FORD Challenge Prague, 29. 7. 2017 - M/Ž 25 (25-29)

# Name Country Team Prof. team Time Plavání 1. depo Kolo 2. depo Běh
1. HEEMERYCK Pieter (1989) BEL DOMO SCOTT Team --- 3:47:45,9 0:20:46,8 (2) 0:02:58,1 (1) 2:04:02 (1) 0:02:01,7 (6) 1:17:57,1 (1)
2. DREITZ Andreas (1988) GER SV Bayreuth --- 3:49:15,3 0:22:24,6 (4) 0:03:27,8 (1) 2:03:13,1 (1) 0:01:49,9 (2) 1:18:19,8 (2)
3. SVENSSON Jesper (1990) SWE Motala Triclub --- 4:02:27,4 0:20:45,8 (1) 0:03:07,7 (1) 2:10:29,8 (1) 0:01:46,4 (1) 1:26:17,6 (6)
4. Petrásek Pavel (1990) CZE Etriatlon Team Salming 4:03:45,6 0:24:20,6 (8) 0:03:03,8 (1) 2:14:09,5 (1) 0:01:52,4 (3) 1:20:19 (3)
5. Řenč Tomáš (1990) CZE VANAMAN Salming 4:08:56,1 0:21:52,1 (3) 0:03:17,6 (1) 2:17:43,6 (4) 0:02:05,4 (7) 1:23:57,3 (5)
6. DYSON Pete (1989) GBR --- --- 4:09:28,1 0:24:13,5 (5) 0:03:18,1 (2) 2:10:51,3 (2) 0:02:17,9 (11) 1:28:47 (9)
7. CHRISTENSEN Anders (1990) DEN Aalborg Triathlon Klub --- 4:10:14,1 0:24:16,3 (6) 0:03:24,5 (1) 2:11:34,6 (3) 0:02:25,6 (14) 1:28:32,8 (8)
8. PICTOR Sam (1990) GBR --- --- 4:11:01,1 0:26:07,5 (14) 0:04:16,5 (4) 2:15:28,6 (1) 0:01:52,9 (4) 1:23:15,4 (4)
9. Simek Adam (1989) CZE Strava/KOA --- 4:20:30 0:25:22 (10) 0:04:06 (2) 2:16:48,8 (2) 0:02:21,3 (12) 1:31:51,7 (11)
10. NICHTERLEIN Maximilian (1991) GER TSV 2000 Rothenburg --- 4:21:29,7 0:25:43,1 (13) 0:03:35,2 (1) 2:22:50,1 (1) 0:02:28,4 (16) 1:26:52,7 (7)
11. MATULLA Tobias (1989) GER Team ARNDT e.V. --- 4:22:57,5 0:24:16,7 (7) 0:04:07,8 (3) 2:17:24,8 (3) 0:01:57,1 (5) 1:35:10,8 (17)
12. BAUER Robert (1989) AUT TLZ Donnerskirchen --- 4:26:54,8 0:28:09,1 (17) 0:03:44,7 (1) 2:21:21,1 (3) 0:02:07,4 (8) 1:31:32,3 (10)
13. IVANOVIC Jernej (1991) SLO KD BILANCA APACE/TRIATLON LAJF --- 4:28:32,3 0:26:35,5 (15) 0:04:25,8 (2) 2:20:16 (1) 0:02:52,2 (30) 1:34:22,6 (12)
14. Andrš Martin (1988) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 4:35:08 0:24:35,5 (9) 0:04:05,3 (1) 2:29:03,8 (4) 0:02:27,9 (15) 1:34:55,3 (15)
15. PASCH Philip (1990) GER PowerBärs Rednitzhembach --- 4:35:37,5 0:28:59 (20) 0:05:06,7 (3) 2:23:54,1 (5) 0:02:31,9 (18) 1:35:05,5 (16)
16. RAPACZ Jakub (1989) POL Team Wechselzone --- 4:37:37,8 0:25:25,3 (11) 0:05:10 (6) 2:23:32 (4) 0:02:41,8 (23) 1:40:48,5 (23)
17. Goj Radim (1992) CZE TT LOKO Beroun --- 4:38:35,8 0:28:54,1 (19) 0:05:57,2 (14) 2:25:52,3 (1) 0:03:04,7 (2) 1:34:47,3 (14)
18. Opletal Martin (1988) CZE HISPORT Team --- 4:38:40,5 0:29:21 (25) 0:05:28,8 (5) 2:23:12,7 (3) 0:02:56,1 (31) 1:37:41,8 (20)
