Eleven Aquatlon Liberec, 4. 10. 2014 - 0,4-4,4, celkové pořadí

# Name Country Team Prof. team Time Plavání Běh
1. Debnar Martin (1992) CZE GALANT BRNO --- 0:21:44,2 0:04:52,1 (7) 0:16:52,1 (1)
2. Powada Jakub (1993) CZE JulboWay --- 0:22:17,9 0:04:24,1 (1) 0:17:53,8 (5)
3. Olšar Ondřej (1997) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 0:22:27 0:04:41,7 (5) 0:17:45,3 (4)
4. Petr Ondřej (1997) CZE TT Cyklorenova Cvikov --- 0:23:17,1 0:06:04,8 (20) 0:17:12,3 (2)
5. Paták Pavel (1971) CZE TTK Slavia VŠ Plzeň --- 0:23:23 0:04:43,2 (6) 0:18:39,8 (9)
6. Zahradník Štěpán (1997) CZE TriSK ČB --- 0:23:55 0:04:33 (2) 0:19:22 (14)
7. Schoval František (1988) CZE TRI SPORT TEAM --- 0:24:01 0:06:20,2 (22) 0:17:40,8 (3)
8. Kuříková Petra (1991) CZE TJ BIŽU JBC CISCO 0:24:12,9 0:05:01,3 (9) 0:19:11,6 (12)
9. Rudolfová Jitka (1986) CZE "ENERGY TEAM" --- 0:24:34,5 0:05:06,6 (10) 0:19:27,9 (15)
10. Cihlář Zdislav (1964) CZE TT LOKO Beroun --- 0:25:10,9 0:05:52,8 (19) 0:19:18,1 (13)
11. Jirků Petr (1997) CZE TCV Jindřichův Hradec --- 0:25:28,1 0:05:34,6 (16) 0:19:53,5 (18)
12. Nekoranec Matěj (1997) CZE TRILIFE --- 0:25:43,7 0:05:52,1 (18) 0:19:51,6 (17)
13. Loubková Kateřina (1981) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 0:25:49,6 0:06:16,7 (21) 0:19:32,9 (16)
14. Cihlář Jan (1970) CZE TT LOKO Beroun --- 0:26:23,2 0:07:54,6 (27) 0:18:28,6 (8)
15. Šimůnková Simona (1997) CZE TriSK ČB --- 0:26:24,2 0:04:58,7 (8) 0:21:25,5 (21)
16. Trčková Eva (1997) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 0:26:42,6 0:05:29,9 (14) 0:21:12,7 (19)
17. Medlík Zdeněk (1986) CZE Diana Sport --- 0:26:43,8 0:07:57,7 (29) 0:18:46,1 (10)
18. Thoma Jiří (1983) CZE Cork Tri (Ireland) --- 0:27:10,2 0:08:11,8 (30) 0:18:58,4 (11)
19. Skuhrová Tereza (1994) CZE OT SK SPORTPRESTIŽ --- 0:28:11,8 0:05:31,5 (15) 0:22:40,3 (25)
20. Suchánek Miloslav (1974) CZE Outdoor Challenge --- 0:28:17,2 0:06:45,1 (24) 0:21:32,1 (22)
21. Janovská Kateřina (1981) CZE NeVrSport Team --- 0:28:23,6 0:05:29,4 (13) 0:22:54,2 (26)
22. Rudolf Tomáš (1972) CZE "ENERGY TEAM" --- 0:28:37,3 0:05:21,4 (12) 0:23:15,9 (28)
23. Bajerová Žaneta (1997) CZE TITAN TRILIFE --- 0:28:58,8 0:05:20,4 (11) 0:23:38,4 (30)
24. Zadražil Filip (1998) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:28:59,3 0:06:33,4 (23) 0:22:25,9 (24)
25. Nouza Jan (1957) CZE Liberec --- 0:29:38,4 0:05:51,4 (17) 0:23:47 (31)
26. Bis Dalibor (1975) CZE Bullman team --- 0:29:59,6 0:07:57,4 (28) 0:22:02,2 (23)
27. Flegl Vlastimil (1953) CZE Brtev --- 0:30:16,8 0:08:52,8 (33) 0:21:24 (20)
28. Marková Ladislava (1978) CZE SK ORBEA CZECH MASTERS --- 0:31:38,1 0:06:55,5 (25) 0:24:42,6 (32)
29. Kuříková Eva (1965) CZE TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 0:31:58,7 0:08:31,5 (31) 0:23:27,2 (29)
30. Balatka Jaroslav (1954) CZE TJ BIŽU JBC --- 0:32:21,3 0:09:10,9 (34) 0:23:10,4 (27)
31. Svoboda Oldřich (1955) CZE Praha --- 0:33:48,3 0:08:41,1 (32) 0:25:07,2 (33)
32. Bisová Zuzana (1975) CZE Pohodáři Chrudim --- 0:38:50,5 0:07:48 (26) 0:31:02,5 (34)