Pilman Triatlon, 25. 8. 2018 - M/Ž 30 (30-34)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Soukup Petr (1987) CZE TJ Nová Paka --- 4:21:35,2 0:27:18,3 (1) 0:00:54,5 (1) 2:28:30,8 (1) 0:00:51,9 (1) 1:23:59,7 (1)
2. Rybáček Miroslav (1987) CZE Individuální --- 4:36:56,2 0:28:54,7 (2) 0:01:05,2 (2) 2:32:17,2 (2) 0:01:02,4 (3) 1:33:36,7 (5)
3. Oppolzer Jan (1984) CZE Kerberos --- 4:49:29,4 0:29:38,7 (3) 0:01:29,9 (6) 2:40:15,6 (4) 0:01:30,8 (11) 1:36:34,4 (6)
4. Klement Jiří (1988) CZE Individuální --- 4:53:56,8 0:38:41,8 (15) 0:02:19,4 (13) 2:40:49,3 (5) 0:01:27,2 (9) 1:30:39,1 (3)
5. Pleskot Ondřej (1984) CZE CzechTRI K. Team --- 4:55:03,1 0:38:06,7 (14) 0:01:26,5 (5) 2:43:06,5 (6) 0:01:06,2 (6) 1:31:17,2 (4)
6. Oberreiter Martin (1988) CZE --- --- 4:58:30,7 0:37:25,1 (11) 0:03:39,7 (21) 2:44:17,7 (8) 0:02:53,9 (24) 1:30:14,3 (2)
7. Faltýnek Petr (1987) CZE Elab --- 5:07:59,7 0:37:07 (10) 0:02:20,4 (14) 2:43:07,5 (7) 0:01:27,4 (10) 1:43:57,4 (8)
8. Šebek Michal (1984) CZE CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 5:09:27,8 0:30:50 (4) 0:01:14 (3) 2:48:59 (13) 0:02:18 (19) 1:46:06,8 (9)
9. Hrčka Michal (1984) SVK --- --- 5:10:08,2 0:34:39,6 (7) 0:03:27,6 (20) 2:51:48,5 (14) 0:01:11,2 (7) 1:39:01,3 (7)
10. Dvořák Tomáš (1985) CZE Individuální --- 5:14:38,4 0:38:54,7 (16) 0:02:38,1 (16) 2:38:33,2 (3) 0:01:21,9 (8) 1:53:10,5 (14)
11. Grulich Miroslav (1988) CZE --- --- 5:15:54,1 0:32:27,5 (5) 0:02:12,9 (11) 2:47:34,6 (11) 0:01:03,7 (4) 1:52:35,4 (13)
12. Schmidt Milan (1985) CZE --- --- 5:18:24,9 0:37:49,4 (12) 0:01:34,5 (7) 2:47:22,9 (10) 0:01:55,8 (16) 1:49:42,3 (12)
13. Hanzlík Ivo (1985) CZE Individuální --- 5:19:39,9 0:40:11,6 (17) 0:02:00,3 (10) 2:46:15,9 (9) 0:01:31,3 (12) 1:49:40,8 (11)
14. Kozák Ondřej (1988) CZE --- --- 5:20:12 0:37:52,9 (13) 0:02:58,6 (17) 2:48:50,2 (12) 0:01:53,5 (15) 1:48:36,8 (10)
15. Vydra Jan (1987) CZE IN - LIFE Cycling Team --- 5:44:01,8 0:35:11,1 (8) 0:02:19 (12) 3:01:40,8 (15) 0:01:44,4 (13) 2:03:06,5 (18)
16. Šindelář Ondřej (1988) CZE Elite Sport Boskovice --- 5:49:26,6 0:43:06,1 (24) 0:01:20,7 (4) 3:08:14,2 (21) 0:01:03,8 (5) 1:55:41,8 (15)
17. Gurnik Stanislav (1987) CZE TRIEXPERT MILT racing team --- 5:49:35,3 0:40:16,7 (18) 0:01:50,7 (9) 3:05:10,6 (18) 0:01:00,5 (2) 2:01:16,8 (17)
18. Borecky Ladislav (1987) CZE --- --- 5:51:13,8 0:41:11,7 (20) 0:04:28,7 (26) 3:06:20,3 (19) 0:01:58,1 (17) 1:57:15 (16)
19. Lakomý Tomáš (1984) CZE --- --- 5:51:46,7 0:35:14,9 (9) 0:03:48,7 (23) 3:02:46,9 (16) 0:02:37,4 (23) 2:07:18,8 (19)
20. Gayer David (1987) CZE BehejBrno.com --- 6:06:46,9 0:42:45 (23) 0:01:46,9 (8) 3:11:06 (23) 0:01:58,5 (18) 2:09:10,5 (20)
21. Siegel Josef (1986) CZE AC Choceň --- 6:09:23,7 0:47:13,5 (26) 0:02:38 (15) 3:04:55,8 (17) 0:02:28,7 (21) 2:12:07,7 (21)
22. Mikula Pavel (1986) CZE Železní Kapustňáci --- 6:10:22,6 0:33:08 (6) 0:03:23,8 (19) 3:19:29,5 (25) 0:01:51,5 (14) 2:12:29,8 (23)
23. Klimeš Vladislav (1986) CZE Hugo Hauptman --- 6:20:54 0:40:52,2 (19) 0:03:08,8 (18) 3:14:05,1 (24) 0:03:01,5 (25) 2:19:46,4 (24)
24. Tittl Tomas (1986) CZE Hugo Hauptman --- 6:31:43,6 0:45:32,9 (25) 0:03:42,7 (22) 3:26:01,8 (26) 0:04:03,5 (26) 2:12:22,7 (22)
25. Ivánek Martin (1985) CZE GŘF Emperors --- 6:32:07 0:41:52,5 (22) 0:03:51,4 (24) 3:07:35 (20) 0:02:34,8 (22) 2:36:13,3 (27)
26. Holub Karel (1987) CZE --- --- 6:32:36,6 0:47:27,4 (27) 0:03:54,9 (25) 3:08:16,6 (22) 0:04:40,4 (27) 2:28:17,3 (26)
27. Matta Anton (1987) SVK --- --- 6:44:39,4 0:41:25,4 (21) 0:04:52,7 (27) 3:33:00,4 (27) 0:02:20,4 (20) 2:23:00,5 (25)
Tripes Stanislav (1987) CZE TCV Jindřichův Hradec --- DNS --- --- --- --- ---
Kocka Matus (1984) SVK --- --- DNS --- --- --- --- ---
Švec Jakub (1987) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- DNS --- --- --- --- ---
Šindler Jan (1984) CZE SK Vyhlídka Šternberk --- DNS --- --- --- --- ---
Břeň Jan (1984) CZE Squash Viktoria Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Dostál Petr (1987) CZE Univerzita Brno --- DNS --- --- --- --- ---
Svoboda Šimon (1986) CZE BKP --- DNS --- --- --- --- ---
Serafin Matúš (1987) SVK WLRM --- DNS --- --- --- --- ---