19. FRANKO Igor (1991) UKR SBR88 --- 4:39:36,9 0:26:45 (16) 0:04:29 (2) 2:27:23,3 (1) 0:03:14,4 (3) 1:37:44,9 (21)
20. Pešta Marek (1991) CZE Individuální --- 4:46:43,4 0:29:10,5 (23) 0:05:18,3 (1) 2:35:05,1 (13) 0:02:35,9 (20) 1:34:33,4 (13)
21. ZUPANCIC Olaf (1989) GER Team ARNDT e.V. --- 4:47:49,3 0:30:04,3 (27) 0:05:09,7 (5) 2:22:54,6 (2) 0:02:11,9 (9) 1:47:28,6 (30)
22. NIENHAUS Fabian (1992) GER Kölner Triathlon Team 01 --- 4:50:51,1 0:29:06,8 (21) 0:04:57,3 (3) 2:24:03,3 (6) 0:03:02,9 (1) 1:49:40,7 (33)
23. KÄSER Thiemo (1988) GER Team ARNDT e.V. --- 4:51:15,3 0:30:51 (31) 0:05:03,8 (1) 2:26:48,8 (1) 0:03:19,6 (1) 1:45:11,9 (27)
24. Pešek Pavel (1990) CZE SBR - TRI TEAM LITOMYŠL --- 4:54:04,3 0:29:06,8 (22) 0:03:40,2 (1) 2:40:47,8 (2) 0:02:37,6 (22) 1:37:51,7 (22)
25. Kovac Matus (1988) SVK YA athletics --- 4:55:36,6 0:32:16,8 (34) 0:05:35,7 (8) 2:31:38,9 (7) 0:03:23,8 (3) 1:42:41,2 (24)
26. PARBEL Vinzenz (1990) GER Team ARNDT e.V. --- 4:55:50,1 0:34:31 (43) 0:04:55 (2) 2:27:38,5 (2) 0:02:42,3 (24) 1:46:03,2 (29)
27. CZAJKOWSKI Bartosz (1992) POL AM#15 Triathlon Team --- 4:55:50,8 0:34:53,8 (45) 0:04:38,8 (4) 2:29:56,3 (5) 0:02:46,9 (27) 1:43:34,8 (25)
28. HAHN Joachim (1989) GER Triathlon Team Neuburg --- 4:58:44 0:32:55,3 (37) 0:05:19,3 (2) 2:25:18 (2) 0:02:24,9 (13) 1:52:46,3 (37)
29. MÜLLER Philipp (1989) GER Team ARNDT e.V. --- 5:02:11 0:34:26,3 (42) 0:04:53 (1) 2:30:27,6 (6) 0:02:15,4 (10) 1:50:08,5 (34)
30. Fister Iztok (1989) SLO KK Tropovci --- 5:04:23,5 0:34:48 (44) 0:06:02,1 (16) 2:33:39,5 (10) 0:04:00,9 (4) 1:45:52,8 (28)
31. BORMANIS Jurijs (1991) LAT --- --- 5:05:36,6 0:37:18,6 (54) 0:06:39,2 (25) 2:40:47,6 (1) 0:03:16,9 (4) 1:37:34,1 (19)
32. SCHNEEMANN Tim (1989) GER Die Schneemänner --- 5:07:01,5 0:32:58,5 (38) 0:06:09,8 (22) 2:34:58,3 (12) 0:03:25,2 (1) 1:49:29,5 (32)
33. Zmeškal Ondřej (1991) CZE Iron People --- 5:07:57,8 0:35:18,5 (48) 0:06:15,8 (24) 2:25:16,3 (1) 0:05:16,7 (3) 1:55:50,3 (39)
34. Hosnedl Marek (1991) CZE --- --- 5:10:29,9 0:31:38,8 (33) 0:05:50,2 (11) 2:36:22,3 (1) 0:03:24,4 (4) 1:53:13,9 (38)
35. PYTLIK Tobias (1991) GER Team ARNDT e.V. --- 5:11:09,5 0:34:17,8 (41) 0:04:50,4 (3) 2:28:02,4 (3) 0:02:46,6 (26) 2:01:12,1 (42)
36. MCNAUGHT Ross (1992) GBR Stirling Triathlon Club --- 5:12:12,8 0:31:35,8 (32) 0:04:33,5 (3) 2:56:23,4 (7) 0:02:32,2 (19) 1:37:07,8 (18)
37. Šiška Jakub (1988) CZE Individuální --- 5:13:59,8 0:30:08,1 (28) 0:04:28,5 (1) 2:34:14,8 (11) 0:02:31,4 (17) 2:02:36,8 (43)
38. JUBAN Eike (1988) GER --- --- 5:17:14 0:35:04 (46) 0:04:45,5 (1) 2:44:15,4 (7) 0:02:44,9 (25) 1:50:24,1 (35)
