CZECHMAN Triatlon, 2. 6. 2018 - M/Ž 25 (25-29)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN --- 4:07:27,5 0:24:55,6 (1) 0:01:36,2 (1) 2:17:11,9 (2) 0:01:29,5 (1) 1:22:14,3 (1)
2. Petrásek Pavel (1990) CZE Etriatlon Team --- 4:15:17,3 0:27:55,3 (3) 0:02:04,7 (1) 2:16:44,3 (1) 0:01:30,9 (2) 1:27:02,1 (2)
3. Langhammer Jakub (1992) CZE Krušnoman TT Litvínov --- 4:17:19,6 0:25:01,3 (2) 0:01:28,7 (1) 2:17:43,8 (3) 0:01:59,2 (2) 1:31:06,6 (4)
4. Czyż Bartłomiej (1990) POL Individuální --- 4:31:42,8 0:29:09,8 (6) 0:01:55,2 (1) 2:29:18,2 (3) 0:02:00,7 (3) 1:29:18,9 (3)
5. Pešek Pavel (1990) CZE SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 4:43:38,4 0:31:23,6 (15) 0:01:58 (1) 2:34:31,1 (2) 0:01:50,8 (2) 1:33:54,9 (6)
6. Špičák Roman (1993) CZE Individuální --- 4:46:29 0:33:16,4 (21) 0:03:13,5 (4) 2:34:37,4 (3) 0:01:56,2 (2) 1:33:25,5 (5)
7. Vais David (1989) CZE Mika training --- 4:46:33,1 0:34:35 (26) 0:03:12,7 (1) 2:24:31,5 (1) 0:01:44,3 (1) 1:42:29,6 (8)
8. Buršík Michal (1990) CZE --- --- 4:47:13,9 0:30:17,5 (12) 0:01:58 (2) 2:28:36,9 (2) 0:01:56,1 (1) 1:44:25,4 (10)
9. Pfeffer Karel (1991) CZE Etriatlon team --- 4:52:08 0:32:22,5 (18) 0:02:58,8 (1) 2:34:51,2 (4) 0:02:20,9 (1) 1:39:34,6 (7)
10. Souček Jiří (1993) CZE Lawi Sport Team z.s. --- 5:00:39,3 0:30:05 (7) 0:02:18,7 (2) 2:41:18,5 (3) 0:02:26 (3) 1:44:31,1 (11)
11. Štefek Lukáš (1989) CZE MTB Ondřejník --- 5:03:52,4 0:30:08,6 (8) 0:02:19,2 (3) 2:35:22 (1) 0:02:58,1 (1) 1:53:04,5 (17)
12. Šubrt David (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 5:04:53,6 0:32:25 (19) 0:02:59,6 (2) 2:41:49,1 (5) 0:02:03,7 (4) 1:45:36,2 (12)
13. Strnad David (1991) CZE TriSK ČB --- 5:07:53,3 0:31:35 (16) 0:02:54,8 (4) 2:41:22,8 (4) 0:02:17,3 (2) 1:49:43,4 (15)
14. Votava Michal (1989) CZE Mika training/Trimoto --- 5:11:13,1 0:34:14,6 (24) 0:02:51,5 (2) 2:42:44,5 (1) 0:02:32,8 (1) 1:48:49,7 (13)
15. Vidlička Petr (1990) CZE --- --- 5:12:51,5 0:32:06,4 (17) 0:02:58,1 (7) 2:45:52,7 (4) 0:02:21,3 (2) 1:49:33 (14)
16. Koliha Michael (1989) CZE SK babice --- 5:14:12,5 0:30:13 (10) 0:02:57,5 (5) 2:42:57,2 (2) 0:03:25,7 (3) 1:54:39,1 (20)
17. Pilař Pavel (1990) CZE TriSK ČB --- 5:14:23,9 0:30:13 (11) 0:02:36,3 (1) 2:45:08,6 (3) 0:03:08,4 (5) 1:53:17,6 (18)
18. Zmeškal Ondřej (1991) CZE Individuální --- 5:20:12,5 0:37:35,2 (30) 0:03:39,8 (1) 2:32:35,1 (1) 0:03:24,5 (1) 2:02:57,9 (24)
19. Ivánek Jakub (1989) CZE SKI Bílá --- 5:23:40,7 0:42:02,7 (38) 0:04:24,8 (3) 2:34:57,5 (5) 0:02:29,9 (4) 1:59:45,8 (22)
20. Prštický Michal (1990) CZE --- --- 5:27:26 0:30:23,3 (13) 0:02:31,7 (1) 2:48:37,1 (12) 0:03:03,9 (2) 2:02:50 (23)
21. Studený Martin (1989) CZE --- --- 5:28:36,4 0:37:41 (31) 0:03:12,9 (2) 2:50:57,9 (2) 0:02:45 (3) 1:53:59,6 (19)
22. Plocek Lukáš (1990) CZE Individuální --- 5:29:29,3 0:31:22,9 (14) 0:03:13,2 (3) 2:46:52,9 (7) 0:02:40 (2) 2:05:20,3 (28)
23. Findura David (1991) CZE --- --- 5:32:15 0:34:25,7 (25) 0:02:57,7 (6) 2:48:22,7 (11) 0:03:07 (4) 2:03:21,9 (25)
