0:10:24,3 --- --- 3:47:42,6
Kunz Kamil (1978) CZE BDO --- DNF</