39. LARCHENKO Andriy (1991) UKR Smart Group --- 5:18:21,1 0:35:54,5 (50) 0:05:05 (2) 2:43:27,3 (5) 0:03:07,7 (1) 1:50:46,3 (36)
40. OSEL Johannes (1991) GER Team Hütte --- 5:19:51,6 0:32:32,1 (35) 0:06:11,7 (23) 2:33:30,8 (9) 0:02:56,2 (32) 2:04:40,6 (3)
41. Araujo Jose (1989) CZE TRIEXNA --- 5:20:25,4 0:29:46,8 (26) 0:05:54,3 (13) 2:37:35,8 (4) 0:03:40,5 (2) 2:03:27,9 (1)
42. LAZOVSKIY Ruslan (1989) RUS Health Active --- 5:21:16,3 0:32:39,3 (36) 0:05:36,3 (9) 2:33:06,8 (8) 0:03:28,2 (1) 2:06:25,6 (5)
43. SCHLORKE Felix (1988) GER --- --- 5:22:08,3 0:43:17,3 (66) 0:05:48,3 (10) 2:20:37,3 (2) 0:03:32,4 (3) 2:08:52,8 (7)
44. SANPETREAN Catalin (1988) ROM Ironteam --- 5:24:45,1 0:37:41,6 (56) 0:05:58,8 (15) 2:48:47,2 (1) 0:03:06,2 (4) 1:49:11,1 (31)
45. MUKHORTOV Egor (1988) RUS Rosatom triathlon club --- 5:28:19,4 0:34:08,6 (40) 0:07:06 (29) 2:59:22,1 (10) 0:02:48,9 (29) 1:44:53,5 (26)
46. BAUER Manuel (1992) GER Dreamteam --- 5:32:19,9 0:30:38 (30) 0:05:33,5 (6) 2:38:36,1 (5) 0:03:06,2 (5) 2:14:25,9 (1)
47. Studený Martin (1989) CZE --- --- 5:33:42,9 0:35:06,3 (47) 0:06:05,3 (18) 2:53:43,1 (4) 0:02:47,2 (28) 1:56:00,9 (40)
48. ROTHMANN Tobias (1990) GER --- --- 5:35:31,4 0:36:59,5 (53) 0:06:05,8 (19) 2:43:46,6 (6) 0:03:40,4 (1) 2:04:58,9 (4)
49. Nagy Jiří (1990) CZE TRI SKI Horní Počernice --- 5:35:57,6 0:25:33,5 (12) 0:04:45,8 (2) 2:37:07,2 (2) 0:02:37 (21) 2:25:53,8 (1)
50. Kubek Vojtech (1989) SVK 3NT --- 5:36:17,7 0:35:55,3 (51) 0:05:35 (7) 2:37:22,6 (3) 0:03:35,9 (1) 2:13:48,7 (3)
51. SIMONYI Patrick (1990) GER MRRC München --- 5:40:56,5 0:38:26,4 (59) 0:06:47 (27) 2:45:04,5 (8) 0:03:08,7 (2) 2:07:29,7 (6)
52. Moflar Marek (1990) CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 5:45:12,6 --- --- --- 0:03:53,1 (3) 2:12:05,4 (1)
53. Kurečka Ondřej (1989) CZE TC Ouválek --- 5:46:49,5 0:36:43 (52) 0:07:12,5 (30) 2:41:15 (3) 0:03:05,9 (3) 2:18:32,8 (1)
54. Hulvert Jan (1992) CZE B&B --- 5:46:56,3 0:37:24,6 (55) 0:06:09,2 (21) 2:58:54,9 (9) 0:03:19,9 (2) 2:01:07,4 (41)
55. FÄULHAMMER Thomas (1988) AUT --- --- 5:48:35,5 0:30:36 (29) 0:06:09 (20) 2:41:54,3 (4) 0:03:04,2 (1) 2:26:51,8 (1)
56. Plocek Lukáš (1990) CZE Individuální --- 5:57:09,1 0:29:19,3 (24) 0:06:57 (28) 2:52:08,3 (3) 0:03:45,9 (2) 2:24:58,3 (1)
57. KRIDLA Martin (1989) SVK --- --- 5:58:47 0:39:45,3 (63) 0:12:23,3 (3) 2:53:50,1 (5) 0:08:16,2 (1) 2:04:32 (2)
58. CHRISTOPHER Schmidt (1990) GER --- --- 5:58:59,1 0:40:10 (64) 0:07:50,3 (33) 2:58:26,5 (8) 0:03:31,8 (2) 2:09:00,3 (8)