24. Čajda Michal (1989) CZE Danovia Triatlon --- 5:33:10,3 0:33:05 (20) 0:02:38,4 (2) 3:10:57 (12) 0:03:11,7 (1) 1:43:18,2 (9)
25. Mikláš Ján (1990) SVK Sygic Travel --- 5:33:10,7 0:28:47,2 (4) 0:02:17,8 (1) 2:50:17,6 (1) 0:02:38,5 (1) 2:09:09,6 (30)
26. Lácha Martin (1992) CZE --- --- 5:37:30,7 0:36:51,2 (27) 0:03:33,6 (2) 2:39:45,5 (2) 0:03:00,3 (1) 2:14:20,1 (33)
27. Weilguny Miroslav (1989) CZE ARO Jbc --- 5:39:14,6 0:40:31,1 (35) 0:06:23,3 (1) 2:56:05,9 (5) 0:06:04,2 (3) 1:50:10,1 (16)
28. Filippov David (1989) CZE --- --- 5:40:56,6 0:30:12,4 (9) 0:03:59,2 (1) 2:55:38,6 (4) 0:02:48,5 (4) 2:08:17,9 (29)
29. Žemla Pavel (1989) CZE --- --- 5:43:26,6 0:33:54,2 (23) 0:02:50,8 (1) 2:47:33,2 (10) 0:03:47,5 (1) 2:15:20,9 (35)
30. Baron Jakub (1989) SVK SK Delfín Nitra --- 5:43:26,6 0:33:33 (22) 0:03:43,8 (2) 2:47:20,6 (9) 0:03:26,8 (4) 2:15:22,4 (36)
31. Škabla Peter (1990) CZE CFDsupport --- 5:47:17,1 0:37:42 (32) 0:03:15,5 (5) 2:46:34,9 (6) 0:01:58,6 (1) 2:17:46,1 (1)
32. Lesák Adam (1989) CZE --- --- 5:47:35,1 0:43:05 (40) 0:04:39,5 (5) 2:55:38,3 (3) 0:05:46,5 (1) 1:58:25,8 (21)
33. Veselý Lukáš (1993) CZE CSC Český Brod --- 5:49:02,9 0:42:02,6 (37) 0:02:52,9 (3) 2:46:55 (8) 0:03:25,5 (2) 2:13:46,9 (32)
34. Pícha Ondřej (1990) CZE SK FUGA --- 5:52:37,4 0:37:14,5 (29) 0:03:08,5 (1) 2:56:37,7 (6) 0:03:06,6 (3) 2:12:30,1 (31)
35. Odl Jakub (1989) CZE Witte Bike Team --- 5:56:54,7 0:43:45,3 (41) 0:03:19,9 (6) 3:02:46 (9) 0:02:14,5 (1) 2:04:49 (27)
36. Jánský Václav (1989) CZE SRTG Praha --- 6:09:02,9 0:44:11,9 (42) 0:06:52,1 (1) 3:07:45,6 (11) 0:06:24,1 (1) 2:03:49,2 (26)
37. Čajda Daniel (1992) CZE Danovia Triatlon --- 6:09:51,5 0:42:10,9 (39) 0:04:59,1 (1) 2:59:16,7 (7) 0:03:50,8 (3) 2:19:34 (2)
38. Zikmund Jan (1990) CZE TT Příbram, z. s. --- 6:13:23,8 0:28:57,8 (5) 0:03:09,2 (2) 3:22:47,6 (14) 0:03:39,6 (2) 2:14:49,6 (34)
39. Kašing Adam (1990) CZE Trojmiko --- 6:18:03,2 0:41:03,9 (36) 0:04:38 (4) 2:46:05,5 (5) 0:03:49,3 (2) 2:42:26,5 (1)
40. Žilecký Pavol (1991) SVK SMTA NITRA --- 6:18:57,5 0:40:03 (34) 0:03:44,6 (3) 3:01:21,4 (8) 0:03:58,6 (4) 2:29:49,9 (1)
41. Uhlíř Michal (1992) CZE Run Like SAP --- 6:24:55,3 0:37:12,5 (28) 0:04:04,3 (2) 3:18:09,2 (13) 0:03:38,6 (1) 2:21:50,7 (3)
42. Pásek Karel (1989) CZE --- --- 6:43:08,4 0:39:01,2 (33) 0:03:30,5 (1) 3:06:46,8 (10) 0:04:44,4 (1) 2:49:05,5 (1)
43. Strnad Ondřej (1990) CZE --- --- 7:24:14,3 0:55:41,2 (43) 0:05:33,6 (2) 3:41:56,1 (15) 0:05:54,2 (2) 2:35:09,2 (1)
Hudeček Jan (1991) CZE VK Blesk --- DNS --- --- --- --- ---
Řehák Martin (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Procházka Jan (1989) CZE --- --- DNF 0:40:17,5 0:04:07,2 2:59:03,7 0:03:15 ---
Triska Martin (1989) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
Karas Ladislav (1989) CZE 3FIT --- DNS --- --- --- --- ---
Kočař Lukáš (1992) CZE KONRAD TOOLS TEAM --- DNF 0:24:56,9 0:01:28 2:14:46,6 0:01:34,1 ---