59. Procházka Jan (1989) CZE --- --- 5:59:52,8 0:35:53 (49) 0:05:51,8 (12) 2:51:34,9 (2) 0:04:43,6 (1) 2:21:49,3 (1)
60. DAVIS KANNUTHOTTIYIL Ewin (1989) IND --- --- 6:09:25,8 0:43:33,3 (67) 0:07:41,5 (32) 3:00:04,8 (11) 0:04:28,1 (1) 2:13:37,9 (2)
61. FABIJANCZYK Pawel (1989) POL --- --- 6:09:26,8 0:37:44,3 (57) 0:08:54 (2) 3:13:12,1 (16) 0:05:16,5 (2) 2:04:19,8 (1)
62. Štefek Lukáš (1989) CZE MTB Ondrejník --- 6:12:01,8 0:28:21,8 (18) 0:04:23,3 (1) 2:46:04,5 (9) 0:04:45,2 (2) 2:48:26,8 (1)
63. BERANEK David (1989) CZE Badgers --- 6:15:29,6 0:38:03,8 (58) 0:06:04 (17) 3:11:14,6 (12) 0:05:14,5 (1) 2:14:52,5 (3)
64. Káňa Jiří (1988) CZE Dentea s.r.o. --- 6:17:02,8 0:33:12 (39) 0:07:24,3 (31) 2:56:09,3 (6) 0:05:02 (1) 2:35:15,1 (1)
65. BINOVSKÝ Patrik (1988) SVK --- --- 6:19:25,9 0:38:57,8 (61) 0:06:43,8 (26) 3:15:13,1 (17) 0:03:42,2 (3) 2:14:48,8 (2)
66. Rakovič Jakub (1988) CZE --- --- 6:25:51,4 0:39:18,3 (62) 0:05:07,5 (4) 3:11:46,1 (13) 0:03:44,7 (1) 2:25:54,6 (2)
67. Fait Tomas (1988) CZE Gradus s.r.o. --- 6:30:26,9 0:43:04 (65) 0:05:26 (4) 3:12:08,8 (14) 0:04:23,1 (1) 2:25:24,8 (1)
68. Rakovič Matěj (1991) CZE --- --- 6:35:50,4 0:38:47 (60) 0:05:23,7 (3) 3:12:15,9 (15) 0:03:33 (4) 2:35:50,6 (2)
69. Nový Petr (1989) CZE Beespee --- 7:12:59,9 0:46:28,5 (68) 0:08:41,5 (1) 3:33:08,9 (18) 0:04:51,2 (1) 2:39:49,6 (1)
FRITZENSCHAFT Julian (1991) GER Tri Team Hamburg --- DNS --- --- --- --- ---
LAVRENCIC Tine (1990) SLO TK Ajdovscina --- DNS --- --- --- --- ---
SKIPPER Joe (1988) GBR Team skipper --- DNS --- --- --- --- ---
TRAN Quang Huy (1992) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
GIORDANO Alessandro (1991) ITA WE CAN'D --- DNS --- --- --- --- ---
BOCCASANTA Alessandro (1991) ITA WE CAN'D --- DNS --- --- --- --- ---
Olivík Vojtěch (1989) CZE TITAN TRILIFE --- DNS --- --- --- --- ---
Fisenko Ondřej (1992) CZE TRI SKI Horní Počernice --- DNS --- --- --- --- ---
Vaněček Lukáš (1991) CZE --- --- DNS --- --- --- --- ---
CAMPBELL Alex (1988) GBR --- --- DNS --- --- --- --- ---
REICHENBERGER Christopher (1989) GER --- --- DNS --- --- --- --- ---
Votava Michal (1989) CZE Trimoto --- DNS --- --- --- --- ---
Ehrlich Tomáš (1988) CZE EKOL TEAM --- DNS --- --- --- --- ---
Šedivý Juraj (1990) SVK --- --- DNF 0:33:00,3 0:07:11,2 2:50:30,3 0:04:51,4 ---
JAKOUBEK Lukáš (1989) CZE SK Aktis Praha --- DNF 0:31:51,1 0:05:28,5 --- --- ---
BALDELLOU Inaki (1988) CZE PPR Team --- DNF 0:20:57,1 0:02:57,3 5:44:53,4 --- ---
BARCLAY Reece (1991) GBR Pulse Fitness --- DNF 0:22:09 0:04:19,8 2:14:13 0:03:06,4 ---